Keď som šiel do práce vo Fínsku, ktorú vybavila naša škola, veľmi som sa tešil. Predstava našej partie, dvaja chlapci a tri baby na mesiac mimo štátov s alkoholom a jointami bol lákavý. Ja som sa najmä tešil na Martinku. Milujem jej nohy. To, že mám foot fetish som už zistil na základnej škole. Páčia sa mi však nohy iba pekných dievčat, ktoré majú krásne telo a ešte krajšie chodidlá. O tom, že rád pozorujem nohy našťastie nikto nevie, dával som si totiž vždy pozor. Martinka je asi 165 centrimentrová červenovláska, ktorá je až nezdravo bledá. Veľké pery, čierne oči, trojky a ten trošku väčší, ale stále príťažlivý zadoček z nej tvorili sexsymbol školy.

Martina však bola raperka, čo som trošku ľutoval. Rap milujem, ale znamenalo to, že ona preferovala najmä značkové botasky, skaty a podobne. Jej nohy som videl iba jeden jediný deň. Bolo cez 30 stupňov a ani ona si nemohla dovoliť prísť v botaskách. Zobrala si žabky a doklusala k počítačom, pretože sme v ten deň mali celý čas informatiku. Konečne som pozoroval jej namaľované nechtíky a dúfal som, že uvidím i chodidlá. Vtedy si konečne dala žabky dole a nohy si vyložila na vedľajšiu stoličku. Pokyvovala nohou a potom začala ukazovákmi prechádzať medzi svojimi prstíkmi, pretože tam mala kúsok špiny. Bol som už v pozore a tento jediný deň rajcoval vždy moju predstavivosť
pretože viac krát som nemal šťastie vidieť jej nohy.

Teraz vo Fínsku som dúfal, že sa to konečne pošťastí. Mával som však smolu. Stále chodila v ponožkách. Jej nohy som na krátke chvíľe zahliadol keď si ich prezúvala, alebo vychádzala zo sprchy. Dokonca v ponožkách aj spala. Jedného dňa som sa však zobudil ešte pred prácou a rovno pred sebou som videl jej nohy, mimo prikrívky. Vśetci ešte spali, no o desať minút mal kamošovi zvoniť mobil. Rýchlo v posteli s upretým pohľadom na ňu som sa stihol spraviť tak mohutne, že som musel po práci nenápadne vymeniť plachty. Neskôr v práci som sa nechtiac zranil a na sekretariáte ma poslali na izbu. Bolo ešte 5 hodín do ukončenia práce a ja som sedel v izbe.

Tiež by ste to spravili. Okamžite som vyštartoval k jej kufru, vylovil som použité ponožky a nasával jej vôňu. Okamžite som bol v pozore, ešte som ani nestiahol nohavice. Nespočetne krát som sa za čas kým prišli spravil a jej ponožky vrátil. Cítil som sa najlepšie vo svojom živote, aj keď je to silne ponižujúce. Opäť som dlho nevidel jej nohy a dúfal som len, že sa mi opäť podarí prizerať sa. To čo sa mi malo stať by som v živote nečakal.

Po stužkovej, sme sa vybrali na chatu. Šlo len jedno dievča z partie. Našťastie to bola Martina. Druhé dievča, bolo tiež krásne a jej nohy som tiež zbožňoval. Bola to Adela. Bola vyššia ako Martina, tiež čiernovláska, s menšími dvojkami. No skoro stále nosila silonky a baleríny, čiže jej nohy som mohol vidieť častejšie. Vedel som, že toto sú posledné chvíľe keď si môžem užívať ich nohy. Chata vychádzala v zime, čiže všade okolo krbu boli triesky, čiže dievčatá chodili výlučne v botaskách. Prvý deň sme nespali, celú noc sme pili. Druhú noc nás všetkých zalomilo na gauči a dievčatá sa nevyzúvali. Po štyroch dňoch nevyzúvania som mal erekciu len z predstavy tej vône. V tom Martina povedala, že sa ide osprchovať. Zobrala si uterák, šampón a nové ponožky. Vtedy sa obzrela, videla že ju pozorujem usmiala sa a povedala "Ponožky som si nemenila ani neviem koľko dní pred chatou". Trochu som sa začervenal a niečo odhbkal, nečakal som také slová. Adela vtedy spala a nemala záujem sa sprchovať. Keď vyšla, bola opäť obutá a odložila používané ponožky tak, že ich iba hodila do plného kufra, ktorý bol v izbe kde sme boli neustále. Dúfal som, že sa k nim dostanem. Prišlo to v noci, keď všetci už zaspávali. Ja som mal vtedy spať vedľa v izbe, lebo oni chceli mať viac pohodlia na gauči. Keď všetci pozatvárali oči pri filme, nahol som sa, zobral som jednu ponožku a vybral som sa do izby. Bola to biela ponožka, s niekoľkými farebnými pásikmi. Tam kde boli prstíky bola biela farba, no tá časť bola taká zašpinená, že bola skoro čierna. Keď som privoňal, nemohol som uveriť, bolo to neuveriteľne silné a krásne. Skoro celú noc, opitý, som nespal a masturboval. Zaspal som až nad ránom. Zobudil som sa na to, že na to, že cítim že na mne niekto leží. Neotváral som oči až kým som nezacítil sladkastý zápach jointu. Otvoril som oči uvidel som vyfukujúco Martinu ako sa začala smiať.

Podala mi naozaj hrubú palicu a ja som vedel, že zbalila celý zvyšok čo mala. "Všetci šli do obchodu, tak som ťa prišla zobudiť" povedala a neprestávala mi sedieť na nohách s rukou na mojej hrudi, blízko nahnutá. Podala mi ho a trochu sa nahla. Všimol som si, že má na sebe tie isté legíny ako včera. Keď som jej o pár kôl podal, dala si plné pľúca a priškrtene hovorí "Zavri oči". V očakávaní som poslúchol a zavrel ich. Cítil som ako sa zamrvila, ruka na hruď a pocítil som jej pery ako sa ku mne jemne prisali a roztvorila mi ústa. Vyfúkla to do mňa a ja som to držal. "Ešte ich neotváraj! Nepodvádzaj!" Zachichotala sa. Zamrvila sa, pocítil som jej lakte na nohách. "A teraz ich otvor!" povedala, teraz už iným hlasom, takým tým chladným, ktorý používala keď bola pohoršená nad niekým, alebo sa rozprávala s niekým koho nemá rada. Otvoril som oči a nad mojou hlavou boli jej nohy. Jedno chodidlo bolo nahé a na druhom mala tú starú špinavú ponožku. Zhypnotizovane som na to hľadel. "No čo?" nahla sa a pozrela na mňa "Nevidel si náhodou moju ponožku?" a na znázornenie s tou ponožkou ťukla po mojom čele.

Ležal som ako prikovaný, nevydal som ani hlások. "Viem, že si si ju zobral" hovorila pomaly a ťahala z cigarety. "Páči sa ti moja vôňa?" Spýtala sa a položila mi chodidlo v ponožke na čelo. Neodpovedal som, len som privrel oči a nasával jej pach. V tom ich zdvihla "Zlez z tej postele" povedala panovačne a zliezla. Ja som vstával keď ma chytila za rameno a stiahla "Na kolená!" Rozkríkla sa. Bola ako vymenená. Takú, ako som si ju často predstavoval. Kľakol som a zdvihol pohľad k nej. "Na zem sa pozeraj!" vyhúkla a sotila ma nohou až som padol na chrbát. "A ty si si myslel že niečo bude po puse?" zasmiala sa. Pretočil som sa a pozeral na jej nohy. Zdvihla tú bez ponožky a mávala ňou okolo mojej hlavy. "Čo by si nespravil pre moje nohy však?" povedala a ja som zahliadol jej nadvihnutú peru a znechutený výraz. "Chceš sa ich dotknúť?" hovorila pomaly a stále krúžila nohou. Nebadateľne som prikývol. "Tak mi daj dva gramy, ty perverzák" povedala znechutene. Okamžite som sa natiahol k mikine a vytiahol som dva gramy. Zdvihol som ich a podal jej. Ona vyskočila na posteľ s nohami vo vzduchu a začala si prezerať sáčky. Bol som vo vytržení, penis bol v pozore dávno a bolo to vidieť cez nadúvajúce sa tepláky. "Môžeš ísť!" vykríkla a ja som myslel že je to znamenie pre mňa a zaboril som nos medzi nohy a nasával. Pohladil som ju po päte a vtisol malý bozk. V tom zboku priletel kopanec do brucha a ja som sa opäť prevrátil. Nado mnou stála Adela, tiež s jointom v ruke. Musela práve vstúpiť.

Obutou topánku mi stúpila na hruď a druhú tlačila na tvár. "Toto sa ti páči hej, ty lúzer? To by som si o tebe nemyslela, ty nula" začala hovoriť a tlačila stále viac a viac, až som sa nemohol nadýchnuť. Odrazila sa odo mňa a vyskočila na posteľ vedľa Martiny. Martina sa nahla a povedala "Daj aj jej a bav sa" hneď som ju poslúchol a začal jej vyzúvať topánky, značkové DC. Nemohol som tomu uveriť, bolo to ako sen. Videl som jej nepraté biele ponožky, ktoré mali ešte výraznejšiu arómu ako Martinine, ale mierne inú. Začal som ich striedavo nasávať a počul som ako si vymieňajú nástroje a začínajú baliť. Začal som Adele pomaly vyzúvať ponožku sledujúc odhaľujúcu sa pätu a vlákna ponožky na nej. Ťahal som ju hore nevediac sa dočkať na jej prstíky. Keď som ju dal dole, prstami ma udrela po hlave. Z hora som počul smiech. Rýchlo som preskakoval od jednej k druhej a rukou som si začal čúchať cez tepláky nadutý penis. Vtedy sa postavili a sadli si za stôl, mňa ani nevnímali, len sa pohodlne opreli s nohami prepletenými okolo seba. Adela si všimla moju pyramídu na teplákoch a pousmiala sa "Náš perverzáčik je vzrušený, čo ty na to, dovolíme mu uspokojiť sa?" povedala smerom k Martine. Tá chytila moju peňaženku, čo bola na stole a bez obáv ju otvorila a vybrala nejaké bankovky. "Teraz už snáď áno" povedala a odpálila ďalšieho jointa. Vtedy už mi to bolo jedno a vyplazil som jazik a prešiel jej nohu od päty až po palec. Trochu sa na na mňa pozrela, zdvihla obočie a začala sa s Adelou baviť o tom, kedy asi prídu ostatní a o iných veciach. Začal som jej prsty strkať do úst a tá slaná chuť bola úžasná.

Cítil som aj kusy špiny zo zeme ale vôbec mi to nevadilo. V tom ma Adelina noha buchla z boku. "A ja čo nič?". Hneď som prešiel na jej nohu a začal oblizovať všetky medzeri medzi prstíkmi. Martina si dožadovala aby som jej dal dole druhú ponožku, tak som to spravil zubami a nasával pri tom elektrizujúcu vôňu. Vrátil som sa k Adele a Martina zatiaľ vstala a obišla ma. Prudko mi stiahla tepláky a pozerala na môj odhalený rozkrok "ho ho hó" obdivne zahúkala Adela. Moja skoro dvadsaťcentimetrová vztýčená pýcha predsa len mala niečo do seba. Martina sadla späť a povedala, aby som si ľahol na chrbát. Poctivo som poslúchol. Martina mi hneď začala strkať obe nohy do úst a začala sa na tom náramne baviť. V tom Martina urobila niečo úžasné. Zaprela sa o stôl a prstami mi začala prechádzať po stehne, v okolí nadutého penisa, po bruchu. Spoza Adelinych nôh som pozoroval jej výraz. Mala privreté oči ale videl som, že namiesto spočiatočného znechutenia ju to začína vzrušovať. Nohami oblapila penis a začala s nimi nešikovne robiť neplechu. Spolu s vôňou Adelinych nôh som bol skoro hneď. Ostriekal som si celú hruď, dokonca aj Adeline chodidlá na mojej hlave. Niečo dosť dostala aj Martina. "Vyčisti to" povedali skoro naraz až sa začali smiať. Zdvihol som ruku keď Martina vyhŕkla "jazykom predsa!" Vedel som, že im nesmiem namietať. Pretočil som sa opäť na kolená. Bolo to ponižujúce.

Pomaly som sa priblížil ku Adelinej nohe. Pomaly som olizol. Bola to slaná, odporná chuť, ale pocit poníženia bol ohromný, takéto scénare som si tiež neraz predstavoval. "Páči sa ti to čo, ty lúzer? Pekne do čista, poďme, poďme. Však si Lúzer?". Trošku som sa odialil od nohy "Áno som" a pokračoval som. V tom ma kopla do rozkroku Martina. "Áno si čo lúzer? Povedz to celé!" opäť ma kopla a tlačila až kým som sa neotočil na brucho. Vstala a opäť na mňa hľadela tým znechuteným pohľadom. Pätou mi stúpila na penis a začala na neho tlačiť. "A pri každej vete nás musíš osloviť pani!". Bolelo to, ale myslel som, že sa asi opäť urobím. "Áno som lúzer, pani". Pozrela na mňa, stále tlačiac "No vidíš, že vieš". Zdvihla nohu a celou silou dupla. Myslel som, že mi asi rozdrvila vajcia. Až ma prehlo a skoro som si sadol. "A čo sa flákaš, očisti ma!" vykríkla a ja som videl, že si to začína užívať stále viac a viac. Presunul som sa k nej, no ona si vzápätí sadla. Zdvihla nohy a pozorovala ma. "Teraz si tam kde patríš, pri našich nohách.". Začala ma nútiť rozprávať urážlivé veci a poklony na jej stranu.

Očistil som ich postupne obe. Moje spermie mi nechutili, ale to čo hovorili s tým pocitom mi opäť zdvihli zástavu. V tom vstali a začali sa obúvať. Videl som, že už je koniec. Bol som tam stále na kolenách so stoporeným penisom. Pozoroval som ich ako odchádzajú. Vo dverách sa zastavila Adela a niečo Martine pošepkala a tá sa usmiala a prikývla a povedala. "Aj menej" povedala a vykročila oproti mne. Ruku mi položila na rameno, schválne mi stúpila na ruku a hlavu mi strčila medzi kolená.Hlavu som musel zahnúť, takže som videl na svoj penis. Bol som v jej moci, strašne to bolelo. Videl som ako nahmatala pravou rukou plnou prsteňov môj penis a začala mi ho zbesilo honiť. Nemohol som si pomôcť, bol som fakt skoro hneď, tá rýchlosť s ktorou to robila bola prirýchla.

Vystriekal som sa a keďže som mal hlavu medzi jej kolenami, dostal som niečo aj do vlastnej tváre. Odstúpila sledujúc ma celého ogeňeného a prikývla. Otočila sa, keď som sa ozval. "Môžem si odfotiť vaše nohy pani?" Spýtal som sa hlúpo a hneď som sa začarvenal. Hneď som vedel, že o tom napíšem tu, ale chcel som foto. Martina zastala a pozrela na Adelu. Adela si vzdychla, vyzula jednu topánku a stilahla jednu ponožku. "Nie, máš smolu, ale tu máš ponožku" Povedala a hodila mi ju do tváre. "Aby si mal už obe. Foto nebude, keď chceš vidieť naše
nožky, musíš pekne poprosiť" povedala. V druhej ruke ešte stále horela polovica jointu, ktorý na mňa vystrelila až sa mi zahasil o stehno. "Choď doložiť do ohňa a uvar niečo dobré" Zavreli dvere a odišli. Onedlho sa mali vrátiť ostatní z obchodu, tak som si zbalil a ešte raz vyhonil nad ich ponožkami. Keď som prišiel, správali sa normálne no neskôr večer si ma Martina odviedla a donútila ma aby som ju vylízal a škaredo mi pri tom nadávala. Teraz ponožky držím v ruke a ľutujem, že pre vás nemám foto ich krásnych nôh.

REDAKČNĚ UPRAVENO

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

První zkušenost
Obrázek uživatele feetlover23 feetlover23
20.04.2015 | 14
Stredná škola očami...
Obrázek uživatele Colbert Colbert
04.06.2018 | 2
Cesta na ples
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
05.08.2015 | 24
Návštěva restaurace I. (...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
11.07.2016 | 5
Zázrak v obchodě
Obrázek uživatele šato šato
14.02.2017 | 12
Služebka s šéfkou
Obrázek uživatele verka verka
06.04.2012 | 33
Popelka - odplata
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
04.09.2020 | 2
Môj prvý rehabilitačný...
Obrázek uživatele leroy leroy
15.04.2018 | 2