S “Popelkou” jsme se po mém návratu do práce z nemocenské vídaly často. Poprvé se mi se slzami omlouvala za způsobené zranění mé nožky. Asi ji to upřímně mrzelo. Samozřejmě, že jsem jí to odpustila, bylo to v takovém milostném poblouzněni, že za to vlastně nemohla. Na druhou stranu jsem už ale měla plán, jak naše další setkání hodně ozvláštnit a trošku se ji pomstít...
Plán jsem dlouho promýšlela a musela i vyřešit vybavení. Inspirovala mě však sama Popelka, když jednou v kanceláři ukazovala fotografie jak má nově zařízenou ložnici ve svém bytečku. Dominovala jí velká kovová postel s velikými trubkovými pelestmi. Hned mě napadlo jak je využít a jak Popelce dopřát to co ona mně, omezení pohybu a hybností... tak jako když ona mně zařídila 6 neděl v sádře.
Popelka pochopila, když jsem se jí ptala na její novou ložničku a hned mě pozvala, že mi ji moc ráda ukáže. Dohodly jsme se na druhý den po práci. V poledne mně přišla SMS, že už je doma a čeká mě. Skončila jsem taky o trošku dřív, vzala baťůžek se vším vybavením a zazvonila u Popelky.
Otevřela mi jen v tenkém župánku, jinak nahá. Moc krásná, slušelo jí to. Krásnou manikůru měla sladěnou s nehtíky na nožkách, tmavomodrý lak vždy s jedním nehtíkem stříbrným. Ani mně nic nenabídla a vedla mě rovnou do ložnice. Byla přesně jak na fotce. Hlavní roli měla kovová postel s vínově červeným povlečením. Hned jsem na Popelku dostala strašnou chuť. Svůj plán ale nezměním. Takže...
Popelce jsem vysvětlila, že minule bylo po jejím, ale dnes, že velím já. Sklopila oči, mimoděk spustila župánek na zem a špitla ´ano má paní´. Jako by tušila co chci.

Sáhnu do baťůžku, černý hedvábný šátek a už jí zavazuji oči. Popelka neprotestuje a nechá se se zavázanýma očima položit na záda doprostřed postele. I já si sundávám oblečení a nahá si přisedám k ní na postel. Nechávám si jenom nízké ponožky, které už mám od rána. Nožkou začínám kroužit Popelce nad nosíkem. Cítí něco co ji vzrušuje, hledá to, rukou sáhne po mé nožce a přitiskne si ji na obličej. Druhou nožkou jí jezdím po bradavkách, které už má krásně tvrdé. Když cítím, že se blíží k vrcholu, rychle od ní vstanu a z připravených věcí beru hedvábné tkaničky. Vezmu do ruky její ručku, šňůrku jí pevně přivážu k palečku, natáhnu a přivážu k okraji kovové pelesti, druhou ruku stejně, nožky uvazuji za malíčky, také ke spodní části pelesti. Popelka leží na rudém prostěradle jako velké živé X. Teď si k ní opět přisedám a pokračuji jako před tím.

Opět spěje k orgasmu. Opět to utnu. No tak sundej mně tu ponožku, honem a zoubkama. Popelka poslepu hledá okraj ponožky, pak to vzdá a opatrně pusou tahá za ponožku u mých prstíků. Její rudá rtěnka se otiskuje na bílou ponožku. Sténá u toho a je vzrušená. Když stáhne obě ponožky, strkám jí oba své palečky do úst. Líže je a saje tak, že o ně mám trošku strach. Popelka je strašně vzrušena a já tuším já hrozně ráda by si sáhla do rozkroku. Chvíli ji ještě nechám...pak jí pevně mezi prsty stisknu poštěváček. Celá se propne, s mými chodidly přitištěnými na svém obličeji a nehybná na lůžku má dlouhý vlhký orgasmus. Lehám si na ni, ale naopak. Své nožky dávám do jejích přivázaných ruček a začínám se jazykem věnovat prstíkům její malinkých krásných nožiček. Stačí chvilka a má dalších několik vyvrcholení. Je mi trochu lito, že já nic, tak jí jednu nožku odvazuji a dosedám si na její paleček. Krásně ho v sobě cítím a jak jsem čím dál víc vlhká, vklouzne do mně celá její nožka. Odvazuji Popelku a užíváme si naplno. Vím, že to má ráda do zadečku. Jsme proti sobě, přidržuji si její nožku v puse a moje nožky se věnují Popelce. Jeden paleček mam v její mušličce a druhý opět v zadečku. Po chvíli neuvěřitelných opakovaných vyvrcholení padáme vysílené do postele.
Vlastně to žádná odplata nebyla....

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Vánoční překvapení
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
28.01.2022 | 1
Popelka - divný fetiš
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
28.07.2021 | 1
Popelka a malér
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
25.05.2020 | 1
Vášnivý stážista
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
31.07.2019 | 2
Zase nová zkušenost III
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
30.04.2019 | 6
Zase nová zkušenost 2
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
30.12.2018 | 3
Zase nová zkušenost...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
26.10.2018 | 4
Moje první zkušenost III.
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
29.11.2016 | 7
Moje první zkušenost -...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
09.11.2015 | 5
Moje první zkušenost - I...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
16.11.2014 | 13
Na setkání s učitelkou...
Obrázek uživatele šato šato
26.09.2022 | 3
Panička z banky
Obrázek uživatele pantyhoser pantyhoser
28.06.2013 | 26
Iba ty smieš...
Obrázek uživatele leroy leroy
19.01.2024 | zatím žádný komentář
Prázdninový oběd
Obrázek uživatele VansAndNylons VansAndNylons
01.09.2019 | 1
Liečebný pobyt
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.10.2012 | 17
Oslava maturity
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.01.2013 | 17
Vagabund 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
11.03.2023 | zatím žádný komentář
Párty 3.časť
Obrázek uživatele ffph ffph
05.04.2012 | 3