Mal som vtedy pätnásť a ukájal som sa pri každej príležitosti. Už vtedy som ženám a dievčatám pozeral hlavne na nohy. Páčili sa mi hlavne ich chodidlá v pančuškách. Neskutočne ma to vzrušovalo. Doma som si užíval s pančuškami a topánkami mojej sestry Miriam. Môžem skonštatovať že Mima je a aj vtedy bola veľmi pekná žena. Je o tri roky staršia.

Nikdy nezabudnem na tú fantastickú vôňu jej spotených pančušiek a botasiek. Ani teraz po rokoch neviem opísať tú zvláštnu chuť. Jemne slaná, pančušková, no proste fantastická. Zakaždým keď sa vrátila zo školy a prezliekla sa, som v momente nabehol do kúpeľne a vylovil s koša na prádlo jej vlhké pančušky alebo ponožky. Buď som ich ovoniaval alebo som si ich napchal do úst a cmúľal z nich jej pot. Bolo to fantastické. Dokázal som sa urobiť doslova za pár sekúnd. Niekedy som sa v noci zakradol do jej izby a ovoniaval jej hebké chodidlá trčiace spod periny.
[block:ad=89]

Raz som sa dokonca odvážil dotknúť sa jazykom jej pätičky. Strhla sa a ja som sa už nikdy neodvážil zopakovať to. Mal som a vždy mám Mimku veľmi rád. Myslím že aj vtedy som jej bol dobrým bratom. Pomáhal som jej so všetkým, čo potrebovala a ona mne tak isto. Pár krát sa mi stalo, že som si v noci zobral do izby jej lodičku, alebo botasku a hodiny som vylizoval chuť Mimkiného potu z ich vložiek, potom som ich dal späť a na moju hrôzu si ich ráno obula. Nikdy nič nepovedala a ja som si myslel, že nie je cítiť aké sú z vnútra vlhké. Raz v nedeľu ráno som jej ukradol čokoládu a utekal som s ňou do svojej izby ukryť sa pod perinu. Bežala s krikom aby som jej ju okamžite vrátil za mnou. Už som bol pod perinou a snažil som sa napchať si celú čokoládu do úst, keď skočila na mňa a obkročmo si sadla na perinu. Nemohol som sa ani pohnúť, a z úst mi trčala čokoláda. Odkryla mi hlavu a povedala že som prasa. Chechtal som sa a to ju napálilo. Posunula sa trošku nižšie a so slovami „ja ti ukážem“ začala perinu s jedného aj druhého boku zúrivo tlačiť podo mňa. Ležal som tam ako kukla neschopný pohybu a Mimka sedela na mne. „No počkaj“ povedala a pravú nohu skrčila tak, že mala koleno pri svojej brade, a rukami mi chytila zozadu krk úplne pri hlave. Nevedel som že je taká ohybná. Na hrudi pri krku som mal položené jej chodidlo v silonkovej ponožke. Ešte stále som sa chechtal s čokoládou trčiacou z úst. „Tak si ju zožer“ povedala , palcami rúk mi pritlačila krk pod ušami za sánkou a do mojich nasilu otvorených úst začala strkať svoje chodidlo. Takto mi Mimka napchala skoro až do krku celú tu napoly roztopenú čokoládu. Bol som ohúrený a našťastie moje vzrušenie ukryla perina. Dala si záležať a tú čokoládu mi do úst s úsmevom pchala svojou nožičkou niekoľko minút.

Moja snaha o obranu nebola nič platná. Čokoládu sa mi aj napriek tomu, že som sa dusil Mimkinou nožičkou, podarilo zjesť. Ešte na mne chvíľu sedela a držala ju v mojich ústach, a potom ju vybrala, postavila sa zo mňa a pobozkala ma na čelo. Krivkajúc odchádzala a na dverách sa otočila a povedala aby som prišiel za ňou do izby. Ostal som ležať bez pohybu. Myslel som na to čo sa stalo. A jedna z vecí čo mi prebehla hlavou bola, či som sa nemal brániť viac aby to nevyzeralo, že sa mi to páči. Po chvíli som vstal a pod pyžamo som si obliekol slipy aby nebolo až tak vidieť moje vzrušenie. Išiel som za ňou do izby. Slušne som zaklopal a ozvalo sa „no poď“. Sedela na posteli a nohy jej z nej trčali. Teraz som pochopil prečo krívala keď odchádzala. Celú špičku chodidla mala od čokolády. Silonku aj pršteky. „Poď sem“ povedala a ukázala pred seba. Podišiel som pred jej trčiace nohy a ona na mňa pozrela a začala prísne „ pozri čo si urobil !“. Sklopil som pohľad a Mimka pokračovala, „kľakni si a daj to do poriadku !“. Otočil som sa, že idem po mokrú utierku ale zastavila ma otázkou „kam si sa vybral ?“. Odvetil som jej, že po utierku, načo mi ona povedala, že žiadnu nepotrebujem. Nechápavo som na ňu pozeral a ona prstom ukázala na svoje chodidlá a povedala „kľakni !“. Poslúchol som a kľakol si k jej nohám. Keď som sa usadil tak som ich mal vo výške tváre. „Pusť sa do toho !“ povedala, a keďže mi to nedošlo tak mi pomohla a začala strkať čokoládové pršteky do mojich pootvorených úst. Pochopil som. Opatrne som jej stiahol kotníkovu pančušku a so sklopeným pohľadom začal nesmelo olizovať jej pršteky. A až keď som jej zlízal skoro všetku čokoládu, uvedomil som si, že jej nožička je dosť prepotená a medzi prštekmi je sem tam špinka.
[block:ad=90]

Tváril som sa že to nevidím a lízal so dôkladne ďalej. V tom mi došlo, že Mimka bola včera na diskotéke a vrátila sa hodne neskoro, takže si zrejme ľahla bez sprchy. Mimka sa natiahla na posteľ a ja, keďže sa mi to veľmi páčilo tak som pokračoval. Dal som si záležať a za nejakých pätnásť minút bola jej nožička dokonale čistá. Prestal som, mysliac si že zaspala a s myšlienkou na to ako sa teraz v svojej posteli krásne urobím som chcel vstať, keď ma z toho vytrhla facka bosým chodidlom. S postele sa ozvalo „nohy mám dve !“. A na potvrdenie som dostal facku aj tou druhou. So skrytou radosťou som sa pustil do tej druhej. Po stiahnutí ponožky som uvidel to čo mi na druhej nožičke zakryla čokoláda, aká je spotená a špinavá. Mne to ale absolútne nevadilo a vzrušilo ma to tak, že som mohol svojim mužstvom, či skôr chlapčenstvom aj posteľ dvíhať. Pri tomto chodidielku som si to mohol vychutnať úplne bez rušivej chuti čokolády. Vôbec ma nenapadlo, že lížem nohy svojej vlastnej sestre a ešte k tomu aj riadne prepotené. Bola to najbáječnejšia vec akú som kedy zažil. Lízal som jej chodidielka až ponad členky asi hodinu, a keď už nebolo cítiť jej pot, tak som skončil.

Vstal som a zistil, že moja milovaná sestra spí. Odišiel som do svojej izby urobiť seba. Bola to špica a ja som si ho vyhonil asi päťkrát, stále cítiac Mimkine nohy v svojich ústach. Zaspal som aj ja a zobudila ma až sestra, keď si dosť surovo sadla na môj hrudník a nohy si položila z oboch strán mojej hlavy. Pozerala na mňa vážnym pohľadom a opýtala sa „všetko ok ?“. Prikývol som. Jemne ma nakopla do líca a opýtala sa, či neviem odpovedať celou vetou. „Všetko v poriadku Mimka“ odpovedal som slušne. „To som rada“ povedala a stále na mňa hľadela. „Už dobré dva roky sledujem tvoje výpravy na moje topánky a ráno si ich obúvam vlhké ako keby som ich mala celý deň na nohách. To nemusíš robiť. Máš skoro šestnásť a keď ma sem tam pekne poprosíš, tak ti dovolím postarať sa o moje nohy. Súhlas ?“. Celý šťastný som zo seba pod jej váhou dostal „ďakujem Mimka“. „Dohodnutý.“ Povedala a vstala zo mňa. Otočila sa na odchod a v tom sa zastavila a otočila späť. „Ozaj, aby som nezabudla“ a pri týchto slovách zdvihla s postele silonkové ponožky, ktoré som si nevšimol, pomaly ich otočila na ruby a so slovami „dones mi ich čisté“ mi ich jemne natlačila do úst a odišla.
Svoje slovo dodržala a kedykoľvek keď naši neboli doma a ja som ju poprosil, mi dovolila do sýta lízať jej rozkošné chodidlá a ona pri tom odpočívala, alebo sa so mnou hrala a strkala mi ich hlboko do úst. S tým prosením som mal zo začiatku problém, lebo som sa veľmi hanbil. Pamätám sa keď som k nej do izby prišiel prvý krát po tomto zážitku a len som stál pri dverách a nedokázal som to zo seba dostať. Chvíľu na mňa pozerala a potom s úsmevom kývla hlavou a povedala „no tak poď.“ Miloval som ju za to. Jej obľúbená poloha bola, že som ležal na chrbte, nohy som mal v kolenách pokrčené a Mimka mi sedela na bruchu pohodlne opretá o moje stehná, čítala si knihu a strkala mi do úst svoje pršteky. Raz bosé, inokedy v pančuškách, ale nikdy nie umyté. Vedela dobre čo chcem.

Deluxe.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Cesta domov
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.04.2024 | zatím žádný komentář
Masáž 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.07.2023 | zatím žádný komentář
Masáž 1.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.05.2023 | zatím žádný komentář
Žena v kardigane - 1.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2023 | 1
Vagabund 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
11.03.2023 | zatím žádný komentář
Vagabund 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
06.02.2023 | zatím žádný komentář
Zrodenie fetišistu.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.01.2023 | 2
Vagabund.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
01.01.2023 | 2
Na brigáde 5.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.10.2022 | zatím žádný komentář
NA BRIGÁDE 4.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.08.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.05.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
16.04.2022 | 5
Filmový maratón.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.12.2021 | 6
Prevýchova.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.11.2021 | zatím žádný komentář
Autoservis III
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
29.10.2021 | 1
Prichytený IV
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.09.2021 | zatím žádný komentář
Prichytený III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2021 | zatím žádný komentář
Prichytený II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
31.05.2021 | zatím žádný komentář
Autoservis II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
15.04.2021 | 2
Oslava maturity
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.01.2013 | 17
Prichytený
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.12.2012 | 40
V obchode
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.11.2012 | 23
Archivárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
05.11.2012 | 25
Liečebný pobyt
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.10.2012 | 17
Prekvapenie
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.10.2012 | 19
Autobusom na dovolenku
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.09.2012 | 20
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
17.09.2012 | 27
Študent
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.09.2012 | 31
Lyžovačka na horách.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.08.2012 | 14
Šéfka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.07.2012 | 28
Na pláži
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.07.2012 | 15
Služobná cesta - III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
25.06.2012 | 3
Služobná cesta - II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.06.2012 | 7
Služobná cesta - I.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.06.2012 | 9
Dievča od vedľa
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.06.2012 | 19
Autoservis
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.05.2012 | 8
Butik IV.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
23.05.2012 | 4
Butik III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.05.2012 | 3
Butik II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.05.2012 | 3
Butik I
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.05.2012 | 9
Moja sekretárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.05.2012 | 14
Staršia sestra
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
03.05.2012 | 18
V nemocnici
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.04.2012 | 16
Stopárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.04.2012 | 6
Tvrdý trest
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2012 | 11
Matka mojej expartnerky
Obrázek uživatele pantyhoser pantyhoser
03.05.2013 | 17
První líznutí 3
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
19.10.2017 | zatím žádný komentář
Valentín a legíny
Obrázek uživatele leroy leroy
15.05.2021 | zatím žádný komentář
Peťa
Obrázek uživatele Vilém Vilém
05.04.2016 | 8
Angličtinářka
Obrázek uživatele bambam11 bambam11
12.04.2012 | 29
Zahradní párty
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 10
Den, který musel přijít
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
27.06.2016 | 8
Nedeľnè kúpanie
Obrázek uživatele leroy leroy
01.09.2021 | zatím žádný komentář