Byl jsem asi v sedmé třídě, když si mě učitelka angličtiny vyvolala k tabuli na přezkoušení. V hlavě jsem něco málo měl a možná bych si i na něco vzpomněl, kdyby si tam mrška, paní profesorka, neusmyslela, že zrovna teď je ta nejvhodnější chvíle, sundat si její nablýskané střevíčky a začít si masírovat pravé chodidlo......Všechno dělala velmi pomalu, jako kdyby věděla na co asi se u ní zaměřím....Dala si nožku přes nožku (to měla ještě obuv na sobě) a položila mi první otázku. Její znění nevím a mám takový pocit, že mi to v té situaci nepřišlo ani trošku důležité. Důležité bylo, že, jak seděla s nohou přes nohu, natočila na mě špičku podpatku, který následně uchopila a pomalu si začala zouvat jeden z jejích střevíčků.

Najednou mě polilo horko........v dobrém, spíše krásném slova smyslu. Spatřil jsem před sebou chodidlo, ve kterém jsem se skoro viděl, bylo tak hladké a dokonalé díky jejím oslnivě lesklým silonkám, které velmi často nosívala.......Kroutila s chodidlem sem a tam.......Třída byla dosti rozdováděná, nevěnovala mi žádnou pozornost a profesorka si něco, zaplať pánbůh, drze četla v učebnici. Byl jsem jakoby v soukromí. Nikdo nesledoval můj směr pohledu. Ona to ale věděla. Cítila, kam se dívám. Věděla, že jí šmíruji nožičky, a tak mě nechala koktat odpovědi dál a dál. V pořádku, teď mi ještě řekni, jak se časuj.....
[block:ad=89]

Začala si pomalinku sjíždět ručičkou po stehně, následně po lýtku, až se její prstíček letmo dotkl její patičky. Asi mi nebudete věřit, ale byl jsem HODNĚ vzrušen. Ona to nejspíš vycítila, a tak si pravou rukou podložila hlavu a levou si začala masírovat chodidlo její úžasný nohy. Lesky její silonky se vlnily po celé nožičce a vytvářeli úžasný protipohyb jejím masážním dotykům. Její lehce zesílená špička punčocháčů jí zastiňovala čerstvě nalakované růžové nehtíky a mezírky mezi prsty jí nebyly takřka vidět. Pohled na lesk, ten úžasný lesk, který jí začínal u napnuté špičky, přehoupl se přes patičku a něžně se linul vzhůru bez jediné chybičky, přes celou nožičku, až na konec jejího stehýnka, kde ho nelítostně přeťal zesílený sed silonek byl nezapomenutelný...O MY GOD... Měla pekelně krátkou minisukni, takže jí při sezení byl vidět skoro celí zadeček... Do nynějška nevím, co to na sobě měla za silonky. Nikdy jsem nevidět takové, ve kterých by se téměř zrcadlilo okolí, ale to si asi nejspíš domýšlela moje vzrušená fantazie.........Zazvonilo. Celá třída se začala stěhovat na fyziku a já tam s ní ještě zůstal. Neustále mě skoušela a koukala do učebnice. Mám takový pocit, jakoby byla vzrušená taky, ale její učitelská čest by jí nedovolila, začít na mě něco zkoušet. (Bože vždyť jsem byl sedmák.) No nic, já Ti tu jedničku dám, ale jen proto, jak umíš krásně sledovat moje nožičky Konečně jsem jí pohlédl do očí. Myslíš, že jsem si nikdy nevšimla toho, jak mi je pozoruješ? :-)
[block:ad=90]

Zítra tě znovu přezkouším, ale tentokrát si na tebe vezmu moje starý džiny, jinak by jsi mi zase řekl kulový, viď. Zůstal jsem stát jak přikovaný, celý rudý a pusa mi vrhala jednu omluvu za druhou. Neomlouvej se, vždyť se nic nestalo, jen zkus být příště více nenápadnější. Nazula si černý střevíček zpět na chodidlo, silonka se jí u prstu lehce zkroutila, a odkráčela do jiné hodiny. Ve dveřích se ještě zastavila a otočila. Nezapomeň zítra, tentokrát bych Ti to zkoušení neprominula. Usmála se a zmizela v tmavé chodbě. Jediné, co po ní z nejkrásnějšího dne ve škole zůstalo, byly dvě, zářivě oslňující čárky silonek, jemně se ztrácející v šeru nekonečné chodby.......

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Korkáčová sestřička
Obrázek uživatele Vojtanen Vojtanen
05.04.2013 | 39
Elena
Obrázek uživatele Vilém Vilém
12.12.2016 | 3
Nová fanynka
Obrázek uživatele hoselover hoselover
25.05.2015 | 9
Hudobná výchova
Obrázek uživatele Tester Tester
06.01.2014 | 29
Výberové konanie
Obrázek uživatele qwerty7 qwerty7
06.11.2014 | 19
Nečakaný s*x so svokrou
Obrázek uživatele Tester Tester
15.08.2013 | 36
Valentín a legíny
Obrázek uživatele leroy leroy
15.05.2021 | zatím žádný komentář
V kanceláři I
Obrázek uživatele Pauli Pauli
28.03.2013 | 12