Ako kuchár na praxi pracujem niekedy dlho do noci, aby som si privyrobil nejaké tie peniaze. Mám to spojené so školou a strieda sa to po 2 týždnoch. Behom praxe sa nemám kde ponáhlať a tak neváham si teda niečo malo privirobiť tým, že ostanem na hoteli dlhšie. Týmto štýlom som do kuchárskeho kolektívu veľmi rýchlo zapadol, nakoľko ostatní videli môj záujem o moju budúcu prácu. Jedného dňa toho bolo naozaj veľa. Na hoteli bola akási akcia a ja som dostal ponuku, že po práci sa kľudne môžem pripojiť. Samozrejme strava, pitie a podobné veci boli pre zamestnancov zadarmo. Ale poďme pekne po poriadku. Ráno o šiestej som dorazil na hotel a ja som si pomaly začal robiť moju dennú rutinu. Začal som krájať zeleninu, syr, ryby a iné druhy mäsa, aby ľudia začali deň naozaj výdatne. Keď som mal všetko hotové, prišla do kuchyne istá čašníčka, ktorú som predtým ešte nevidel. Okamžite mi udrela do očí jej vzhľadom. Mala blond vlasy, ktoré mala v cope, modré oči a veľmi obtiahnutú košeľu, takže jej poprsie krásne vynikalo.

Mala na sebe veľmi krátku sukňu a telové silonky. Na nohách mala pracovnú obuv avšak stále jej bolo vidno jej nádherné päty bez jedinej odreniny. Tomu hovorím dobrý začiatok rána. Povedal som si. Čašníčka zobrala taniere plné zeleniny, syrov a mäsa, poďakovala a šla to zaniesť zákazníkom. Videl som ju znovu, keďže šla odniesť po nejakej hodinke taniere z raňajok do umývačky. Nedojedenú zeleninu a podobné veci som zabalil so fólie a dal do chladničky. Chcel som sa jej prihovoriť, ale za prvé som na to nemal vek a za druhé už som moju lásku v živote mal. Samozrejme u mňa má láska dva významy. Láska k žene samotnej a jej nôžkam a láska len k ženským nôžkam. Toto bol presne ten prípad i keď nemôžem povedať, že to dievča bolo škaredé. Dovolím povedať, že bola prenádherná, ale moc nedocenená. Pomaly sa blížil obed a kuchyňa už bola v plnom prúde.

Pripravovali sa obedy pre zákazníkov a taktiež na večernú akciu. Bolo toho naozaj vyše hlavy. Počas celého dňa chodilo neznáme dievča odkladať špinavý riad a ja som sa nemohol nabažiť toľkých pohľadov na ňu. Ani neviem ako a bol večer. Všetci zamestnanci vrátane mňa dostali pozvánku na večernú akciu. Ale povedzme si úprimne. Komu by sa chcelo po dvanástich hodinách v kuchyni ísť ešte na nejakú akciu ? Jediná vec, ktorá ma lákala to tam ísť omrknúť, bola ona. Každý kuchár šiel domov. Ostalo tam pár čašníkov a ja som teda hľadal tú hviezdu tohoto večera. Našiel som ju. Sedela na bare a popíjala. Tento krát mala vlasy rozpustené, na ústach krásny rúž, ktorý pripomínal farbu vína, veľmi krátku bielu sukňu a čierne silonky v dlhých štekloch. Krásny pohľad. Bola tam úplne sama. Čo som sa dozvedel, vraj bola len krátko po rozchode, v ktorom sa jej dostávalo len fyzické a psychické násilie. Bolo mi jej veľmi ľúto. O to viac keď sa cez to všetko musela dokázať usmievať a byť milá. Akcia trvala dlho do noci a nakoľko bol piatok, tak nasledujúci deň som mal voľno, nebolo sa kde ponáhlať. Akcia bola stále v plnom prúde, v pozadí hrala kapela a ľudia boli dobre naladený. Po celý ten čas som sa sústredil pohľadom na ňu a na jej nožičky. Stále sedela na bare. Šiel som si zobrať fľašku minerálky na bar. Moja nožičková hviezda bola fakt úplne na mol. Sotva sedela, dobre že z tej barovej stoličky nespadla. Chcel som si ísť sadnúť späť na moje miesto, počúvať a sledovať akciu, keď v tom ma oslovil barman.

-Hej počuj nechcem ťa otravovať, ale tuto slečna Sára má naozaj dosť. Nechcem jej volať taxík. Ešte by mala problém keby im ovracala celé auto. Zájdi na recepciu a popýtaj si kľúč od izby 207. Buď taký dobrý a choď ju tam odprevadiť.
Toto bola príležitosť večera. Šiel som po kľúče od izby na recepciu a vrátil sa po slečnu Sáru. Prihovoril som sa jej
- Dobrý večer. Volám sa Andrej. Asi ma nepoznáte. Mal som žiadosť od barmana, aby som vás odprevadil na izbu. Vyzeráte veľmi unavene. Mali by ste si oddýchnuť.
Sára bola totálne opitá, ale dokázala mi odpovedať.
-No to si milí. Mohla som si zavolať taxík.
-Žiaden strach. Zavoláte si ho zajtra. Odpovedal som jej a milo sa usmial.
Sára sotva vedela v jej vysokých podpätkoch chodiť a tak som ju chytil jednou rukou za nôžky a druhou za chrbát. Niečo ako keď držíte bábätko. Týmto štýlom som ju zobral na ruky a odviedol k víťahu. Dnu som ju položil na zem, tak aby bola opretá o stenu. Stlačil som gombík a víťah nás vyviezol skoro na najvyššie poschodie. Našiel som číslo dverí 207, otvoril som a Sáru som pomaly položil na posteľ. Bola úplne na mol a sama nevedela, čo rozpráva. Nerozumel som jej ani jedno slovo. To však nie je podstatné. Položil som ju na posteľ, ale samozrejme som si nemohol odoprieť byť taký gentleman a vyzuť je topánočky. Vôňa je nožičiek mi okamžite udrela do nosu a môj penis dobre že od vzrušenia nepretrhol moje rifle. Bol som v maximálnom strese a bol som celý červený, spotený a vzrušený. Rýchlo som si šiel opláchnuť tvár do kúpeľne. Keď som sa vrátil k Sáre, spala ako zabitá. Ležala tam nezakritá a jej nožičky tam ležali na posteli, akoby boli pripravené len pre môj jazyk. Znova na mňa prišiel stres.

Čo ak sa prebudí. Budem mať prúser na hoteli, v škole a hlavne s rodičmi. Ale vzrušenie bolo silnejšie ako výčitky. Kľakol som si k zadnej časti posteli, takže jej krásne nôžky som mal tak 10 CM pred mojím nosom. Zobral som do ruky jej topánočku a začal si užívať vôňu jej nožičky. Nedalo mi čakať a tak som priložil nos k jej pravej nôžke, ktorá bola pri mne najbližšie. Na nič som nečakal a nožičku som jej začal bozkávať a oblizovať ako sa len dalo. Jazykom som jej prechádzal od päty až k prstíkom celým mojim objemom jazyka. To isté som spravil aj s jej druhou nôžkou. Keď už ma silonky omrzeli, odhodlal som sa na niečo odvážne. Chcel som jej celé silonky dať dolu. Mal som šťastie, keďže Sára nebola zakritá perinou, takže ťažkú časť práce som mal v podstate za sebou. Pomaly som rozopol jej sukňu a dal jej ju dolu. Potom silonky. Všetko prebehlo ako po masle a Sára sa ani nehla. Spala ako zabitá. Keď som už ukoristil jej silonky, priložil som si ich k nosu. Boli mokré od mojich slín, ale vôňa stále nevyprchala. Toto ma priviedlo do maximálnej eufórie. Videl som jej zadoček len v gaťkách a jej nožičky ležali predo mnou úplne bosé. Nádhera. Pustil som sa do roboty. Jej nožičky som si strkal úst, koľko to len šlo. Jej krásne prsíky som si pomaly vychutnával a jej päty rovnako.

Opäť som zapojil celý objem jazyka a od päty som jej prechádzal celú nôžku až k prstíkom. Pomaly som ju hrizkal a ona stále nič. Neustále som jej cmúľal prsty na oboch nohách. Bozkával som jej chodidlá, lízal, hrizkal. Jej silonkou som si ho pomaly honil. A bolo to tu. Už som skoro bol. Postavil som sa a začal som striekať obrovské prúdy môjho semena na jej prenádherné nôžky. Semeno bolo úplne všade. Jej nohy boli celé postriekané, tak ako aj perina a zem. Rýchlo som zobral vlhčené obrúsky a začal všetko utierať. Aj Sáru. Počas celého môjho divadla sa ani len raz nepohla. Ani keď som jej utieral nožičky. Keď som všetko dokončil nedalo mi a daroval som jej bozk na čelo a naposledy na jej nožičky. V mysli som jej poďakoval aj keď si zrejme nič z toho čo sa udialo tej noci nepamätá. A už vôbec si nepamätá, kde si dala jej krásne silonky. Ale to ani nemá ako nakoľko si našli miesto u mňa doma, kde si vychutnávam tu vôňu stále dookola.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Kamarátova nevlastná...
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
27.01.2020 | 6
3 kráľovné
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
28.05.2019 | 4
Stredná škola, nové...
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
04.11.2018 | 5
V poslednej chvíli...
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
17.02.2018 | 3
V kanceláři II
Obrázek uživatele Pauli Pauli
30.03.2013 | 18
V čekárně
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
01.12.2018 | 7
Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
31.01.2017 | 3
Každý má nějaké tajemství
Obrázek uživatele justtoreadsomething justtoreadsomething
14.06.2016 | 16
Školní kabinet a půda -...
Obrázek uživatele Michael Fransz Michael Fransz
20.10.2015 | 17
Opustené dreváky
Obrázek uživatele sandalslover sandalslover
24.09.2015 | 7
Všední den s Klárou
Obrázek uživatele capricon capricon
23.12.2014 | 9
Návrat z Teambuildingu
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2020 | 5