Před pěti lety jsem měl tu čest pobýt vrámci studia ve Spojených Státech, konkrétně v Kalifornii. Bydlel jsem u hostitelské rodiny. Co mě však upoutalo víc byla jejich sousedka. Rozvedená žena kolem čtyřicítky, často odhalující své nohy a co bylo nejvíc super... Nosívala obvykle baleríny. Vycítil jsem touhu si odvést trofej z USA.

Začít se bavit s o 18 let starší ženskou není jen tak. Ale evidentně jí vždy imponovalo, když jsem se s ní ochotně bavil. Po pár týdnech mě požádala o pomoc. Chtěla si jet nakoupit nějakou výbavu na barák a přece jen byla na to sama a nějaká chlapská ruka se jí evidentně hodila. Plný nadšení jsem souhlasil. Měla na sobě modré šaty a na bosých nožkách černé balerínky. Měl jsem půjčené auto. Cestou jsme se zastavili na zmrzlinu. Seděli jsme u stolu. Ona přešla do výrazně flirtujícího tónu. Furt jsem mě ptala na "Czechoslovakia". Celou dobu si hrála s botičkama. Pak se zeptala, jak se mi líbí americké ženy. Já odpověděl, že zrovna ona se mi líbí velmi. Tato odpověď jí rozžhavila. Při hraní s botičkama si vyzula pravou balerínky. A pravou bosou nožkou mě projížděla po noze. Postavil se mi penis. Daisy si toho evidentně všimla. "Tobě se líbí moje nohy, že? "... Tohle mi vyrazilo dech. " Hell yes! " jsem v jejím rodném jazyce vyhrknul.

Zajeli jsme za město na její rozkaz. Vyzula si pravou balerínku a přirazila mi ji k obličeji abych jí čichal. Balerínku jsem chytnul a držel jsem si jí dále u nosu. Daisy mi mezi tím rozepla kalhoty. Vytáhla můj tvrdý penis. Zohnula se a začala mě kouřit. Já dál čichal její vyzutou botu. Tohle byla fantazie. Po chvíli božského kouření si vzala vyzutou balerínu a nasadila jí na čuráka. Pořádně jsem se do té botičky vystříkal. Vystříkanou balerínku jsme pak nechali v autě.

Daisy nakupovala polobosá. I po vystříkání jsem byl pořád z toho rozhajcovanej. Neměl jsem toho dost. Jeli jsme znova za město. Vzal jsem si do úst její bosou pravou nožku. Ocucával jsem Daisy prstíky. Bylo to na zadním sedadle. Pak jsem Daisy z pod šatů vyslékl kalhotky. Začal jsem jsem do ní brutálně zarážet péro. Auto se celé třáslo. Ona pořád v šatech, pouze bez kalhotek a pravé baleríny. Nejdřív jsme se společně udělali v misionářské poloze a poté jsem Daisy projezdil i zezadu.

Zavezl jsem Daisy domů, pomohl jsem ji vyložit a přenést věci. Ona pořád polobosá. Nakonec jsme se rozloučili. Ona si tu botu nevzala. Její balerínka zůstala v autě. Takhle jsem tedy získal trofej do sbírky ze slunné Kalifornie. S Daisy jsme ještě sice zažili dalších pár dobrodružství, ale nikdy se nic nevyrovnalo tomuhle. Jenom poslední den, když jsme se loučili, tak přišla ve stejných modrých šatech a bez jedné boty. Občas si spolu napíšeme, ona už si našla chlapa a já jsem také šťastně zadaný. Tohle šílené dobrodružství ze zralejší ženou ovšem nelze jen tak zapomenout. Navíc mi jako živá vzpomínka na ní zůstala její pravá černá balerínka, do které mě tak skvěle udělala.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Doučování
Obrázek uživatele Gfdyg Gfdyg
26.07.2022 | zatím žádný komentář
Autoservis
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.05.2012 | 8
Mamina kamarátka
Obrázek uživatele sejtn sejtn
30.03.2022 | 4
Když mi asistentka...
Obrázek uživatele radostizivota radostizivota
11.01.2021 | 2
nožíčky
Obrázek uživatele andy.liberec andy.liberec
09.03.2017 | 4
Nová fanynka
Obrázek uživatele hoselover hoselover
25.05.2015 | 9
Romík potřetí
Obrázek uživatele verka verka
31.03.2014 | 20
Kamarádka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
28.02.2015 | 17
Moje první korki
Obrázek uživatele verka verka
03.06.2015 | 20