Tlačila mi svá chodidla v punčocháčích do obličeje, já sál jejich vůni a muj jazyk jí nožky olizoval tak, že moje sliny, vůně jejich nožek a aroma punčocháčů se prostě začaly slučovat v jedenu vůni. Pořád víc a víc mi strkala celou svou nožku i s prstíky do mých úst a já musel držet a poslouchat, protože šance pohnout se byla nulová. A dáma si to užívala. Byla opět vzrušená: Hladila se na prsou a odvázala mi jednu ruku s příkazem, že ji musím hladit lýtka. Ihned jsem ji uposlechnul. Byl jsem v tranzu a vůbec mi nedocházelo že kdyby někdo přišel, tak by to byl minimálně podivný pohled. Stále více mi cukalo v mém naběhlém penisu a měl jsem co dělat, abych se neudělal. Nejspíš to poznala, když mi opět přivázala ruku ke stolu a lampičku pootočila tak, abych na ni jen trošku viděl. Tak si se mnou hála déle než dvě hodiny. Pak se jen postavila a řekla, že nožky má pěkně umyté a do ruky vzala své kalhotky. Ty si svlékla už před tím, když si udělala dobře. A začala mi pak těmi kalhotkami otírat obličej, abych opět cítil vůně jejího těla. Kalhotky byly stále pěkně mokré a typicky voněly ženským vzrušením. Otírala mi tvář, až mi je nakonec dala celé do úst coby roubík se slovy: "nech si je." Postavila se před stůl a svlékla si svůj černý upnutý svetr. Pod ním měla pěkný korzet, který držel její velká prsa pěkně nahoře. Svůj svetr mi navlékla na hlavu. Rukávy omotala kolem krku a uvázala, takže já měl v ústech její kalhotky, na hlavě její svetr. Byla tma, skoro nic jsem neviděl. Někomu to vyprávět, tak by mi to asi neuvěřil, ale všechno je to pravda. A před stolem stála už jednou uspokojená dáma, která se bavila tím, že já nemohu nic a vlastně ji poslouchám na slovo.
[block:ad=89]

A tehdy poprvé pronesla otázku, jestli jsem se už neudělal. Já zavrtěl hlavou že ne a to ji udělalo evidentně radost. Vůbec nic jsem neviděl, byl jsem odkázán jen na své vjemy. Pochopil jsem, že se bude dít něco jiného. Překontrolovala mi uvázání rukou, přiražení stolu a i to, jestli přes její svetr na mé hlavě nic nevidím. Pak vlezla pod stůl a začala mi zouvat boty a svlékat ponožky. Přejela mi rukou přes rozkrok a určitě cítila, jak mi stojí. Rozepla mi kalhoty a řekla, abych se lehce nadzvednul. Moc to nešlo, ale nakonec mi svlékla kalhoty a pak i slipy, které jsem nosil. Ušklíbla se, že slipy se jí na mužích nelíbí a že mi koupí něco jiného. Tím něčím jiným myslela její kalhotky, které jsem musel nosit. Občas to nebylo špatné, jindy se mi to vůbec nelíbilo. Ze stolečku si vzala lampičku a posvítila si na můj penis. Pronesla že se jí líbí a já cítil, jak mi po něm přejela jazykem a pak ho na okamžik nasála do úst. Bylo to neskutečně vzrušující. Projel mnou blesk vzrušení a mít možnost, tak bych se asi udělal. Pak se zvedla, odešla a opět se vrátila a já cítil, že mi něco natahuje na nohy. Byly to její kalhotky, které mi oblékla tak, že penis vyčníval ven.
[block:ad=90]

Opět se zvedla a já jen slyšel, jak si sedá na křeslo a přitahuje se ke stolu. Pak jsem cítil, jak mě její chodila v silonkách začaly dráždit, mačkat a masírovat mi kolík. Bylo to něco neskutečného. To jsem do té doby nikdy nezažil. Ta žena přesně věděla, jak se to správně dělá, kde přitlačit, kde povolit tak, abych si to vše parádně užil. Začal jsem i s kalhotkami v ústech sténat a už dávno jsem byl pod jejím svetrem zpocený. Z jejího parfému jsem byl zcela omámený. Moc dlouho to netrvalo a já začal stříkat až jsem se slastí celý chvěl. Měla od mého spermatu kompletně mokré obě nožky. Později se přiznala, že se v ten okamžik také udělala a že jí mé sperma chutnalo. Časem jsem zjistil, že si mokré nožky v silonkách okamžitě obula do kozaček, aby si to prý ještě více užila. A já se tehdy dobrých pět minut třepal jako osika, srdce mi bušilo a penis se mi opět porobouzel k životu. Vůbec jsem nebyl schopen pár minut mluvit a popadnout dech. Probralo mě až to, když mi odvázala ruce a odsunula stůl. Přiznala se, že to pro ní bylo velmi vzrušující a jestli to cítím stejně, ať zakývám hlavou na souhlas.

Automaticky jsem to udělal a pak jsem dostal další pokyny. Konečně rozvázala svetr, který si na sebe opět oblékla. Kalhotky jsem si musel ale nechat v ústech. Teprve pak jsem si uvědomil, že mám na sobě její bílé, bavlněné kalhotky. Poručila mi si kalhotky ponechat na sobě, obléknout si své kalhoty a ponožky. Vypnout počítač a stále jsem musel přitom mít v ústech její krajkové kalhotky. Musel jsem odejít z firmy zadním vchodem a čekat na ni na firemním parkovišti. Vše jsem udělal jak si přála. V hlavě jsem měl prázdno a než jsem stačil cokoli udělat, respektive o čemkoli začít přemýšlet, tak přijela na parkoviště. Otevřela mi dveře od auta a jen pronesla následující větu: "Noc je mladá, ty jsi mladej, tak jedeme ke mně domů. Manžel tam není." Automaticky jsem se připoutal a za nějakých patnáct minut už otvírala garáž a auto vjelo dovnitř. Aniž by kdokoli ze sousedů tušil, že nebude ten večer sama....

Pravopisná a slohová korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
15.10.2017 | 3
Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
31.01.2017 | 3
Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
18.11.2016 | zatím žádný komentář
Den, který musel přijít
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
27.06.2016 | 8
Módní přehlídka
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 7
3 kráľovné
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
28.05.2019 | 4
Můj první zážitek
Obrázek uživatele Tester Tester
20.10.2013 | 38
Když musíš, tak musíš
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
28.02.2020 | 3
Z červeného salónu
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
02.03.2017 | 8
Zase nová zkušenost 2
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
30.12.2018 | 3
Pubertální rande 1970
Obrázek uživatele alesk alesk
08.05.2012 | 13
Splneny pancuskovy sen
Obrázek uživatele Silonkar Silonkar
20.03.2012 | 7