Chtěla bych se zde s Vámi podělit o můj příběh, který se odehrál letošní zimu. O foot fetiš se zajímám už delší dobu a dovedl mě až k těmto stránkám. Odjakživa se mi líbilo nosit kostýmky, krásné lodičky na vysokých podpatcích a k tomu samozřejmě silonky. Měla jsem i dva přítele, kteří se mi starali o nožky a moc se mi to líbilo. Tak jsem na tento fetiš také přišla a zjistila si o něm nějaké podrobnosti. Teď sice žiji sama, ale vždy se mi líbila pozornost mužů o mé nožky. Užívala jsem si masáže, které mi dělali, nebo jen pohledy na mé nožky. Ale teď už k mému příběhu.

Pracuji jako manažerka jedné nejmenované firmy. Do práce chodím v pracovním obleku. Nosím zpravidla sukně - popřípadě kalhoty, nějaká ty sáčka, silonky a lodičky. Necítím se jako nějaká barbína, taky už mě táhne na čtyřicet, ale pozornost mužů pociťuji pořád. Na svůj věk si pořád držím atletickou postavu, kterou si udržuji chozením do fitka. Každou chvíli se mi stává, že mě nějaký muž omrkává, ale snaží se to dělat nenápadně. Já to však stejně cítím – asi jako každá žena. Nejvíc mě však okoukával v práci náš mladičký technik. Pracuje u nás už přes rok a má na starosti opravu počítačů a chod naší sítě. Ale toho jako by spíš přitahovaly mé nohy, než počítače. I když se to snažil nedávat příliš najevo. Už po tom, co k nám nastoupil a poprvé dělal v mojí kanceláři, když opravoval něco v síti mi párkrát zavadil o mé nohy. To tam s námi byla ještě moje kolegyně, tak si víc netroufnul. Ale nějak moc jsem to tenkrát neřešila. Vždycky se jen podíval na moje nožky a nic víc nedělal. Až do letošní zimy.

Ten den jsme měli velký fofr a já zařizovala další zakázku pro firmu. Neplánovala jsem jít ani na oběd. Jenže těsně před obědem se mi zasekl počítač. Jelikož nejsem přes tyhle věci, tak jsem zavolala našeho technika. Hned přišel a první co bylo, okoukl mi mé nohy. Měla jsem sukni, klasické tělovky a pracovní lodičky. Normálně by se mi líbilo, že mi okukuje nožky ale teď jsem na nej docela křičela, protože jsem byla ve stresu z toho, že budu muset psát celou práci znova. On mi řekl, že to zprovozní, ale že to bude tak čtvrt hodinky trvat, protože musí něco restartovat, když selhala síť, ale že mou práci určitě zachrání. Trochu mě to uklidnilo a tak jsem si řekla, že alespoň využiji toto volno a skočím si vedle do bistra na jídlo. Oblékla jsem si kabát, sundala si lodičky a nazula se do kozaček. Jeho tam nechala pracovat. Vzala jsem sebou kolegyni odvedle a šly jsme. Byla pořádná zima. Svetr jsem si nechala nahoře, ale bistro bylo hned za rohem. Daly jsme si nudle a hned nám je i servírovali. Seděly jsme tam tak čtvrt hodiny a při jídle si povídaly o práci. Dojedly jsme a šly zpět. I za ty 3 minutky venku jsme docela promrzly.
[block:ad=89]

Vešly jsme do pracovny a kolegyně hned šla pracovat. Já jsem vešla do svojí kanceláře a technik se zrovna prudce zvedl z pod stolu. Bez jakýchkoliv otázek mi hned řekl, že už je to opravené a mířil ke dveřím. Moje práce je prý v pořádku a neměla bych mít nic smazáno, dodal. Koutkem oka si mě zase prohlédl, protože jsem si akorát sundávala kabát. Pak odešel a já mu poděkovala. Přišla jsem k PC a koukala na moji práci. Chyběly mi asi jen čtyři věty, které se smazaly od posledního uložení, ale vše bylo normální. Já tedy mohla jít dál pracovat, protože toho bylo na ten den opravdu hodně. V tom mi zvonil telefon a tak jsem ho zvedla, protože to bylo kvůli zakázce. Při tom jsem si sundala kozačky a nazula si zpět svoje lodičky. Při obutí pravé jsem cítila v její špičce příjemné teplo, ale zároveň vlhko. Musela jsem se však soustředit na hovor a tak jsem to zatím neřešila. Jen jsem cítila, jak se mi máčí silonka a už jsem měla podezření. Po skončení hovoru jsem si sundala lodičku a když jsem viděla, jak mám celou nožku mokrou a na špičce silonky je něco bílého, hned mi bylo jasné, co to je. Vzala jsem si lodičku k nosu, abych se ujistila. Ano, bylo to sperma. Ten náš technik se mi udělal do lodičky. Vzala jsem tedy kapesníčky a vytřela jsem vnitřek lodičky. Ale pořád jsem měla mokré silonky. Ty jsem taky přejela kapesníčkem, ale pořád byly vlhké. Byla jsem naštvaná a zároveň mě to i trochu vzrušilo. Musela jsem se však věnovat práci, tak jsem se zase obula a šla dál pracovat. Po práci jsem si jen vzala lodičky domů, abych si mohla vzít druhý den jiné a přemýšlela jsem, co zítra řeknu technikovi.
Druhý den jsme toho už měli méně. Hned ráno jsem si ho zavolala k sobě. Řekla jsem mu, že vím o tom, co mi udělal s lodičkami a že jestli nechce, abych mu zařídila vyhazov z práce, tak aby se ke mně po práci zastavil do kanceláře. Stál tam jak solný sloup a ke všemu se mi přiznal. Že se mu hrozně líbí moje nohy, že má na ně úchylku a hrozně by mi chtěl nohy líbat. Pak souhlasil, že po práci přijde. Při tom se mi nedíval vůbec do očí. Jen zahanbeně zíral na zem. Spíš mi ale se zase koukal na nohy, tentokrát oděné v černých silonkách. Po práci skutečně přišel do mé kanceláře. Chvíli jsem mu nadávala za to co udělal, ale pak jsem mu řekla, že to tedy nenahlásím. Za to mi však koupí nejen nové boty, ale ještě mi udělá masáž nohou. Okamžitě si klekl k mým nohám, sundal mi lodičky a začal mi masírovat nohy. Dělal to fakt dobře, to musím uznat. Nečekala jsem to, protože už to bylo dlouho co mi někdo dělal masáž nohou. Tak jsem z toho byla docela mimo. Když mi po chvíli začal ty nohy i líbat, tak mě to už hodně vzrušovalo a začala jsem si to pomalu dělat rukou. On dál pokračoval, ale za chvíli poznal jak jsem z toho vzrušená, tak si rozepnul kalhoty a vytáhl ho z trenek. Začal mi s ním jezdit po nohách a to už jsem z toho byla úplně vedle. Sevřela jsem mu ho chodidly a on si to s nimi začal dělat. To už jsem však nevydržela a měla jsem orgasmus. Pár vteřin na to ho měl i on. Já jen zůstala sedět v nastálém tichu. Prolomila jsem ho až tím, že jsem mu řekla jak dělá výbornou masáž. On mi jen udýchaně poděkoval, že se mu to moc líbilo a je rád. Řekla jsem mu, že si ho zase někdy zavolám, až budu potřebovat opět namasírovat nohy. Přitom se oblékl a já si sundala potřísněné silonky. Dala jsem mu je na památku.
[block:ad=90]

Od té doby jsem si od něho nechala masírovat nohy ještě několikrát, ale jeho nakonec vedení stejně propustilo, kvůli snižování rozpočtu. Od té doby jsem ho neviděla, až do minulého týdne, když jsem ho potkala na ulici. Má již nové zaměstnání a přítelkyni. Takže já mám s masážemi utrum. Zbyly mi opět jen lačné pohledy mužů na moje nohy…

Pravopisná a mluvnická korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Na stáži v Itálii
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
09.02.2018 | 6
Synovec
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
30.12.2016 | 14
Dárek k osmnáctinám
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
15.09.2016 | 15
E-mail
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
18.05.2016 | 12
Pod stolem
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
24.02.2016 | 25
Cesta na ples
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
05.08.2015 | 25
Restaurace
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
13.05.2015 | 33
Herečka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
08.12.2014 | 7
Vesnická oslava
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
05.07.2016 | 9
Filmový maratón.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.12.2021 | 6
Švagrová
Obrázek uživatele jkr_007 jkr_007
20.06.2012 | 49
Sousedka
Obrázek uživatele wetor wetor
14.09.2014 | 35
Vášnivý stážista
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
31.07.2019 | 2
Študent
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.09.2012 | 31
U nás v práci...
Obrázek uživatele jj2504 jj2504
10.08.2022 | zatím žádný komentář