Svou zálibu v ženských a dívčích nohách jsem objevil už jako malý kluk. Vždy, když se sestra převlékala do silonek nebo punčocháčů, vyvolávalo to ve mne zvláštní pocit a líbilo se mi to. Ale teď už jsem v polovině střední školy a dlouho navštěvuji Punčošku a tak jsem se rozhodl podělit se s Vámi o pár skutečných zážitků, které se mi staly v deváté třídě. Ve škole jsme měli společné šatny pro třídu a o její zamykání a pořádek se starali dva šatnáři, kteří měli klíče.

Já byl šatnář už v osmé třídě a tudíž jsem si získal důvěru učitelky. Začalo to někdy na konci září. Ještě bylo docela hezké počasí a holky z naší třídy ukazovaly své nádherné nohy. V silonkách i bosé. Byly zde asi čtyři hezké holky i s hezkýma nohama, ale nejhezčí z nich se jmenovala Natálie. Měla doslova božské nohy i chodidla. Nejčastěji nosila bílé ponožky s červenými proužky. Někdy si ale na nožky oblékla i silonové ponožky, nebo i punčocháče a šortky. To mi vždy zpříjemnilo den. Jednou jsem dostal nápad. Jelikož si silonky nebrala moc často, chtěl jsem si ten nádherný pohled uchovat. Vždy když jsme přecházeli z učebny do učebny, natočil jsem si její ladnou chůzi na mobil a záběry jsem si doma uschoval do počítače. Poskytovaly mi hezké pohledy kdykoliv jsem chtěl.
[block:ad=89]

Bylo to fajn, ale já chtěl více. Využil jsem benefity šatnáře a jednou jsem druhému šatnáři řek, že později půjdu do školní knihovny a že může jít domů. Na nic se neptal a šel. Počkal jsem, až všechny děti a dozoři odejdou z velké místnosti, a pak jsem se porozhlédl po šatně. Moje oči ihned sjely k nádherným růžovým crocsům. Jednu jsem vzal do ruky, zabořil do ní obličej a začal jsem jí zevnitř lízat. Nádherná chuť. Druhou rukou jsem vzal do ruky svůj penis a začal si ho pomalu masírovat. Za malou chvíli jsem celou botu zevnitř vyplnil svým spermatem.
[block:ad=90]

Byl jsem v sedmém nebi. Musel jsem to však po sobě utřít, aby nic nepoznala. Druhý den, když jsme spolu seděli v lavici a ona ladně pohupovala nožkou, bota jí visela na konci prstíků. Měl jsem v kalhotách stojan. Uplynulo pár týdnů a já se rozhodl znovu jít na lov. Ten den byla středa a my jsme měli školu až do půl čtvrté. Shodou okolností jsme měli poslední hodinu tělocvik. Bylo hezké počasí a spousta holek měla v ten den silonky a zřejmě se jim také potily nohy a ani tělocvik na tom nic nezměnil. Dokonce to ještě zlepšil. Při cvičení jsem si všiml, že jedna spolužačka si nepřevlékla silonky za ponožky, jak to dělají běžně. Po skončení výuky jsem jako vždy počkal, až se šatny vyprázdní a zamířil jsem k jejímu sáčku s tělocvikem. Samozřejmě že tam ty silonky byly. Nechtělo se mi věřit, jaké mám štěstí. Hned jsem je popadl, k tomu její propocenou tenisku a začal jsem čichat. Ta chuť silonek po tělocviku byla skvělá. Obmotal jsem si jí okolo penisu a udělal jsem se do těch tenisek. Tentokrát jsem to neutřel. Nádhera. Na ilustrační fotce jsou růžové boty Natálie, které jsem velmi často vyplňoval a užíval si s nimi.

Pravopisná a slohová korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Julie
Obrázek uživatele aisen aisen
04.05.2012 | 7
Hudobná výchova
Obrázek uživatele Tester Tester
06.01.2014 | 29
Na pláži
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.07.2012 | 15
Moje tchýně - druhá část
Obrázek uživatele Tlama01 Tlama01
25.05.2012 | 11
Cesta z města
Obrázek uživatele naked naked
28.05.2014 | 9
Cesta vlakom
Obrázek uživatele footman footman
19.05.2012 | 5
Susedkina dcéra
Obrázek uživatele Nylonman Nylonman
11.06.2013 | 45
Hotelové tajomstvo
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
16.11.2018 | 10