Po pominutí tohtoročného leta sme sa s partnerkou rozhodli ešte na pár dní zájsť do našich tatier, kde sme strávili dovolenku na prelome júna a júla. Bolo babie leto a ja som sa doliečoval po augustovom úraze.
Ráno som zbehol ešte k lekárovi na kontrolu a malo sa vyraziť.
Na jar si moja partnerka nakúpila niekoľko spandexových legín rôznych farieb, stali sa súčasným módnym doplnkom, no krátke si nachystala až teraz. Prišiel som po ňu, nestačili mi pohľady. Biela mikina, pod ktorou len sivý top, čierne krátke spandexové legíny, lesklé tenučké čierne silónky, a biele tenisky. Vydali sme sa na 325 km. dlhú cestu. Sedela ticho vedľa mňa a čakala čo nastane a čo sa bude diať. Cesta ubiehala a ja som sem tam zablúdil k Adelkyným nohám. Pohladil ju a jemne pri oboplávaní jej rozkroku som pod rukou zacítil stupňujúcu aktivitu pod tromi tenkými vrstvami. Na Donovaloch sme sa dostali do zápchy kôli rekonštrukcii cesty a na 3 krát sme asi 10min. stáli. Moja ruka blúdila po enormne na dotyk príjemnom spandexe a tenkom silóne. Prišli na rad bozky.

Keď sme dorazili na miesto, po zvítaní sa s našimi domácimi a nutnom zložení vecí som definitívne moju pozornosť uprel na Adel. Sadol som si na postel a ona sa postavila predo mňa. Vyzliekla si mikinu a s pod topu vyskočili bradavky ako čerešničky. Len sa zahryznúť. Pod ním už nemala nič. Začal som so stupňujúcou vášňou hladiť jej telo. Bozkávať jej spodnejšie časti tela hlavne od bruška dole. Hladil jej pás a rozkrok ktorý ma dráždil na pohľad čoraz viac a dostával Adelkyn outfit do ohrozenia. Nakoniec sa na mňa vrhla a začala ma vášnivo bozkávať. Napätie stúpalo a teplota v našich rozkrokoch tiež. Adelka mi stiahla nohavice a už mala postupne v rukách a ústach môj aparát. Po vášnivom poláskaní môjho mužstva mi povedala, že tie legíny sú moje. Sprav si s nimi čo chceš. Na jasnú požiadavku rýchla reakcia. Keďže práve ony boli zlatým klincom programu, mali prísť na rad až vlastne posledné. Položil som Adelku vedľa seba na postel a bozkával jej ústa, krk, hladil tvár a vlasy. Po predohre prišlo to podstatné. Trhnutím som vyslobodil jej dvojky s čerešničkami s pod topu, hladil a bozkäval poprsie, bruško a dotrhával top. Silno som začal cez legíny bozkávať rozkrok a okolie. Adelka vzrušením vzdychala a čakala na rozuzlenie. Ako prvé som začal trhať na stehnách a lýtkach silónky. Na bielom paplóne pribúdali čierne kúsky rôznej veľkosti. Potom prišlo to najdôležitejšie. S námahou som roztrhol krížový šev na legínach a pokračoval na ich deštrukcií. Vytvoril som veľkú dieru, legíny spájal iba pásový lem a lemy na stehnách. Nasledoval vášnivý bozk na rozkrok a jedno rýchle trhnutie. Celé ostali iba tangá no aj tým už ostávali posledné chvíle ich celistvosti. Nasledoval ďalší bozk, uchopenie a trhnutie. Potom sa môj jazyk zaboril tam, kam to až šlo. Prvé vyvrcholenie bolo týchle. Nasledovalo ďalšie a potom po vniknutí spoločné. Keď hra skončila, skončil definitívne aj Adelkyn outfit. Vreckovým nožom som dokončil dielo skazy...

Ešte sme sa bozkávali a nejaký čas vyznávali city. Hlavne dotykmi...
Dokončili vybaľovanie a vonku nastal večer.
Adelka mi vraví, že aby som šiel dolu, vzal z auta deku a že si ešte posedíme na hojdačke vonku, kým neni veľmi zima. Prišla o niekoľko minút za mnou... opäť biela mikina, tento raz dlhé spandexové legíny, telové silónky. Sadli sme si k sebe, zabalili sa do deky a spolu hľadeli na zhruba 80% viditeľný disk mesiaca a more hviezd. Adelka sa ma pýta, ešte sa ho stále túžiš dotknút? A ja jej odpovedám, držajúc ju za ruku a druhou rukou hladiac jej ospandexované stehno, že dotkol som sa teba, to je skoro ako mať v rukách celý vesmír...
Legíny a silónky na jej nohách však ten večer začali postupne písať nový príbeh, ktorý sa raz určite dozviete...

A & M.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Posledný večer a málo...
Obrázek uživatele leroy leroy
15.05.2024 | 1
Iba ty smieš...
Obrázek uživatele leroy leroy
19.01.2024 | zatím žádný komentář
Zvláštna esemeska
Obrázek uživatele leroy leroy
20.11.2022 | zatím žádný komentář
Poźičané treba vrátiť
Obrázek uživatele leroy leroy
02.06.2022 | zatím žádný komentář
Večer na chate
Obrázek uživatele leroy leroy
28.02.2022 | zatím žádný komentář
Nedeľnè kúpanie
Obrázek uživatele leroy leroy
01.09.2021 | zatím žádný komentář
Valentín a legíny
Obrázek uživatele leroy leroy
15.05.2021 | zatím žádný komentář
Nočná víla
Obrázek uživatele leroy leroy
27.03.2021 | zatím žádný komentář
Návrat z Teambuildingu
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2020 | 5
Hra na stopovačku
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2019 | 4
Kolegove okrúhliny a...
Obrázek uživatele leroy leroy
13.05.2019 | zatím žádný komentář
Jak sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
01.07.2018 | 1
JAK sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
27.05.2018 | 2
Môj prvý rehabilitačný...
Obrázek uživatele leroy leroy
15.04.2018 | 2
Kolegyně Katka
Obrázek uživatele Michael Fransz Michael Fransz
06.01.2016 | 8
Návrat kluka k...
Obrázek uživatele Puncochacnik Puncochacnik
05.06.2012 | 1
Má bezvládná švargrová
Obrázek uživatele rarach rarach
24.07.2012 | 33
Šťastné zistenie
Obrázek uživatele ejakulatoris ejakulatoris
10.07.2018 | 4
Stopárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.04.2012 | 6
Hrátky na chalupě 2/3
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 10
Dějepis
Obrázek uživatele pirin pirin
10.10.2013 | 51
Modelka silonka
Obrázek uživatele zedan zedan
01.05.2012 | 11