V prváku na vysoké jsem si přivydělával doučováním matematiky. Většinou mými studenty byli středoškoláci. Jednou z mých studentek byla i Kristýna. Drobounká šestnáctiletá černovlasá dívka s výrazným modrýma očima. Ujmul jsem se ji ještě někdy během chladného Ledna. Od začátku bylo zřejmé, že se Kristýně líbím. Velmi se snažila vždy sklouzávat k ne závazným rozhovorům se silným flirtovním nádechem. Je vlastně zajímavé sledovat, jak už v dnešní době jsou teenageři velice otevření a mají tak nějak velkej přehled.

Velké věci se však začaly dít až na jaře. Bylo to na konci května. Kristýnka na doučování přišla nalíčená a velmi slavnostně oblečena. Měla krásné černé krajkované šatičky, na nožičkách navlečené průhledné tělové silonky a obuté černé baleríny s mašličkou. "Ty se po doučování někam chystáš?", zeptal jsem se. " No... Já... Já jdu s jedním klukem dneska do kina... " ,dosti nesměle odpověděla Kristýna. "Proč jsi tak nervózní? ",řekl jsem. " Já totiž ještě nikdy někam takhle s klukem nešla. Za měsíc mi bude sedmnáct, všechny kamarádky mají už zkušenosti a já jsem ještě nepolíbená panna", s trochou zoufalství vypověděla Kristýna. Poněkud mě to překvapilo. Dle chování tato dívka nevypadala na to, že by jí chyběly zkušenosti. "Za to se přece nemusíš stydět. Nechceš odevzdat svoje tělo jen tak někomu. Toho si chlapec, který tě bude mít doopravdy rád přece musí vážit", snažil jsem se Kristýnu utěšit.

Venku bylo pěkně, tak jsem navrhl, že půjdeme na zahradu. Popravdě po celou dobu doučování jsem se nemohl soustředit. Furt jsem nenápadně sledoval, jak si Kristýna nazouvá a vyzouvá pravou botičku. Jak neustále odhaluje a zahaluje svoji bosou nožku v silonkách. Ach tu její balerínku bych nejradši vzal a pořádně do ní nastříkal semeno. Nakonec jsme vše zvládli projít za hodinu. Kristýna však poté šokovala. "Chci abys mě to naučil? ". " Co naučil? ". " Jak mám líbat, jak se mám chovat s klukem, jak prostě nebýt trapná... ". Měl jsem morální dilema. Věděl jsem, že by to nebylo zcela správné. Ale nešlo odolat pokušení. " Dobře... Tak tedy polibek... " Kristýnu jsem začal učit polibky s jazykem. Můj penis byl jako kámen. Kristýna si toho všimla. "Nikdy jsem takhle naživo v ruce penis neměla" "Tak si ho vem! " Rozehnal jsem si kalhoty. Kristýna uchopila mého ptáka. "Fascinující... "

Zase mi vrátila penis do kalhot a posadila se. Taky jsem si sedl. "Víš moc ti děkuji. Teď vím, že to zvládnu... Nejradši bych byla kdybys mě i odpanil" "Kristýno tohle fakt ne... Tohle si nech pro toho pravého... " "Asi máš pravdu... Bylo to hloupé... Ale mohla bych tě nějak odměnit." "Bude ti hodně vadit, když z tebe na prvním rande udělám Popelku? " "Jak to myslíš? " Uchopil jsem pravou nožičku Kristýny a pomalinku jsem jí vyzul balerínu. "No popravdě to bude roztomilé... Sice nevím, jak to vysvětlím, ale tobě se evidentně moje nožky a botičky líbí... " "Ano já mám takovou úchylku" "Neříká se tomu footfetish? " "Ano to je ono" "A bude něco následovat? Vyhoníš si do mé botičky? " "No to rozhodně ano, ale až půjdeš za svým chlapcem" "Ne já se ráda podívám. Zajímá mě to. Tohle jsem ještě neviděla" Položil jsem její botičku na stůj a začal jsem si ho honit. Po několika tazích z penisu vystříklo husté teplé sperma, které zaplnilo vnitřek balerínky. Kristýna se zkráceným nadšením sledovala. "Jééé ukaž mi, jak to vypadá... Toho je"...

Kristýna se nakonec rozloučila a na rande šla polobosá. S tím chlapcem je doteď. Po konci školního roku už na moje doučování nechodila, ale zůstala mi její botička, kterou mi kdysi věnovala

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Já a trofej starší dámy
Obrázek uživatele Gfdyg Gfdyg
17.12.2021 | zatím žádný komentář
Paní profesorka
Obrázek uživatele kos kos
04.02.2012 | 21
Iba ty smieš...
Obrázek uživatele leroy leroy
19.01.2024 | zatím žádný komentář
Největší vrchol s...
Obrázek uživatele šato šato
07.10.2016 | 7
Moje švagrová Lenka
Obrázek uživatele Honor Honor
15.04.2016 | 6
Mamina kamarátka
Obrázek uživatele sejtn sejtn
30.03.2022 | 5
Zase nová zkušenost III
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
30.04.2019 | 6
Oprava
Obrázek uživatele janddrozd janddrozd
16.06.2012 | 22
Sousedské touhy
Obrázek uživatele Krakatice Krakatice
20.03.2017 | 2