Je to už pár let zpátky. Bylo jí skoro sedmnáct a já byl o rok starší. Byla to moc hezká, štíhlá blondýnka s dlouhými vlasy, ale taky s dost jasnými názory na svět a předmanželský sex. Takže jsme si užívali jen líbání a mazlení. Myslel, jsem, že už se snad nikdy nedočkám toho, po čem každý mladý kluk touží. Občas jsem nesměle nadhodil „kdy už konečně?“ ale byla neoblomná. Prý se dočkám.

Jednoho srpnového dne mi s tajemným úsměvem oznámila,že dnes večer bude den ,,D,, a že mi předvede něco na co nikdy nezapomenu. Měli jsme to vymyšlené. Na zahradě byl postavený stan a tak bylo rozhodnuto kde se naše milování uskuteční. Dělali jsme ohýnek, opékali, popili trochu alkoholu a já už jsem se nemohl dočkat. Kolem desáté se setmělo a my zalezli do stanu. Za svitu baterky jsem viděl jak ležela na zádech a usmívala se. Pak jsem k ní přilehl a začali jsme se mazlit. Moje ruka zajela pod gumu jejích šusťákových kalhot. V ten okamžik jsem ucítil něco jemného a hladkého. Aha, říkám si pro sebe, má punčocháče. Asi se bojí, že jí bude večer zima.
[block:ad=89]

Nijak jsem tomu nepřikládal hlubší význam a dál ji hladil a líbal až do chvíle než jsem rukou zajel na zadek. V tu chvíli mi blesklo hlavou; Cože?, vždyť ta číča nemá kalhotky. Ona jen zašeptala: „Copak?.. Počkej!“, a sedla si. Svlékala se v té tmě když nebylo nic vidět. Jen slabé stíny díky měsíčnímu svitu, který pronikal skrz stanovou celtu. Začal jsem rychle následovat jejího příkladu a lehl si nahý pod spacák. Blížila se ke mně a já viděl jen siluetu jejího těla. Byla celá nahá. Pak zalezla ke mně pod spacák a já jsem ucítil, jak mi něco jemného přejíždí po nohách. Sjel jsem svou rukou dolů po jejích zádech a hned ucítil lem punčocháčů. Není nahá, pomyslel jsem si zklamaně. Pokračoval jsem dál přes zadeček dopředu až na Venušin pahorek a… Ano, moje domněnka se potvrdila. Měla jenom silonky a nic jiného. Bylo to zvláštní. Takový pocit jemnosti, když jsem se k ní přitiskl a můj ztopořený pyj se otřel o její tělo přes silonky. Říkal jsem si: "co asi bude dál"? Po deseti minutách se trochu odtáhla zeptala se: "líbí se ti to?" Já jen vzdechl: "ano, a moc". "Tak počkej," otočila se, chvilku hrabala v rohu stanu a vytáhla něco hranatého. Pak jsem slyšel zašustění papíru a silueta přede mnou předpažila ruce a z nich visely... cože??.. silonky?! "Ted mlč a nic neříkej", přikázala. Zalapal jsem po dechu. Zvedla mi nohu a začala mi na ní silonku navlékat. Poté druhou, až jsem měl punčocháče téměř u kyčlí. Strašně jsem se styděl, ale zároveň jsem byl vzrušený tak, že jsem málem vybuchl.
[block:ad=90]

Nechceš mi trochu pomoci? Chytil jsem silonky a dovytáhl je až přes svůj ztopořený úd. Cítil jsem, jak mě mírný tlak stáhl kolem pasu. Zase jsem si lehl, ona přilehla ke mě a já najednou cítil neuvěřitelný, nový, zvláštní pocit. Pokaždé když nohama přejela po mém těle, rozlil se mi v žilách dosud nepoznaný proud rozkoše. Silonky při každém pohybu dráždily špičku údu a doteky mé přítelkyně, která jakoby mimoděk stehnem vždy po něm přejela, mi zařizovaly další a další přívaly emocí a pocitů. Nevím jak to trvalo dlouho, ale po chvilkách jsem snad i ztrácel vědomí. Celým tělem se mi valily vlny nepoznaného vzrušení. Položila mě na záda, ruku si dala mezi nohy a hladila se přes silonky. Při tom mi jemně jezdila stehnem po špičce údu a během chvíle přišel orgasmus, který jsem v životě nezažil. Když jsem se trochu probral, zaregistroval jsem, že i ona zůstala strnule v milostné křeči. „Tak co?“, zeptala se. Já se jen zmohl na "neuvěřitelný, děkuju". No a to je můj příběh. Takto jsme ještě asi půl roku vyváděli v silonkách a během té doby se ze mě stal poměrně slušný fetišista. Moje holka skončila v USA a já už o ní pár let nic nevím.

Pravopisná korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
15.10.2017 | 3
Posedlost footfetishem
Obrázek uživatele justtoreadsomething justtoreadsomething
22.10.2016 | 16
Vyjížďka na motorce (PP...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
12.10.2015 | 12
Venkovské choutky
Obrázek uživatele šato šato
05.09.2016 | 9
Jak jsem přišel o...
Obrázek uživatele charlie47 charlie47
26.02.2014 | 34
V nemocnici
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.04.2012 | 16
Firemní technik
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
08.06.2014 | 61
Hrátky na chalupě 2/3
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 10