V práci máme blonďatou milfku, věk asi po čtyřicítce, nadprůměrně velká prsa, správně vyrýsovanej větší zadek. Její styl oblékání je košile a vždycky nějaká sukně, k tomu vždycky nějaké lodičky nebo boty na podpatku, ať jsou to jakékoliv, vždycky něco na podpatku, takže během chůze je vždycky pořádně slyšet klapot. Což je sexy na pohled i rajcovní jenom na sluch. Jakmile slyším jenom z dálky ten její klapot, tak se musím podívat a nejde na její nohy nemyslet. Takže často roste boule a napínají až praskají kalhoty. Je i trošku macatější, ale malinko. Takže když je slyšet její chůze, představuji si, jak by jí šlo nakládat a jak hezky by její prsa mlaskala a bouchala. Takhle to probíhá pravidelně dlouhou dobu, vždycky několikrát cupitá po kanceláři a pravidelně je na očích. Pak sedí u svého stolu a občas si své botky sundá a různě manipuluje s nohami, takže je bonus i občas nahlédnout k jejímu místu a tu nádheru si pořádně prohlédnout i mimo to, než že jenom prochází.

Samozřejmě té fantazie, lákadla a vzrušení je za ten čas hodně. Proto jsem to už nedokázal nechat být a musel jsem přemýšlet o tom, jak si vychutnat její chodidla. Několikrát jsem po práci čekal až se více uklidní atmosféra a vylidní barák, občas se skoro poštěstilo, ale pár týdnů jsem musel vyčkávat. Tu nastal onen den, kdy si své lodičky po celém dni už nechávala zuté a sama zůstala do pozdního odpoledne. Když jsem v dlouhé chodbě viděl, že opravdu odchází od svého místa a je příležitost, hned jsem vyskočil a zalezl pod její stůl. Tam doslova zářily její lodičky, do kterých jsem okamžitě zarazil celý nos a hluboce nasával vzduch a pachy. Když jsem nasál první vůně, probila mnou energie a doslova jsem byl skoro znehybněn, ve svém rozkroku jsem cítil neskutečný tlak. Nebesky vzrušen jsem se div neudělal jenom z toho intenzivního vzrušení při nadechnutí těch vůní po jejich silonkách. Začal jsem ty lodičky vášnivě a divoce líbat a olizovat, snažil jsem se nevynechat ani jeden kousek. Projel jsem to od shora od špiček přes prostředek až do každého koutku. Nemohl jsem se nabažit ale trochu nervozity mě dostihlo. Skoro jsem začal panikařit a nevěděl, jestli to už stačí a nebo mám vzít velký risk a celé to náležitě dokonat jak se jenom patří.

Nemohl jsem odolat a musel ho vytáhnout. Lodičku jsem nasadil a celý penis v ní ponořil až do špičky, kterou jsem tvrdě a silně tlačil proti mému penisu. Ta slast byla obrovska a lodičky byla dost navlčená od mého seznamování před tím. Až v tuhle chvíli jsem si všiml, že pod stolem je několik dalších párů náhradních bot. S tou lodičkou na penisu a druhou na zemi u obličeje jsem už ale začínal vrcholit a celé jsem to nakropil do ní. Byly toho dost velké proudy, protože jsem několi hodin před tím byl vzrušen z čekání a pozorování. Narovnal jsem je zpět a tím tedy všechna nálož sjela do špičky lodičky dolu. To byl čas na zdeklování, sbalil jsem si své věci u sebe na stole a šel pryč. Když už jsem byl skoro u dveří z patra, vracela se po svých bosích nožkách zpátky, což mi hrozně nedalo a opatrně a tajně jsem se vrátil a nakoukl do její kanceláře. Už byla posazená, ale ty boty měla pod sebou a při obouvání na ně nekoukala.
Viděl jsem to celé z profilu. Zajela špičkama do lodiček a bez potíži se jí obuly celé lodičky. Poté se prudce zvedla a já se lekl. Nic se ale asi nestalo a ona odešla pryč. Tak jsem radši šel také pryč a sjel výtahem ven, tam jsem viděl, jak nasedá do auta. Dveře ani nestihla zavřit a hned začala osahávat lodičku. Sundala si ji a viděla to. Já jsem dělal jako by nic a šel jsem, abych nevzbudil podezření. Takže jsem to zahlédl jen pár vteřin při průchodu – ale jasně jsem viděl vzrušující pohled na její chodilo a silonku, jak byla skoro z půlky promočená a průsvitná jako když se ponoří do vody. Radši jsem odcházel dál, ale už jsem měl skoro zavřené oči a maximálně postavený penis a fantazíroval, co kdybych při tom průchodu akorát chytl její chodilo a pořádně ho ochutnal se vším všudy a vylízal až do sucha. Málem jsem měl chuť se hned udělat znovu, ale až domů jsem to vydržel.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Na setkání s učitelkou...
Obrázek uživatele šato šato
26.09.2022 | 3
Bomba v divadle
Obrázek uživatele šato šato
17.11.2017 | 2
Zázrak v obchodě
Obrázek uživatele šato šato
14.02.2017 | 12
Sexy kozačky
Obrázek uživatele šato šato
08.01.2017 | 10
Lákavá tchýně
Obrázek uživatele šato šato
07.11.2016 | 8
Největší vrchol s...
Obrázek uživatele šato šato
07.10.2016 | 7
Všudypřítomné choutky
Obrázek uživatele šato šato
20.09.2016 | 4
Venkovské choutky
Obrázek uživatele šato šato
05.09.2016 | 9
Pracovní choutky
Obrázek uživatele šato šato
05.08.2016 | 10
Domácí choutky
Obrázek uživatele šato šato
24.07.2016 | 3
Duchonka
Obrázek uživatele Tester Tester
02.07.2012 | 9
S cizím mužem v cizím...
Obrázek uživatele Tester Tester
04.02.2012 | 4
Nákup lodiček s Petrem
Obrázek uživatele ivas ivas
16.03.2016 | 12
Poprvé
Obrázek uživatele hlavatce888 hlavatce888
26.09.2016 | 10
Den, který musel přijít...
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
31.01.2017 | 3
Já a trofej starší dámy
Obrázek uživatele Gfdyg Gfdyg
17.12.2021 | zatím žádný komentář
Můj první zážitek
Obrázek uživatele Tester Tester
20.10.2013 | 38
Filmový maratón.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.12.2021 | 6