Příhoda, která se mi stala těsně před omezením pro nouzový stav, mně přesvědčila, že snad přitahuji nejen chlapy, ale i ženy, které ujízdějí na mazlení nožek a na sexu, kdy nožky hrají hlavní roli. Zvláštní je, že si tyto zážitky vždycky nějak našly mě, aniž bych pro to něco podnikala.
Ten den začal rutinní prací v kanceláři. Vyřizovala jsem papíry a maily. V kanceláři jsem byla sama a tak jsem si udělala pohodlí a vyzula logičky. Pohybovala jsem se po koberci úplně bosá ve skinny džínách nad kotníky. Během dopoledne se za mnou zastavila asi třikrát kolegyně z vedlejšího úseku, která chtěla řešit jakousi banalitu a ptala se na můj názor, ale já ji dvakrát odbyla a potřetí jí slíbila, že spolu zajdeme v poledne na meníčko a probereme to. Už v kanceláři jsem si všimla, že při hovoru sklouzávala očima stále dolu na mé bosé nožky, ale nic jsem z toho nevyvozovala a spíš mi bylo trapné, že tak nestandartně vypadám. Za nožky jsem se ale stydět nemusela, dokonalá čerstvá pedikůra a černý lak vypadaly dost dobře.

V poledne jsem natáhla silonové podkolenky a obtížně se nasoukala do nových lodiček, které jsem ráno ráda vyzula, protože jim ještě chvilku potrvá než se rozchodí. Vyzvedla jsem Leu a zasedly jsme do restaurace v přízemí naší budovy. Pod stolem jsem si lodičky opět potajnu vyzula abych si trošku ulevila. Lea si toho musela všimnout. Za par chvil cítím dotyk na prstech nohy. Ucukla jsem, Lea sebou trhla, ..promiň, nechtěla jsem... Řekla jsem, že to je v pořádku, ale začalo se mi to skládat v hlavě. Ty pohledy u mně v kanclu, teď ten dotyk..., sakra, vždyť ona se taky vyzula... Zašátrala jsem nožkou pod stolem, ubrus byl hodně nízko dolů, takže tam nebylo vidět. Když jsem našla její nožku jemně jsem jí ji přišlápla a tvářila se jakoby nic. Lea krásně zčervenala, ale já nedala nic znát. Ale co to? Její druhá, taky bosá, nožka se přesunula na tu mou. To už bylo tězké se tvářit, že se nic neděje, ale vydržela jsem a svou druhou nožkou jsem začala lehounce jet po Leiné nožce postupně od prstíků přes nárt nahoru po lýtku a zpět dolů pořád dokola ale snažila jsem se být velice něžná a pořád se tvářila, že tam nejsem. Lea už to nedávala. Bylo znát, že je silně vzrušená, zhluboka dýchala a po chvilce se na židli mírně propnula a bylo jasné, že se udělala. Natáhla jsem nožku ůplně a strčila jí ji do sukýnku přímo do jejího rozkroku. Přes silonku jsem cítila jak strašně moc je vlhká. Popřála jsem jí dobrou chuť a protože nám právě prinesli jídlo, zacala jsem jíst. Lea byla úplně mimo a asi nevěděla co se sebou a už vůbec ne co se mnou. Dojedly jsme, zaplatily a v tichu mlčky odcházely zpět k práci. Prohlížela jsem si svou novou kamarádku. Tak do třiceti štíhlounká až moc, brunetka s mikádem, na sobeotáhlé tričko a sáčko, kratičká minisukýnka a na krásných štíhlých nohách naboso stříbrné baleríny.

Až nyní jsem si všimla, že ma nožky jak popelka, nemohla mít větší nez vel 36,37. Pomalu jsme se blížili k mé kamceláři, když špitla ...tak ahoj a dík..., a chtěla se odpojit na své pracoviště. Tak to ne! Takhle ne, popelko, něco mi dlužíš. Zírala ne mě, ale nedala jsem jí šanci, vzala ji za ruku a postrčila do své kanceláře. Všichni byli ještě na obědě, takže nás přicházet neměl kdo vidět. Zvřela jsem za námi dveře a zamčela. Posadila jsem popelku na židli a sama si sedla do své na kolečkách proti ní. Naznačila jsem, že chci její nožky. Natáhla je ke mně. Chytila jsem ji za kotníčky a na židli se k nípřitáhla. Zula jsem jí pomaloucku obě balerínky. Měla opravdu nádherné malinkaté chodidla, krásně upravené, rovné malé prstíčky v jedné rovině prakticky stejně dlouhé a s perleťovým růžovým lakem. Přitáhla jsem si je k obličeji za čala se jim věnovat jazýčkem. Zároveň jsem jednu svoji požku dala na obličej Popelce a druhou jsem jí strčila opět do mini sukýnky. I Popelka pochopila a začala mně postupně prstíky, chodidlo i patičku v silonce olizovat a cucat. Já si jednu její nožku sesunula také na svou mušličku, i když přes džíny. Netrvalo dlouho a obě jsme vzdychaly v hlubokých orgasmech. Cítila jsme její voňavou nožičku úplně se všemi prstíky ve své puse zatímco její druhá patičky mně přirážela na můj poštěvácék.

Popelka měla v puse můj paleček, roztrhla si své nepatrné stringa a dosedala na můj druhý paleček v silonce, který si navedla k zadečku, kam jí po chvilce zajel a své mušličce se věnovala sama rukou. Ještě jednou a znova... sama nevím kolik orgasmů jsem měla. A pak přišel trest. Ještě jedno dosednutí Popelčina zadečku na moji nožku, zlověstné křupnutí a strašná bolest v mém palečku a zároveň i bolestný Popelčin výkřik, protože zvrtnutý paleček ji v prdýlce poranil. Aaaauuu... sesunuly jsme se každá na svou židli a vzlykaly. Já se zdržela za levý paleček, Popelka si hladila bolavý zadeček a vzlykala. Daly jsme se trošku do pořádku začaly zjišťovat škody. Popelka byla nakonech vpořádku, upravila se, dala mi pusu na čelo a odhopkala na svůj úsek. Se mnou bylo hůř. Když pominu vlhký flek v rozkroku džín, problem byl můj levý palec u nohy, který byl v kloubu vytočený o nějakých 45 stupnů doprava směrem od ostatních prstů. Strašně to bolelo, otěkalo to před očima a palec a přilehlá část nohy se barvily so nachova. Se sebezapřením jsem odskákala po zdravé noze ke skříni, kde naštěstí mám náhradní ‘byznys kostýmek’ a nějaké drobnosti. Vzala jsem si čisté kalhotky a sukni od kostýmu, stáhla silonovou podkolenku z pravé nohy, ale z lené jsem ji musela rozstříhat, protože palce jsem se neměla odvahu dotknout.

Pak jsem zavolala kolegyni o které vím, že původně byla zdravotní sestra. Když Jana dorazila, nechápala jak takový pracovní úraz může vzniknout. Moje vysvětlení o konutí se o stůl ale vypadalo věrohodně. Koukala na můj palec, lehce se ho dotkla, jestli by se nevrátil na své místo, ale já pro bolest jí prakticky nedovolila na něj šáhnout. Ona asi věděla své a když mi vysvětlovala papírování kolem pracovního úrazu, rychle můj ubohý paleček chytla a silně za něj zatáhla v jeho ose. Myslela jsem, že se počůrám bolestí, v palci opět křuplo a ja strašně zařvala a brečíc Janě sprostě nadávala. Nic neřekla, ale věděla své. Jak později vyplynulo, pracovala 5 let na chirurgii na ambulanci a věděla, že vykloubený palec se musí vrátit zpět čím dřív tím líp. Když jsem je trošičku vzpamatovala z hrozné bolesti musela jšem uznat, že palec je nejen na svém místě, ale že je to výrazně méně bolestivé. Potom už šlo všechno rychle. Po jedné noze doskákat do auta, traumatologická ambulance, po jedné noze a tam a zpět na rentgen, potvrzení diagnózy vykloubeného palce s drobným odlomením kůstky v kloubu, sádrová dlaha a berle na týden a nyní už čtvrtý týden s chodící sádrou pod koleno, ze které mi vykukují jen 4 prstíky s odrostlou pedikůrou a vyspravovaným černým lakem. Jak vypadá paleček pod sádrou se dozvím příští týden a už se moc těsím až se zase v práci uvidím s Popelkou...!!!

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Vánoční překvapení
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
28.01.2022 | 1
Popelka - divný fetiš
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
28.07.2021 | 1
Popelka - odplata
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
04.09.2020 | 1
Vášnivý stážista
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
31.07.2019 | 2
Zase nová zkušenost III
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
30.04.2019 | 6
Zase nová zkušenost 2
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
30.12.2018 | 3
Zase nová zkušenost...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
26.10.2018 | 4
Moje první zkušenost III.
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
29.11.2016 | 7
Moje první zkušenost -...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
09.11.2015 | 5
Moje první zkušenost - I...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
16.11.2014 | 13
Ranní odchody
Obrázek uživatele Tatarek Tatarek
01.07.2020 | 1
Sousedka
Obrázek uživatele wetor wetor
14.09.2014 | 35
Vyjížďka na motorce (PP...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
12.10.2015 | 12
Po párty
Obrázek uživatele Footfetishlover84 Footfetishlover84
31.10.2016 | 5
Prichytený IV
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.09.2021 | zatím žádný komentář
Fotograf
Obrázek uživatele Tester Tester
27.03.2012 | 8
Na brigáde 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2022 | zatím žádný komentář
Ve fitku
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
30.01.2014 | 35