Takže ráda pokračuji. Snad některé zklamu, ale písnu tak, jak to bylo a budu se snažit navázat na první historku. Skutečně se jedná o reálné zážitky. Pozvání na svatbu jsem s díky odmítla, vše však skončilo jinak. Když mne jednou odvážel z práce můj ex manžel a Roman se svou nastávající Kristinkou zrovna roznášeli ve firmě koláčky, jejich pozvání se nedalo odmítnout. Víkend byl stráven v reji svatebního veselí. Matka nevěsty varovala její i ženichovy kamarády, že žádný únos nevěsty v autě se nekoná. Všichni už měli upito, takže se únos stejně konal a vzápětí i pěší pátrání po rozlehlém parku. Byla jsem se nadýchat čerstvého vzduchu na terase restaurace.
[block:ad=89]

Můj ex dováděl s družičkami na parketu, když se přihnal Roman s lahví šampíku. Připili jsme si a já mu pochválila nevěstu. Měl už taky dost upito a líbnul mě do výstřihu. Pleskla jsem ho po hlavě se slovy, aby si hlídal nevěstu. Chtěl abych šla hledat s ním. Odmítla jsem s tím, že mám podpatky a mezi stromy nepolezu. Žadonil, že jen na kousek a že tam je malá rozhledna, dětské hřiště a že určitě budou tam. Byl dost hlučný. Nechtěla jsem upoutat pozornost jeho budoucí tchyně, dost čilé a ostražité paní a tak jsem svolila. Potáceli jsme se oba. Já na jehlových podpatcích, on na vlně vypitého alkoholu. Došli jsme na okraj parku k hřišti. Všude ticho. Skutečně tam byla malá, zděná vyhlídka. Schody celkem široké a tak jsem si troufla vykročit nahoru a na posledním schodě se rozhlížela po tichém park. Pátrala po unesené nevěstě.
Roman se dral za mnou i když tam nebylo místo pro dva. Chtěla jsem sejít dolů a uvolnit mu místo na schodech, když jsem zezadu ucítila, jak mi začal hladit lýtko pravé nohy. Cítila jsem i jeho horký dech.
„No tááák neblázni, jdem hledat Tinku,“ otočila jsem se a pokoušela se ho usměrnit. Marně. Líbal mi nohu až dolů ke kotníku a roztouženě hekal. „Prosím, ještě naposledy. Rozloučím se jen se svobodou. Jste taková sexy v těch botách až mě bolí koule. A ty vaše kozy jsou dnes nádherné.“ Blábolil roztomile. Ano přiznávám, lichotilo mi to, ale snažila jsem se z té situace vycouvat. Řekla mu, že Tinka má taky krásné kozičky a s kouličkami mu určitě uleví, pokud se moc neopije a brzy si ji najde. Prohrábla jsem mu rukou vlasy a se smíchem ještě dodala, že se budu moc těšit, zdali mi řekne jaká byla první noc. „Joo, řeknu. Krásně jí vylížu čičinu a pak ji budu šukat až do rána,“ sliboval horlivě, ale přitom mi rukama stále hladil nohu. Stál o pár schůdků pode mnou. Zavrávorala jsem, když mi chytnul pevně nohu za lýtko a pozdvihl ji. Chytila jsem se zábradlí a ucítila něco teplého na nártu. I v té tmě jsem to poznala. Milý ženich měl kalhoty rozepnuté a třel se mi kouličkami o nohu. Ztopořené brko si držel v ruce a s toužebným hekáním si ho otíral o kotník.
[block:ad=90]

„No tak Romane…,“ chytila jsem ho za rameno a snažila jsem se ho odstrčit. „Prosím ještě chvilku. Ukažte mi kozy prosím. Vyleštím vám botičky koulema,“ vzdychal vzrušeně a rejdil mi kouličkami po špičce lodičky. Rozhodně jsem si nechtěla nechat zmuchlat halenku a mít pocákanou sukni. Bavilo mě ale, že mi stále vyká, i v tom stavu v jakém byl. Roman byl roztoužený a já mu navrhla že mu to udělá rukou, aby se uklidnil. Po mých slovech jen vydechl: „Našukám vám ji, prosíííím.“ Tak to jsem zbystřila a byla připravená ho praštit, pokud by se chtěl domáhat neodbytně soulože. Měl však jiné touhy. V okamžiku jsem měla zutou jednu botu a dychtivě mi začal líbat nárt, patu a pak cucat palec.
Na podobné mazlení jsem silně vzrušivá. Nechala jsem ho proto bez napomenutí a zvrhle jsem zalitovala, že mám punčochy. Naboso bych si to užila určitě víc. Nicméně krásně mi ho cucal i přes silonku, a nevynechal ani ostatní prsty. Přisál se mi rty k patě jako kapřík a začal hlasitě hekat. Vtom mi pustil nohu a divoce se zmítal. Tušila jsem, že si ho prohání; „Tááák udělej si dobře, to ti uleví,“ s úsměvem jsem ho povzbuzovala. „Joooo, áááhhh úúúžžž,“ přitiskl pusu k mému lýtku a pořádně to s ním začalo cloumat. Nepochybně z něj tryskalo mlíčí. Vískala jsem ho ve vlasech. Celý rozechvěný mi pak děkoval a líbal mi nohu. Kývla jsem na něj, aby mi podal lodičku. Uděla oč jsem ho požádala a já při obouvání pochopila. Bylo v ní kluzko a vlhko. Prostě se udělal do ní. Jak to provedl nevím, jen jsem na něj tázavě vyhrkla: „Teda Romane?!“ Lísal se mi k noze, hladil jí a sypal ze sebe lichotky: Že to nemohl vydržet, že mi to šíleně sluší v těch lodičkách a v punčochách, a že má stejně nejraději moje korkáče v práci. Ty se ale nedají šukat. Slíbil, že mi tu lodičku utře. No blábolil rozkošně. Lodičku už jsem měla nazutou. Jen dumala, že podnapilý ženich možná udělal lépe, když dal své semenění tam kam jej dal, než opilý do novomanželčina lůna. To jsem tehdy ještě netušila, že milá nevěsta je již ve třetím měsíci. Nebudu už unavovat se svatbou. Víceméně se již neudálo nic převratného. Nevěstu jsme našli v hloučku přátel v pořádku, a celkem jsme si s ní padly již tenkrát do oka.
Roman měl posvatební volno a do práce nastoupil až v půli týdne. Já v ten den přišla do práce jen na skok. Byla jsem dost natěšená, jak se bude novomanžel tvářit a jak dopadla jeho svatební noční veselice. Dámy známe to ne?
Zastihla jsem v kanclu Romana nahnutého nad mou kolegyní. Ta prohlížela a komentovala jeho svatební fota. Nešetřila chválou: „Teda Románku, já být mladší, tak mi neutečeš." Pištěla jak puberťačka a šla mi s tím na nervy. Měla po dovolené v Řecku, byla opálená a milý Románek jí koukal někam do výstřihu. Mávala ne mě, abych se šla taky kouknout. Popošla jsem směrem k nim, ale cestou jsem už kula lekci pro novomanžela. Pochválila jsem fota, nabídla také vyhlídku do mého výstřihu a sedla jsem si k počítači. V rádiu hráli Lady Gaga. S úlevou jsem shodila lodičky a vjela do korkáčků. Přehodila si nohu přes nohu a pleskala jsem si korkáčem o chodidlo do rytmu. Dala jsem si záležet. Roman zčervenal a roztržitě řekl kolegyni, ať si fotky necháme celý den. Váhavě přistoupil k mému stolu a zeptal se, zda už nezlobí počítač. Sladce jsem odvětila, že je vše ok. Ohnul se a dělal, že kontroluje počítač. Zkoumal ale spíš mé nohy. Kolegyně byla zaujata fotkama. Natáhl tedy opatrně ruku a pohladil mi nohu. Okamžik mé sladké pomsty nastal. Odjela jsem dál od stolu s křeslem, pomalu jsem vytáhla žvýkačku z pusy a nenuceně jsem něco žertovně pronesla ke kolegyni. Přilepila jsem žvýku na patu a sešlápla. K mé velké spokojenosti přilnula ke korkáči. Mladému z toho divadla málem vypadly kontaktní čočky. Vstala jsem a šla ke kolegyni, předat jí nějaké papíry. Románek jen koukal jak vytesaný. Až na něj musela kolegyně zavolat, jestli mu neuletěly včely. S rukou v kapse něco zakoktal a odporoučel se. Chvíli jsem ještě něco vyřizovala s kolegyní a pak se odebrala k odchodu. Korkáče jsem odkopla pod stůl. Žvýkačka vylisovaná na placičku bíle svítila…
A hádanka pro vás: byla tam i druhý den, co myslíte?

Slohová a pravopisná korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

zájezd po letech
Obrázek uživatele verka verka
01.05.2022 | 3
zájezd
Obrázek uživatele verka verka
11.08.2016 | 16
Romík a Tina začátek
Obrázek uživatele verka verka
19.07.2016 | 13
Moje první korki
Obrázek uživatele verka verka
03.06.2015 | 20
Romík potřetí
Obrázek uživatele verka verka
31.03.2014 | 20
Punčošky a Roman
Obrázek uživatele verka verka
19.06.2013 | 43
Služebka s šéfkou
Obrázek uživatele verka verka
06.04.2012 | 34
V kanceláři II
Obrázek uživatele Pauli Pauli
30.03.2013 | 18
Moja skúsenosť z...
Obrázek uživatele Tester Tester
13.02.2013 | 18
Pumpařka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
31.08.2012 | 21
Cesta do Tatier a spandex
Obrázek uživatele leroy leroy
28.10.2023 | zatím žádný komentář
Archivárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
05.11.2012 | 25
Domácí choutky
Obrázek uživatele šato šato
24.07.2016 | 3
Růžové punčocháče 1
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 8
Výberové konanie
Obrázek uživatele qwerty7 qwerty7
06.11.2014 | 19