Zdravím všechny příznivce punčošky, ať už mužské či dámské, a dnes Vám napíšu o příhodě, která se mi stala v devadesátých letech. Už v té době jsem byla obeznámena s foot fetiš tématikou, ale byla jsem ještě mladá a nezkušená. Byl to totiž teprve můj třetí zážitek s mými nožkami.
Byla zima roku 1993, před pár dny jsem oslavila čerstvě 19 let a bydlela ještě na vesnici u rodičů. V sobotu se konal vedle ve městě ples mojí kamarádky. Tenkrát byla zima ještě daleko větší, než je teď a u nás bývalo sněhu až po kolena, teplota byla hluboko pod bodem mrazu. Ale i přes tohle počasí jsem se vypravila na ples v krátkých šatičkách, kabátku, botách na podpatku a lesklých tělových silonkách.

Šla jsem se na zastávku, která byla na konci vsi, protože v 6 hodin mi měl jet autobus. Dorazila jsem na zastávku a čekala. Nikde nikdo nebyl. Začala mi být zima. Nohy jsem měla už dost promrzlé. Stála jsem tam asi čtvrt hodiny a autobus stále nikde. Měla jsem už obavy, protože ples začínal v 7 hodin a půl hodiny trvala cesta. V tom jsem viděla z dálky světla nějakého auta. Na autobus to bylo moc malé. Přijelo ke mně auto a zastavilo. Trochu jsem se bála, ale když se otevřely dveře, vystoupil z nich mladý muž. Hned mě zdravil a říkal, ať si naskočím. Znala jsem ho od vidění z vedlejší vesnice. Jmenoval se Michal. Mladý pohledný muž, bylo mu tuším kolem 28 let a já ho znala z dětství. Řekl mi, že autobus nepřijede, protože u nich zapadl a on jede do města, tak jestli chci, že mě sveze. Ulevilo se mi a já
tuto nabídku velmi ráda přijala.
[block:ad=89]

Vydali jsem se tedy spolu do města. Cesta byla dost zachumelená a nebyla skoro vůbec protažená. Byla tma a chumelilo, proto jsem jeli krokem. V tom jsme museli úplně zastavit. Dál už to prostě nešlo. Cesta zmizela v čerstvém prašanu. Michal mi řekl, že během půl hodiny tu bude pluh, protože jeho táta jezdíval s traktorem a v zimě prohrnoval cesty. Bohužel o mobilech se nám v té době mohlo jen zdát a tak jsme museli čekat. Začali jsme se bavit o tom, co kdo dělá a kam že to vlastně jedu. Mně však byla opět zima na nohy, protože dřív bylo těžké vytopit v zimě auto. Michal si toho všiml, podal mi deku a řekl, ať se přikryju. Zula jsem si podpatky a schovala je do deky. Řekla jsem mu, že je mi hrozná zima na nohy. On se hned nabídl, že mi nohy zahřeje. Neváhala jsem a nožky mu strčila do klína. Hned je uchopil a začal mi je hřát. Dal si je k obličeji a foukal mi na ně horký vzduch ze svých úst. Během chvíle mi ty nohy opravdu zahřál. Poděkovala jsem mu a zeptala se, čím se mu mám odvděčit. Opět mi zvedl nožky k obličeji a při tom mi řekl, že mám krásné nohy. Hned na to mi ty nožky políbil.

Usmála jsem se na něho a on mi ty nožky znovu políbil. Sjela jsem mu jednou nožkou zpět do klína, kde jsem již cítila přes jeho rifle velkou bouli. Začala jsem mu jezdit po kalhotách a on se dál věnoval mojí druhé nožce. I já jsem byla už dost vzrušená a začala se pod šaty hladit. On si toho hned všiml a začal si rozepínat rifle. Já mu tam hned zajela nožkou a najednou jsem uviděla jeho penis. Byl obrovský. Větší penis jsem do té doby neviděla. Byla jsem z toho celá vzrušená a dala mu na penis i druhou nohu. Začala jsem ho vzrušovat svýma nohama. Byl z toho celý mimo a upřeně koukal na mmě, jak si to dělám. Měl sexy pohled, při kterém jsem dosáhla orgasmu. Já však pokračovala dál a nepřestávala ho masírovat nožkama . Trochu jsem zrychlila a to už jsem viděla, jak se napnul a začal stříkat. Cítila jsem, jak mi jeho teplé sperma stéká po chodidlech. Bylo to příjemné po té zimě na zastávce. Pomalu mi to roztíral po celých chodidlech a nártu. Měla jsem úplně mokré silonky, ale byl to naprosto vzrušující zážitek jak pro mně, tak i pro něho.
[block:ad=90]

Vtom se tma za námi rozzářilo světlo a byl slyšet hlasitý zvuk motoru. Byl to traktor s pluhem. Michal si rychle otřel penis do mých silonek, schoval si ho do trenýrek a zapnul si rifle. Já si jen rychle obula lodičky a to už u nás stál traktor. Byl to jeho táta a už se díval k nám do auta. Zakřičel na Michala, abychom jeli za ním, že nám cestu prohrne. Michal nastartoval a jeli jsme. Při tom jsme se na sebe jen trochu usmívali, ale neřekli jsme ani slovo. Takhle jsme dojeli do města a on mě hodil přímo před divadlo. Tam jsem mu znovu poděkovala za odvoz a následně jsme se oba rozloučili. Na ples jsem přišla asi o čtvrt hodiny později, ale stihla jsem ho. Po prvních přivítáních mně kamarádi upozornili na mokré silonky, ale naštěstí to omluvila venkovní sněhová vánice. Z plesu jsme šly s holkami až pozdě v noci do vedlejšího disco clubu, ze kterého jsem šla rovnou ráno na první autobus. Tento zážitek hlavně proto, že jsem po plese onemocněla a byla 14 dní doma. Bylo to od studených nohou, protože běhat celou noc po diskotékách a k ránu čekat na autobus v zimě s mokrými silonkami od jeho spermatu bylo opravdu neuvážlivé. Dnes na to vzpomínám už jen s úsměvem, ale tehdy jsem sebe proklínala, proč jsem mu tohle v autě udělala.

Pravopisná a slohová korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Na stáži v Itálii
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
09.02.2018 | 6
Synovec
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
30.12.2016 | 14
Dárek k osmnáctinám
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
15.09.2016 | 15
E-mail
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
18.05.2016 | 12
Pod stolem
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
24.02.2016 | 25
Restaurace
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
13.05.2015 | 33
Firemní technik
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
08.06.2014 | 62
Návštěva doktorky
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
12.07.2013 | 56
Prichytený II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
31.05.2021 | zatím žádný komentář
Susedkina dcéra
Obrázek uživatele Nylonman Nylonman
11.06.2013 | 45
Sousedka
Obrázek uživatele penguin888 penguin888
12.05.2013 | 61
Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
29.07.2016 | 3
První líznutí 4
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
10.11.2017 | zatím žádný komentář
SMS (PP pošesté)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
25.01.2016 | 15
Chorvatsko
Obrázek uživatele rocky199377 rocky199377
11.09.2012 | 23