Domluvili jsme se s partou kámošů na večer do hospody. Naši oblíbenou hospůdku jsem měl přes celou Prahu a tak mě čekala cesta metrem z jedné konečné stanice skoro až na další konečnou. V prázdném metru jsem se usadil a myšlenkami byl někde úplně jinde. Metro se pomalu plnilo a pak zase vyprazdňovalo. Zničeho nic jsem si povšimnul dívky, sedící naproti. Prohlédnul jsem si jí a pohledem zůstal u jejích bot. Nechápu vůbec proč, ale pohled na ty boty mě hrozně vzrušil. Byly to totiž úplně obyčejné hnědé semišové polobotky. Když jsem na to myslel, zarazilo mě to. Podíval jsem se na boty muže, sedícího vedle té dívky. Boty byly velmi podobné. Při pohledu na boty té dívky se můj kámoš v kalhotách pohnul. Prohlédl jsem si tedy tu dívku. Naše pohledy se co chvíli střetávaly a já cítil silné vzrušení, které jsem moc nechápal. Nebyla vysloveně krásná, ani ošklivá, byla ale zvláštní.

Přijeli jsme do cílové stanice a já vystoupil. K hospůdce to mám ještě 10 minut vylidněnou, kancelářskou čtvrtí. Pomalu jsem šel a začínal myslet na jiné věci. Ale zaslech jsem za sebou blížící se kroky. Předešla mě ta dívka a obrátila se ke mě: "Pardon, můžu se Vás na něco zeptat?". Asi tady zabloudila, tak proč bych neporadil. "Jistě", odpověděl jsem s úsměvem. "Na co jste myslel, když jste tak strnule zíral na mé boty?". Úsměv mi zmrzl na rtech. Nechápal jsem, proč se ptá a nevěděl jsem co na to odpovědět. Plácl jsem první myšlenku, která mě napadla. "Představoval jsem si, co je v té botě". A v zápětí jsem si uvědomil, že to je vlastně odpověď na to, co mě na ní tak přitahovalo.
[block:ad=89]

Co udělala pak mě doslova šokovalo. Beze slova popošla k lavičce, postavila se k ní z boku a opřela si nohu o lavičku. Pomalu rozvázala tkaničku, zula si botu, upustila jí na zem a stáhla si ponožku. Do šera zazářila její drobná bosá nožka. Nádherně tvarovaná a velmi sexy. "Tak, tohle je v té botě", řekla a pokračovala. "Ale ta představa vám určitě nemohla vystačit na těch deset minut, co jste na mé boty zíral, co bylo dál?". V klíně mi to stálo jako svíce a tak jsem nejistým hlasem vykoktal: "no, asi jsem si představoval, jaké by to bylo, kdyby se dotkla mého penisu". Pousmála se: "ta bota?".

"No vlastně, mluvil jsem o vaší krásné nožce, ale máte pravdu, asi jsem myslel také na tu botu", vykoktal jsem, celý rudý. Nechápal jsem, jak můžu něco takového říkat, venku, na ulici, úplně cizí ženě.
[block:ad=90]

"Wow, zajímavá myšlenka, úplně si představuju, jak ten penis leží tady na lavičce pod mou nohou!", řekla trochu drsnějším tónem a byla viditelně také překvapená vývojem situace. Chvilku jsem váhal, ale pak jsem si řekl, že o nic nejde a začal si rozepínat poklopec. Ona mě pobaveně pozorovala a užívala si nastálou situaci. Nervózně jsem cukal zipem, až povolil. Stáhnul jsem slipy a vypustil svůj ztuhlý klacek ven. Z kapsy jsem vytáhl igelitku, položil ji před lavičku na zem a kleknul si na ní. Ona nadzvedla nohu tak akorát, abych pod ni mohl svůj nástroj položit. Sotva tam byl, opřela se o něj a začala mi ho válet po lavičce. Chvíli si tak hrála a pak se najednou s vahou na mém penisu pomalu vyhoupla na lavičku. Ohnula prsty dolů a zaryla mi do něj nehty. Dlouhé minuty mi ho tak střídavě škrábala a drtila svou vahou. Pak se otočila a postavila mi na něj obutou nohu. Nejprve mi ho jen lehce válela po lavičce, ale pak na botu s traktorovou podrážkou přenesla plnou váhu a začala na ní dokonce nadskakovat. Cítil jsem bolest a vzrušení současně a najednou jsem začal stříkat dlouhé proudy hustého spermatu. Rozesmála se. "No to jsem teda vůbec nečekala". Seskočila z lavičky a začala se obouvat. "Možná, že tudy půjdu zase za týden. Tak se opět můžeme potkat a povíte mi, co jste si představoval dál. Teď ale spěchám."

Chvíli jsem zůstal sedět na lavičce a odpočíval. Pomalu jsem vyrazil do hopody za kamarády, ale ten večer jsem jim připadal nějaký zaražený.

Slohová a pravopisná korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Valentín a legíny
Obrázek uživatele leroy leroy
15.05.2021 | zatím žádný komentář
Dovolená v Itálii
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
22.06.2012 | 15
Profesorka anglictiny
Obrázek uživatele penguin888 penguin888
15.04.2013 | 70
Ve vlaku
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
14.03.2017 | 3
Hrátky na chalupě 3/3
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 8
Zuzana
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
07.10.2012 | 28
Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
15.10.2017 | 3
Pani učiteľka
Obrázek uživatele milujemfootfetish milujemfootfetish
12.09.2016 | 8