Ako inokedy, tak aj teraz sa tento príbeh nejako musel začať.

Všetko začalo na lyžiarskom výcviku, kde som spoznal chalana, ktorý sa neskôr ukázal, ako jeden skvelý, múdro rozmýšlajúci týpek. Začali sme spolu chodievať von, robiť hudbu, malovať grafiti, alebo sa len tak rozprávať pri poobednej kávičke.
Zhodou okolností, jeho otec a jeho druhá menželka bývali priamo nado mnou v bytovke. Boli to naozaj skvelí ľudia s dobrým srdcom.
Kamarát, ktorého budeme volať Ondrej, sa mi veľa krát zveril s jeho problémami v rodine. Dozvedel som sa, že jeho otec s jeho "novou manželkou" nemal sex už roky, je lenivá, nevarí, neperie, iba sa stará o jej "biznis" s náhrdlníkmi a mastičkami na pleť určené pre ženy. Niekedy je navonok všetko krásne, no keď nahliadnete bližšie, nie vždy je všetko také ružové, ako sa zdá.
Nemal som za tie roky tú česť sa s jeho nevlastnou mamou spoznať. Pár krát som ju stretol vo vchode a pozdravil sa jej. Vnímal som ju len ako susedu a nie ako ženu, ktorá by sa mi potencionálne mohla páčiť. Aj keď sme si potykali, nič sa v mojich očiach nezmenilo. Nikdy som ju totiž nevidel nejako sexy oblečenú. Hádam nebolo stretnutia, kedy by som ju nevidel so psom. Vždy mala oblečené len nejaké športové tepláky, starú vlnenú mikinu a gumáky. Vždy takto chodievala do prírody vyvenčiť psa. Pár krát som s ním mal dočinenia. Skákal, ako divý. Či bolo sucho, mokro, alebo sneh. To by asi vysvetlovalo jej obliekanie na precházdky. Preto som nikdy nepremýšlal nad tým, ako by mohla vyzerať v šatoch, alebo šortkách. Jedného dňa to ale muselo prísť....

Bol piatok a ja s Ondrejom sme sa rozhodli ísť do mesta osláviť víkend. Prišli sme domov, prezliekli sa do niečo pohodlnejšieho, zložili sme školské tašky a o šiestej večer sme vyrazili sme do mesta. Nechodievame piť často, no posledné školské dni pred zimnými prázdninami boli vyčerpávajúce. Človek niekedy potrebuje zregenerovať.

V meste sme si šli sadnúť do klubu, kde sa už začali zbiehať ľudia, ktorí zrejme tiež mali potrebu vypustiť myšlienky z celého týždňa. Skončilo to asi tak, že sme vypili celú flašu rumu, 3 pivá a aby toho nebolo málo, zakončili sme to mojou nie moc obľúbenou borovičkou. Trošku moc na týpkov, ktorí nechodievajú piť. Bolo asi desať hodín večer, keď nás taxík zobral domov. Ondrej navrhol, či nejdem ku nemu. Že by sme si aspoň niečo zahrali na playku. Nebol som pomaly schopný stáť, nieto ísť ešte hrať. Ale vtedy mi bolo všetko jedno, tak som prikívol. Nejako sme sa dotrmácali k Ondrejovmu bytu, kde sa nám po pol hodine podarilo odomknúť. Dopadlo to asi tak, že sme si obaja ľahli na gauč a zaspali. Ondrejov otec bol na služobnej ceste v Česku a jeho nevlastná mama mala stretnutie s kamarátkami na chate, takže sa okrem jeho psa doma nikto iný nenachádzal, našťastie.... Zobudilo ma Ondrejove chrápanie a nevoľnosť. Boli asi 4 ráno a ja som musel urgentne navštíviť záchod, kde som spláchol všetky moje peniaze utratené za minulý večer v podobe alkoholu. Prišiel som späť do obývačky, kde ešte hrala telka a tak som ju vypol a ľahol si späť na gauč. V tom sa zobudil Oliver a oznámil mi, že si ide lahnúť do jeho izby.
Zodvihol sa z gauču, zobral si telefón a odkráčal. Počul som len, ako za sebou zavrel dvere.
Bol som už ako tak prebudený a aj keby som normálne ešte zaspal, tak tento krát mala Metalica v mojej hlave koncert, takže som si s bolesťami hlavy ľahol na gauč a bezpredmetne pozeral do stropu. Na zemi bola hodená moja mikina a v nej bola moja peňaženka, v ktorej vždy nosievam liek proti bolesti hlavy. Okamžite som ho zobral, zapil vodou a dúfal, že to aspoň trochu pomôže mojej opici.

Bolesť hlavy to zmiernilo, no stále som sa cítil, ako handra. To už bolo štádium, kedy som nemohol zaspať a tak som zobral ovládač od telky a zapol som si nejaké videá na YouTube. Popravde si ani nepamätám, čo som pozeral. U Olivera som netrávil veľa času. Skôr sme boli u neho v štúdiu, alebo niekde vonku. Preto na mňa doľahla zvedavosť. Stíšil som telku na minimum a vkročil do nejakej neznámej izby. Rozsvietil som svetlo. Všetko nasvedčovalo tomu, že to je rodičovská miestnosť, alebo inak povedané - spáleň
Chcel som už odísť, keď som uvidel fotky na stenách. Na fotkách bol Oliverov otec Peter a jeho terajšia manželka Katarína ( mená som si vymyslel ).
Zo zvedavosti som si začal prezerať ich fotky. No najviac ma zaujímali tie z dovolenky. Bolo to prvý krát, čo som mal možnosť vidieť Katarínu sexy oblečenú, alebo skôr...polonahú...
Okamžite som zbystril zrak, pretože som nechcel veriť, čo sa celú dobu skrývalo pod tými športovými teplákmi a starou vlnenou mikinou.
Katarína bola krásna 40 ročná bruneta. Jej prsia a zadoček boli plné, mohla ísť príkladom pre väčšinu žien. Po dlhšom prezeraní fotiek som v trenkoch cítil napätie. Bohužiaľ, ani na jednej fotke neboli vidieť jej nôžky. V nádeji, že sa v izbe budú nechádzať ešte nejaké fotky, som začal kutrať v šuplíkoch. Šťastie stálo na mojej strane, keď som po otvorení prvého šuplíka videl knihu s nápisom "ALBUM" . V ten moment som sa cítil, ako v siedmom nebi. Okamžite som v ňom začal listovať stranu po strane. Na žiadnej z nich som nedokázal nájsť Katarínu bosú, čo ma sklamalo.

Rozhodol som sa, že si zoberiem aspoň fotku zo steny, na ktorej bola otočená chrbtom ku kamere, takže som jej mohol vidieť úplne celý zodoček. Bola odfotená oproti zapadajúcemu slnku a ruky mala rozpažené. Chcel som si nad ňou vyhoniť...už len pomyslenie na to, že to je nevlastná mama môjho najlepšieho kamaráta ma vzrušovala. Zhasol som v izbe, sadol si na gauč a oprel sa o operadlo. Vytiahol som si svoj, už tvrdý penis a začal si honiť. Bol to divný, ale zároveň vzrušujúci pocit. Žena, ktorú som stretával celý život a nikdy na mňa neprišla myšlinka vzrušenia sa nad ňou. A ja tu teraz sedím a honím si nad jej fotkou, akoby som žil v 90-tych rokoch bez internetu. V tom mi napadlo, že som pred dverami videl nejaké pohodené topánky. Pomaly som zobral telefón, zapol baterku a pomalými, tichými krokmi som sa priplížil do choby. Zasvietil som si na topánky. Väčšina boli pánske, keď tu zrazu som si všimol dámske žabky asi v číšle 37. Boli ružové s kvetinkou na vrchu. Človek, ktorý tento fetish má, pochopí moje pocity. Zobral som si ľavú šlapku a zamieril naspäť do obývačky, kde som si k nej prvý krát pričuchol. Vôňa nebola výrazná a preto je niekedy treba zapojiť chuťové poháriky na jazyku no nie ? Oblízal som prednú časť šlapky, kde sú prstíky. Typická, slaná, no predsa výnimočná chuť mi hrala v celých ústach. Olízal som celú šlapku od vrchu po spodok niekoľkol krát, ukojil som svoje potreby, odlložil všetko na svoje miesto a ďalej som sledoval telku mysliac na to, čo sa práve stalo.

Prebehlo možno 15 minút, keď som na chodbe počul klopkanie topánok a následné štrnganie kľúčov o zámku. Rýchlo som si ľahol a tváril sa, že spím. Ani som nestihol vypnúť telku. Aj dobre, že som sa o to nepokúsil. Jedným pootvoreným okom som sledoval dvere v chodbe. Dvere sa ovorili a vstúpila Katarína. Nevedel som presne povedať, čo na sebe mala keďže bola tma. Zabuchla za sebou dvere a zasvietila svetlo v chodbe. Bolá otočená bokom, takže jeje ritka a prsia krásne ukazovali svoj tvar. Na hlave mala čiapku s brmbolcom, kožuch, pod ktorým mala čierny obtiahnutý sveter s golierom, krátku riflovú sukňu, čierne silónky a topánky na podpätkoch, ktoré jej siahali tesne pod kolená. Vyzliekla si kužuch a zaväsila ho na vešiak. Potom si začala vyzúvať topánky. Pootvoril som oči, aby som na tento moment spomínal do konca života. Konečne prišla chvíla, kedy si vyzula topánky. Krásne, malé nožičky sa teraz na mňa usmievali z chodby a ja som bol zas a znova v rozpakoch. Katarína sa otočila smerom ku mne. Ešte že som stihol zavrieť oči. Potom sa pozrela na Oliverovu izbu a šla ju skontrolovať. Až sem do obývačku som počul, ako zkonštatovala "borovička ?, fuj"
Bolo ju cítiť v celkom byte, hlavne na záchode, aj keď som spláchol.

Opäť vošla do chodby a rozvietila v obývačke. Nemohol som otvoriť oči, nechcel som byť ten, ktorý by toto celé musel vysvetlovať.
Akonáhle si ma všimla ležať na gauči, opäť zhasla a vypla ešte stále hrajúcu telku. Bola zjavne opitá. Vošla do kúpeľne a zatvorila za sebou dvere. Neviem presne povedať, ako dlho tam bola. Keď vyšla von, miesto čierneho svetru mala na sebe biele obtiahnuté tielko a gaťky. Silónky už na sebe nemala. Cez obývačku prechádzala opatrne, zatiaľ, čo si svietila mobilom. Určite viem, že nebola úplne bosá, pretože som počul zvuk žabiek. Predsa len boli jej, povedal som si a pousmial sa.
Vkročila do izby, odkiaľ som zobral jej fotku a pomaly za sebou zatvorila dvere. Prvé, čo mi napadlo bolo násjť jej silónky. Chcel som však ešte počkať, kým zaspí. Asi po pol hodinke som vstal a ticho zašiel do kúpeľne. Nemusel som hľadať dlho. Siólnky ležali priamo predo mnou prevesené cez vaňu. Zobral som ich a priložil si ich k nosu. Popravde neviem, ako by som mal opísať moje pocity. Vzrušenie najvyžšieho stupňa, strach a radosť v jednom je málo na opísanie toho všetkého. Bolo asi 6 hodín ráno a pre mňa už namalo zmysel ísť znovu spať. Zobral som mobil, zasvietil si do chodby a oblízal topánky, v ktorých prišla Katarína domov. Nedalo sa ich oblízať vznútra, keďže boli vysoké a vonkajšok nemal žiadnu chuť, takže ani neviem prečo som to urobil. Silónky som stále držal v rukách, zobral som si svoju mikinu z obývačky a chystal som sa na útek. Pomaly som zabuchol dvere a zišiel o jedno poschodie k sebe domov. Rovnako opatrne som otvoril dvere, vstúpil dnu a pakoval sa do svojej izby. Tam som si silónky poriadne užil. Od ich lízania, až po honenie, kým som ich mal nastoknuté na rukách. Netrvalo dlho a vďaka mojím slinám neboli silónky cítiť po Katkiných nožičkách vôbec. Hodil som ich pod posteľ a v únave po celej nosi som predsa len zaspal. Zobudil ma telefonát asi o pol jedenástej ráno od Olivera.
Oliver: No čo, dnes druhé kolo ? ( smiech )
Ja: No to určite, pamätáš si niečo zo včera ?
Oliver: Posledné, čo si pamätám je, ako si si pomýlil pánske záchody so ženkými
Ja: Ďakujem, že si mi to pripomenul, pôjdeme aj dnes do mesta ?
Oliver: Pýtal si sa, tak som odpovedal. Môžeme. Ešte ti zavolám

Ukončili sme telefonát a ja som sa zdvihol z postele a zamieril si to priamo do sprchy. Spravil som si kávu, ktorú som vypil pri rannej cigaretke a dal si nejaké ľahké raňajky. Stále mi nebolo najlepšie, no hlava ma už nebolela. Aj keď bola sobota, rodičia boli v práci a tak som bol doma sám. Pri mojej bežnej rannej sobotnej rutine ma vyrušil Oliverov telefonát.
Oliver: Príď hore, som sám
Ja: načo ? veď pôjdeme do mesta
Oliver: Radšej by som dnes ostal doma. Budem sám a ušetríme za taxík
Ja: No dobre, hneď teraz ?
Oliver: Kedy chceš
Ja: Tak prídem večer

Opäť sme zrušili hovor a ja som si urobil všetky povinnosti. Dal som prať, umyl som riad, upratal si izbu a v podstate som do večera pozeral rozpozeraný seriál. Zavolal som Oliverovi, či môžem prísť a on súhlasil. Vyšiel som teda o poschodie vyžšie a zaklopal mu na dvere. Ovotril mi Oliver a akonáhle som vstúpil, do nosa mi udrela príjemná vôňa. Oliver bol naozaj dobrý kuchár a veľmi často sa takto realizoval u seba doma. Dal mi ochutnať a musel som ho len pochváliť. Bolo 7 hodín večer a on si spomenul, že nemá soľ. Obchody boli už zatvorené a tak zanadával, že to nemôže byť bez soli. Zavolal si taxík, aby ho odviedol do tesca, ktoré bolo jediné ešte otvorené. Poprosil ma, aby som mu dal pozor na jedlo a odišiel. Ostávali len dva dni do Vianoc a preto mi ani nebol divný jeho telefonát, že sa dosť dlho drží kvôli zápcham. Nakázal mi, aby som vypol sporák a tak som aj urobil. Prešlo 10 minút od jeho odchodu, tak som si ľahol na gauč a pozeral idúci film v telke.

Oliver spomínal, že dnes bude doma sám. Takže vám ani nebude divné, že som sa bál, ako čert kríža, keď som počul, že niekto otvára dvere. Okamžite som vypol telku, sadol si na gauč, ako človek a pozeral sa do mobilu. Donvútra vstúpila Katka. Oliveeeer, ahoooj. Povedala opitým hlasom. Nevedel som, že pije takto veľa. Vravela som, že neprídem, ale plány sa zmenili. Dokončila vetu a vtom ma zbadala.
Katarína : Ahoj Andrej, kde je Oliver? spýtala sa a začala sa smiať bez akéhokoľvek dôvodu
Ja: šiel do obchodu, zabudol niečo kúpiť, tak ma poveril, aby som mu dával pozor na jedlo
Katarína: No tak to milé od teba

Bolo jej veľmi ťažko rozumieť, keďže bola opitá. Až mi bolo divné, že ešte nespadla z tých topánok na opätku, ktoré som ešte nezmienil. Opäť si zašla do kúpeľne, kde sa prezliekla. Tento krát si na nôžky obula čierne členkové ponožky, prišla ku mne a ľahla si vedľa mňa na gauč tak, že sa jej nožičky dotýkali môjho stehna. Očividne jej bolo všetko ukradnuté v tom stave. Zapla telku a pozerala akýsi film. Kým sledovala telku, ja som sledoval jej nôžky, ktoré sa ma celú dobu dotýkali. Nevedel som, čo mám robiť. Chcel som sa ich chytiť, ale bál som sa jej reakcie. Nikdy som nič nemal s dievčaťom starším, ako 20 rokov a preto som sa k tomu odhodlával strašne dlho. Nakoniec som vstal so slovami, že idem skontrolovať, či nezhorelo Oliverove jedlo. Popravde, to mi bolo úplne ukradnuté. Šlo mi len o tú vodku, ktorú dal Oliver do chladničky. Potreboval som niečo, čo ma povzbudí. Dal som si asi 6 dlhých glgov, tvár mi skrútilo tak, že som na chvíľu vyzeral, ako bulldog a vrátil som sa od obývačky. Katka mala tentokrát nôžky vystreté, a keď videla, že vchádzam, opäť si ich skrčila, aby som si mohol sadnúť. To som využil k tomu, aby som začal tému. Kľudne si môžeš vyložiť nohy aj na mňa ak si ich chceš vystrieť.

Katka sa na mňa pozrela s jej krásnymi modrými očami, usmiala sa a bez akéhokoľvek slova si vyložila jej malé nožičky na moje stehná. Odvrátila zrak a pokračovala v sledovaní telky. O to mi celý čas šlo. Vodka urobila svoju robotu a bez váhania som jej začal hladkať ľavú nožičku. Pozrel som sa, ako bude reágovať. Videl som len jej úsmev spoza jej pleca, ako ležala na boku, no mne pohľať nevenovala a ďalej sledovala telku. Masíroval som jej obe nôžky, no potom som jej ústami vyzul jednu ponožku a začal ju ovoniavať. Začínal som mal pocit, akoby zažívala niečo podobné každý deň. Žiadna reakcia, nič. Iba stále pozerala telku. Konečne som ju videl. Maličká nôžka mi ležala doslova priamo pod nosom. Doteraz som nemal obavy, no teraz, keď som sa chcel odvážiť si dať jej prstíky do úst, to prišlo. Nemohol som však odstúpiť, keď som sa dostal takto ďaleko a tak som jej najprv venoval bozk na priehlavok. Nič. Potom som jej olízol prštek a stále nejavila žiadne známky záujmu. Tak som si zobral jej pršteky do úst a začal ich postupne lízať. Buď po jednom, alebo viaceré naraz. Striedal som lízanie s bozkami a očividne sa jej to páčilo, keď tu a tam jemne, ženským hláskom zadychčala. Tu som vedel, že som vyhral. Chcel som venovať pozornosť aj dolnej časti jej nôžky a tak som si ľahol na chrbát tak, aby som sa nechádzal pod nimi. Prechádzal som jej celou častou jazyka od päty, až po prsty, ktoré som si dal potom do úst. Kto číta moje poviedky, tak vie, že tak to mám najradšej :). Toto bol asi moment, kedy som na ňu zapôsobil a druhou nožičkou, kde mala ešte nasadenú ponožku mi prešla po krku, hrudi, bruchu až sa usídlila na mojom penise, kde začala robiť krúživé pohyby. Ruky som mal položené vedľa tela a tak som jej pravou rukou jemne chytil nožičku, na ktorej mala ešte obutú ponožku, vyzul som jej ju a navygoval tak, aby prišla až pod trenky. Nebránila sa tomu, dokonca mám pocit, že to chcela. Začala sa mi hrať s penisom. Predsa len, tento večer som patril celý iba jej. Medzitým som môj jazyk od jej nožičky neodtrhol ani na sekundu. Po chvíli vytiahla jej nohu z mojich nohavíc a vložila tam tú, ktorú som mal celú dobu v ústach. Bola mokrá, ale bolo to ešte príjemnejšie. Jej suchú nôžku som obdaroval bozkami a lízaním rovnako, ako tú, ktorá bola teraz v mojich nohaviciach. Nikdy som si moment môjho fetishu neužíval viac, ako teraz a preto som nechcel, aby ten moment skončil. Bohužial jej jemnosť a ženskosť mi nedovolili nevystriekať sa všade do mojích treniek. Vtedy vytiahla kompletne obstriekanú nôžku od môjho semena a povedala: Posaď sa a poď bližšie. Urobil som tak, prisadol si blišie k nej. To, čo urobila som nečakal. Zdvihla jej nôžku celú od môjho semena, priložila si ju k ústam a začala ju olizovať všade na miestach, kde sa mi podarilo vystirekať. Pridaj sa...povedala. Bez váhania som sa pustil do olizovania. Sem tam sem sa stretli jazykom. Nebolo príjemné ochutnávať vlastné semeno. Ale stálo mi to zato. Ostatok si nabrala na prst a olízla, akoby to bola medovina. Venovala mi záverečný "francúzky" bozk, pred ktorým ešte neprehltla. Popravde, kým som mal jej jazyk v ústach, tak mi ani moc nevadilo, čo na ňom doteraz mala.

Oliver mi zavolal, že akurát skončil s nákupom a že si ide zavolať taxík domov. Katarína mi vytrhla mobil a povedala mu, čo všetko ešte treba kúpiť. Jeho prekvapenie, že je doma nie je treba opisovať. Nakoniec to nejako uhrala a ukončila hovor hovoriac, ten sa tak skoro nevráti. Kde sme to skončili ?

Ten večer bol ten najlepší a najromantickejší, aký som kedy mohol zažiť. Katarína si šla v opitosti ľahnúť. V kútiku duše som dúfal, že si nebude nič pamätať, aj keď to by asi zabilo všetky moje šance na to zaťiž to s ňou znovu. Na druhé ráno, keď som odchádzal ma zastavila Katka vo dverách hovoriach: Niečo si si zabudol.
Podávala mi jej čierne ponožky a gaťky, ktoré mala včerajší večer na sebe. Poďakoval som, venovala mi bozk na líce a šiel som domov. Tam som si našiel lístkoch s jej číslom práve v jej nohavičkách. Hovorí sa, že keď zazvoní, rozprávky je koniec. V mojej realite to je tak, že stačí zazvoniť a všetko sa ešte len začína Wink

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

3 kráľovné
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
28.05.2019 | 3
Hotelové tajomstvo
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
16.11.2018 | 9
Stredná škola, nové...
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
04.11.2018 | 5
V poslednej chvíli...
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
17.02.2018 | 3
Kolegyně Katka
Obrázek uživatele Michael Fransz Michael Fransz
06.01.2016 | 8
U masérky (PP...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
16.01.2017 | 4
Ponožky a spolužačka
Obrázek uživatele Anonym_vole Anonym_vole
02.05.2020 | 5
SMS (PP pošesté)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
25.01.2016 | 15
Korkáče paní doktorky
Obrázek uživatele piss-footfetish piss-footfetish
03.06.2012 | 9
Povedená Masáž II
Obrázek uživatele FootDan FootDan
04.02.2012 | 4
čokoláda 3/3
Obrázek uživatele feetlover90 feetlover90
08.10.2017 | zatím žádný komentář
Cesta vlakom
Obrázek uživatele footman footman
19.05.2012 | 5