Začal jsem si s ní psát. V době, kdy se od ní spolužáci ve třídě odvraceli, já v ní viděl čím dál větší zalíbení. Bylo to v době když už jsem pomalu začal poznávat sám sebe a to, že chci pokleknout k jejím nohám a líbat její ponožky, prostě cokoliv, co by si má Viki vzala na své překrásné nožky. Musel jsem jí to říct, prostě jsem musel. Její reakce na mou úchylku byla zajímavá - vlastně to byla pozvánka. Pozvánka k tomu, abych jí ukázal, jak pomiluji její ponožky.

Já se těšil a abych si neuřízl ostudu, tak jsem shlédl něco málo porna, psal si s podobně smýšlejícími lidmi a přečetl spoustu povídek na Punčošce. Setkání se mělo uskutečnit o víkendu, kdy u nás po celou sobotu nikdo nebude doma a proto budeme mít na náš erotický zážitek čas. Po celý týden jsem s masturbací skončil a Viki také. Dohodli jsme se totiž, že to tak bude více erotické. Bylo to těžké jak pro mě, tak i pro ni. Hlavně když já neustále viděl, jak si v hodinách hraje se svýma nožkama. V češtině to bylo ještě horší, rozhodla se mě potrápit. Začalo to úplně nevinně. Spadlo jí pero a já se ohnul, abych jí ho podal a v tom mi ona svou nohu strčí přímo pod nos, abych jí očichal. Dělalo mi to moc dobře, jak jí ta černá fuska páchla, ale musel jsem se ovládnout. Prostě sebrat pero a vrátit se na židli. Sedl jsem si a vše bylo v klidu. Jenže Viki se pak zula a svlékla si jednu ponožku.
[block:ad=89]

Poté se zase obula a svlékla si druhou ponožku. Nechala pak ty dvě chudinky ležet na zemi bez povšimnutí. Když jsem ověřil, že si toho nikdo jiný nevšimnul, lehce jsem sklouznul ze židle k těm opuštěncům a chtivě jsem je schoval do své kapsy. Jenže Viki se to vůbec nelíbílo a proto mi pošeptala: "Buď ti je dám do trenek a s tvým kamarádem si pohraju teď a tady, nebo ti půjčím teď jednu a po škole ti to udělám pusou a pak teprve bude následovat ta druhá." V hlavě mi to vařilo: orál, nebo hoňka? "Dobře, tady máš jednu zpět", řekl jsem poraženeckým tónem. "Za školu mi to uděláš, ale nech něco na sobotu!" Hodiny plynuly a já si v kapse pohrával s ponožtičkou. Najednou tu byl oběd, konec vyučování a všichni poodcházeli domů. Akorát já ještě čekal před školou na Viki, která zrovna vycházela z budovy. Koukám na ni a ona má černé, překrásné silonky. Nechápu, jak a kde se stihla převléct. Vem to čert, hlavně že je má. Odešli jsme dolů do parku, do těch nejhustěji zarostlých keřů. Tam mi ještě před tím aktem dala přenádherného francouzáka a druhou ponožku pod nos.

Nejspíš proto, aby mých 15 a půl centimetru stálo hezky tvrdě, až mi ho bude cucat. Sáhla mi do kalhot a vytáhla mi ho. Celý pulzoval nedočkavostí a ona si to náramně užívala. Svými dvěma prsty nastavenými do kroužku jej masírovala a od kořene penisu přejela až k žaludu. Usmála se a plivla mi na něj. A znovu ho přejela, teď ale opačně od žaludu ke kořenu, takže z něj stáhla kůžičku, což mě ještě víc vzrušilo. "Už chceš ponožkofile úchylnej? Chceš abych si tě dala do mé hezké pusinky? Pokud ano, tak musíš hezky poprosit svou paní a políbit jí botičky. Ale pěkně tu špinavou podrážku." "Ano má paní!" A Vikinka zvedla nohu, abych si nemusel klekat. Já se mírně ohnul a políbil ji tu podrážku jak si přála. Když jsem se narovnal, chytil jsem Viki za vlasy a strčil jí penis do pusy až se zajíkala. Ale nevzdávala to a snažila se, aby se mi to líbilo. Používala praktik, které jsme oba dobře znali z porna.
[block:ad=90]

Bylo to úchvatné. Já si zážitek umocňoval jejími ponožkami. Jezdila po mém klacku, spokojeně mlaskala a já vzdychal. Viki zrychlovala. Asi už cítila, že se udělám. A taky že jo. Poté, co mi jazykem obkroužila žalud, tak ze mě vystřelila bílá hmota, částečně jí do pusy a částečně na její obličej. Ona se jen culila a polykala vše, co jsem jí pustil do pusy. Tak se jí to líbilo, že ještě vycucávala i poslední kapičky. "Ty jsi ale týpek, to ti povím. Myslela jsem, že to nezvládneš, že se ještě neuděláš a vida, ty ano." Řekla Viki velmi spokojeně a já na to odvětil: "Takže sobota platí?" "Jasně ty můj úchyle a co mám mít na nožkách, aby sis to pořádně užil?" Přede mnou stála těžká volba. Co mám raději, silonky nebo ponožky? Rozhodl jsem se pro zlatou střední cestu. "No přece to, co chce má paní." Pomohl jsem jí na nohy a odcházeli jsme směrem k zastávce. Pár dní uplynulo a už tu byla sobota a Viki zvonila u našich dveří. Mě přeběhl po zádech mráz v očekávání, co bude mít na těch svých nožkách. Byl jsem rozhodnut, že ať už bude mít oblečeno cokoli, tak se o její nožičky postarám na jedničku.

Poté co vyšla schody jsem jí vítal u dvěří bytu. Směřoval jsem ji do obýváku, kde už jsem přichystal něco málo k pití. Měla na sobě šaty a černé silonky. Moc jí to slušelo. Když jsem za námi přivřel dveře obýváku, jako bychom se oba změnili. Z ní zase byla má paní, která chtěla vědět co pro ni udělám, a ze mě se stal její otrok, jenž k ní okamžitě poklekl a znovu pusinkoval ty nádherné botky. "Smím vás zout madam?" "Ano, musíš ty úchyláku, jinak bych se sem plahočila zbytečně!" Začal jsem rozvazovat ty pekelné tkaničky a přes patičku zouval její boty. Pak jsem viděl to, co bych asi nečekal: na pravé nožce měla bílou ponožtičku a na levé černou. Pod nimi pak ty černé silonky, prostě libovka. Má paní byla zuta a tak jsem ji usadil a já se cpal vedle ní. Hned do mě kopla; "kde si myslím že sedím, jaktože nejsem pod jejíma nohama." Ano byla to pravda, musím dolů. Od podlahy byl nádherný pohled na tu dvoubarevnou krásu. "Tak, pusť se už do nich. Bolí mě, tak mi je namasíruj." Ó ano, ta masáž byla skvělá. Ty nožky byly vláčné jako hlína pod rukama a šlo to krásně. Už jsem je začal pusinkovat a už tam byl i jazýček. Po očku jsem sledoval, jak se jí to líbí. Zřejmě se to líbilo, protože její prsty pod sukní uspokojovaly její štěrbinku a vzdychala u toho také, a moc krásně.

Ty její ponožky mne už začínaly nudit a tak jsem je stáhl, a strčil k penisu. Ty silonky byly neskutečně příjemné a chutné, jako dobrá omáčka. K mé radosti se však kuchařka nebála experimentovat a tak mi rázně přikázala stáhnout kalhoty. Co jiného jsem mohl udělat, než je stáhnout. Penis jakoby poznal svou paní a salutoval jí. "Lehni si na zem ty špíno a běda jestli mi nepostříkáš nohy." Já už ležel a sbližoval jsem nohy s penisem. Byla to úžasná souhra dvou krásných nástrojů a i Viki si to užívala. Silonky měla u kolen a do štěrbinky si zaváděla prsty ve velké rychlosti. Rozhodl jsem se jí pomoct svou rukou, když se ona tak hezky starala svýma nožkama. Prsty navíc uvítala a začala tak více prožívat své nohy. Už sem byl u konce a sperma jí třísnilo její nohy. Já si k ní klekl a tu její studánku jsem lízal jako o život. Ona mi na oplátku ukázovala svoje prsa, čímž mě ještě víc rozpálila. Můj jazyk byl jako stroj a masíroval ji bez přestání. To, co z ní pak vystříklo, bylo ohromné.
To se mi stalo na základce a stalo se toho ještě víc.

Celý text byl slohově a především pravopisně upraven administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Elena
Obrázek uživatele Vilém Vilém
12.12.2016 | 3
Peťa
Obrázek uživatele Vilém Vilém
05.04.2016 | 8
Podzimní výlet
Obrázek uživatele Marian Marx Marian Marx
27.02.2013 | 22
Pod postelí
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
03.10.2016 | 4
Starší paní a silonkové...
Obrázek uživatele penguin888 penguin888
17.06.2018 | 4
Silonková princezna
Obrázek uživatele Terminator Terminator
02.10.2012 | 38
já a Roman 2
Obrázek uživatele verka verka
28.09.2013 | 34
Silonky v práci - II. díl
Obrázek uživatele carodejka carodejka
10.06.2012 | 20
Služobná cesta - III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
25.06.2012 | 3
Změna domácí
Obrázek uživatele kalanak kalanak
21.05.2013 | 25