Když mi bylo asi 18 let, chodil jsem s jednou dívkou. Byla to pohodová holka, ale oblékala se na můj vkus trochu jinak, než bych si přál. Byla spíše pro tenisky a kalhoty, než na nošení podpatků a šatů. Ovšem jinak byla hodná a milá. Chodili jsme spolu asi půl roku a ona mě chtěla seznámit s rodiči. Respektive se svojí mamkou, protože otce neměla. Ideální příležitost na toto seznámení byla jednoho léta na jedné z vesnických oslav. Byl jsem trochu v obavách, ale nebyl jsem žádná stydlivka.
Asi za týden se konala výše zmiňovaná oslava. Moje dívka byla tehdy u mě a spolu jsme měli jet k nim na vesnici. Ten den jsem měl i poprvé spát u nich. Předtím jsme spali vždy u mě. Moje dívka si ani na tuto oslavu šaty nebrala, protože je nikdy neměla ráda. Nakonec byla jen v kraťasech a teniskách. Vyrazili jsme tedy na oslavu. Přijeli jsme ještě před akcí. Zastavili jsme se tedy u nich doma. Hned v chodbě jsem byl šokován. Na botníku byly připravené krásné, modré semišové lodičky. Hned mi naskočila husí kůže. Určitě byly její mamky. Ovšem na koukání nebyl čas, protože jsme šli hned dál. V obýváku byla její mamka. Hezká zachovalá dáma, něco přes čtyřicet let. Okamžitě se usmála a já se představil. Byla úplně v pohodě. Hned ze mě opadly veškeré obavy. Pak mi šla moje dívka ukázat pokoj a zůstali jsme chvíli u ní v pokoji. Mě ovšem pořád zajímaly ty lodičky. Omluvil jsme se a šel na záchod. Cestou přes chodbu jsem se pozastavil u těch lodiček. Neváhal jsem a přivoněl si. Nádherná vůně dámského parfému. Ovšem rychle jsem vyklidil pole a šel na záchod.

Po nějaké chvíli nám zaklepala její mamka na pokoj s tím, že už se půjde na oslavu. Připravili jsme se a vyšli z pokoje. Tam už čekala její mamka v krásných modrých šatech a tělových lesklých silonkách. Ihned mě polilo horko. Byl jsem úplně mimo. Měla na sobě pantofle a z nich byly vidět její krásně nalakované nehty, které prosvítaly přes silonky. V chodbě jsem se obul a přitom sledoval okčem i ji, jak si nazouvá ty krásné modré podpatky. Celou cestu přes náves jsem jí koukal očkem po nohách.
Když jsme dorazili na oslavu, byla již zábava v plném proudu. Na zábavě jsme si sedli ke stolu, kde byly i její kamarádky a další známí. S nimi jsme se také seznámil a pak už jsme se plně věnovali zábavě. Bohatý program plný hudby a tancování se protáhl až do pozdních hodin. Několikrát jsem tancoval i s její mamkou. Samozřejmě jsme všichni pili alkohol, ovšem na její mamce to bylo celkem dost znát. Mojí dívce se chtělo jít už kolem půnoci domů, tak jsme šli. Ovšem její mamka tam stále zůstávala. U nich doma jsme se vykoupali a šli spát. Ovšem já byl tak rozrušený, že jsem ani přimouřit oko nemohl. Myslel jsem na ty krásné nohy v silonkách a lodičkách.
Kolem druhé hodiny ráno jsem slyšel v chodbě nějaké zvuky, které po chvilce zase utichly. Vydal jsem se tedy na záchod, abych viděl, co se děje. V chodbě bylo znasnuto, ovšem v její ložnici byly otevřené dveře a svítilo se tam. Potichu jsem šel kolem a z lehka nakoukl. Na posteli ležela její mamka v šatech a spala. Rychle jsem pokračoval na záchod, protože jsem myslel, že o mě ví. Po vykonání potřeby jsem šel zpět okolo ložnice. Ani se o té doby nepohla. Opatrně jsem nakoukl blíže do dveří. Ležela na posteli na dece. Opatrně jsem se přiblížil. Jednu nohu měla ven z postele a viděl jsem, že má stále na nohách podpatky. Plížil jsem se až k posteli, na pár centimetrů k jejím nohám. Snažil jsem se přivonět. V tom se ale pohnula. Okamžitě mě zachvátila panika a rychle jsem se proto přikrčil. Otočila se na posteli. Při tom si z nohou zula lodičky, z nichž jí jedna spadla z postele, přímo vedle mé hlavy. Ležel jsem přikrčen u postele a ani se nehnul. Když se přestala hýbat, potichu jsem si klekl. Vzal jsem si do ruky tu lodičku a přivoněl si k ní. Byla ještě teplá od jejich nožek. Při tom jsem pozoroval její nožičku, jak ji visela z postele. Lehce jsem se k ní přiblížil a přivoněl si i k ní. To mě vzrušilo tolik, že jsem strčil penis do té lodičky a začal masturbovat. Dovolil jsem si tu nožku i políbit. Jenže ona se začala zase hýbat. Rychle jsem se vším přestal a řekl si, že nebudu riskovat a stáhl jsem se zpět do postele.
[block:ad=89]

Ráno jsme si s přítelkyní trochu přispali, ale přesto jsem vstával dřív něž ona. Převlékl jsem se a vylezl z pokoje směrem ke koupelně. Cestou jsem nakoukl opět do ložnice. Její mamka tam nebyla. Všude bylo ticho, postel byla ustlaná a všude uklizeno. Šel jsem tedy do koupelny a tam jsem se zarazil. V koši na prádlo byly její silonky. Ihned jsem si je vzal a přivoněl si k nim. Byl jsem opět k prasknutí. Začal jsem ihned masturbovat a při tom si strčil do pusy její silonky a představoval jsem si, jak je měla ona na sobě. Nádherně voněly jejíma střevíčkama a tělovým mlékem, které použila večer. Rozhodl jsem se najít ještě ty podpatky. Vyšel jsem potichu na chodbu a otevřel dveře botníku. V něm byly i ty lodičky! Zkontroloval jsem situaci a začal masturbovat. Strčil jsem si její silonky do pusy a pokračoval v masturbaci. Pak jsem si vzal lodičku, strčil si do ní penis a uspokojoval se. Byl jsem úplně v tranzu. Až jsem začal ejakulovat. První dávka dopadla na semiš lodiček, druhá a všechny další už jen do lodiček. Měl jsem toho v sobě mraky. Její lodičky byly plné mého spermatu. V tom jsem si uvědomil, co jsem to vlastně udělal. Rychle jsem vrátil lodičky zpět do botníku, silonky si strčil do kapsy a šel do kuchyně hledat nějaké ubrousky. Bohužel jsem žádné nenašel. Vrátil jsem se tedy do koupelny s tím, že je otřu alespoň do toaleťáku. Jenže když jsem vešel do koupelny, z pokoje vyšla moje dívka. Tím mi vše překazila. Popřáli jsme si dobré ráno a já vyšel z koupelny. A aby toho nebylo málo, zrovna v tu chvíli vstoupila do chodby její mamka. To už jsem se začal pomalu klepat. Ovšem snažil jsem se zachovat chladou hlavu. Pozdravili jsme se a ona se začala zouvat ze svých balerínek. Byla prý ještě v hospodě, protože si tam nechala kabelku. Jen co se zula a nazula si pantofle, vzala balerínky do ruky a vložila je do botníku. Hned vedle těch potřísněných lodiček. Rychle jsem s ní začal mluvit, aby si toho nevšimla. Naštěstí si toho opravdu nevšimla, botník zavřela a šli jsme do kuchyně. Nevěděl jsem co mám dělat, protože po obědě jsem už musel jet autobusem domů. Bohužel jsem tam ty lodičky nechal bez vyčištění. Po obědě jsem odjel i s jejíma silonkama v kapse a doufal jsem, že se na to nepřijde.
[block:ad=90]

Celých čtrnáct dní jsem byl celý napjatý, zda na to nepřišla, ale když jsem k nim zase po dvou týdnech přišel, nahlédl jsem opět v noci do jejího botníku. Podíval jsem se na ty její lodičky a zvenku byly čisté. Jen lehce na semiši byl vidět menší flíček. Na stélce byly také čisté, ovšem když jsem se podíval z blízka, byly tam vidět flíčky po mém spermatu. Takže je od té doby musela nosit. To mě opět vzrušilo, že jsem se do nich udělal podruhé. Ovšem tentokrát jsem se nenechal unést a dal si pozor, aby to nebylo na semiši a pak jsem zbytek po sobě utřel. Nechal jsem jen trochu unitř stélky, ale s tím, že to do rána zaschne. A udělal jsem dobře. Druhý den nás mamka odvážela k nám a vzala si tyto lodičky. Naštěstí nic nepoznala, ale na silonkách jí to asi muselo lepit. To už bohužel nevím. Nikdy více jsem se k nim už nedostal, protože jsme se s dívkou asi měsíc na to rozešli a její mamku jsem už pak nikdy neviděl...

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Bujaré mládí
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
22.12.2019 | zatím žádný komentář
V čekárně
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
01.12.2018 | 7
Pod postelí
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
03.10.2016 | 4
Mamčina kamarádka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
08.05.2016 | 15
V šatně
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
18.11.2015 | 17
Na koleji
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
15.06.2015 | 20
Kamarádka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
28.02.2015 | 17
Moje přiznání
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
01.01.2015 | 20
Moje silonkové poprvé
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
26.11.2014 | 21
Páteční noc
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
30.04.2014 | 26
Ve fitku
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
30.01.2014 | 35
Setkání
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
16.09.2013 | 38
Návštěva doktorky
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
12.07.2013 | 56
Sousedka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
05.03.2013 | 35
Známá
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
07.08.2012 | 44
Poprvé
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
01.02.2021 | zatím žádný komentář
Opustené dreváky
Obrázek uživatele sandalslover sandalslover
24.09.2015 | 7
Butik IV.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
23.05.2012 | 4
Romík a Tina začátek
Obrázek uživatele verka verka
19.07.2016 | 13
Cesta na ples
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
05.08.2015 | 25
Prekvapenie
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.10.2012 | 19
Silvestr
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
01.06.2012 | 15
Butik II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.05.2012 | 3