Ten pátek jsem skončil v práci dřív, vybral přesčasové hodiny, které stejně neproplatí. Bylo babí léto, venku asi 20, tak akorát na kolo. Pak jsem si řekl proč ne a vybral si Jizerky, víkend nemůže uškodit, známí jsou na dovolené, tak sem hodil kolo na zahrádku a vyrazil. Když už jsem stoupal k chalupám z Bedřichova nahoru, zastavila mě tak 17 letá holčina. Chtěla svézt, nestihla prý rodiče co se museli vrátit do Prahy. Byla to moc hezká brunetka, byla tošičku oplácaná, ale rozhodně ne tlustá, zkrátka krev a mléko.

Konec konců slečno (povídám) na takových jehlách by se vám asi nešlo moc dobře. Strašně jsem ji chtěl dát najevo, že má nádherné nožky, ale nechtěl sem aby si myslela, že ji odtáhnu někam do lesa. V létě nebyl s ubytováním problém a tak jsem řekl, že jestli nepospíchá dal bych si kolo a bágl na chalupu a pak jí klidně hodím až k ní na chatu. Nejdříve jsem byl dost naštvaný, že musíme ještě hodinu počkat na správce, měl klíče od pokojů. Pozval jsem tedy slečnu na 2dcl vínka. Když dorazil správce, měli jsme už oba trošku náladičku. No nic odnesu to nahoru řekl jsem jen tak. Počkejte půjdu s vámi, v téhle chalupě jsem nebyla a ani nevím jaké tu jsou pokoje. Když jsme došli nahoru, sedla si do křesla a zeptala se proč jsem tu sám. Řekl jsem, že kvůli klidu a tak. Neustále mi oči sklouzávali na její nožky, měla perfektní kotníčky a ty lýtka celé zabalené do tělových punčošek. Nedalo mi to a zeptal jsem se proč tu není s přítelem. To by o mě musel někdo nejdřív stát. Odvětil jsem, že je to nesmysl, že je krásná holka. Pak mi řekla, že jsem milý, ale utěšovat jí nemusím. Neutěšuju tě, jsi sexy. Co na mě může být sexy?
[block:ad=89]

Bez rozmyšlení jsem vyhrkl, tvoje nádherné nožky. Hmm to určitě, řekla na to. Chtěl bych ti to dokázat, ale to by se ti asi nelíbilo. Trochu se zasmála a řekla, to přeci nemůžeš vědět. Sebral jsem tedy odvahu a klekl na kolena k jejím nohám. Když jsem jí začal hladit po nožce vůbec jse nebránila, já už to ale nemohl dýl vydržet, a pomalu jsem začal líbat její nárt a prstíky vykukující z lodiček. Když jsem jí jednu botku sundal okamžitě jsem začal celý rozvášněný líbat a sát prstíky přes tenoučké punčošky. Když jsem se z toho vzpamatoval už druhou nožičkou hladila mí ztvrdlý péro.
[block:ad=90]

Trochu s obavami zda jí to nepřijde divné se ptám jestli ho můžu vyndat, jen přikývla. Její nylonové prstíky objaly naběhlý úd, střídavě mě masírovala a nechávala si znovu líbat nožky. Byl jsem na vrcholu blaha, asi to na mě viděla. Dostal jsem velmi příjemnou otázku, jestli bych jí chtěl postříkat nožky. Z toho jsem byl tak vedle, že mi ještě párkrát přejela chodidlem po žaludu a když viděla, že to dlouho nevydržím propla špičky a řekla pořádně mi je postříkej. A taky že jo, měla nožky tak zmáčené, slíbil jsem jí, že zajedem do Liberce a koupíme jich aspoň sadu. Ten večer už zůstala u mě, takový nádherný zážitek jsem jí musel samozřejmě oplatit. Ale o tom zas až příště.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Prodavač bot
Obrázek uživatele Tester Tester
19.07.2015 | 12
Sousedka
Obrázek uživatele penguin888 penguin888
12.05.2013 | 60
První líznutí 3
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
19.10.2017 | zatím žádný komentář
Silonková princezna
Obrázek uživatele Terminator Terminator
02.10.2012 | 38
Popelka - odplata
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
04.09.2020 | 1
Prichytený II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
31.05.2021 | zatím žádný komentář
Hrátky na chalupě 2/3
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 10
Švagrová
Obrázek uživatele jkr_007 jkr_007
20.06.2012 | 49