Jedného krásneho dna som sa vybral do mesta. Bol to pekný letný deň, obloha bola žiarivo modrá bez jedného mráčika. Nevedel som presne kam idem tak som sa len tak prechádzal ulicami mesta a úsmevom zdravil ľudí. Zrazu som sa ocitol pred základnou školou, ktorú som kedysi navštevoval. Tak som si povedal, že keď už som tu skočím sa tam pozrieť a snáď aj pozdraviť pani učiteľky ktoré ma učili. Bez váhania som vošiel do budovy a zamieril som si to priamo pred zborovňu. Mal som šťastie, prvá osôbka na ktorú som natrafil bola moja bývala triedna pani učiteľka D.V. Oslovil som ju či si na mňa ešte vôbec pamätá. Samozrejme že si pamätala a bola veľmi šťastná, že som ju prišiel navštíviť.

Zavolala si ma k sebe do kancelárie, pretože už pracovala ako zástupkyňa riaditeľa. Ponúkla mi kávičku a i keď za normálnych okolností kávu nepijem od mojej krásnej bývalej pani učiteľky som neodmietol. Tak sme pomaly sŕkali kávičku a viedli nekonečný rozhovor. Spomínali sme na staré časy a tiež sme preberali čo máme nového v súčasnosti. Ako som už spomenul pani učiteľka bola vždy veľmi pekná a šarmantná dáma a tiež veľmi udržiavaná sexi panička v rokoch. Proste nádhera. Dnes jej to tiež veľmi pristalo. Mala oblečené krásne bielo-čierne šaty z ktorých vykukali ešte krajšie nôžky na ktorých mala obuté korkové šľapky. Počas nášho rozhovoru som pani učiteľke polichotil, že jej to dnes veľmi pristane a že je veľmi pôvabná krásna dáma. Trošku sa začervenala a tiež mi polichotila, že som vyrástol v pekného mladého muža. Zrazu sa náš rozhovor začal uberať iným smerom. V tom sa pani učiteľka postavila a namierila si to ku dverám. Nevedel som čo chystá. Keď sa dostala ku dverám elegantne a nežne zamkla.
[block:ad=89]

Zostal som neskutočne vzrušený pretože som už vedel čo sa bude asi diať. Následne si to namierila rovno ku mne a nežne si sadla na stôl rovno oproti mne s prekríženými nôžkami. Poviem vám bol to nádherný pohľad. Povedala mi že ju po celom dni trošku bolia nôžky a spýtala sa ma či by som jej ich mohol trošku pomasírovať. Bola to najkrajšia otázka akú som kedy dostal. Povedal som jej že samozrejme a s veľkou radosťou. Zrazu sa jej šľapky zosunuli s jej krásnych chodidielok a položila si ich na moje stehná. Začal som jej masírovať jej neskutočne krásne nôžky. Boli také hladké a hebké. V tom sa jej pravá nôžka zosunula s môjho stehna presne do môjho rozkroku. Môj penis sa už začal riadne prekrvovať. Následne som si privoňal k jej druhej nôžke ktorú som masíroval. Bola to krásna sexi vôňa. Pani učiteľka chodila zo svojou pravou nohou hore a dolu po mojom stoporenom penise. Začal som jej nežne bozkávať jej nôžku od prstíkov až po päty. Pani učiteľka začala náruživo vzdychať. Zobral som do rúk aj jej druhú nôžku a po vybozkávaní som jej začal olizovať jej krásne prstíky a tiež medzierky medzi nimi. Pani učiteľka už bola vo vytržení a bolo vidieť že si to veľmi užíva ako aj ja. Začala si masírovať jej veľké pekné prírodné prsia a stále nežne vzdychala. Potom jej ruka skĺzla až do jej sladkého lona. Potom ako som jej vylízal jej nôžky sme sa začali navzájom vyzliekať úplne do naha.
[block:ad=90]

Poviem vám má už svoje roky no telo má stále krásne ako bohyňa. Krásne prsia, zadoček pekný vypuklí a tie božské nohy na ktorých mala francúzku pedikúru. Jej rozkrok bol trošku viac zarastený no vôbec mi to neprekážalo skôr naopak. Navrhol som jej polohu 69 a vôbec nenamietala a začali sme ochutnávať svoje tajné miesta. Počas toho ako som lízal jej krásnu vlhkú dierku som nezabúdal ani na jej nohy ktoré som tiež nežne cmúľal. Povedala mi že v prvom šuflíku ma nejaký kondóm. Hneď som sa tam rozbehol a nasadil si ho. Pani učiteľka ležala na stole a stimulovala si svoj klitoris. Zodvihol som jej nohy a penisom som do nej vnikol ako do masla. Bola neskutočne vlhká. Nežne som jej ho tam strkal celý dnu a von a pri tom som jej stále olizoval jej chodidlá. Potom sme vyskúšali ešte rôzne iné polohy pričom stále som sa venoval aj jej nožičkám. Nakoniec som sa jej na ne dokonale urobil. Moje semeno bolo skoro všade no vôbec nám to neprekážalo. S pani učiteľkou sme sa zhodli že obaja milujeme foot fetish a krásny sex a že to bol pre nás oboch neskutočne erotický zážitok. Potom ako sme sa obliekli a trochu poupratovali sme si vymenili naše kontakty a povedali sme si že si to musíme ešte určite zopakovať. Dodnes veľmi rád spomínam na základnú školu a moju pani učiteľku Smile

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Tvrdý trest
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2012 | 11
První zkušenost
Obrázek uživatele feetlover23 feetlover23
20.04.2015 | 15
Nečakaný s*x so svokrou
Obrázek uživatele Tester Tester
15.08.2013 | 36
Skrytá touha na seznamce
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
07.02.2017 | 3
Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
15.10.2017 | 3
Přerod punčoch na...
Obrázek uživatele Juhas200 Juhas200
01.09.2013 | 16
Moje švagrová Lenka
Obrázek uživatele Honor Honor
15.04.2016 | 6
Školní kabinet a půda -...
Obrázek uživatele Michael Fransz Michael Fransz
20.10.2015 | 17