V autě jsem celou cestu mlčel. Jednak jsem měl stále dámy krajkové kalhotky v ústech a za druhé jsem se vlastně chtěl ze všeho vzpamatovat. I dáma mlčela, soustředila se na jízdu, ale bylo na ní vidět, že je spokojená. Později mi sama řekla, že ten večer dopadl pro ni daleko lépe, než sama doufala. Uvědomil jsem si i tu zvláštnost situace. Starší dáma s postříkanými punčocháčemi a mokrým svetrem od mých slin si veze svého chyceného milence v jejich kalhotkách a s druhými v ústech mlčky k sobě domů a kdy on neví, co se bude všechno dít, co ho čeká. Auto vjelo tiše do garáže a ona počkala, až se garáž opět zavřela a kdy zhaslo světlo tak mi jen řekla. Vysvlékni se do mých kalhotek a nech své oblečení v autě. A jen dodala, že u ní ho nebudu potřebovat. Odešla z auta a mne nechala v její garáži s tím, že na mne čeká nahoře, kam mám pak za ní přijít.

Poslechnul jsem a vysvléknul jsem se do jejich kalhotek, ty druhé jsem měl stále v ústech a snad jsem se dokonce i bál si je vyndat na okamžik ven. Byl jsem nahý, jen v bílých kalhotkách a už mi zase stál. Vidět mne někdo ze známých, asi by to nepochopil…své oblečení jsem nechal v autě a vyrazil po schodech nahoru. Otevřel jsem dveře a intuitivně jsem šel skrze chodbu do obývacího pokoje, kde bylo tlumené světlo. Ano, ona tam seděla a stále byla oblečená a já šel k ní. Ona si mne prohlížela a řekla, že mi to v jejich kalhotkách sluší a že je ráda, že vidí, že už mi opět tuhne. Optala se mne, jestli jsem už někdy měl na sobě dámské spodní prádlo, já zakýval hlavou, že neměl. A ona na to, že ať už dám ti kalhotky z úst pryč, že jsem je vypral už dostatečně a smála se tomu. A pak se zeptala, jak se v nich cítím a já ji odpověděl, že až překvapivě příjemně, že mi nevadí a z toho měla taky radost a jen s úsměvem dodala, že nyní je budu nosit častěji.
[block:ad=89]

Každopádně mi ukázala, že by si přála, abych ji sundal z noh její kozačky. Udělal jsem to a na jejich punčocháčích bylo vidět, jak je má celé mokré od mého spermatu. Stoupla si a obešla mne a zezadu se ke mne přitiskla a sundala mi její kalhotky a já byl zcela nahý před ní. Poodešla a já jen uslyšel později důvěrný zvuk a to byl typický zvuk toho, když si svlékala své punčocháče. Tehdy jsem to ještě nevěděl. Najednou mi ty punčocháče nasadila na obličej tak, že přímo u nosu jsem měl její mokrý klín z toho, jak byla vzrušená. Chytla mne za ruku, já šel poslušně za ní. Ona si pak opět sedla do křesla a přitáhla si mne tak, že vzápětí zmizel můj tvrdý penis v jejich ústech a její ruce mi hladily zadní půlky. Já byl opět v tranzu, na obličeji poprvé v životě zcela mokré od vzrušení punčocháče, kdy mi pod nosem voněl jak parfém, tak vzrušení dámy, která mi tehdy předvedla neskutečné orální umění. Pravdou taky je, že já v té době nebyl žádný extra znalec mileneckých praktik :o). Ale to, co dělala ona dáma s mým penisem a jak to dělala, tak to bylo něco neskutečného…pak už to nešlo vydržet, mne se skoro podlomila kolena, ona si mne podržela a já se do jejích úst kompletně vystříkal a ona vše pěkně spolykala. Byl to neskutečný okamžik a já opět dýchal jako parní válec a srdce mi bušilo. A ona jen, že ji mé sperma chutná a že ji těší, že i pěkně napodruhé v krátké chvilce jsem toho vystříkal dost.
[block:ad=90]

Oba dva jsme byli už pěkně ulepení a už i unavení. Sama tak dáma navrhla, abychom si dali sprchu, což jsme i udělali a bylo to příjemné. Vyrazila směr její koupelna, kde se přede mnou vyvlékla a já viděl její velká prsa s hodně velkými koláči a bradavkami a také to, že svou kouzelnou lasturku měla krásně holou jako čerstvá 18tka. Umyli jsme se navzájem a já se přisál na její velká prsa, líbilo se jí to a mne koneckonců také. Pak se otřela a řekla, ať čekám, až mi dá vědět a odešla. Já se otřel a čekal jsem, resp. opět jsem čekal na povel své dámy, které jsme propadnul následně na téěmř 2 roky mého života. A ten přišel….prošel jsem přes pokoj a pak ještě další pokoj až do ložnice. Zde uprostřed velké postele seděla moje dáma a měla na sobě (do té doby jsem nic takového neviděl) červený punčoškový obleček na celé tělo, kde jen její rozkrok byl volný. I prsa měla zakrytá. Ten pohled si pamatuji i dnes, po tolika letech. Usmívala se, rudá rtěnka, navoněná a já tam stál nahý, ale to se za okamžik změnilo. Ukázala mi prstíkem do rohu, kde přes toaletní stůl byl přehozený červený huňatý rolák s velkým límcem a pod ním byly položené černé neprůhledné punčocháče. A direktivně řekla, oblékni si to přede mnou. Já to mlčky udělal, rolák jsem měl oblečený hned, punčocháče mi dosti trvaly a ona se smála s tím, že to budeme muset rozhodně zlepšit. Lehla si na záda, roztáhla nohy a jen mi řekla – lízej mne. Mne okamžitě začalo být strašné teplo, rolák mne škrábal, v punčocháčích jsem se v daný okamžik necítil nejkomfortněji, ale během okamžiku jsem si na ně zvyknul a bylo vzrušující cítit, jak mi pod nimi opět tuhne.

I s velkým límcem jsem dámu začal lízat, občas sám, občas podle jejich povelu. A lízal jsem dlouho, protože si to viditelně chtěla užít. Rozhodně to bylo mé nejdelší lízání do té doby. Ale pochválila mne a to mi udělalo velkou radost a v ten okamžik mi ani nějak nevadilo to, že už mi její punčocháče trochu více rozdráždily můj červený žalud. Její orgasmus byl neskutečně bouřlivý, křičela a to dosti nahlas a přitlačila si rukama mou hlavu do klína a já tak poprvé v životě prožil tyto okamžiky defacto ve spojení s ženou.

Pak mne ale překvapila a řekla jen dobrou noc a to oblečení na sobě si nech. Ona uspokojená usnula během okamžiku, mne se v hlavě honilo tolik věcí, že to ani nešlo. Tak proběhnul večer dne, který prostě u mne musel přijít....a snad sepíšu co se pak dělo ráno a poté co bylo i dále...

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
15.10.2017 | 3
Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
31.01.2017 | 3
Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
29.07.2016 | 3
Den, který musel přijít
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
27.06.2016 | 8
První líznutí 1
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
23.02.2017 | 7
Spolužačka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
25.04.2012 | 23
Kolegyně Katka
Obrázek uživatele Michael Fransz Michael Fransz
06.01.2016 | 8
Tchýně
Obrázek uživatele kandaulismus kandaulismus
12.12.2013 | 18
čokoláda 3/3
Obrázek uživatele feetlover90 feetlover90
08.10.2017 | zatím žádný komentář
Zvláštna esemeska
Obrázek uživatele leroy leroy
20.11.2022 | zatím žádný komentář
Autoservis
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.05.2012 | 8
Moje první korki
Obrázek uživatele verka verka
03.06.2015 | 20