Po příjezdu domů z práce mě čekala doma hádka s přítelem. Pro změnu opět kvůli nějaké kravině (jak typické….). Ani jsem si doma nestihla pořádně odložit a už práskám dveřmi a jdu se někam ven uklidnit.

Procházím večerním městem jen pár ulic a zapadnu do prvního jakžtakž vyhlížejícího baru alespoň trochu na úrovni. Vevnitř mě vítá kravál namixovaný s cigaretovým kouřem a spousta očí upřených ke vstupním dveřím. Jak tak koukám, většinu osazenstva tvoří omladina mezi 17-25 lety. Sedám k baru a objednávám si Martini. Pomalu popíjím a neustále mám chuť někomu buďto šíleně vynadat nebo alespoň rozmlátit nějaký boxovací pytel.

Rozhlížím se po okolí a všimnu si, že z hloučku pubošů v jednom rohu, po mně pokukuje jeden zajíc. Říkám si, co na mně tak asi může vidět, mohla bych být skoro jeho matka, ale pak si uvědomím, že mám na sobě věci ještě z práce, kostýmek, sukni, lodičky a punčochy – no, ale jo..asi ještě nepatřím do šrotu, pousměju se v duchu. Vínko dojde a tak se chystám říct si o další, ale předběhne mě ten mladý klučina. Objedná mi další rundu a sedne si vedle mě. Mám sto chutí mu říct, ať se vzpamatuje a jde kupovat limonádu kolegyňkám z jeho tlupy (beztak se vsadil s mladíčkama, že mě uloví), ale něco v jeho pohledu mě zarazí.
[block:ad=89]

Pak mě napadne...a proč vlastně neudělat něco jinak, když jsem naštvaná na celý svět? Tak se usměju a poděkuju. Dalších pár deci už neřeším, když nejdou na mě, že? Ale co řešit začínám je to, že se mi začíná líbit čím dál víc jeho chtivý pohled, a že jeho ruka už mě pod barem hladí po noze. Mobil mi párkrát dává najevo, že mě někdo z domu shání, ale ohleduplně ho ztlumím a strčím hluboko do kabelky. Je už celkem pozdě a vypadá to, že v baru nonstop nemají a tak už chtějí zaplatit všechny účty a pomalu dávají hostům najevo, že by měli vyklidit lokál. Nechala jsem se trošku osahat, mlaďoch si užil svou chvilku slávy a asi půjdu domu. Zvedám se a zjišťuju, že jde automaticky se mnou. Hm, strach z něj nemám, je drobný a na znásilnění to nevypadá. Doprovod domů se vždy hodí, a pokud mě nedej bože uvidí přítel, alespoň se trošku zamyslí jak se příště chovat, než aby mě doprovázeli domů cizí týpci.

Zpátky to vezmu pres park. Je to kratší a nejdu sama jako cestou do baru, takže nemám strach. Samozřejmě, že nejsem naivní a předpokládám, že na mě něco zkusí. A skutečně, v půlce parku mě zastaví, vezme za ruku a pohledem ukáže beze slov na jednu polozastrčenou lavičku skoro ve křoví. Ale jo...není mi nepříjemný a vzrušená jsem celkem dost. Začneme se líbat a jeho ruce jsou všude. Je úplně unešený, jak se mu daří uskutečňovat jeho sen. Jeho tak otevřený chtíč a žádné účelové kecy, nebo snad nějaké finty či řeči, kterýma by chtěl dělat dojem prostě nejsou...je to čistý chtíč mixovaný s mladickou naivitou a upřímností...a já jsem zde za učitelku. Jeho líbání se přemisťuje ze rtů přes šíji a ňadra dolů. Sedím na lavičce a roztahuju nohy, že jej pustím dovnitř tam, kam chce (mam pod sukni punčochy, takže stačí dat jen kalhotky na stranu), nicméně jaké je mé překvapení, když jeho ústa a jazyk jen polechtají mou malou přítelkyni a sjíždí po nohou dále směrem dolů. Začíná mi líbat boty...jednu mi vyzuje a věnuje se ústy mému chodidlu oblečenému v nylonu. Podívá se na mě a v jeho pohledu je trošku obava z mé reakce. Uznávám, že jsem čekala něco jiného a překvapil mě, nicméně choval se ke mně celý večer jako král a tak teď budu jeho královnou tak jak chce...takže mu oplatím namísto pohledem udiveným a nedej bože znechuceným, spíše pohledem zastřeným chtíčem a neznatelně pootevřu rty ze kterých mi uteče lehké zasténaní (herečka jsem byla vždy dobrá a přece jen něco už také odsexováno mám, abych věděla co je občas dobré umět použít). Nožku mu přistrčím blíže k obličeji a vidím, že jsem jej odhadla dobře...nožkaře mám ráda. Dovedou byt tak sladcí a bezmocní když jim dáte jejich hračku. Čichá, líbá, líže, vzdychá a masíruje jako u vytržení. Líbí se mi ten pocit a tak si to začnu dělat sama, ale po chvíli si řeknu, že tak hloupá a naivní už nejsem a přestanu jej dráždit. Za chvíli by se udělal u nohou a co já? Vezmu si hezky jeho hlavu do mých dlaní a nasměruju jeho pohled do mých očí.
[block:ad=90]

Změním v nich atmosféru a už se na něj nedívá jen nadržená ženská, ale přimíchám mu tam i nádech dominance a rukama začnu tlačit jeho hlavu tam, kde ji chci mít. Pochopí a neodmlouvá. Snaží se jako o život a já sténám a utápím se v pocitech rozkoše a vlastně ani nic nehraju...líbí se mi to a je to fajn změna po tom domácím dlouholetém stereotypu. Za chvíli jsem hotová a namísto vyčítek, které by mě měly, jako správnou vzornou ženu ničit, si to obhajuji slovy, že jsem vlastně s nikým nespala a tudíž se zase tak moc nestalo. A jelikož už jsem si to takto obhájila, vím, že už s ním ani spát nechci. Ale taky vím, že on mi můj vrchol dopřál, tak mu dám i já ten jeho. Vylízal mě do sucha a já mu dovolím jít zase dolů k nohám. Vypadá to, že se mu líbí být tam dole opravdu moc. Přikážu mu, ať si jej vyndá a začnu mu jej hladit chodidlem. Je u vytržení a dávám mu tak 3 minuty. Ale chci si vyzkoušet, jestli to zvládnu vystupňovat ještě vice. Vyzuju si i druhou botku a řeknu mu, ať si to začne dělat rukou a do toho mu stále nohou pomáhám. Pak si ji obuju zpátky a položím ji na zem. Tu druhou nožku mu pomalu sunu po těle směrem nahoru, až mu skončí na obličeji. Ten údiv v jeho očích a zároveň úplně oddaný vyraz je fascinující. A mám tě – pomyslím si. Sám mi strčí nos mezi prsty a začne nasávat vůni jako o život. Zrychluje jak dech, tak i práci ruky dole a tře se mi o mou druhou nohu. Dovolí si dívat se mi do očí a to neměl dělat, protože v nich vidí jen příkaz „tak už dělej a všechno mi dej tam, kam to patří.“ Vydrží to asi 30 vteřin, pak si sundávám postříkanou punčochu z jedné nohy a tou druhou si ještě také utírám ulepenou pokožku. Kluk je úplně paf. S úsměvem mu dam pusu na čelo, vtisknu mu do ruky suvenýr z dnešní noční akce a odcházím ten kousíček už sama.

Doma jsem za 5 minut a všichni a všechno už spí. Dám si sprchu a jdu si lehnout vedle přítele, který už očividně vychladl a z polospánku mě obejme. Mám ho ráda, miluji ho, ale někdy si holt musí dávat pozor na to, jak se ke mně chovat, protože jinak…. Wink

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Prodavač bot
Obrázek uživatele Tester Tester
19.07.2015 | 12
Hudobná výchova
Obrázek uživatele Tester Tester
06.01.2014 | 29
Můj první zážitek
Obrázek uživatele Tester Tester
20.10.2013 | 38
Nečakaný s*x so svokrou
Obrázek uživatele Tester Tester
15.08.2013 | 36
Moja skúsenosť z...
Obrázek uživatele Tester Tester
13.02.2013 | 18
Verunčino dobrodružství...
Obrázek uživatele Tester Tester
29.01.2013 | 23
Verunčino dobrodružství...
Obrázek uživatele Tester Tester
14.01.2013 | 18
Verunčino dobrodružství I
Obrázek uživatele Tester Tester
07.01.2013 | 33
Duchonka
Obrázek uživatele Tester Tester
02.07.2012 | 9
Silonka
Obrázek uživatele Tester Tester
27.06.2012 | 17
Fotograf
Obrázek uživatele Tester Tester
27.03.2012 | 8
Co se v mládí naučíš...
Obrázek uživatele Tester Tester
04.02.2012 | 14
Obyčejný nákup
Obrázek uživatele Tester Tester
04.02.2012 | 10
S cizím mužem v cizím...
Obrázek uživatele Tester Tester
04.02.2012 | 4
Hrátky na chalupě 1/3
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 19
Verunčino dobrodružství...
Obrázek uživatele Tester Tester
14.01.2013 | 18
Všední den s Klárou
Obrázek uživatele capricon capricon
23.12.2014 | 9
Rande s foot fetišistou
Obrázek uživatele Aniv Aniv
09.01.2018 | 7
V šatně
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
18.11.2015 | 17
Vyjížďka na motorce (PP...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
12.10.2015 | 12
Pani učiteľka
Obrázek uživatele milujemfootfetish milujemfootfetish
12.09.2016 | 8
Na pláži
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.07.2012 | 15