Dnes máme prvé výročie sobáša. Celý deň sa mi v práci hlavou mihajú myšlienky. Čo kúpim svojej milovanej Peťke. A miešajú sa s myšlienkami na jej krásne tvarované nožičky končiace sa pevným zadočkom. Milujem ženské nožičky, a keď sú v nejakých pekných pančuškách som vo vytržení.

Peťkine nádherné nožičky a pršteky, zadoček a broskynka, to je vec ktorú mám v hlave každý deň, odkedy som ju spoznal. Sme svoji rok a ja som ešte nemal odvahu povedať jej o svojej vášni. Nebol som si istý ako by sa k tomu postavila, a tak som to nechal na neskôr. Nedokázal by som bez nej žiť. Potajomky som sa ukájal v kúpeľni s jej pančuškami, ponožkami alebo gaťkami. Vôňa pančušiek a Peťkinho potu je fantastická. Cmúľanie špičiek pančušiek, alebo olizovanie jej korkáčov keď nie je doma ma nabíja energiou na sex s ňou bez toho aby som sa dotkol ústami jej nožiek, alebo nádhernej broskyňky.
[block:ad=89]

Zatiaľ mi to musí stačiť. Jej použité prádlo a videokazety zamerané na footfetiš a facesitting. Tie mám odložené v svojej pracovni a púšťam si ich keď som doma a Peťka v práci. Pri myšlienke ako jej bozkávam nožičky a broskynku ma vyrušil telefón. Bola to ona. Moja bohyňa. Chýbal som jej a ešte dodala aby som nebol dlho v práci, lebo má pre mňa prekvápko. Bol piatok a mne sa už nechcelo nič robiť a tak som to zabalil a vydal na cestu domov. Pri nastupovaní do auta ma napadlo, že pri mojom šťastí bude to prekvapenie návšteva svokrovcov. Pokiaľ som dorazil v tej hustej premávke domov bola už tma. Peťka ma čakala v pyžamku, ale s chlebíčkami a šampusom. Osprchoval som sa a aby som nekazil scénu obliekol som si tiež pyžamo. Posedeli sme, popapali a popili šampanské a bolo nám dobre. Rozhodli sme sa že ideme spať. A až po ceste do spálne som si uvedomil, že nebolo prekvápko.

To ma čakalo až v spálni. Začali sme sa vášnivo bozkávať. Peťka pomaly prešla za mňa, neustále ma hladkajúc. Stál som ako drúk. Potom ma jemne sotila na posteľ. Rozvalil som sa na nej na bruchu a ona si sadla na môj chrbát. Čakal som čo sa bude diať. Svoje kolienka mala pod mojimi pazuchami, a rukami chytila moje zápästia. Keďže som mal ruky natiahnuté nad hlavou, tak sa musela nahnúť a ja som ucítil na hlave jej prsia. Oči som mal zatvorené a rozmýšľal som čo bude pokračovať. Pomaly Dávala moje ruky pozdĺž svojich nožičiek a z myšlienky čo bude ďalej ma vytrhla bolesť keď mi zároveň vzadu zodvihla ruky a hneď ich podložila svojimi kolenami. Je to dosť bolestivé. Už už som sa chcel ohradiť, keď mi moja láska pošepla psst. Čakal som. Chvíľu sa na mne vrtela a mne to bolo príjemné, premáhal ma pocit že sa neviem brániť, aj keď som skoro raz taký ťažký ako moja Peťka. Po chvíli som zistil, že mi zviazuje ruky. Keď mi ich pustila, boli pevne zviazané za chrbtom. Neostala len pri tom, ale previazala mi aj oči. Tá bezmocnosť bola úchvatná. Ešte som to v skutočnosti nezažil. Ostala sedieť na mojom chrbte a nožičky v silonkách mi ponad plecia priložila z oboch strán k ústam. Hýbala prštekmi a tichým hlasom povedala „prekvapenie !“ a dodala že ich kvôli mne má na sebe od rána.

Bol som fascinovaný tým čo urobila a vôňa jej spotených nožičiek v silonkách ma privádzala k šialenstvu. Okamžite som jej ich začal bozkávať a olizovať. Cmúľal som jej pršteky v silonkách a moje vzrušenie umocnené previazanými očami nemalo obdobu. Zvláštna slaná chuť, od potu vlhké silonky, proste úžas. Neviem ako dlho som jej cmúľal chodidielka, ale cítil som, že silonky a aj nožičky sú už celé mokré od mojich slín. Ako keby čítala moje myšlienky. Vstala a obrátila ma na chrbát. Sadla si na moju pýchu a po chvíli položila svoje chodidlá na moju tvár. Už na nich neboli silonky. Roztrhla ich a obnažila svoje úchvatné, hebké chodidielka a lýtka. Pokúsila sa strčiť mi nožičku do úst a ja som sa na oko zdráhal, začo som si vyslúžil facku chodidlom. Okamžite som otvoril ústa a Peťka mi do nich strčila skoro celú nožičku. Aspoň sa mi tak zdalo, palček som cítil až na mandliach a zo všetkých síl som sal jej pot a chutilo to báječne. Môj indian, na ktorom sedela sa tlačil hore ako o život a ona vrtela svojim zadočkom a masírovala ho o moje brucho. Odrazu prestala a z mojej tváre zmizli jej nožičky. Riťkou sa presunula na môj hrudník. Odviazala mi oči a keď som konečne začal vidieť, uvidel som že mi ich previazala silonkami. Posunula sa až na krk, pozerala mi do očí a opýtala sa „čo povieš na prekvápko ?“. Zmohol som sa len na „ ako si vedela ?“ . Povedala mi ako omylom našla moje videokazety, a že ju to celkom zaujalo.
[block:ad=90]

Poďakoval som jej za to a ona potmehúdsky povedala aby som ešte neďakoval. Že ďakovať jej budem každý deň. Otvoril som ústa že jej niečo poviem a hneď som v nich mal silonky, ktorými som mal previazané oči. Psst, povedala znovu a dodala, že teraz som si užíval hlavne ja a teraz že si užije ona. „Dva mesiace som poctivo skúmala tie videa a internet a teraz si to overím v praxi! „ šibalsky povedala a prisunula sa tak, že som mal jej broskynku na ústach a dýchať som mohol len nosom. Intenzívne som vdychoval vôňu jej pišulky. Bolo cítiť, že aj to si nechala pre mňa od rána. Vôbec mi to nevadilo, naopak chuť jej nožičiek a siloniek v ústach a vôňa jej broskynky a moču bola fascinujúca. Začala sa vrtieť pišulkou po mojej tvári. Nadvihla sa a vytiahla mi punčošky z úst a sadla si naspäť na moje ústa. Jazykom som sa snažil cez silonky dostať do mojej Peťky a olizoval som jej jaskynku. Dráždil som jej klitoris hodnú chvíľu, keď sa zrazu postavila, roztrhla si punčošky a nasadla na môjho indiána a ako na koni si na mne jazdila. V pauzách keď som bol celý v nej mi dávala chodidlá na ústa a ja som sa činil ako som len vedel. Po dvoch intenzívnych orgazmoch sedela na mojej hrudi a zhlboka dýchajúc mi oznámila, že ešte chvíľku a ideme spinkať.

Pomaly sa presúvala vyššie a za sebou nechávala stopu mojich spermií a svojej sladkej šťavičky. Zase mi sedela na krku a skonštatovala, že by to chcelo sprchu. Pozrel som na ňu. Peťka na mňa a hneď s úsmevom dodala „áno máš pravdu využijem tvoju ponuku.“ Pokiaľ som stihol otvoriť ústa a opýtať sa akú ponuku, už mi na nich sedela. Nevidel som nič, ale zato som ju jasne počul. „Do čista prosím !“ a za tým nasledoval jej smiech. Čistil som ju jazykom ako o dušu, nechcel som ju sklamať. Svoje spermie som ešte nechutnal, bolo to zvláštne. Jazdila mi po tvári a ja som ju lízal a lapal po dychu. Urobila sa aj tretí krát a to rovno do mojich úst. Tak aj ostala. S pišulkou prisatou na moje ústa, alebo s mojimi ústami prisatými na jej jaskynke ? Znovu som ju dôkladne očistil. Ľahla si na posteľ vedľa mňa a ticho sme ležali. Odrazu povedala „ ideme spinkať! Máme pred sebou celý víkend“. Uložila sa a ja som mal stále za chrbtom zviazané ruky. Chytila ma za vlasy a pritiahla si moju hlavu do rozkroku. Objala mi ju svojimi nádhernými nožičkami a po chvíli cvičenia si na nich natiahla punčošky až cez moju hlavu. „Tu ti bude dobre „ povedala a ja som len ticho súhlasil. Dosť veľké nepohodlie v pohode vyvažoval ten pocit šťastia, že moja Peťka už vie o mojich úchylkách. Tesne pred tým ako som zaspal s jazykom v Peťkinej pišulke, ma prebral jej pohyb. Odrazu si sadla, aj s mojou hlavou v rozkroku. Chvíľu sedela a potom povedala“ musím ísť na wecko“. Začala sa pomaly zdvíhať, keď sa odrazu so slovami „ále čo !“ posadila rovno na moju tvár. Nemohol som dýchať a tak keď sa po dlhom čase nadvihla tak som naplno otvoril ústa aby som sa nadýchol a Peťka si sadla rovno na moje dokorán otvorené ústa a po chvíľke mi došlo, čo to malo znamenať. Pomaličky mi začala piškať rovno do úst. Toto bolo to najzvláštnejšie čo som kedy zažil. Ja bezmocný a moja bohyňa mi močí do úst. Začal som ju vášnivo lízať ale Peťka ma zastavila so slovami aby som sa šetril na zajtra a tak sme v pôvodnej polohe išli spať.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Masáž 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.07.2023 | zatím žádný komentář
Masáž 1.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.05.2023 | zatím žádný komentář
Žena v kardigane - 1.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2023 | 1
Vagabund 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
11.03.2023 | zatím žádný komentář
Vagabund 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
06.02.2023 | zatím žádný komentář
Zrodenie fetišistu.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.01.2023 | 2
Vagabund.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
01.01.2023 | 2
Na brigáde 5.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.10.2022 | zatím žádný komentář
NA BRIGÁDE 4.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.08.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.05.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
16.04.2022 | 5
Filmový maratón.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.12.2021 | 6
Prevýchova.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.11.2021 | zatím žádný komentář
Autoservis III
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
29.10.2021 | 1
Prichytený IV
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.09.2021 | zatím žádný komentář
Prichytený III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2021 | zatím žádný komentář
Prichytený II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
31.05.2021 | zatím žádný komentář
Autoservis II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
15.04.2021 | 2
Oslava maturity
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.01.2013 | 17
Prichytený
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.12.2012 | 40
V obchode
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.11.2012 | 23
Archivárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
05.11.2012 | 25
Liečebný pobyt
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.10.2012 | 17
Autobusom na dovolenku
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.09.2012 | 20
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
17.09.2012 | 27
Študent
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.09.2012 | 31
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.08.2012 | 36
Lyžovačka na horách.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.08.2012 | 14
Šéfka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.07.2012 | 28
Na pláži
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.07.2012 | 15
Služobná cesta - III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
25.06.2012 | 3
Služobná cesta - II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.06.2012 | 7
Služobná cesta - I.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.06.2012 | 9
Dievča od vedľa
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.06.2012 | 19
Autoservis
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.05.2012 | 8
Butik IV.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
23.05.2012 | 4
Butik III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.05.2012 | 3
Butik II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.05.2012 | 3
Butik I
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.05.2012 | 9
Moja sekretárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.05.2012 | 14
Staršia sestra
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
03.05.2012 | 18
V nemocnici
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.04.2012 | 16
Stopárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.04.2012 | 6
Tvrdý trest
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2012 | 11
Moja skúsenosť z...
Obrázek uživatele Tester Tester
13.02.2013 | 18
Pracovní choutky
Obrázek uživatele šato šato
05.08.2016 | 10
Archivárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
05.11.2012 | 25
Na setkání s učitelkou...
Obrázek uživatele šato šato
26.09.2022 | 3
Přerod punčoch na...
Obrázek uživatele Juhas200 Juhas200
01.09.2013 | 16
Na brigáde.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
16.04.2022 | 5
Advent
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 6
Zase nová zkušenost...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
26.10.2018 | 4