V poslední době jsem nějaká utahaná. V práci je toho moc….Nemám na nic náladu. Dneska jsem přišla domů zase s náladou pod psa. Po sprše jsem sebou praštila na gauč a pustila si hudbu a nějak usnula. Zdál se mi sen a nebo ne??? Něco mě vzbudilo, otevřu oči a hlavně cítím jak mě Leoš hladí po tváři a po vlasech, bylo to krásně jemné a něžné. Pak mě políbil a hladil dál…na krku, prsou, bříšku… pak to nějak přeskočil a dostal se k mým nožkám. Hladil mi kotníky a jemně masíroval chodidla. Obul mi korkáčky a pokračoval v masáži. Hladil prstíky a stélku. Sehnul se a jemně jazykem přejel po všech prstech, olízl palec a vzal ho do pusy, sál ho a nakonec do něj jemně kousnul. Vzrušení projelo celým mým tělem a rozbrnkalo můj klín.

Pomalu jsme se mezi polibky navzájem svlékli. Až jsem zůstala nahá jen s bílými korkáči na nohou. Teď to bylo na mě, chtěla jsem aby byl vzrušený jak to jen jde. Nejdřív jsem se před ním procházela, korkáče mi pleskali o chodidla. Věděla jsem, že očima visí na korkáčich, tak jsem si je sundala. Přičichla k nim, olízla stélku, přela si s nimi po prsou a vzrušených bradavkách, po bříšku k vlhkému rozkroku. Začala jsem si hladit poštěváček a korkáčem po něm přejíždět, šťávička z mé kundičky stékala na korkáč. Vzala jsem ho a tu šťávičku z něj olízla….víc už jsem nestačila. Najednou jsem se ocitla na jeho kolenou s vyšpuleným zadečkem. Vzal korkáček, kterým jsem si dělala dobře a pleskl mě s ním přes zadek.

Potvoro, takhle mě zlobit!!! A zase plesk. Štíplo to až jsem trošku vyjekla, ale líbilo se mi to. Přikázal, abych si před ním klekla, přejížděl kokráčem po kundičce a když jsem vzdychala blahem – plesk a plesk.
Další mlasknutí korkáče o můj zadeček. Cítila jsem, že vyměnil korkáč za svůj tvrdý ocas. Přejížděl s ním v mém horkém vzrušeném rozkroku a pak najednou jsem ho celého cítila uvnitř. Pevně mne chytil za boky a přirážel. Netrvalo to dlouho a zhroutil se na mě. Já jsem ještě ale končit nechtěla, odvalil se ze mě a klacek mu začal pomalu měknout. já ještě nebyla, takže se na mě budeš pořádně koukat, rozkázala jsem mu. Vzala jsem do ruky opět korkáček a jeho špičkou si začala jemně masírovat poštěváček, dělalo mi to hodně dobře a tak jsem zkusila druhou rukou trochu rozevřít kundičku a korkáč tam trochu zasunout. Kupodivu tam šel moc dobře až po bílý pásek s velikou kovovou sponou.

Bylo to neuvěřitelně příjemné a Leošovi se z té podívané začal zase zvedat. Nevydržel to a vrhl se mi do klína, kde mi hned začal přejíždět jazykem poštěváček a korkáček zasouvat ještě hlouběji do kundičky.
Teď už se to nedalo vydržet a začala jsem se zmítat ve slastném orgasmu s korkáčem zaraženým v kundičce. Bylo to nádherné, za chvíli ještě Leoš olízal ze stélky korkáče všechnu mojí šťávičku a já si pomyslela, že na to jakou jsem měla náladu ten den nedopadl zase tak špatně. Díky moje milované korkáče.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Setkání
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
16.09.2013 | 38
Pod postelí
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
03.10.2016 | 4
Služobná cesta - II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.06.2012 | 7
SMS (PP pošesté)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
25.01.2016 | 15
Počítač
Obrázek uživatele Ruten Ruten
22.03.2012 | 5
autostop (PP poprvé)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
16.09.2015 | 24
Spolužaččine nohy
Obrázek uživatele borat borat
02.12.2013 | 33
Kolegyně Katka
Obrázek uživatele Michael Fransz Michael Fransz
06.01.2016 | 8