Zdravím. Prichádzam s druhým dielom mojich príbehov z strednej školy. Nebudem vás klamať, vôbec som nečakal, že niekedy bude viac než tisíc ľudí, ktorých zaujímajú príbehy 17-ročného... povedzme... úchyláka na nohy. Ale ako vidím, skutočnosť je iná. Tentokrát vám prinášam niečo, čo sa neudialo zrovna na pôde školy.

V minulom dieli som vám rozprával o mojich príhodách s jednou pani učiteľkou, ktorú budeme volať Pani G. S Pani G som si udržiaval priateľské vzťahy aj keď to občas znamenalo zostať v škole pár minút po vyučovaní. Vôbec mi to nevadilo. Síce sa nič moč zaujímavé neudialo, ale vždy som hltal očami jej chodidlá odeté v silónkach, v ktorých chodila od rána. Predstavoval som si, ako nádherne jej skvosty musia voňať po celom tom dni, ale už sa mi druhý pár silóniek ukoristiť nepodarilo.

Namiesto toho, sa mi podarilo zblížiť s mojou sesternicou veľmi netradičným spôsobom. Čakal som so spolužiakom po škole v jeden aprílový deň na kamaráta, s ktorým sme sa mali stretnúť na námestí. Zabudol som spomenúť, že som sa s príchodom nového školského roku vrátil k jednému zlozvyku, a to je fajčenie. Nie som nejaký tuhý fajčiar, dve-tri cigarety za deň mi úplne stačia. Snažím sa to udržať pred kýmkoľvek z mojej rodiny v tajnosti, ale ako isto viete - na pravdu sa vždy príde. A tento marcový deň mi bol osudný práve tým, že ma načapala fajčiť moja sesternica. Moja sesternica, Monika, je blondýna, čerstvo tridsiatnička s krátkymi blonďatými vlasami po krk, bujným poprsím (verte mi, neraz som mal určité predstavy o ňom), väčším zadkom (preferujem väčšie zadky, kde je za čo chytiť a tu jednoznačne je), dlhými nohami a krásne formovanými chodidlami, ktoré som si neraz všimol.

Po tom, ako ma zbadala robiť túto "nekalú" činnosť som zostal v neskutočnom strachu a strese, že by to mohla vyzradiť mojim rodičom, ale moje obavy boli zbytočné. Raz ma pozvala moja teta, jej mama do ich bytu. Vraj sa pokazilo niečo s internetom, no a keďže študujem komunikačné technológie, niečo málo o tom viem. Monika vtedy bola v dennej a mala sa vrátiť do hodinky. Teta ma samozrejme niečim ponúkla a potom odišla na záhradu. Dal som sa teda do práce za počítačom, a zistil som, že jediné čo je treba urobiť je reštartovať router. Jednoduché.

Samozrejme mi zvedavosť nedala, a začal som prehľadávať Monikine šuflíky s nádejou, že nájdem nejaké použité nohavičky alebo ponožky, alebo čokoľvek, čo táto nádherná žena mala na svojom úžasnom tele. Šťastie mi bohužiaľ nehralo do karát, a tak som iba počkal, kým sa Monika vráti z práce. O chvíľku sa otvorili dvere a v nich stála utrápená Monika, ktorá vypadala, že má na dnes práce akurát dosť. Vyzula sa na chodbe, vyslobodila tie svoje nádherné chodidlá s červenou pedikúrou zo zajatia tenisiek, stiahla svoje telové silónky z chodidiel a len tak ich šlahla do koša na prádlo.
Pozdravili sme sa, vysvetlil som jej čo a ako s internetom a aj napriek celodennej únave z práce dokázala na tvári vykúzliť čarovný, vďačný a úprimný úsmev, ktorý ma skoro zrazil do kolien. Vysvetlil som jej, že som dal inštalovať nejaký program, ktorý jej počítač bude udržiavať v čistote a že to chvíľku potrvá, tak som s ňou ešte počkal na byte aby som mohol svoju prácu vykonať plnohodnotne.

Monika sa prezliekla, kým som bol na toalete a videl som ju pod paplónom, telefón v ruke a jej chodidlá vytŕčajúce spod paplóna veľmi lákali moje oči. Chcel som zabiť nejakým spôsobom čas, kým sa tento program nainštaluje, tak som začal na mobile pozerať nejaké videá, obrázky a rôzne veci len aby som zistil, že Monika zaspala. "Teraz alebo nikdy", vyriekol som, okamžite som si kľakol na kolená k jej chodidlám a opatrne som ich obe očuchal. Boli z celodenného pohybu dosť zapáchajúce, ale bolo mi to absolútne jedno. Ladne som jedno chodidlo uchopil a zaboril som doň nos. Bolo mi úplne jedno, či ma chy-... nebolo. Nebolo mi to jedno, ale nemohol som si pomôcť. Jazdil som svojou tvárou a hlavne nosom po jej spotených unavených skvostoch a občas som hodil očko na ňu, či sa náhodou neprebudila.

Samozrejme mi nestačilo jej skvosty len ovoňať a odvážil som jej chodidlo pozdraviť mojim jazykom. V mojej nadržanej hlave sa zastavil akýkoľvek proces zábran a keďže som na jazyku cítil každý jeden krok, ktorý Monika za ten deň spravila, bol som spokojný ako nikdy. Svojim jazykom som si postupne razil cestu medzi jej prsty a priestor medzi nimi som dôkladne vyčistil na oboch nôžkach. Bolo mi trochu podozrivé že ani po tom, čo som jej oba skvosty oslintal sa neprebudila, ale bolo mi to jedno. Dostal som to, čo som chcel. Po chvíli som sa postavil, trošku som nadvihol paplón, aby som skontroloval ešte jednu časť tela - jej veľkú riťku a presunul som sa na chodbu, kde som zo spomenutého koša na prádlo vytiahol svoju trofej, jeden pár nosených telových silóniek. Potom som sa obul, zanechal odkaz na stole s PC, v ktorom stálo čo všetko je hotové a tak a odišiel som.

Budem úprimný - strašne som sa strachoval, že sa na toto niekedy príde ale nebolo tomu tak. Zabudol som spomenúť, že som si tam porobil pár fotiek, čiže som mal dobrú zásobu svojho spotrebného materiálu na nejaký čas. Príbeh budem dopĺňať s udalosťami, ktoré sa udejú. Obrázok nie je osoba spomenutá v príbehu, je to dosť podobný pár chodidiel slečny "DrunkInHeels" z Instagramu.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Stredná škola očami...
Obrázek uživatele Colbert Colbert
27.12.2017 | 7
Sousedka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
05.03.2013 | 35
Advent
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 6
Nová fanynka
Obrázek uživatele hoselover hoselover
25.05.2015 | 9
Saška a prvý zážitok
Obrázek uživatele zuko zuko
27.03.2015 | 11
Každý má nějaké tajemství
Obrázek uživatele justtoreadsomething justtoreadsomething
14.06.2016 | 16
Punčošky
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
14.03.2013 | 34
Romík potřetí
Obrázek uživatele verka verka
31.03.2014 | 20
Na koleji
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
15.06.2015 | 20