Konečně jsem našel čas a pokračuji dalším příběhem o mém úspěšném začátku v erotice.
Jak už jsem popsal v předešlé povídce, navštěvoval jsem Evu dva až tři dny v týdnu. Její práce a moje možnosti nám neposkytovaly prostor se setkávat častěji, ale i tak to bylo k naší oboustranné spokojenosti.
Když jsem takhle docházel na pravidelné doučovací hodiny v sexu, tak jsme zkoušeli skoro pokaždé nové nápady, jak si zpestřit ty krásně prožité společné chvilky. Při společných hrátkách, když Eva měla na sobě prádlo a punčošky a já, nezkušenej a nadrženej kluk jsem jí horlivě svlékal, tak i při veškeré opatrnosti jsem jí několikrát zatrhnul očko na punčošce. Samozřejmně, že jsem se jí omlouval a slíbil jsem jí, že jí koupím nové. Hned jsem měl důvod zeptat se jí na její velikost. Jednoho krásného odpoledne, když mě přišla otevřít, měla na sobě hezkou zástěrku. K tomu punčošky a páskové střevíčky. Když jsem ji hltal očima a pohled mi spadl na botičky, tak jsem si všimnul, že na jedné má utržený pásek. Upozornil jsem Evu na tuto skutečnost a ona jen odvětila, že to ví a že si musí koupit nové. To bylo něco pro mě. Hned jsem si vzpoměl, že s blíží vánoce a že bych Evě a sobě mohl udělat radost. Po chvilce jsem se s Evou začal mazlit. Při vzájemném svlékání, když jsem jí zouval lodičky, podíval jsem se nenápadně na její velikost.
[block:ad=89]

Druhý den jsem měl o čem přemýšlet. Ve městě jsem začal prohlížet obchody s obuví s pocitem, že Evě koupím nějaký ten dárek. Vybral jsem dlouho a hned po výplatě jsem jí koupil hezké punčošky s jemným vzorkem a krásný lodičky. Když naši nebyli doma, tak jsem to krásně zabalil a uschoval v dílně. Potom jsem už jen čekal na vytoužený štědrý den. Konečně byl zde, ale já jsem musel pomáhat doma s přípravami a tak jsem se k Evě nedostal. Ale v první svátek vánoční jsem se uvolnil a dopoledne jsem šel ven. Pospíchal jsem za ní, dárek pečlivě ukrytý v tašce. Když mi otevřela, viděl jsem, že už na mně nedočkavě čeká. A tak nebyl čas na nějaké dárky. Ihned jsme se svlékli a šli jsme "na věc". Mušličku jsem projížděl jazykem a pak jsme se milovali, jako o život. Když napětí povolilo, tak došlo i na dárky. Já jsem dostal košili a novou kravatu. Eva rozbalila dárek ode mě a hned mi řekla, že tušila, co jí koupím. Tak mi jen řekla: "tak se do toho pusť a svlékni si mě." Na nic jsem nečekal a začal plnit její přání. Stáhl jsem jí kalhotky, potom punčošky, hezky jednu po druhé. S každou jsem se pomalu mazlil. Mezi tím vybalila nové punčochy a lodičky, a začala se pomaloučku oblékat. Já jen zíral a měl jsem pořádný stan na poklopci. Když si nazula lodičky, tak jsem málem explodoval. Hlavu jsem vsunul mezi její stehna a mazli jsem se s mušličkou. Po chvíli jsme byli jedno tělo. Když jsem jí vyplnil mušličku svou smetánkou, úplně se třásla slastí. Opadlo další vzrušení a tak byl čas si dát kávu a něco k zakousnutí. Eva vzala krabici od mého dárku a vložila do ní její poškozené lodičky, punčošky a kalhotky. Zabalila to a řekla mi, že ví jak se mi to líbí.

Ať si to tedy vezmu, že už budu vědět co s tím. Jak jsme tak seděli proti sobě, tak mi svýma novýma lodičkama začala jezdit pomalu v rozkroku. Já byl znovu nabuzený k prasknutí. Eva poznala že to funguje. "Určitě jsi se s nimi už mazlil, že?" Já na to přikývl a odvětil jsem, že se jí v nich bude určitě dobře chodit. Co následovalo potom, to bylo pro mě něco překrásnýho. Jednu lodičku si zula a navlékla mi jí na mého klacíka, který byl už na prasknutí. Začala mi ho pomalu masírovat. V tu chvíli mi v něm začalo škubat a já jsem vystříkl přímo na ty její nové punčošky. Pak jsme si ještě chvilku povídali. No a nastal čas, abych šel domů. Domluvili jsme se na další schůzce, já si vzal krabici, dal jsem jí pusu a šel domů.
[block:ad=90]

Doma jsem ukryl dárek od Evy ve sklepě. Nezbývalo než čekat, až budu doma sám a budu se moci věnovat dárkům. Třetí den odjeli rodiče k mojí sestře a já zůstal doma sám. Ihned jsem běžel do sklepa, vytáhnul krabici a z ní poklady, které jsem dostal na hraní. Kalhoty byly ihned dole a můj úd už netrpělivě stál v pozoru. Pomaloučku jsem obléknul kalhotky. Zjistil jsem však, že se do nich celý nevejde. Stále někde vykukoval. Pak jsem vzal punčošku a navlékl jí na něj, lodičku jsem vsunul mezi stehna a začal honit. Nejdříve pomaloučku a vychutnával jsem si to vzrušení. Pak už to nešlo vydržet a tak jsem přidal. V tu chvíli se s....a řinulo přes punčošku ven. Když jsem to pak vyprávěl Evě, byla velice ráda že mi udělala takovou radost. Pask jen připoměla, že to bude chtít taky vidět. A tak jsem se uspokojoval každičkou volnou chviličku do té doby, než jsem odešel na vojnu.

Pravopisná a slohová korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Jak jsem přišel o...
Obrázek uživatele charlie47 charlie47
26.02.2014 | 34
Kamarádka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
28.02.2015 | 17
Nákup lodiček s Petrem
Obrázek uživatele ivas ivas
16.03.2016 | 12
Romík a Tina začátek
Obrázek uživatele verka verka
19.07.2016 | 13
Můj první zážitek
Obrázek uživatele Tester Tester
20.10.2013 | 38
Večer na chate
Obrázek uživatele leroy leroy
28.02.2022 | zatím žádný komentář
Silonkove dobrodružstvo
Obrázek uživatele titan titan
14.06.2012 | 7
Punčocháče 4
Obrázek uživatele Ruten Ruten
04.02.2012 | 6
Romík potřetí
Obrázek uživatele verka verka
31.03.2014 | 20