Minulý týden mě zavolala dívka, kterou jsem poznal v nákupním centru. Říkala, jestli si vzpomínám, jak jsem ji koupil ty botky,že má prý utržený pásek vzadu a jestli je nechci. S rozechvěním jsem nabídku přijal a spojil ji s pozváním na večeři. Čekala na smluveném místě a okamžitě jsem ji na dálku poznal. Nádherná postava, šedivé střečové džíny zastrčené do úchvatných světle hnědých kozaček na klínu s platformou a k tomu do barvy ladila krátká kožená bunda.
Krásně jsme povečeřeli, bavili se o všem možném a při druhé lahvince prvotřídního vína jsem ucítil v rozkroku nádherný stisk.

Okamžitě jsem si uvědomil, že se mě dotýká těmi nádhernými kozačkami. Roztáhl jsem víc nohy a začal se mi ztopořovat. Dali jsme si digestiv a cigárko a vyrazili. Po chvilce cesty mě řekla, že za rohem bydlí, jestli ještě nechci na kafe a panáka. Vstoupili jsme do bytu a zamíříli přes velkou chodbu do kuchyně k lednici. Nalila panáka, kterého jsme oba do sebe kopli na tykání. Nikde v chodbě jsem neviděl žádné botky, tak jsem byl zvědav, kde je má. "ˇPojď, něco ti ukážu" vstoupila zpět do chodby a otevřela obrovskou skříň. To, co jsem uviděl mě dostalo. Byly tam botky od pantoflíčků až po kozačky. "Odkud to máš" zeptal jsem se nesměle. "Fotím pro modní časopisy oblečení a boty. Když je kolekce hotova, tak si ty boty můžeme vzít. A to víš, já mám boty ráda". Přistoupila ke skříni a začala ty botky postupně vyhazovat ven na koberec. U každé něco řekla a já jsem začal být pěkně vzrušen.
[block:ad=89]

Trvalo to chvíli a já jsem se zatím nenápadně svlékl. Ta vrstva botek pomalu přibývala, tak po nich začala, těmi nádhernými kozačkami šlapat. Můj úd byl na prasknutí, o to víc, když jsem pomyslil, jaké má na nohou punčošky. Byli jsme spolu celý večer, mohly by krásně v těch kožených kozačkách vonět. "Svlékni se, prosím" řekl jsem ji a položil se na tu vrstvu botek, které ležely před skříní. Byla to směs vůní, tvarů, barev, zkrátka vše o čem jsem zatím jen snil. Začal jsem se v nich převalovat, čichat k nim. Pohlédl jsem nahoru a nademnou stála nepopsatelně nádherná dívka jen v těch kozačkách a v ruce držela punčošky, které mě, se šarmen hodila přes obličej. Byly to punčošky tělové barvy, ale ta vůně byla neskutečná. Voněly po nožkách a kůží těch kozaček. Chodidla punčošky jsem si dal do úst. Měly slanou příchuť, která mě začínala dostávat. Lehl jsem si na záda, punčošky přehodil přes obličej a se ztopořeným údem ležel. Postavila se rozkročená nade mnou. Koutkem oka jsem zahlédl, jak jednou nohou stojí na jiné kozačce a druhou na semišové lodičce, kterou šlápnutím celou zdeformovala. Měl jsem problém to udržet. Najednou se sklonila a nasedla. Bohužel byl jsem hned hotov. Vstala a řekla:" nedáš si cígo?" Ležel jsem jak smyslu zbavený.

Dali jsme si cígo a ona že se jde vysprchovat. V jejích mandlových očích jsem viděl jisté pozvání do té sprchy s ní. "Vem si do ty sprchy něco na sebe" podotknul jsem. Vzala si lesklé punčošky a černé semišové lodičky na platformě. Otevřela sprcháč, postavila se pod sprchu a pomalu ji začala pouštět. Kapky stékaly po jejím nádherném těle a na lesklých punčoškách dělaly krásné stružky. Stékaly do povyzutých lodiček, které se začaly plnit. Mrkla na mě a obula se. Vytlačená voda začala stříkat všude a já vstoupil za ní. Zavřeli jsme dveře a puslili víc sprchu. Dotýkal jsem se těch nádherných nožek a hladit ty punčošky. Byl jsem zas v tranzu. Postavil jsem se a za zadeček ji přitáhl do sebe.

Ještě jsem cítil, jak se mě těma lodičkama postavila na moje nohy. Ta bolest byla velice příjemná a stříkání ještě příjemnější.

Utřeli jsme se a příjemně unaveni šli spát do ložnice.
[block:ad=90]

Ráno jsem ucítil mezi nohama příjemné šimrání. Myslel jsem si, že to je sen. Otevřel jsem oči a ta nádherná dívka stála na jedné noze a druhou , obutou to saténového pantoflíčku s peříčkem mě šimrala. Tu dokonalost ještě umocňovalo, že měla na sobě štříbřité lesklé punčošky, které se v raním slunci krásně třpytily. "Co si dáš k snídani?" Bylo to tak krásné probuzení, že jsem až po chvíli řekl, kávu.

"Můžu si k té kávě ještě něco přát?" otázal jsem se . "Chtěl bych tu kávu vařit s tebou a ty bys při tom po mě šlapala". Opět ten její pohled mandlových očí, v kterém jsem poznal souhlas. "Ale aby mě to nebolelo". "Neboj a pojď do kuchyně." Lehl jsem si před linku na koberec a čekal. Přišla v béžových válenkách UGGS vysokých pod kolena a v těch stříbřitých punčoškách. Jak jsem ležel, tak mě nejdřív dala botku před obličej. Ucítil jsem krásnou vůni mírně obnošených válenek. "Nebude to bolet?" otázala se a postavila se mě na ruku a při tom pouštěla vodu do konvice. Poodstoupila a na ruce zbyl krásný otisk měkké příjemné podrážky. "Ještě a všude" žadonil jsem. Stoupala na mě, procházela se po mě a mě to neskutečně vzrušovalo. Když se mě postavila oběma nožkama na obličej, myslel jsem, že už budu zase hotov.

Slila kávu a odnesla ji ke stolu a posadila se. Přisunul jsem se k jejím nožkám. "Podupej ho a vystříkej" zněla poslední moje prosba. Vzala ho mezi měkkoučké a teplé válenky a začala ho třít. Bylo to boží. Zanedlouho se dostavil mohutný výstřik, který obě botky pokropil. Ještě mě ho do nich utřela. Opatrně se začala zouvat otevřela skříńku a botky postupně vhodila do koše na odpadky. Zavřela skříńku a jen v punčoškách odešla. Byl jsem jak v tranzu. Co bude ještě, ptal jsem se sám sebe. Bohužel už nic nebylo. Vrátila se již ustrojená. Na nohách měla ty stříbřité punčošky a ty klíny s utrženým páskem. Jak jsem seděl na židli, tak mě jednu po druhé odložila do klína. "Abys nezapomněl, proč jsi sem přišel, tady je máš a teď mě omluv, za hodinu mám focení nové kolekce kozaček, tak se musím připravit. Měj se a někdy se ozvi."

Když zaklaply dveře bytu, tak jsem si uvědomil, že se mě splnila všechna přání, která jsem dosud měl.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Poprvé
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
01.02.2021 | zatím žádný komentář
Herečka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
08.12.2014 | 7
Návštěva erotického klubu
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
31.10.2013 | 12
Punčošky
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
14.03.2013 | 34
V kině
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
13.10.2012 | 21
Zuzana
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
07.10.2012 | 28
Pumpařka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
31.08.2012 | 21
V nákupním centru
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
07.07.2012 | 32
Dovolená v Itálii
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
22.06.2012 | 15
Silvestr
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
01.06.2012 | 15
Spolužačka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
25.04.2012 | 23
Vlak
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
26.03.2012 | 25
Silonky v práci - II. díl
Obrázek uživatele carodejka carodejka
10.06.2012 | 20
Jak jsem přišel o...
Obrázek uživatele charlie47 charlie47
26.02.2014 | 34
Návštěva erotického klubu
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
31.10.2013 | 12
Verunčino dobrodružství...
Obrázek uživatele Tester Tester
29.01.2013 | 23
Archivárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
05.11.2012 | 25
Čarovné dreváky
Obrázek uživatele Hardtail Hardtail
02.12.2017 | 2
Táňa od jezera
Obrázek uživatele alsaher alsaher
04.05.2015 | 11
U masérky (PP...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
16.01.2017 | 4