Jednoho večera jsem byl sám doma a mělo tomu tak být až do rána. Proto jsem si řekl že toho musím využít. Od malička jsem se převlékal do dámského prádla a oblečení a v pubertě jsem začal zjišťovat, že jsem BI. Lákalo mě se vyspat s mužem jako holka. Někdy, když sem byl sám doma jako tenhle večer, jsem chodil za tmy, kdy už moc lidí venku nebylo, oblečenej jako holka. S líčením jsem neměl moc problémy a s parukou na hlavě jsem byl skoro k nepoznání.

Tenhle večer sem si řekl, že si svůj sen a touhu uskutečním. Proto jsem sednul k internetu a na jedné seznamce se domluvil s klukem, který byl skoro stejně starý jako já. Domluvili jsme se, že ke mě přijede autem kolem jedenácté a vyzvedne si mě. Když jsme tedy byli domluveni a čísla telefonu si prohodili, tak jsem okamžitě letěl do vany. Měl asi hodinu a půl na to, abych se připravil. Nohy si holím normálně tak s tím jsem čas naštěstí neztrácel, ale intimní časti jsem raději oholil a udělal i rychlejší očistu konečníku. Když jsem vylezl z vany, přešel jsem do pokoje, kde mam ve skříni tajně schované dámské oblečení i prádlo.
[block:ad=89]

Oblékl sem si krajková černá tanga, černou podprsenku, tělové lesklé punčocháče, džínovou sukni a tričko s dlouhým rukávem. Podíval sem se do zdrcadla jak vypadám a musím uznat že mi to seklo. Pak opět fofrem do koupelny, kde měla matka svoje šminky. Použil jsem akorát krém na obličej, řasenku, rtěnku a oční stíny. Poté jsem si vytáhl svoji hnědou paruku a dal si ji na hlavu. Chvíli mi trvalo, než jsem z ní udělal účes, kterej vypadal tak nějak normálně. Znova sem si stoupl před zrdcadlo. Místo kluka tam stála mladá holka. Koukla jsem na hodiny a měla ještě půl hodiny čas. Proto sem si vzala španělské mušky, které jsem měla z jednoho sexshopu jako takovou jistotu, že to v tom nejlepším nevzdám. Nakapala jsem si je do pusy. Po půl hodině mi přišla zpráva, že čéká v autě před domem. Chvílemi jsem se trochu třásla, protože jsem venku sice jako holka byla, ale nikdy mě nikdo nepoznal. Teď jsem se domluvila s klukem, se kterým jsem se měla vyspat.

Vytáhla jsem ze skříně černé baleríny a od matky si tajně půjčila kabelku, do které jsem si dala klíče a ochranu - kdyby ji on neměl. Pomalu jsem vyšla z bytu a zamkla za sebou. Podívala jsem se, jestli někdo nejde ze schodu nebo do schodů, ale naštěstí bylo všude ticho. Sešla jsem z třetího patra a pomalu došla k autu. Okno u spolujezdce měl otevřené. Pozdravila jsem se slovy; já jdu na ten inzerát. On že taky a pak mi povídá - tak nastup. Nastoupila jsem a vyjeli jsme z parkoviště. Ptal se mě, kde je tady nějaké místo kde by nás nikdo nerušil. Navedla jsem ho do jedné ulice kousek mezi paneláky, kde touhle dobou lidé skoro vůbec nechodili. Kapky mě hodně povzbuzovaly, tak jsem se ho zeptala, jak to má naplánované a on že má v kufru deku - tak žebychom ji mohli rozložit na trávě. To místo, kam jsem ho navedla byla ulice, kde byl jediný panelák a pak už jen tráva směrem k dálnici. Proto jsme vzali deku a šli jakoby k té dálnici. Byla tma a hlavně tam bylo i křoví, takže toho nebylo moc vidět. Rozložili jsme deku na zem a sedli si na ní. Já mu řekla že on je můj první kluk se kterým jsem chtěla prožít sex jako holka a on, že to nevadí, že mě povede.

Prý už jednu transku měl. Rozepl si džíny a já mu vytáhla z trenýrek jeho mužství. Měl ho trochu větší a tak jsem se v duchu bála, aby mě to pak netlačilo. Začala jsem mu ho hladit a pak si ho strčila do pusy a začala ho pomalu honit. Bylo to něco tak krásného, až jsem těm holkám začala závidět, jaký mají štěstí. Lízala sem mu penis, dokud ho neměl tvrdý jako kámen. Pak sem ho vytáhla z pusy a sáhla po kabelce, kde jsem měla kondom. Pomalu jsem mu ho nandala rukou pak dolízala i pusou. Vykasala jse si sukni a on mi roztrhl punčocháče v rozkroku tak, aby se dostal k mému zadečku. Začal mi lízat moji dírku a dělal to tak nádherně, až sem byla celá vzrušená. Pak mi tam strčil jeden prst a já začala hned citít krásný pocit uvnitř. Řekl, že mi ho tam strčí pomalu, protože jsem věděla, že s jeho velikostí budu mít asi problém. Ležela jsem na zádech s nohama nahoře. Řekl tak jdeme na to a pomalu jsem cítila, jak mi ho tam strká. Chvílema to tlačilo, ale rukou jsem si ho tam sama strkala, až tam nakonec vnikl celý. Byla to nádhera když začal pomalu přirážet.
[block:ad=90]

Chvíli to bolelo, ale začala jsem si pomalu zvykat a byla jsem pak v uplným tranzu. Vzdychala jsem slastí, až jsem mu řekla počkej; a přesunula jsem se na jinou polohu, na koníčka. Začal znova přirážet. Byla jsem uplně mimo, když mi začal hladit nohy v punčocháčích a říkat, že moje nohy jsou strašně sexy v těch silonkách a že by se mi chtěl na ně udělat. Souhlasila jsem a znova jsem si sedla na zadek a sundala si baleríny. Svlékla jsem mu ochranu a začala mu penis honit nohama. Byl z toho mimo a říkal, že miluje punčocháče. Po chvilce si ho začal sám honit a postříkal mi skoro celé nohy svým sekretem. Úžásné, povídal mi pak, takhle jsem si to přesně představoval a i já jsem musela souhlasit. Byl to nádhernej pocit a tím jsem si akorát potvrdila, že jsem bisexuál a že nemám s mužskejma problém. Když jsem se trochu upravovala abych cestou domu nějak vypadala, tak on dal deku zpátky do auta a já si vzala mezitím i kabelku. Volala jsem na něj ať počká, že si jenom skočím na malou. Když jsem vylezla z křoví - on nikde. Uplně jsem se zděsila, co budu dělat. On mě tady nechal, takovou dálku od domova a v dámském oblečení. Pomalu jsem šla domů a koukala, zda někdo nejde směrem ke mě.

Měla jsem strach, že by mě někdo mohl poznat nebo ještě hůř, třeba i znásilnit. Sice jsem byla skoro k nepoznání, ale chodili kolem samí opilci a bezdomovci a já byla v té tmě prostě lákadlem. Pomalu jsem se blížila k paneláku ve kterým jsem bydlela, ale zrovna někdo šel do stejného vchodu. Raději jsem chvíli počkala. Vyběhla jsem pak schody do třetího patra, kde jsem bydlela a tiše si odemkla byt. Měla jsem radost, že už jsem doma a že i když mě tam ten darebák nechal, tak jsem si to krásně užila. Napustila jsem si znova vanu, všechno ze sebe svlékla, vlezla si do ní a relaxovala.

Celý článek byl pravopisně upraven administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Jak sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
01.07.2018 | 1
Dárek
Obrázek uživatele hoselover hoselover
28.06.2019 | 3
Elena
Obrázek uživatele Vilém Vilém
12.12.2016 | 3
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
17.09.2012 | 27
Poprvé
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
01.02.2021 | zatím žádný komentář
Příběh ze školy, Škola-...
Obrázek uživatele Martin332 Martin332
11.01.2021 | 2
Romík potřetí
Obrázek uživatele verka verka
31.03.2014 | 20
Autoservis III
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
29.10.2021 | 1