S Peťou jsem se seznámil před pěti lety, když jsme spolu letěli do Karibiku. Hned mě upoutala tím, co mi v letadle řekla: "Těším se tam hlavně proto, že budu moci všechny rozptylovat svýma nohama." A hned v letadle mě udělala ponožkou. Od té doby jsme velcí kamarádi. Byli jsme spolu v nějkém obchodě s oblečením. Peťa si vybírala šaty. Jedny se jí zalíbily a tak jsme šli do kabinky. Ona si je oblékla a já ji sjíždím až k jejím nožkám, na kterých měla tmavě modré ponožky s kytičkami, které zbožňuji. Ale k těm šatům. To prostě nešlo vydržet a tak jsem vyšel z kabinky a namířím si to k silonkám. V tom jsem ale uviděl černé, nádherné nadkolenky, na kterých se vyjímaly krásné růžové květinky. Popadnu je a zamířím zpět do kabinky, kde už napjatě čekala Petra. Vejdu k ní a podávám jí ty nadkolenky.
[block:ad=89]

"A nechceš to udělat radši ty, když je máš tak rád?," pronesla a já samozřejmě ihned poklekl a vzal jsem do rukou její pravou nožičku. Přičichl sem k ní a špičku její ponožky jsem skousl a při tom jsem jí nedopatřením kousl do palce a proto mi přilétla facka. Vzápětí hned ale i pusa na omluvu. Tak jsem hned začal stahovat ponožku z její levé nožky, pěkně přes patu a chodidlo až k prstíkům. Tu modrou ponožtičku jsem jako do postýlky uložil do její botičky. Něžně jsem teď pohladil druhou květinkovou ponožku a pomalu jsem se ústy blížil ke špičce její ponožky na levé nožce. Už jsem cítil její vůni a špičkou jazyka jsem se dotkl jejího palečku. Mé chuťové pohárky poznaly chuť Peti a její ponožky. Musel jsem si do pusy vsunout další prsty a lízat je i její chodidlo a nárt. Pohlédnu na ni a vidím, že si mě natáčí a celá se u toho červená. Když jsem přestal, tak se na mě zamračila a do pusy mi svou nožku doslova vpáčila a vyžadovala další cucání, lízání a masáž nohy. Ponožka už na tom byla bledě a tak jsem i tu druhou stáhl z její nožky a zase jsem jí položil do její boty. Konečně nastal čas pro ty mnou vybrané nadkolenky. Nikdy bych nevěřil, že se mi jednou poštěstí a budu je i nazouvat.

Odtrhl jsem je od sebe a pak popadl jednu nadkolenku. Roztáhnul jsem ji a přes prstíčky na levé nožce jsem jí začal natahovat na její nožku. Aby si to ovšem užila, tak co kousek, to pusa a takto to pokračovalo až přes koleno. Pohlédl jsem na Peťu a bylo vidět, že nadkolenka se jí líbila. Proto jsem jí něžně přejel po nožce od kolínka až po nárt. Popadl jsem tu druhou a i tu jsem jí natáhl. Petra se pousmála a radostně vyskočila. Stále v ruce svírala mobil a natáčela si své nožičky. Já si musel ovšem sáhnout do kalhot a upravit si v nich své mužství, aby mě netlačil. Peťa se na mě s touhou v očích podívala. Spíše tedy na mou ruku v kalhotách. Tak jsem ji honem vytáhl. Peťa si ovšem už ke mně klekla, pohladila mě v klíně přes kalhoty a rozepla mi pásek. Kalhoty rázem spadly ke kolenům a já tam zůstal stát jen v trenkách, na kterých jsem měl obří bouli. Ona si zase sedla a chodidly se dožadovala mého penisu. Ty nadkolenky byly tak heboučké. Svírala mi jej a přetahovala mi kůžičku.
[block:ad=90]

Už jsem si myslel, že ji práce nohama zaměstná natolik, že už si mě přestane natáčet. Opak byl ale pravdou. Stále tam seděla a moji slast si zaznamenávala. "Už to bude!" "Co bude?" "No přece výstřik!" Ty nadkolenky jsem celé pokropil bílou látku z mého mužství. Ona se jen pousmála a poprvé od začátku tohoto aktu odložila do kabelky svůj mobil. Tentokrát mi dopřála zaslouženého odpočinku a ty zmáčené ponožky si už svlékla sama. Když ta první byla v její dlani, hodila ji po mě jak po psovi a já se jako její poslušný pes zachoval. Lehnul jsem si na zem a hrál jsem si s ní. Po pár sekundách byla i druhá ponožka dole a pohozená na můj obličej. Nebyl už čas prakticky na nic. Byli jsme tam zavření už opravdu dlouho. Spíš zde vyvstal problém s těmi nadkolenkami. Obě byly vlhké od semene. Peťa se převlékla z těch šatů a vyšli jsme ven z kabinky. Ty nadkolenky, které jsme zničili, tak ty jsme schovali co nejvíce dozadu v regálu. Poté jsme zamířili k pokladně nejen s šaty, ale i s čistýma, černýma nadkolenkama, které byly vyšívany růžovými kytičkami.

Tento příběh se odehrává o dost déle než první. Úspěch Viki mě inspiroval do další tvorby doufám že se to bude líbit.

Celý text byl pravopisně a slohově upraven v administraci.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Elena
Obrázek uživatele Vilém Vilém
12.12.2016 | 3
Viki
Obrázek uživatele Vilém Vilém
16.02.2016 | 11
Poprvé
Obrázek uživatele ali ali
10.04.2012 | 17
Korkáčová sestřička
Obrázek uživatele Vojtanen Vojtanen
05.04.2013 | 39
zájezd po letech
Obrázek uživatele verka verka
01.05.2022 | 2
Synovec
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
30.12.2016 | 14
Mažoretka
Obrázek uživatele ali ali
12.01.2019 | 7
Návštěva restaurace I. (...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
11.07.2016 | 5
Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
15.10.2017 | 3
Módní přehlídka
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 7