Už od malička sa mi páčili nohy a ostatné veci čo patria k nohám. Ked som mal 12 rokov tak som začal z prvými krôčikmi odvážil som sa zobrať sestre (mala 20 rokov), alebo sesternici topánky (mala 19 rokov) atd. Tak tento príbeh je o mojej sesternici. Bol to obyčajný deň ráno som vstal a išiel do školy. Asi nikomu sa v škole nepáči a ja nie som výnimka.

Po škole som išiel rovno domov. Náš dom bol rodinný. (bývala tam moja rodina a ocov brat z jeho rodinou)Keď sa vošlo do domu tak sme tam mali najprv chodbu, kde sme si všetci ukladali topánky a papuče. Moja sesternica bola ešte v škole tak som rýchlo zobral jej papuče a nasával som ich vôňu. Po chvíli som sa premohol a začal som papuče z vnútra olizovať. Boli z vnútra úplne mokré od mojich slín a naraz počujem v dverách štrngot kľúči. Rýchlo som jej papuče hodil na zem a utekal sa skryť. Skryl som sa pod schody a tam som mal dobrý výhľad na Sašku. Vyzula sa a dala svoje nôžky do papúč a divne sa zatvárila. Papuče si vyzula a aj svoje ponožky. Obula sa bosá do papúč a zabudla tam svoje ponožky. Ked som počul že zatvorila dvere do bytu tak som rýchlo vyskočil za Saškiními ponožkami.
[block:ad=89]

Zobral som ich do rúk a boli také polovlhké. Zaboril som do nich nos a vonali úžasne dokonca som si ich dal do úst a chvíľu som ich cmúľal v ústach. Mali takú slanú chuť. Z ničoho nič počujem znova dvere ale tie išli z vrchu tak to znamenalo že Saška ide dole. Doslova som tie ponožky vypľúvol a rýchlo sa schoval pod schody. Bola to Saška a išla si po ponožky. Ked ich zdvihla zo zeme tak sa len pousmiala. Ja som vôbec nevedel čo to má znamenať.Išiel som do bytu a bol som úplne zaskočený, prečo sa usmiala. Náš dom vyzeral asi takto: dolné poschodie bola chodba druhé poschodie tam mala byt Saška z rodinou a ja z rodinou sme bývali na tretom poschodí. Ďalší deň bola sobota a to som musel byť vonku, lebo rodičia umývali dlážku. A naraz počujem klopkanie lodičiek na chodníku. Ano bola to Saška a mala na sebe taký čierny kostým z čiernymi punčoškami a lodičkami. Pozdravil som jej a opýtal som sa kde išla tak vyparádená. Zasmiala sa na mňa a odpovedala: ,,Išla som na stretnutie z kamarátkami zo základnej." Ja som len povedal aha a ona odišla do domu. Po dvoch minútach som otvoril dvere a obzrel sa či tu niekto nie je a ked som si bol istý tak som zobral Saškine lodičky a začal som nasávať ich vôňu. Vôňa tých lodičiek bola úžasná a ked som ich otočil tak mala celú podrážku špinavú.

Tak som tie lodičky vyčistil jazykom. Potom som ich utrel a uložil späť. Vždy som túžil Saškine nôžky aspoň pobozkať ale nikdy nebola šanca lebo ked sme boli sami tak som sa strašne hanbil jej to povedať. Ale raz tá šanca prišla. Na budúci týždeň moja mama a oco museli ísť na služobnú cestu a moja sestra chodila do školy strašne ďaleko tak cez týždeň nemohla prísť. Musel ma niekto strážiť a jediná dospelá osoba bola Saška tak ma strážila ona. (jej rodičia boli skoro stále preč) Doniesol som si veci do jej izby a tam už bola pripravená postel pod jej posteľou. Bola to taká posteľ ktorá sa zo spodku vysúvala. Tešil som sa že v noci sa aspoň trochu pohrajem zo Saškiními nohami. Cez deň sme sa normálne bavili. Pomohla mi z domácimi úlohami, navarila atd. Večer ked sme išli spať, tak ako narokom hodila odo mňa ponožky na zem približne 2 centimetre. Pri sebe som mal mobil tak som stále vedel koľko je hodín. O polnoci som sa chcel ísť pozrieť na jej nôžky. Ked odbila polnoc tak som sa potichu zdvihol a podišiel k paplonu. Pomaly som zdvihol paplon a tam mala svoje úžasne nôžky. Najprv som ich začal ovoniavať a potom prišli nežné pusinky. Zapojil som aj jazyk a asi hodinu som sa hral zo Saškinimi nôžkami. Nakoniec som si ľahol a v*****l si. Ráno som vstal a nikoho nikde.

Podišiel som k stolu a bol tam chlieb pomastený z maslom. Bol skoro ako placka a divne zapáchal, ale nevadilo mi to a popravde som to ani nevnímal. Myslel som len na to, čo sa stalo v noci. Obliekol som sa a išiel do školy. Ked som sa obúval tak som v topánke niečo cítil bol to papierik na ktorom bolo napísané: "Viem čo si robil v noci. Po škole hneď príď domov - Saška." Myslel som že umriem. Bolo to strašné. Chcel som sa prepadnúť pod zem.V škole som na nič iné nemohol myslieť; bál som sa, že čo sa bude diať ked prídem domov. Ked som bol už pri dome, tak som váhal či mám ísť domov alebo utiecť, ale potom som si povedal, že utiecť je zbytočné a že sa Saška bude ešte viac hnevať. Vošiel som do chodby ale všetky Saškine topánky zmizli. Teraz som sa vážne začal báť. Asi 5 minút som stál pred dverami do bytu a vymýšľal výhovorky nakoniec som si povedal že z pravdou musím ísť von. Zaklopal som a vošiel dnu. Saška sedela v spálni a všetky jej topánky boli na dlážke. Pozdravil som a ospravedlnil sa. Ona len vstala a opýtala sa ma: "Páčia sa ti moje nohy?" Úplne červený som odpovedal "Ano." Saška mi povedala, vlastne tak trochu kričala, aby som si kľakol a prosil o odpustenie. To som samozrejme urobil. Ked som sa ospravedlnil tak mi kľudným hlasom povedala: "Možno ti odpustím ked mi vyčistíš všetky topánky, ktoré tu mám a nech sa lesknú lebo to všetkým poviem."
[block:ad=90]

Pak odišla a zamkla ma v spálni. Hned som zobral jej topánky a začal som ich všetky čistiť. Približne o hodinu Saška prišla a skontrolovala všetky topánky. Povedala mi, že som zrobil dobrú prácu, ale že som vynechal jedne topánky. Ja som sa strašne zľakol, ale Saška len ukázala na botasky, ktoré mala obuté. (asi bola behať) Netrebalo mi nič vravieť. Hned som bol u tých botasok. Dôkladne som tie botasky vyčistil a ked som povedal, že su už čisté, tak ma Saška odkopla a pozrela sa na podrážku. Ked videla, že je podrážka botasiek úplne čistá, tak mi povedala aby som jej ostatné topánky išiel znova uložiť na chodbu. Ked som prišiel, tak Saška už bola v obývačke a pozerala sa na nejaký seriál. Uvidela ma a vypla telku. Povedala, aby som si kľakol a vyzul ju. Samozrejme že som to zrobil. Postavila sa a povedala, aby som jej pobozkal prstíky. Aj to som zrobil. "Odteraz ma budeš volať pani Saška. Vždy ked ma uvidíš že idem zo školy, alebo som sa bola prejsť, tak prídeš ku mne vyzuješ ma a umyješ mi topánky." Prikývol som. Znova som jej obul botasky.Posadila sa a dala mi rozkaz aby som jej išiel pod chodidlá. Skrčil som sa, ona si na mňa vyložila svoje nôžky a pozerala svoj obľúbený seriál. Pod jej nohami som bol asi hodinu a pol lebo ten seriál ide nejak takto dlho. Ked sa ten seriál skončil, tak ma Saška priviazala ako psa na opasok a musel som chodiť po štyroch. Došli sme do kuchyne posadila sa a mňa poslala pod stôl.Saška niečo jedla a ked dojedla tak na pitie som dostal tri sliny ktoré pľuvla na zem a ako olovrant som dostal jej nôžky.

Najprv som jej bosú nôžku nežne bozkával, potom som zapojil jazyk a začal som aj cmúľať jej pršteky. Medzi prštekmi mala mnoho špiny ktorá chutila výborne to isté som opakoval aj z druhou nôžkou. Bolo už asi 18:00 a ja som ešte nemal hotové domáce, a tak ma na hodinku pustila. Približne o 19:00 som prišiel za saškou. Bola v kuchyni, varila nám večeru. Jednu misku z praženicou mala na stole a jedla praženicu a druhá bola na dlážke. V tej miske boli jej nohy z praženicou. Na štyroch som požiadal, či si sa môžem najesť. Ona prikývla a nastavila nôžku k mojim ústam. Celé Saškine nôžky som vylízal od praženice a ešte som dojedol čo zostalo v miske. Večer ešte kukla film a ja som jej pomasíroval chodidlá jazykom. Ked sme už mali ísť spať, tak mi poďakovala a dala pusu na líce. Ale Saška je tak trochu beštia a dala mi svoje ponožky v ktorých bola skoro celý deň do úst. Za toto milujem svoju sesterničku aj ked mám už 17 a ona 26, tak sa skoro nič nezmenilo.

Slohová a pravopisná korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Elena
Obrázek uživatele Vilém Vilém
12.12.2016 | 3
Spolužiačkyne silonky
Obrázek uživatele MiskoSilonko MiskoSilonko
01.09.2015 | 13
Korkáče paní doktorky
Obrázek uživatele piss-footfetish piss-footfetish
03.06.2012 | 9
První zkušenost
Obrázek uživatele feetlover23 feetlover23
20.04.2015 | 15
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
17.09.2012 | 27
V kanceláři II
Obrázek uživatele Pauli Pauli
30.03.2013 | 18
Na pláži
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.07.2012 | 15
Co je v domě, není pro...
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 1