Pracuji jako asistent s postiženými lidmi a tohle horké, prázdninové poledne jsem doprovázel jednoho klienta domů, cestu zná, jen si potřebuje povídat, aby se cítil dobře. Kousek od jeho domu jsme se rozloučili a já měl na chvíli volno, čas vrátit se zpět k nám do práce. Když jsem míjel jeden právě rekonstruovaný rodinný dům, zaujala mě slušně oblečená žena ve středních letech, která s klapotem podpatků vyšla jakoby ze sousedního domu. Klasicky jsem si ji sjel od hlavy až k nohám a klasicky koukám, jestli se náhodou v mezeře mezi černými lodičkami a kalhotami nelesknou tělové silonky. Nesla tác s nějakým jídlem, hlavou mi problesklo, že jde určitě do toho domu, co se opravovuje a nese dělníkům oběd. Zachytila můj upřený pohled a dlouze jsme se na sebe dívali, pohledem neuhnula. Nevím, kde se ve mě vzala ta drzost a odvaha, ale okamžitě poté, co dala tác mezi dveře rozestaveného domu a vracela se zpět k tomu, ze kterého vyšla, jsem ji oslovil. Pozdravil jsem, a plný vzrušení se prostě na férovku zeptal, jestli by jí nevadilo, kdybych se mohl pomazlit s jejíma nohama.
Nikdy předtím jsem tohle neudělal, napadlo mě to jen v nejtajnějších snech, vsadím se, že se mi v tu chvíli musel třást hlas, musel jsem jí připadat jako ukázkový úchyl. Po mém dotazu se malinko zarazila, ale po chvilce odpověděla jen "Tak pojďte se mnou."

Její pohled byl jiný, než pohledy žen, které míjíte na chodníku. Takový laskavý, milý, ale zároveň v něm bylo něco sprostého. Všechno se seběhlo tak rychle, sám jsem tomu nevěřil, ale slepě jsem následoval klapot podpatků do jejího domu. Proč je takhle oblečená? Chystá se do práce? Nebo z práce přišla? V to jsem doufal, protože bych byl rád, kdyby měla nohy v lodičkách už od rána. Vešli jsme dovnitř a ona za mnou zamkla dveře. To mě probralo, teď zavolá manžela a já dostanu přes držku. Ale nikoho nevolala.

S naprostým klidem mě pozvala do obýváku. Nabídla mi místo k sezení, a já se posadil. Byla naprosto klidná. Působila na mě zkušeně, skoro jako bych měl podepsat nějakou smlouvu nebo si vzít půjčku, svým oblečením roli milfky z kanceláře jen umocňovala. Krátké černé vlasy, jemné líčení, příjemný parfém, bílá halenka, černé volnější kalhoty, černé, matné lodičky na nízkém podpatku a jak už jsem teď mohl rozeznat i tělové silonky. Ty mám nejradši. Stále jsem nemohl uvěřit, že by k něčemu mohlo dojít, ale když jsem se posadil, přišla ke mně a jemným pohybem ruky mě vedla k tomu, abych se položil na záda. Posadila se napravo ode mne a sundala si boty, které nedbale padly na podlahu vedle gauče. Se záklonem mi položila obě chodila přímo na obličej. Ucítil jsem masivní vzrušení, nožičky krásně voněly, určitě byla dopoledne v práci, protože nevěřím, že by v tomhle oblečení chodila jen tak doma. "Takhle?" zeptala se. Přitiskl jsem si její nohy oběma rukama k obličeji, nasál vůni lesklých, tělových silonek a nadšeně odpověděl, že ano. V duchu si povídám, že když už jsem ji takhle nahulváta oslovil a ona souhlasila, tak si ho zkusím i vyhonit, maximálně mě vyhodí z domu, tohle riziko mi nevadilo. Rozepnul jsem si kalhoty a začal ho vyndavat ven, její hlaďoučké silonky se už dávno postaraly o masivního stojáka, ale ona mi mou ruku odstrčila a dala ji zpět na svá chodila a sama mě začala naprosto zkušeně kouřit.

Prožíval jsem něco, co znáte jen z porna, ale tady nebyly žádný řeči, vzdychání, rádoby vtipný hlášky, nic. Jen naprosto brutální kuřba od milfky, kterou jsem poprvé viděl jen před pár minutami. Co tady budu psát, byl to masakr, jednou rukou mi mačkala koule, druhou si hrála s mým pérem, které bylo až po kořen v její nedbale nalíčené puse. Nevěděl jsem na co koukat dřív, na ni, nebo na krásné nohy v silonkách. Ale nakonec jsem nechal hlavu položenou na gauči a věnoval se jen jejím nohám. Věděl jsem, že tohle bude rychlovka, provoněné silonky a kuřba - to znamená brutální výstřik během pár chvilek. Řekl jsem jí, že už budu, nechtěl jsem se jí udělat do pusy, mohlo by jí to vadit, což mi k nastalé situaci přišlo později absurdní, ale i tak. Co se stalo pak jsem znal také jen z porna, vzala si jednu z lodiček, které si předním vedle gauče sundala a naprosto zkušeně ji přidržovala na mým ptákem - pohledem naznačila, jakože se do ní můžu udělat. Zní to celé snově, ale byla to sprostá realita. V hlavně mi blesklo jak ví, co mě vzrušuje? Kouká na foot fetish videa? Má stejně založeného manžela? Zkušenosti z minulosti? Povídala si o podobných technikách s kamarádkami? Všechno z toho mohla být pravda, ale během nasávání vůně jejích voňavých nožiček v silonkách a toho jak mi mačkala péro, které mělo každou chvílí naplnit tu černou lodičku, jsem tyhle myšlenky odhodil pryč. Za pár vteřin přišel masivní výstřik. Já zabořil obličej do jejích božských nohou a hekal jako idiot. Honila mě pořád a pořád a furt jsem stříkal. Ani nevím, jestli to lítalo jen do boty, nebo i všude kolem, byl jsem v tranzu.

Když jsem se totálně udělal, setřela si z rukou a z péra zbytky spermatu a sáhla po papírových ubrouscích, které měla na konferenčním stolku vedle gauče. Lodičku, která to odnesla zkušeně vytřela několika ubrousky, jakoby to byla naprosto normální věc. Chodidla měla stále na mém obličeji, takže jsem mohl dál vnímat jejich vůni. Pomalu jsem se začal vracet do reality a docházelo mi, co se vlastně stalo a jak z toho teď vybruslím, protože porno většinou po výstřiku končí, nikdy nevíte, co je dál, když se ten chlápek udělá. Během vytírání té vystříkané lodičky, se mě zeptala, jestli jsem měl venku namysli tohle. Odpověděl jsem, že něco takového by mě nikdy nenapadlo, ale že to bylo super. Položil jsem si její nohy v tělových silonkách na břicho a trochu se narovnal. Zeptal jsem se, co teď. Požádala mě, jestli bych jí nemohl chvilku masírovat nohy. V pohodě, pomyslel jsem si a odpověděl, že určitě.

Další věc, která mi při masáži začala vrtat hlavou byla, jestli má ty silonky ponožkové, podkolenky, nebo třeba celé silonky až do pasu. Takže jsem jí během masáže nenápadně začal přejíždět i výš ke kotníkům a snažil se nahmatat lem. Měla volné společenské kalhoty, takže šlo zajet i výš pod nohavici. Lem jsem nahmatal pod kolenem, měla silonkové podkolenky - pecka. V létě - pecka. Během masírování pomlčka prozkoumávání, jsem si ani nevšiml, že má ruku v kalhotách a dělá si to. Tohle prostě nevymyslíte, opět jsem si připadal jak v pornu. Sedím tady na gauči se sexy milfkou, které můžu masírovat vyvoněné nožičky v silonkách a ona si to během toho dělá...neměl jsem slov. Za pár minut se udělala. Sledoval jsem její tvář a sem tam si během masáže přivoněl k jejím nohám, jakože v rámci toho, že jí nohy během masírování i sem tam políbím. Byla děsně sexy. Když bylo po všem, rovně se posadila, oddechla si a řekla, že musí zpátky do práce, měla pauzu na oběd a její bratr pracuje s chlapama vedle na baráku, tak jim taky donesla něco k jídlu. Nijak jsem neodporoval a začal si zapínat opasek, ale stále jsem ji sledoval, zajímalo mě, jestli si vezme zpět ty samé lodičky. Jen tak ze slušnosti se ptám kde pracuje, prý tady ve městě v pojišťovně, takže jsem ve svých představách ani nebyl daleko od pravdy. Nazula si boty, samozřejmě ty, ve kterých přišla, a ty do kterých jsem měl tu možnost nastříkat. Bylo to děsně sexy. Postavila se, podpatky zaklapaly na podlaze a rázně řekla "Tak jdeme." Naše schůzka byla u konce, byl jsem už jen v roli klienta, který s pracovnicí odchází z kanceláře. Všechny její pohyby byly naprosto rutinní, tvářila se jakoby nic, jen další uzavřená smlouva a spokojený klient. Když jsem vyšel ven, zavřela za mnou dveře a najednou bylo ticho. Ani mě nenapadlo, čekat, nebo se ptát jestli půjdeme spolu, v tuhle chvíli jsem se cítil trochu trapně, nával vzrušení byl pryč a mě docházelo co se vlastně stalo... no, je asi jasný o čem se mi potom pár nocí zdálo. Začínám i přemýšlet o návštěvě pobočky, kde pracuje. Kdo ví, třeba by se mohlo něco podobného odehrát znova naživo, nejen v mých představách.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

RISK JE ZISK
Obrázek uživatele VansAndNylons VansAndNylons
16.02.2020 | zatím žádný komentář
Romík potřetí
Obrázek uživatele verka verka
31.03.2014 | 20
Staršia sestra
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
03.05.2012 | 18
Rande s foot fetišistou
Obrázek uživatele Aniv Aniv
09.01.2018 | 7
Co se v mládí naučíš...
Obrázek uživatele Tester Tester
04.02.2012 | 14
Nočná služba
Obrázek uživatele ejakulatoris ejakulatoris
24.11.2017 | 5
Popelka - odplata
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
04.09.2020 | 1
Modelka silonka
Obrázek uživatele zedan zedan
01.05.2012 | 11
Punčocháče 4
Obrázek uživatele Ruten Ruten
04.02.2012 | 6