Sedel som na lavičke pred vchodom a len tak leňošil. Bol september a už bolo chladno a šero aj keď bolo ešte len šesť hodín. Piatok večer a ja neviem čo budem robiť. Som štvrták na technike a moje záujmy sú fyzika a technika. Len jedna vec ma zaujíma viac a to sú krásne ženské nohy.

Všetky moje sny sa točia okolo nich. Moja bývala frajerka neznášala keď som sa čo i len dotýkal jej nôh, nieto že by som ich bozkával. Proste des.

Predstavoval som si práve nejakú neurčitú ženu s určitými nôžkami, keď sa za mnou pri vedľajšom vchode ozval buchot. Utekám tam a vidím nejakú kopu čohosi na zemi. keď som dorazil nadobudla tá kopa formu. Bola to dcéra susedov, ktorý sa prisťahovali pred troma mesiacmi. Volá sa Monika, hnedé, dlhé kučeravé vlasy, asi v mojom veku. Až doteraz som nevidel akú ma postavu, lebo sa obliekala ako chalan. Široké nohavice a voľný svetrík. Ale teraz mala na sebe cyklistickú kombinézu a ja som nad ňou stál doslova fascinovaný jej nádhernou postavou. Rýchlo som sa spamätal a pomáhal som sa jej dostať s pod bicykla na nohy. Čo sa ti stalo? pýtam sa. Monika mi pomedzi slzy opatrne našľapujúc na ľavú nohu povedala, že sa jej nepodarilo odopnúť cyklistickú topánku s pedála a už bola prevážená na tú stranu a tak sa zosypala na zem aj s bicyklom. Nemohla sa postaviť na ľavú nohu, tak som jej pomohol sadnúť si na lavičku. Opýtal som kľúče od vchodu a vyniesol som bicykel za výťah a vrátil som sa pre ňu. Ďakovala mi a ja som sa ponúkol že jej pomôžem domov. Bola rada. Tá noha ju musela riadne bolieť. Vo výťahu som si ju v svetle mohol konečne prezrieť.
[block:ad=89]

Bola nádherná. Aj v tvári, aj postavou. Vystúpili sme na treťom a keď sme došli k dverám tak som automaticky zazvonil, načo mi povedala, že zbytočne, lebo nikto nie je doma. Odomkla a ja som jej pomohol dnu. V obývačke som ju usadil na gauč a ona mi niekoľko krát cez slzy poďakovala, že už to zvládne. Pri pohľade ne jej kotník som si tým nebol istý. Ešte k tomu ta obtiahnutá kombinéza. Vravím "určite? aspoň ťa zobujem ". Keď ťa to nebude obťažovať budem rada. odpovedala ale to som už kľačal pri jej nôžkach a opatrne som jej zobúval cyklistické topánky. Jej kotník vôbec nevyzeral dobre. bol riadne opuchnutý, ale mohla ním hýbať, takže nie je nič zlomené, len vyskočil a vrátil sa späť. Povedal som jej, že ak môžem ísť do kuchyne tak jej urobím octový zábal. To pomáha. Súhlasila a vysvetlila kde nájdem čo mi treba. Priveľmi som ho zohrial a tak pokiaľ vychladne idem ešte k Monike, kľakám si k jej nožičkám, vyzúvam jej druhú topánku a predstavujem sa. Som Stano a bývam vedľa. Prepáč, povedala, som Monika a veľmi ma teší. Ešte sme tu len tri mesiace a tak tu nikoho nepoznám. Potom uvažovala čo bude robiť. Veď ti pomôžu vaši keď sa vrátia, namietnem. Usmiala sa a povedala " to áno, ale vrátia sa až v utorok večer, lebo odcestovali na Čechy za otcovým bratom". Vravím jej nevadí daj si moje číslo do mobilu a čokoľvek budeš potrebovať, do troch minút som tu. Si zlatý, ale to nemôžem. Určite máš svojich starostí dosť. Odvetil som, že správny rytier sa o princeznú postará, a nemám nič na práci celý víkend.

Usmiala sa na mňa a prikývla hlavou, čo som považoval za súhlas a usmial som sa aj ja. Zamyslela sa a skonštatovala, že to asi skúsi pomaly rozmasírovať. Okamžite som sa chopil príležitosti a povedal som, nechaj ja to urobím. Na môj údiv súhlasila a pohodlne sa oprela. Jemne som zobral jej krásne hebké chodidielko a začal opatrne masírovať. Plnil sa mi sen. Monika mala nádherné nôžky a pekne upravené prstíky s upravenými nechtíkmi bez laku, čo im ešte viac pridávalo na kráse. Pomedzi občasné jojkanie vravela, že je celkom uťahaná, že našľapala asi tridsať kilometrov a kvalitne ju bolia nohy a so smiechom dodala že aj zadok. Sedela na gauči a ja na zemi v tureckom sede a nie veľmi dobre sa mi masírovalo, lebo som musel nožičku aj držať aj masírovať. Pri stene som zbadal taburetku, ktorú som hneď podložil pod jej krásne tvarované lýtko. Taburetku som mal medzi nohami a chodidlo som mal vo výške úst. Intenzívne som vdychoval báječnú vôňu Monikiných nožičiek, ktoré boli po jej športovom výkone spotené. Boli spotené a aj napriek tomu nesmrdeli ale voňali. Nič krajšie som v nose nemal. Začalo ma to neskutočne vzrušovať a mal som čo robiť aby som to zatajil. Odrazu prudko odtiahla nohu a zhíkla. Prepáč vôbec ma nenapadlo ako musí smrdieť. Som celá spotená. Ešte raz prepáč. Povedala. Prekvapene som na Moniku pozrel a pozerajúc jej do očí som jej povedal, že ženské nohy nemôžu smrdieť, ženské nohy voňajú, vždy. Narovnala nôžku a pozerajúc mi do očí odvetila" určite, ale k nosu by si ju nechcel ". Jemne som uchopil jej krásne chodidlo a so slovami, prečo by nie som pritlačil nos medzi jej pršteky a hlboko som sa nadýchol. Čakal som, že ju hneď odtiahne. Zamyslene na mňa pozerala a povedala " kto by to bol povedal, že ti budú voniať. Vravím jej, nenahnevaj sa na mňa, ale máš najkrajšie nohy aké som videl. Čakal som ako zareaguje. Prekvapila ma jej odpoveď.
[block:ad=90]

Aj mne sa páčia a takú starostlivosť ešte nemali. Pritvrdil som a pobozkal som ju uprostred jej hebkého chodidla so slovami, budem sa ti o ne starať kedy budeš chcieť. Bola rovnako priama ako ja a odvetila " beriem". Zatočila sa mi hlava. Nerobíš si zo mňa srandu ? Opýtal som sa. Odpoveď jasnejšia byť nemohla. Zodvihla na taburetku aj pravú nôžku a obe mi rozkošnými prštekmi pritlačila na pusu. Začal som jej ich bozkávať a olizovať jemne slaný elektrizujúci pot. Oprela si hlavu a zavrela oči. Láskal som nádherné Monikine nožičky a to so ju poznal necelé dve hodiny. Neuveriteľné. Po polhodine sa na mňa pozrela a povedala, že sa musí nejakým zázrakom dostať z kombinézy. Bude to veselé, lebo kombinéza je riadne obtiahnutá a členok riadne opuchnutý. Ponúkol som sa. Ak ti to nebude vadiť, tak ti s tým pomôžem. Čo mi zostáva, povedala, a ja som v jej hlase nepočul sklamanie. Potešilo ma to. Pomohol som jej vstať a začal som jej rozopínať kombinézu. Stála a nechala to úplne na mňa. stiahol som jej kombinézu, pod ktorou mala len tielko, až pod nádherný pevný zadoček a posadil som ju. Mala červenú kombinézu, ale aj červené tielko a červené gaťky. Vyzerala fantasticky. Najprv som jej stiahol nohavicu s pravej nôžky a pomaly som začal sťahovať nohavicu cez boľavú nôžku. Naskytol sa mi pohľad na nádherne tvarované a pevné stehná a lýtka. Poďakovala a potom som jej pohol doskackať do sprchy. Počkal som kým sa neosprchuje a pomohol som jej do postele. Keď už ležala opýtal som sa zo žartu či má moja princezná ešte nejaké prianie, ktoré by jej mohol jej nehodný sluha splniť. Najprv sa usmiala a hneď nato na mňa pozrela prísne a povedala " ako sa opovažuješ so svojou pani rozprávať postojačky ". Zapáčila sa mi táto hra a okamžite som kľakol na kolená k jej nôžkam a ospravedlnil som sa, čo som doplnil bozkom na každé chodidlo. Tak preto, povedala a dodala, masíruj a zavrtela prštekmi pravej nôžky. Túto sme zanedbali. Prikývol som a začal masírovať pravé chodidielko. Masáž som skončil bozkami. Privolala ma k sebe a povedala, prepúšťam ťa. Ďakujem, moja princezná odvetil som so sklonenou hlavou. Rozosmiali sme sa naraz. Bolo to nádherné. Nahla sa ku mne, pobozkala ma a povedala, bež. Poprial som jej krásnu noc a celý rozrušený som sa pobral preč. Zabuchol som dvere a cestou domov som sa štípal a rozmýšľal som či to bolo skutočné, či sa to naozaj stalo. Zaspal som neskoro, lebo sa mi hlavou mihali obrazy a vnemy z večera.

Vstal som o siedmej a celých desať minút som rozmýšľal či to bol sen, alebo skutočnosť.

O ôsmej mi zazvonil telefón. Číslo som nepoznal. Áno ozval som sa a na druhej strane sa ozvalo " rytier Stano ? ". Ostal som v úžase. Bola to Monika a opýtala sa či platí moja ponuka na pomoc zo včera. Samozrejme, odpovedal som nadšene. Hneď som pri vás moja princezná. Upaľoval som ako sa dalo. Keď som zaklopal otvorila skoro okamžite. Musela čakať pri dverách. Ďalší dôvod myslieť si, že aj ja nie som Monike ľahostajný. Vošiel som a keď som zavrel dvere hneď som si kľakol a pobozkal jej bosé nártiky. Usmiala sa a povedala že je to milé. Pomohol som jej do obývačky na gauč a sadol si k jej nožičkám na zem. Ukáž mi tu boľavú nôžku. Bolo to trochu lepšie, stmavlo to síce ale aj trochu spľaslo. Poprosila ma aby som jej skočil nakúpiť. Keď som sa vrátil, otvoril som si jej kľúčom, moja princezná sedela tam kde som ju nechal, s nožičkami na taburetke, ktoré od kolien vykúkali spod župana. Boli ozaj úchvatné. Monika sa opýtala či by som nemal čas a chuť rozmasírovať jej boľavé nožičky. Ochotne som súhlasil a polovicu dopoludnia som sa venoval masáži jej božských nožičiek od prštekov až po zadoček. Popri tom sme debatovali a hovorili sme jeden druhému o sebe. Je to zvláštne ale po včerajšku sme si povedali aj také veci, ktoré by som normálne dievčaťu povedal možno až po polročnej, ročnej známosti.

Poprosil so svoju princeznú o dovolenie bozkávať jej úchvatné nožičky, a na moju obrovskú radosť mi to bolo dovolené. Bozkával so ich milimeter po milimetri, nechcel som prísť ani o jediný maličký kúsoček jej hebučkej pokožky. Po obede sme sedeli na gauči, Monika s nožičkami vyloženými v mojom lone a pozerali telku. Takto som strávil aj nedeľu.

Od pondelka som už išiel do školy, ale každý deň som sa s Monikou stretol aspoň na hodinu a všetky víkendy, ktoré sme mohli, sme trávili spolu na našej chalupe, kde sa Monika stávala princeznou a ja sluhom.
Musel som sa starať o jej nožičky, bozkávať ich kedy si zmyslela a kde si zmyslela. Píšem musel ale samozrejme som to robil s najväčšou radosťou a potešením. Blížilo sa prvé výročie nášho zoznámenia a rozhodli sme sa že si urobíme pekný romantický víkend na chalupe. Za celý ten rok bol náš intímny život založený len na bozkoch a starostlivosti o nôžky mojej princezničky. Keď sme sa stretli, povedala, že má pre mňa prekvapenie. Na chalupe sme si pripravili občerstvenie na večer a intímčo atmosféru. Večer sme si naložili do krbu otvorili víno a popíjali pred kozubom na zemi v objatí. Monika sa postavila a ja som sa natiahol na chrbát. Kázala mi stiahnuť jej ponožky. Mala na sebe sexi kraťasy a tielko. Položila mi nohu na ústa a ja som ju bozkával a lízal. Odrazu sa mi postavila na hruď a jej váha mi bránila normálne dýchať. Po krátkom tanci po mojom hrudníku a bruchu stála na mne moja bohyňa úplne nahá. Bez spodnej bielizne som Moniku ešte nevidel. Nádhera. Tak to je jej prekvapenie, napadlo mi. Pomaly sa posadila na môj hrudník a jemne vrtela zadočkom. Nahla sa nado mňa aby mi chytila ruky ktoré som mal vystreté nad hlavu a jemne sa pritom dotkla svojim pevným poprsím mojej tváre. Ani som nedýchal a úplne som sa jej podvolil. Pritlačila mi ruky k telu a nôžky si preložila cez ne. Začala sa presúvať vyššie a vyššie a ja som sa ani nehol v očakávaní, kam až zájde. Postupovala stále vrtiac zadočkom ďalej. Nakoniec sa cez môj krk dostala až k mojej tvári a zrazu som mal jej mušličku rovno na ústach. Ani sekundu som neváhal a začal jej ju bozkávať a po čase som ju začal skúmať jazykom. Vrtela sa mi na tvári a vzdychala, jazdila hore a dole po mojom nose a ja som bol v extáze. Strkal som jej jazyk hlbšie a hlbšie do mušličky až sa napokon v obrovskom kŕči urobila do mojich úst a ostala sedieť tak, že som sa začal dusiť. Sem tam mi pustila trochu vzduchu s ešte hodnú chvíľu sa na mne vrtela. Otočila sa opačne a presúvala sa späť k môjmu bruchu, až sa dostala k môjmu hrdinovi, stiahla mi boxerky a nasadla na moju pýchu. To čo som prežil sa nedá porovnať so žiadnou ručnou prácou. Do rána som mojej Monike bozkával nôžky a zadoček.
Takýchto víkendov sme od vtedy prežili niekoľko.

Deluxe.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Cesta domov
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.04.2024 | zatím žádný komentář
Masáž 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.07.2023 | zatím žádný komentář
Masáž 1.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.05.2023 | zatím žádný komentář
Žena v kardigane - 1.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2023 | 1
Vagabund 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
11.03.2023 | zatím žádný komentář
Vagabund 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
06.02.2023 | zatím žádný komentář
Zrodenie fetišistu.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.01.2023 | 2
Vagabund.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
01.01.2023 | 2
Na brigáde 5.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.10.2022 | zatím žádný komentář
NA BRIGÁDE 4.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.08.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.05.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
16.04.2022 | 5
Filmový maratón.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.12.2021 | 6
Prevýchova.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.11.2021 | zatím žádný komentář
Autoservis III
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
29.10.2021 | 1
Prichytený IV
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.09.2021 | zatím žádný komentář
Prichytený III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2021 | zatím žádný komentář
Prichytený II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
31.05.2021 | zatím žádný komentář
Autoservis II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
15.04.2021 | 2
Oslava maturity
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.01.2013 | 17
Prichytený
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.12.2012 | 40
V obchode
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.11.2012 | 23
Archivárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
05.11.2012 | 25
Liečebný pobyt
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.10.2012 | 17
Prekvapenie
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.10.2012 | 19
Autobusom na dovolenku
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.09.2012 | 20
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
17.09.2012 | 27
Študent
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.09.2012 | 31
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.08.2012 | 36
Lyžovačka na horách.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.08.2012 | 14
Šéfka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.07.2012 | 28
Na pláži
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.07.2012 | 15
Služobná cesta - III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
25.06.2012 | 3
Služobná cesta - II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.06.2012 | 7
Služobná cesta - I.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.06.2012 | 9
Autoservis
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.05.2012 | 8
Butik IV.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
23.05.2012 | 4
Butik III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.05.2012 | 3
Butik II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.05.2012 | 3
Butik I
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.05.2012 | 9
Moja sekretárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.05.2012 | 14
Staršia sestra
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
03.05.2012 | 18
V nemocnici
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.04.2012 | 16
Stopárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.04.2012 | 6
Tvrdý trest
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2012 | 11
Žena v kardigane - 1.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2023 | 1
Mažoretka
Obrázek uživatele ali ali
12.01.2019 | 7
Mamina kamarátka
Obrázek uživatele sejtn sejtn
30.03.2022 | 5
Autoservis II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
15.04.2021 | 2
Lest (PP počtvrté)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
04.12.2015 | 23
Posedlost footfetishem
Obrázek uživatele justtoreadsomething justtoreadsomething
22.10.2016 | 17
Poźičané treba vrátiť
Obrázek uživatele leroy leroy
02.06.2022 | zatím žádný komentář
Instruktorka turistiky
Obrázek uživatele FeetRP FeetRP
30.12.2015 | 11