Stretol som ju na diskotéke, popíjal som s kamarátom pri bare, keď si prišla objednať, modelka, nádherné telo, výška cca stosedemdesiat, blond, krátke vlasy. Nedokázal som z nej spustiť pohľad, prišla k baru, medzi mňa a kamaráta , postavila sa jednou nohou na schodík pred bar pultom, nahla sa cez bar, aby ju v tom hluku čašník počul, druhú nohu natiahla za seba, ohla v kolene a trošku zodvihla, mala na sebe krátku sukničku, vyzerala božsky, dostala objednávku a keď sa otáčala s dvoma pohármi červeného vína smerom ku mne, udrel ju do pravého lakťa môj kamarát Peter, ktorý ma v tom momente chcel poklepať poza ňu po ramene, pohár vína skončil samozrejme, kde inde, ako na mojom svetlom tričku.

Blondínka otočila hlavu k Petrovi so štipľavou poznámkou „nemehlo!“ položila poháre späť na pult, chytila ma za ruku a ťahala, „poď!“ išiel som, dotiahla ma k toaletám, otvorila dámsku a doslova ma dnu vsotila, „prepáč mi to, nebola to moja vina, daj si ho dolu, musím ho opláchnuť, lebo to už nevyperieš!“ nebol som schopný povedať slovo, len som sa na ňu díval a tričko som si stiahol ako v sne. Podal som jej ho, prepierala ho v rukách a ja som sledoval jej fantastické telo, jej napínajúce sa svaly. Po chvíli mi ho podávala, „ešte raz sa ospravedlňujem, je mokré, ale čisté, za pol hodinky to vyschne, som Slávka,“ nádherne sa usmiala a podala mi ruku, „chytil som ju, a miesto predstavenia sa, som povedal, „ste nádherná!“ zodvihla obočie a ja som si uvedomil, že som to povedal nahlas, „prepáčte, som Miro,“ opravil som sa, v tom jej prišla smska, prečítala si ju, „dočerta!“ zanadávala, pozrela na mňa, „poďakuj za mňa svojmu kamarátovi, vylial mi víno a ešte mi aj netrpezlivá kamarátka odišla!“ sklopil som pohľad, „prepáčte mi to, smiem vás pozvať na víno ja?“ dlho na mňa hľadela, „prečo nie? Ešte sa mi nechce ísť domov, a tykaj mi, mám toľko rokov ako ty,“ chytila ma za ruku a viedla späť na diskotéku, došli sme až k boxu, kde pôvodne sedela jej kamarátka, posadila sa a ja som utekal k baru, Peter tam ešte stál, ospravedlnil som sa mu, že ho opustím, pozrel na mňa nahnevane, „s tou blonďavou štetkou?“ prepálil som ho pohľadom, „pozor na ústa Peter!“ vedel, že také veci nemám rád, zmĺkol. Objednal som víno a s pohármi som sa prebíjal k boxu, sedela tam, čakala.

Posadil som sa vedľa nej, veľa sme sa rozprávali, tancovali. Vypili sme po štyri poháre vína, diskotéka končila a ja som sa jej ponúkol, „Slávka, odprevadím ťa domov,“ usmiala sa, „ďakujem ti,“ pobrali sme sa, pred jej barákom sme chvíľu stáli, nevedel som čo povedať, nakoniec som sa osmelil, „môžem ťa ešte niekedy vidieť?“ hlúpa otázka, ale na viac som sa nezmohol, zamyslene na mňa hľadela, „čo tak, zajtra večer o šiestej na káve?“ zatočilo sa mi v hlave, samozrejme, že som hneď súhlasil, „nadiktujem ti svoje číslo, ak by si náhodou nemohla prísť, daj mi prosím vedieť,“ udivene na mňa pozrela, ale vytiahla svoj mobil a naťukala si doňho moje číslo. Dohodli sme sa, že sa stretneme v meste v kaviarni. Rozlúčili sme sa a ja som došiel domov, natešený ako malý chlapec z nového autíčka. Ani neviem, ako som sa dostal do postele, ráno, keď som vstal, bola moja prvá myšlienka, príde Slávka, alebo sa na to vyprdne? Táto myšlienka ma prenasledovala celý deň. A o piatej som sa dozvedel odpoveď, zapípal mi telefón, prišla smska, triasli sa mi ruky, keď som ju otváral, „prepáč Miro, ale neprídem,“ bola to divná a krátka správa, ale aspoň mala Slávka charakter a oznámila mi to. Rozbolel ma žalúdok, prepadol ma strašný smútok, keď v tom zase pípol telefón, zodvihol som ho k očiam, „prepáč, poslala som nechtiac správu skôr ako som ju dopísala, neprídem o šiestej, budem trochu meškať, mala by som doraziť o šesť dvadsať. Pa. Slávka.“ Myslel som, že vybuchnem, toľká radosť v srdci.

Prišla šesť osemnásť, mala na sebe dlhé letné šaty, vyzerala úchvatne. Pozdravil som ju a ona mi dala pusu na líce, podlomili sa mi kolená, vošli sme do kaviarne, sedeli sme tam dve a pol hodiny v krásnom rozhovore, poslednú hodinu, som je celý čas držal za ruku. Odprevadil som ju domov a dohodli sme si ďalšie stretnutie, zajtra ideme obaja do práce, ale končíme rovnako a ja to mám z práce k mestskej knižnici, kde Slávka pracovala, asi päť minút chôdze, dohodli sme sa, že ju tam vyzdvihnem a pôjdeme sa prejsť.
Odvtedy prešli tri týždne a sme spolu, každý jeden deň, zaľúbil som sa po uši, v sobotu si posťažovala, že už tri týždne nebola behať, že večer o šiestej si pôjde na hodinku zabehať, opýtal som sa, či sa môžem pripojiť, celú školu som robil atletiku, som na tom fyzicky skvelo, s radosťou súhlasila, pred šiestou sme sa stretli v parku, behali sme hodinu v kuse, Slávka ma prekvapila, s akou ľahkosťou to dala, bol som viac unavený ako ona. Keď sme spomalili a nakoniec zastali, ľahol som si do trávy na chrbát a ležal som s pokrčenými kolenami. Slávka stála pri mne, mala na sebe biele elastické kraťasy, bolo chladno, nožičky trčiace z kraťasov zakrývali čierne pančušky, „aj ja si chcem sadnúť, ale v tých bielych gatiach, neviem, neviem.“ Pozrel som na ňu, poklepal som si po bruchu, Slávka bez zaváhania prijala moju ponuku a rýchlo sa posadila na moje brucho, až zo mňa vytlačila vzduch, oprela sa pohodlne o moje vztýčené stehná, nohy si natiahla na moju hruď, jej tenisky som mal po bokoch hlavy.

Pár krát jemne podskočila svojím pevným zadočkom na mojom bruchu. „Je to príjemné, asi ťa budem požívať častejšie,“ usmiala sa na mňa, „ako si praješ, veľmi rád ti poslúžim, urob si pohodlie,“ odvetil som jej. Odrazu si o moje ramená vyzula tenisky, a svoje nádherné, vlhké, spotené, lepkavé chodidlá v pančuškách si položila na moju tvár. Bol som šokovaný, v momente som zacítil vôňu jej nôh a pančúch, vzrušilo ma to na maximum, nič tak krásne som ešte neskúšal, prekvapilo ma aké to je vzrušujúce, nasával som nosom jej úžasnú vôňu, ako som len vládal, točilo sa mi v hlave. Po chvíli som jej začal tie nádherne spotené chodidielka bozkávať, kašľal som na to, že sme v parku. Nič tak fantastické som doteraz nezažil, vzrušený na maximum som jazykom oblizol slanú medzierku medzi jej rozkošnými prštekmi, tlačiac ho do vlhkej pančušky. Odrazu odtiahla nohy a ja som si uvedomil čo stváram, vystrašený som pozrel do jej očí, usmievala sa a bola natešená, „obuj ma,“ povedala potichu, obul som ju, vstala zo mňa, podala mi ruku a pomohla vstať aj mne. „Poď Mirko, môžeš to dokončiť u seba,“ zvodne sa na mňa usmiala a dala mi krásnu pusu.

Toto bol môj prvý kontakt s ženskými nohami vôbec, a bolo to nádherné! Držiac sa za ruky sme došli ku mne domov, Slávka si sadla do pohovky a ja som si hneď kľakol k jej nohám, „smiem?“ opýtal som sa rozochveným hlasom, usmiala sa a prikývla, oprela sa pohodlne a ja som ju začal vyzúvať, jemne som jej masíroval jej nádherné nožičky a bozkával ich. Začal som jej ich cmúľať a olizovať, Slávka si moju starostlivosť o jej nožičky užívala so zatvorenými očami. Slaná, elektrizujúca chuť potu ma privádzala do šialenstva, netušil som, aké silné to môže byť. Jej pančušky boli úplne premočené od mojich slín. To bol moment, keď sa zo mňa z ničoho nič stál závislák na ženských nohách. Aby som bol presný, tak závislák na Slávkiných nádherných nožičkách.
Otvorila oči, „páči sa ti to?“ opýtala sa, a ja som zahanbene sklopil zrak, „áno,“ odvetil som a Slávka mi nožičkou zodvihla hlavu tlačiac zospodu na moju bradu. Usmievala sa, „aj mne Mirko, dúfam, že si to ešte zopakujeme.“ Priznala. „Slávka, ak chceš, budem ti nožičky bozkávať každý deň.“ Ponúkol som sa. „Chcem,“ zaznela jednoduchá, úprimná odpoveď. To bol moment, keď som sa oficiálne stál jej nožným otrokom.

O týždeň sa Slávka presťahovala ku mne, mohol som jej voňavučké chodidielka mať, kedy som len chcel. Milujem túto nádhernú ženu, ktorá si veľmi rada užíva moju starostlivosť o jej nohy, páči sa jej, že mi vôbec nevadí, že sú spotené, alebo, že smrdia. Nesmrdia! Mne voňajú božsky a presne tak aj chutia, v momente, keď sa moje pery dotknú jej hebučkej pokožky na chodidlách, som vzrušený na maximum, okolitý svet pre mňa prestáva existovať, a to aj teraz po troch rokoch, čo sme spolu. Milujeme sa navzájom, Slávku si veľmi ctím, a splním jej všetko, čo si len zažiada. Je to krásna a inteligentná žena, ktorá moju slepú oddanosť nikdy nezneužila, zakaždým, keď príde z práce, sa maznám s jej nohami v pančuškách, milujem ten pocit dotyku s pančuškou a vôňu jej potu zmiešanú s vôňou pančúch, každý večer jej minimálne hodinu masírujem nožičky, či už pri pozeraní televízora, alebo v posteli, a potom ju svojou pusou a jazykom na jej chodidielkach uspávam. Každý, každučký večer. Tri roky bez prestávky. Som ten najšťastnejší, teraz už manžel, na svete.
Delluxe.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Masáž 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.07.2023 | zatím žádný komentář
Masáž 1.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.05.2023 | zatím žádný komentář
Žena v kardigane - 1.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2023 | 1
Vagabund 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
11.03.2023 | zatím žádný komentář
Vagabund 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
06.02.2023 | zatím žádný komentář
Vagabund.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
01.01.2023 | 2
Na brigáde 5.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.10.2022 | zatím žádný komentář
NA BRIGÁDE 4.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.08.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.05.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
16.04.2022 | 5
Filmový maratón.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.12.2021 | 6
Prevýchova.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.11.2021 | zatím žádný komentář
Autoservis III
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
29.10.2021 | 1
Prichytený IV
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.09.2021 | zatím žádný komentář
Prichytený III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2021 | zatím žádný komentář
Prichytený II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
31.05.2021 | zatím žádný komentář
Autoservis II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
15.04.2021 | 2
Oslava maturity
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.01.2013 | 17
Prichytený
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.12.2012 | 40
V obchode
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.11.2012 | 23
Archivárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
05.11.2012 | 25
Liečebný pobyt
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.10.2012 | 17
Prekvapenie
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.10.2012 | 19
Autobusom na dovolenku
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.09.2012 | 20
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
17.09.2012 | 27
Študent
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.09.2012 | 31
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.08.2012 | 36
Lyžovačka na horách.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.08.2012 | 14
Šéfka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.07.2012 | 28
Na pláži
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.07.2012 | 15
Služobná cesta - III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
25.06.2012 | 3
Služobná cesta - II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.06.2012 | 7
Služobná cesta - I.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.06.2012 | 9
Dievča od vedľa
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.06.2012 | 19
Autoservis
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.05.2012 | 8
Butik IV.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
23.05.2012 | 4
Butik III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.05.2012 | 3
Butik II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.05.2012 | 3
Butik I
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.05.2012 | 9
Moja sekretárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.05.2012 | 14
Staršia sestra
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
03.05.2012 | 18
V nemocnici
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.04.2012 | 16
Stopárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.04.2012 | 6
Tvrdý trest
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2012 | 11
Punčoškový úlet
Obrázek uživatele MrQ MrQ
28.03.2012 | 8
V kanceláři II
Obrázek uživatele Pauli Pauli
30.03.2013 | 18
Cesta z města
Obrázek uživatele naked naked
28.05.2014 | 9
Já a trofej starší dámy
Obrázek uživatele Gfdyg Gfdyg
17.12.2021 | zatím žádný komentář
Hrátky na chalupě 1/3
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 19
nožíčky
Obrázek uživatele andy.liberec andy.liberec
09.03.2017 | 4
Nočná víla
Obrázek uživatele leroy leroy
27.03.2021 | zatím žádný komentář
Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
29.07.2016 | 3