Cez posledné sviatky som ako každoročne zastupoval kolegov v hotovosti a chodil tak do služieb na 24 hodín. Čas, čo som trávil mimo služby sme s Adel trávili hlavne spolu. Chodili na turistiku, trošku zveľaďovali máš spoločný domov a dosť často sme sa milovali. Večer pri hudbe, filmoch, sviečkach... občas to neprežili hlavne nejaké tie silónky a tangá. Premýšľali sme, že kde a za akých okolností sme to ešte neskúsili. Hlavne nás lákajú spontánne nápady. Vymyslieť čosi originálne a sem tam niečo z repertoáru prezradím aj kolegom. A tu sa zrodil v hlave mojej skvelej partnerky nápad. Poza môj chrbát sa dohodla s mojím kolegom.
Bol som v službe. 25 teho decembra. Ležím na gauči v hotovostnej miestnosti a ako každý, podriemkávam bdelým spánkom, čakajúc na prípadný signál ostrého vzletu.
V tom sa pomaličky odchýlia dvere...
Do miestnosti vchádza postava v bielom...
Šero neprezrádzalo ihneď jej identitu. Pomaly vošla do miestnosti. Keď sa priblížila ku mne, zistil som, že to je Adel. Jej distinkcie a vôňa ju prezradili. Zvihol som rozospatú hlavu a hovorím jej... Láska čo tu robíš? Pristúpila ku mne a prstom jednej ruky mi zakryla ústa. Odpovedá úplne po tichu... Som víla a musíš byť potichu, lebo sa rozplyniem.
Pomaly ku mne sklonila hlavu a začala ma jemne bozkávať. Postupne zvyšovala intenzitu bozkov. Vyzliekla si svoju dlhú zimnú bundu a položila ju nabok. Ja som rozsvietil obrazovku hotovostného počítača, ktorý je hneď vedľa lôžka a ten poskytol dostatok svetla k tomu, aby som si prezrel svoje nočné prekvapenie. Adel mala na sebe dlhú úzku bielu sukňu a biely ramienkový top, ktorý už raz naše hrátky ustál bez ujmy. S pod neho dávali o sebe vedieť bradavky pevných dvojok.

Nadherne voňala a na základe signálov čuchových buniek sa spustila reakcia. Začala mi byť tesná moja hotovostná výstroj. Moja víla si vydvihla trocha svoju úzku dlhú víliu sukňu, ktorá sa jemne v danej chvíli obrazovkového intímneho osvetlenia trochu trblietala. Vtedy som pochopil, načo Adel v nedávnej minulosti tak často skúšala " demontáž a montáž " antigravitačných nohavíc. Jedny odo mňa dostala aj s namieru ušitou uniformou, aby mi na leteckom dni pomáhala " robiť dojem " pri leteckej technike.
Začala rozopínať tie moje a rozopla aj overal.
Jej ruky začali napred jemne a potom vášnivejšie dráždiť moje prirodzenie. Nakoniec odtiahla gumu a jazýčkom začala dráždiť žaluď, ktorý rozkmitala ako metronom.
Musíš mi pomôcť... šepká mi, jej telo sa chveje vzrušením, a myseľ čaká čo urobím. Po pár sekundách som pochopil čo chce. Jej úzka dlhá sukňa bránila v tom, aby sa mohla rozkročmo usalašiť nad mojím rozkrokom. Rukami som nahmatal na spodnom leme sukne malý rázporok. Uchopením do oboch rúk a potiahnutím sa asi po prvý raz za existenciu tejto miestnosti niesol zvuk trhania látky. Sukňa sa otvorila až po horný lem a odhalila adelkyne nohy v bielych pančuškách. Ihneď rozkrokom naskočila na môj úd a začala ho svojím horúcim a osilonkovaným rozkrokom dráždiť. Na čo čakáš? Na bojový poplach? Šepká mi moja víla tak ráznejšie. Trhaj!

Jej požiadavka spôsovila, že som uchopil do rúk jej biele tenučké silónky na zadočku a dvojtrhom oslobodil jej rozkrok. Biele tangá tiež skončili svoju nočnú púť po jednom trhu. Moja víla po odstránení zábran naskočila ako na koňa na môj tvrdý chvost.
Po niekolkých dorazoch, čo je u nej normálne, dostala orgazmus. Chcem ešte... po slabom precitnutí mi ticho povie do ucha... ja chcem zas toto.. schytil som do ruky biely silón na jej vytvarovanom stehne a potiahol tak, že mi kus ostal v dlani.
Počas jej štvrtého vyvrcholenia som sa pridal aj ja. Zbožňujem ťa... šepká mi znova do ucha. Ale ten top už nemal prežiť. Zas zostal celý.
Položil som dlaň na jej krásnu tvár a povedal jej, že keď príde domov, nech ho odloží. Určite sa nájde príležitosť, keď bude vášnivo zlikvidovaný. Súčasne som ju poprosil, nech nevyhodí tie biele silónky.
Keď všetko toto zvláštne divadlo skončilo, vykonali sme obaja nutnú hygienu, ja som sa ustrojil a zabalil svoju vílu do dlhej prešívanej bundy s kapucňou, odprevadil ju do auta čakajúceho kolegu v zbytkoch jej ľahkého odevu.
Ráno po príchode domov, vyobjímaní a vybozkávaní mojej krásnej patrnerky, som si vyrobil z bielych silóniek krúžok na rýchlostnú páku do auta. Až potom putovali do odpadu.
Na tú nočnú službu nikdy nezabudnem. Zažil som zasa čosi neobvyklé a nádherne krásne.
Keď budem znova musieť tráviť noc v práci, nechám pootvorené dvere. Keđ sa znova zjaví víla, nech môže vôjsť do mojich snov...

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Valentín a legíny
Obrázek uživatele leroy leroy
15.05.2021 | zatím žádný komentář
Návrat z Teambuildingu
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2020 | 4
Hra na stopovačku
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2019 | 4
Kolegove okrúhliny a...
Obrázek uživatele leroy leroy
13.05.2019 | zatím žádný komentář
Jak sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
01.07.2018 | 1
JAK sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
27.05.2018 | 2
Môj prvý rehabilitačný...
Obrázek uživatele leroy leroy
15.04.2018 | 2
Korkáče
Obrázek uživatele Milujem Silonky Milujem Silonky
15.07.2012 | 18
Matka mojej expartnerky
Obrázek uživatele pantyhoser pantyhoser
03.05.2013 | 17
Kongres - povídka
Obrázek uživatele cudl cudl
04.04.2012 | 9
Mamčina kamarádka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
08.05.2016 | 15
Sousedka
Obrázek uživatele wetor wetor
14.09.2014 | 35
Moje první korki
Obrázek uživatele verka verka
03.06.2015 | 19
Dárek k osmnáctinám
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
15.09.2016 | 15
Nákup lodiček s Petrem
Obrázek uživatele ivas ivas
16.03.2016 | 12