Snažím se zde popsat své zážitky, tak jak mně je život přinesl. Tento bude krátký tak jak opravdu krátký byl i můj příběh.
Na začátku prázdnin se u nás ve firmě objevil mladý vysokoškolák. Studuje něco s IT a jeho strýc, který u nás pracuje ve skladu mu u nás domluvil povinnou třítýdenní stáž. Naši ajtíci se střídali na dovolené, tak byli rádi , že maji záskok. Hoch se jmenoval Zdeněk a měl být po dobu stáže u nás k dispozici zaměstnancům při problémech s počítačem a podobně. Nejdříve mně Zdenda ničím nezaujal, ale, protože jsem počítačový antitalent a pomoc potřebuji skoro denně, vídali jsme se velice často. Po několika dnech už chodíval do mé kanceláře i sám a ptal se, jestli mně všechno funguje.
Nedalo se nevšimnout, že pokaždé se mi dívá po nožkách. Díval,...čuměl! A já se začala bavit a nedělala mu to jednodušší
Vždy když vešel dával jsem mu nožky pěkně prohlédnout. Třeba jsem si , jako mimoděk, vyzula lodičky a tapala kolem něj po koberci jen v silonkách nebo naboso. Boule v jeho poklopci dávala tušit, že má dost.

Když bylo pár dní před koncem jeho působení u nás rozhodla jsem se pro akci a vyzkoušet “kolouška”,který by věkem mohl byt můj synek.
Promyšleně jsem povytáhla z počítače drát od klávesnice a zvedla telefon na volání o pomoc Zdeňkovi. Dorazil za pár minut. Ode dveří musel vidět mé upravené nožky s nehtíky vínově narudo čerstvě nalakované. Byla jsem naboso v nazouvacích sandálkách na vysoké jehle jen s páskem přes nárt. Jestli se mu tohle líbí tak ať si to užijeme oba...

Zdenda okoukl mé PC a hned mě poprosil, jestli bych kousek neuhnula, aby mohl pod stolem zkontrolovat zapojení. To jsem chtěla. Ráda jsem mu vyhověla, ale odsunula se jen kousek, aby se musel protáhnout kolem mých nohou. Sunul se pod stůl přes moje nožky a ja mu je jéště trochu natáhla do cesty a povídám: chtěl bys je,co?! Prosím, co ...jako? zakoktal se. No, moje nožky, nepovidej, že na ně každej den nekoukáš?! No,...máte pravdu a nádherné nožičky. Moc se mi líbí. Když se ti líbí, tak bych prosila krátkou masáž. Hned. Povyjela jsem kancelářskou židlí od stolu, vyzula střevíčky a dala nohy na stůl. Zdeněk neřekl slovo, sedl si na zem, ze stolu si vzal do klína moje nožky a jednu začal jemně, krásně masírovat. Od patičky pŕes šlapku k prstíkům a ty pak jeden po druhém mnul mezi prsty. Pod druhou nožkou, kterou měl v klíně, jsem cítila jeho tvrdé přirození, které se mu cukalo v kalhotech. Patičkou jsem mu ho začala lehounce třít. Když domasíroval jednu mou nožku, vzal si druhou a tu první si položil do klína prstíky na své mužství. Prstíky jsem mu ho dál lehounce hladila. Stále mně jemnýma rukama něžně nožku masíroval, ale kdyz už jsem myslela ze bude konec, přisunul se bliž a začal jazykem. Celé chodidlo mi olizoval a jemně sál, cucal prstíly, lehoučce okusoval paleček. Neudržela jsem se a zajela si rukou do kalhotek a začala si draždit poštěváček. Všiml si toho, rozepnul si kalhoty a vyprostil svůj ztopořený úd. Já mu jej obejmula mezi palec a druhý prst své nožičky a začala mu jej divoce honit. Byla to chvilička a polil mně obrovskými stříkanci semene. Tak a teď já! Vytrhla jsem mu sve nožky, sesunula se v židli a roztáhla mu nohy s promáčenými kalhotkami. Odhrnul je a přisál se na mou skulinku svými ústy. Jazykem se střídavě věnoval mému poštěváčku a střídavě jím do mně pronikal. Netrvalo dlouho a měla jsem mocný vlhký orgasmus. Bylo to úžasné. Oba jsme si to krásně užili.

Chvíli trvalo než jsme se potom očistili papírovými ubrousky. Zdeněk odešel bez rozloučení z mé kanceláře a i z mého života.
Už jsem jej neviděla....

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Vánoční překvapení
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
28.01.2022 | 1
Popelka - divný fetiš
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
28.07.2021 | 1
Popelka - odplata
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
04.09.2020 | 1
Popelka a malér
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
25.05.2020 | 1
Zase nová zkušenost III
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
30.04.2019 | 6
Zase nová zkušenost 2
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
30.12.2018 | 3
Zase nová zkušenost...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
26.10.2018 | 4
Moje první zkušenost III.
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
29.11.2016 | 7
Moje první zkušenost -...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
09.11.2015 | 5
Moje první zkušenost - I...
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
16.11.2014 | 13
3 kráľovné
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
28.05.2019 | 4
V kanceláři I
Obrázek uživatele Pauli Pauli
28.03.2013 | 12
Punčošky a Roman
Obrázek uživatele verka verka
19.06.2013 | 43
zájezd
Obrázek uživatele verka verka
11.08.2016 | 16
Na pláži
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.07.2012 | 15
Dárek k osmnáctinám
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
15.09.2016 | 15
Prichytený IV
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.09.2021 | zatím žádný komentář
čokoláda 3/3
Obrázek uživatele feetlover90 feetlover90
08.10.2017 | zatím žádný komentář