Týždeň pred vianocami som sa vracal autom zo školy v Brne domov. Študujem štvrtý rok na vyške programovanie a programovaním si aj celkom slušne zarobím popri škole. Minulý rok som si urobil radosť a kúpil audinu. Nebol som odkázaný na nikoho. Domov to mám len nejakých päťsto kilákov, ale po celom dni som bol unavený a tak som po nejakých sto kilometroch zastavil na benzínke. Chcel som sa trošku pretiahnuť a dať si kávu. Vonku bola kopa snehu a tak som jazdil pomaly opatrne. Na takom teréne človek ocení kvality quatra od audi, ale opatrnosti nikdy nie je dosť. Vošiel som na pumpu a objednal si preso. S presom v ruke som sa presúval k stolu, mali až dva, a išiel som okolo nejakej zababušenej ženy sediacej pri prvom stole. Veľký batoh mala opretý o stenu, asi nejaká dobrodružka, pomyslel som si. Sadol som k vedľajšiemu stolu a aby som nečumel do prázdnej steny, sadol som tvárou k tej žene. Pozrel som na ňu, Mala taký čudný mútny pohľad. ten poznám zo zrkadla. Únava a stres. Tak vyzerám ráno pred skúškou. Zdala sa mi povedomá. Pozriem lepšie a neverím vlastným očiam. Sled obrázkov mi preletel hlavou. Je to ona ? Moja spolužiačka zo základnej školy ? Nevidel som ju už deväť rokov. A pritom bývame v jednom meste. Je to ona ! Určite !
[block:ad=89]

Celý druhý stupeň som sedel v lavici za ňou. Štyri roky som pozorne sledoval jej nádherne tvarované lýtka a chodidlá. Som na ženské nohy zaťažený a ona ich mala ozaj nádherné. Špinavý blond, pekná postava a krásne labky. Musí to byť ona. To všetko mi prebehlo hlavou za sekundu. Nesmelo som sa k nej ozval. Reňa ? Zodvihla trošku hlavu a zaostrila na mňa. Okamžite z nej opadol stres a aj únava. Rado ? Ježíš, ani nevieš ako rada ťa vidím. Čo tu robíš prepána, na okraji mesta na benzínke o šiestej večer ? Čo si sa stratila ? Prisadol som si k nej. Skoro sa rozplakala keď mi vravela ako sa jej zadarilo. Aj ona ide zo školy domov, ale až z Prahy. Do Brna sa dostala vlakom a samozrejme, vzhľadom na to že je týždeň do vianoc tak celú cestu stála. V Brne nechytila ďalší spoj a tak sa rozhodla že to riskne a pôjde stopom. Ale stopom sa na tri krát dostala len sem, a keďže sa už stmievalo tak jej nikto nechcel zastaviť. Premrznutá a zúfala prišla až na benzínku. Tu sa chcela zohriať a porozmýšľať čo ďalej. Teba mi zoslalo samé nebo. Vraví. Usmial som sa a hovorím jej, poď ty chuderka, hodím ťa domov. Vyniesol som jej batoh a naložil som ho kufra. Normálne sa mi z ničoho nič hodila okolo krku a na moje prekvapenie začala srdcervúco plakať. Utešoval som ju. Neplač Reňka, už je dobre, ja sa o teba postarám, veď si moja najobľúbenejšia bifľoška. To ju trošku rozosmialo a ukľudnilo. Nastúpili sme a Renátka sa trošku triasla. Zima a stres. Zatopil som a ona sa trošku rozhovorila. Aká rozkoš je po celom dni na nohách, ešte aj vo vlaku niekoľko hodín stáť. Trošku som jej začal rozprávať o tom čo som robil tých deväť rokov čo sme sa nevideli a keď som sa jej spýtal ako si žila ona a nedostal žiadnu odpoveď tak som zistil, že moja chudinka zaspala. Zastavil som na najbližšom odpočívadle, čo bola zase nejaká pumpa a zobudil som ju. Chvíľu sa zmätene obzerala na všetky strany a keď sa spamätala opýtala sa čo sa deje. Vravím jej vystúp. Vystúpila s vyľakaným pohľadom a tak jej vravím, neboj sa len ti spravím pohodlie. Predné sedadlo som posunul úplne dopredu, vytiahol opierku hlavy a operadlo som sklopil do vodorovnej polohy. Mám to po svojich potulkách po európe vyskúšané. Z kufra som vytiahol zahlavček a deku. Pozerala na mňa a oči jej skoro vypadli.

Teraz si môžeš pospinkať. Začalo husto snežiť a tak bude cesta dlouhá. Neboj, hovorím jej, pôjdem pomaly a opatrne. Ty si oddýchni. sadla si na sedadlo a opýtala sa ma či nemám nejaké sáčky. Teraz pre zmenu skoro oči vypadli mne. Načo sú ti pre boha sáčky ? Je ti zle ? Renátka sa zasmiala a povedala, že si chce zabaliť čižmičky aby mi nezašpinila sedadlo a deku. Ahá ! Pochopil som ale to nemusíš, pokojne sa vyzuj. Reňa na to, že to by radšej nerobila, že ich má na nohách od obeda. Nožičky ešte mala vonku z auta a tak som sa zohol, začal ju vyzúvať, so slovami že ich odložíme do kufra. Usmiala sa a opýtala čo urobíme s nohami. Opýtal som sa prečo ? Aby nesmrdeli odpovedala. Také krásne nôžky nemôžu smrdieť, hovorím. To určite, odvetila a pritiahla si chodidlo až k nosu. Žiadna sláva skonštatovala a dodala že si ich radšej zabalí do deky. Ako rád by som jej ich ovoňal ja. Neskutočne vzrušujúca predstava. Vyrazili sme a mne sa začali vybavovať chvíle ktoré som prežíval v škole keď som celé dni pozoroval práve tieto nožičky. Ako si veľmi živo spomínam, Renátka bolo jedno z mála dievčat ktoré chodilo v drevákoch na boso. To ma neskutočne fascinovalo. Krásne tvarované chodidielka mám živo pred očami. Ako sme sa blížili k domovu, napadlo mi že som sa vlastne ešte chcel zastaviť na našej chalupe, skontrolovať ako to tam vyzerá a čo treba doplniť, lebo som chcel vianoce tráviť práve tam. Je to v horách asi štyridsať kilometrov od nášho mesta. Našim som kázal pred troma dňami spustiť kúrenie. Toľko Reňka vydrží pokiaľ to tam skontrolujem a možnože tu zachádzku aj prespí. Asi desať minút na to sa zobudila a pýtala sa kde sme. Boli sme asi sto kilometrov od nášho mesta a ja som jej povedal o tej zachádzke. Bez rozmýšľania súhlasila. Pýtam sa jej, to už si vyspinkaná, že už si hore ? Nie, ale zobudili ma moje ubolené nožičky. Tak ich daj sem. Povedal som bez rozmýšľania a pritiahol som si ich do lona. Pomasírujem ti ich. Na moju radosť nenamietala. Tak som jednou rukou šoféroval a jednou rukou masíroval.

Husto snežilo, cesta bola prázdna a tak to nebol až taký problém. V takejto pohodičke sme dorazili k chalupe. Zastavil som a stále som mal v lone jej nožičky, ktoré trošku bolo cítiť potom, ale to len zväčšovalo moje vzrušenie. Posadila sa a oprela o dvere. Vravím jej, počkaj obujem ťa. No to určite ! Namietla. vyzul si ich, zohrial, kvalitne pomasíroval. Už im chýba len aby ich niekto vybozkal a budem sa cítiť ako kráľovná, namietla. Odvetil som, keď ťa to poteší, s radosťou, veď sú vianoce. Zodvihol som jej nôžky k ústam a rýchlo ich pobozkal, aby nestihla reagovať a odmietnuť. Držal som ich blízko svojej tvare a vdychoval ich vôňu a pozeral do jej krásnych očí. Sústredene ma pozorovala a odrazu z nej vyšlo. Tak ma teda obuj, nech je to kompletné. Utekal som do kufra po jej čižmičky a otvoril som jej dvere. Pomaly som ju obul. Dal som si záležať aby som sa pri obúvaní mohol čo najviac dotýkať jej nožičiek. Stále ma pozorovala a stále mala v tvári ten sústredený pohľad. Presunuli sme sa do chalupy. Bola už dobre vykúrená. Spravil som nám kávu a chvíľu sme kecali o všeličom.
Dostali sme sa až k našim partnerom a zistil som na moju radosť, že ani Renátka, tak ako ja nemá partnera. Skonštatovala, že to musí byť paráda takto tráviť vianoce na samote. Povedal som jej, že tu budem už štvrté Vianoce sám. Odkedy som na vyške, tak sa tu chodím cez vianoce šprtať a lyžovať na neďaleký svah. Zasnene povedala, že také Vianoce by brala, ale žiaľ bývajú v paneláku a chalupu nemajú. Príď sem, vypadlo zo mňa rýchlo. A začal som jej rozprávať o romantike na chalupe, o padajúcom snehu za oknom, o pukotajúcom ohni v krbe a podobné žvásty. Povedala, že o tom normálne vážne uvažuje. Sedeli sme asi dve hodiny a vôbec sme si nevšimli ako sa vonku zmenilo počasie. Strašne husto začalo snežiť a do toho ešte riadny vietor.
[block:ad=90]

Ako s filmu. Vyšiel som pred chalupu a ani som nevidel auto. Utekal som k nemu, vybral jej aj svoj vak a pokiaľ som došiel dnu bol som celý biely ako snehuliak. S obavou som Renke povedal, že tu budeme musieť prenocovať, že v takom nečase dole nezídeme. Na môj veľký údiv s radosťou súhlasila. To je baba, napadlo ma. Ale pokiaľ sa pamätám aj na základnej škole to bolo priame a rozumné dievča. Ukázal som jej jednu zo spálni, a išiel som sa tiež zabývať. Naložil som do krbu a išiel do sprchy. Keď som sa vrátil, Renátka už ležala na kožušinách pred krbom a bosé nožičky v teplákoch mala zdvihnuté a ohrievala si ich pri ohni. Zobral som fľašu vína a pridal sa k nej. Pri debate sme pomaličky vypili dve fľaše kvalitnej frankovky a načali sme tretiu. Ani neviem ako sme sa dostali k jej boľavým nožičkám, ale ani chvíľu som neváhal a trielil som ako strela do kúpeľne po niveu a keď som sa vrátil, nechápavo na mňa pozerala. Sadol som si k jej nôžkam a opýtal som sa či ich smiem masírovať. Prikývla a ja som sa zase s radosťou zhostil úlohy maséra. Neúnavne som jej vtieral niveu do hebučkej pokožky chodidiel. Zase ma pozorovala tým zvláštnym sústredeným pohľadom. Po hodnej chvíli sa bez slov otočila na brucho a ohla nožičky v kolenách nahor, ja som pokračoval, ale teraz som mal jej chutnučké chodidielka takmer pri ústach. Intenzívne som vdychoval ich nádhernú vôňu. Zrazu natiahla ruku a stiahla si nohavicu až nad koleno, pričom vystrela nohu a jemne sa dotkla mojej tváre a potom aj druhou. Otočila hlavu a povedala prepáč a zase si podložila bradu a pozerala pred seba, alebo oči zavrela, čo som ja nevidel. Bral som to ako žiadosť, alebo dovolenie masírovať aj jej nádherné pevné lýtka. Masíroval som ju celú hodinu a pol a vôbec som neregistroval ako ma bolia ruky. Masíroval by som Renkine nožičky aj do rána, len aby som sa ich mohol dotýkať. Boli sme ticho, len ohník pukotal. Zrazu sa Renátka otočila a posadila oproti mne. Tvarou sa priblížila k mojej asi na tridsať centimetrov a s potmehúdskym pohľadom priamo do mojich očí mi položila úplne jednoduchú otázku. Páčia sa ti moje nohy ? Vyrazila mi tou otázkou dych. Sklopil som pohľad a zahanbene som povedal, áno, veľmi. Chytila ma za bradu a zdvihla mi hlavu aby som jej pozeral do očí a opýtala sa, prečo sa hanbíš ?
Stále mi pozerala priamo do očí a pevne držala moju bradu, lebo som chcel sklopiť hlavu, Nedovolila to. Prepaľovala ma pohľadom a ja som sa cítil úplne scvrknutý. Takú priamosť som teda nečakal. Pokračovala ďalej. Mne sa páči keď sa muž stará o nohy svojej milovanej, a ty si sa dnes staral o moje ukážkovo. Neviem či to bolo to víno, aj keď ja som po tej otázke okamžite vytriezvel, ale bolo to úžasne. Nedokázal som však zo seba dostať ani slovo. Renátka však pokračovala stále mi držiac bradu. Preto som sama. A určite aj ty. Mala pravdu a to čo mi povedala vzápätí bol presne aj môj prípad. Pred dvoma rokmi som mala frajera a raz som mu dala bozkať svoje nohy. Bridilo sa mu to. Rozišli sme sa hneď nato. Ja potrebujem niekoho komu sa pri dotyku mojich nôh neurobí zle. Som preto chorá ?
Odpovedz ! To mi dodalo odvahu ale aj tak som trošku zahanbene začal rozprávať. Slová zo mňa liezli ako z chlpatej deky. Stále mi držala hlavu hore. Bolo to zvláštne a vzrušujúce zároveň. Povedal som jej ako som celý čas sledoval v škole jej chodidlá, a koľko námahy ma stálo aby som každý rok dostal miesto presne za ňou, a ako som sa musel premáhať aby som cez vyučovanie nevliezol pod stôl a nepobozkal jej krásne päty, keď mala nohy pod stoličkou na špičkách. Usmiala sa na mňa a povedala, no vidíš a ani to nebolelo. Ak som ťa neodradila, môžeš ich bozkávať a masírovať koľko len chceš. Ohromený som vyhŕkol, Renátka, a pomaly sa pohol tvárou k nej, aj ona sa pohla a bola to najkrajšia a najdlhšia pusa akú som zažil. Keď sme skončili odtiahla sa a oprela sa o pohovku. Prstom ma privolala a keď som sa priblížil zodvihla svoju krásnu bosú nôžku a dala mi ju na ústa. Bozkával a cmúľal som jej pršteky a chodidielko ako keby hladnému po týždni dali jesť. Renátka sa ma rovno opýtala či sa niekde ponáhľam. Páčila sa mi stále viac a viac. Natiahla sa na zem a ja som sa pomaličky bozkami prepracoval až k obnaženým kolenám. Chcel som vytiahnuť tepláky ešte vyššie, ale ona zodvihla zadoček zo zeme a mne došlo čo mám robiť. Stiahol som ich preč a nemohol som odtrhnúť oči z jej oholenej broskynky ukrytej pod čipkovanými nohavičkami. Pokračoval som tam kde som prestal a neskutočne nadržaný. Nežnými bozkami som sa dostal až k Renátkinej broskynke a bol som v koncoch. Nevedel som čo viac si môžem dovoliť a nechcel som to unáhliť, pokaziť. Ako keby čítala moje myšlienky. Nadvihla zadoček a čiastočne si stiahla gaťky. Dokončil som to sám a predo mnou bola jej nádherná pišulienka. Rukou ma chytila za vlasy a jemne mi pritiahla hlavu k jaskynke tak že som sa jej dotýkal perami. Neváhal som ani chvíľu a okamžite som začal jazykom skúmať túto pre mňa ešte celkom cudziu vec. Orálny sex som nikdy nemal a tak som to nechcel pokaziť. Bolo to neskutočne vzrušujúce, čo ešte umocňovalo to, že som ležal na svojej nadržanej pýche a masíroval som ho o zem. Po hodnej chvíli si Renátka preložila svoje nožičky okolo mojej hlavy na môj chrbát. Pevne mi stlačila stehnami hlavu, čo ma zafixovalo s jazykom v jej jaskynke a pomaly sa začala otáčať na bruško. Mal som čo robiť aby som tento manéver zvládol a nevykrútil si krk. A aj napriek jeho náročnosti som nenechal jazyk na pokoji. Teraz som ležal na chrbte s rukami natiahnutými nad hlavu a tlačenými Renátkinými rukami k zemi a čo ale bolo vzrušujúcejšie aj s Renkinou pišuľkou sediacou na mojej tvári. Začal som sa intenzívnejšie zaoberať jej pošteváčikom a moja bohyňa k tomu pridala jemné pohyby svojej panvy. Podľa jej vzdychania a kŕčov som usúdil že sa blíži vrchol. Otvoril som ústa ako som vládal a neprestával jazykom dráždiť ju. Zrazu to prišlo. Mohutný a dlhý orgazmus, pri ktorom mi vystrekla jej sladká šťavička rovno do úst. Polikal som s rozkošou jej šťavičku a neustále ju dráždil jazykom. Bol som taký vzrušený, že som myslel že prasknem. A v tom to prišlo ! Dosadla mi celou váhou na moje otvorené ústa, ktoré som samozrejme už nemohol zavrieť a začala piškať rovno do mojich úst. Stalo sa hneď niekoľko vecí naraz. Vystrekol som prúd semena ktoré mi dopadlo na brucho. Keďže som nemohol dýchať tak som začal polikať Renátkin moč a pritom som zistil že je to chutné a vzrušujúce. Bolo to také silné a také vzrušujúce, že som myslel že omdliem. Tak intenzívne vzrušenie som ešte neprežil. Vôbec som netušil, že chlap sa môže urobiť aj bez priamej fyzickej stimulácie penisu. Už mi začal dochádzať vzduch ale ešte stále som jazykom vrtel v jej pišulke. Pustila mi trochu vzduchu a takým vecným tónom sa ma opýtala či som to stihol všetko pochytať. Len som prikývol hlavou, koľko mi ti Renkina váha dovoľovala. Toto ma na nej neskutočne fascinovalo a toto som na nej miloval. Miloval som ju stále viac a viac. Sadla si nižšie na môj krk, takže keď som preglgol tak som cítil ako sa môj ohryzok prediera lonom mojej bohyne. Pozrela mi do očí a povedala že také niečo ešte nezažila a ani nerobila. Že to bolo neskutočne nádherné. Boli sme na tom rovnako. Opýtala sa ma čo z toho nemusím. Ťažko sa mi hovorilo, lebo mi sedela na krku a aj keď videla že mi to robí problém tak sa neposunula ani o milimeter. Povedal som jej, že všetko bolo úžasné a všetko toto môžem. Po tom všetkom som nabral odvahu a povedal som Renátke, že chcem ochutnať jej riťku. Zasmiala sa. Srdečne. Tak sa mi páčiš, povedala a hneď aj dodala že si niečo musíme nechať aj na budúce. S úsmevom som súhlasil. Tak ako nás boh stvoril sme ešte dopili víno a rozhodli sa ísť spať. Vstala prvá a ja som akurát kľačal, keď prišla ku mne a položila si ruku na moju hlavu. Pritlačila mi hlavu do svojho lona a povedala že chce pusu na dobrú noc. Pobozkal som jej broskynku a ona sa otočila, trochu roztiahla nohy a predklonila sa. Rovno pred očami som mal jej rozkošnú riťku a ružovučkú dierku. Chytila ma za vlasy a dodala že aj jej prdelka chce pusu aby jej nebolo smutno. Dovolil som si krátkeho francuzáčika.
Pobrali sme sa do postele a v objatí sme spali až do obeda.

Deluxe.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Masáž 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.07.2023 | zatím žádný komentář
Masáž 1.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.05.2023 | zatím žádný komentář
Žena v kardigane - 1.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2023 | 1
Vagabund 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
11.03.2023 | zatím žádný komentář
Vagabund 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
06.02.2023 | zatím žádný komentář
Zrodenie fetišistu.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.01.2023 | 2
Vagabund.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
01.01.2023 | 2
Na brigáde 5.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.10.2022 | zatím žádný komentář
NA BRIGÁDE 4.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.08.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.05.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
16.04.2022 | 5
Filmový maratón.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.12.2021 | 6
Prevýchova.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.11.2021 | zatím žádný komentář
Autoservis III
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
29.10.2021 | 1
Prichytený IV
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.09.2021 | zatím žádný komentář
Prichytený III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2021 | zatím žádný komentář
Prichytený II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
31.05.2021 | zatím žádný komentář
Autoservis II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
15.04.2021 | 2
Oslava maturity
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.01.2013 | 17
Prichytený
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.12.2012 | 40
V obchode
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.11.2012 | 23
Archivárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
05.11.2012 | 25
Liečebný pobyt
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.10.2012 | 17
Prekvapenie
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.10.2012 | 19
Autobusom na dovolenku
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.09.2012 | 20
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
17.09.2012 | 27
Študent
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.09.2012 | 31
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.08.2012 | 36
Lyžovačka na horách.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.08.2012 | 14
Šéfka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.07.2012 | 28
Na pláži
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.07.2012 | 15
Služobná cesta - III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
25.06.2012 | 3
Služobná cesta - II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.06.2012 | 7
Služobná cesta - I.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.06.2012 | 9
Dievča od vedľa
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.06.2012 | 19
Autoservis
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.05.2012 | 8
Butik IV.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
23.05.2012 | 4
Butik III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.05.2012 | 3
Butik II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.05.2012 | 3
Butik I
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.05.2012 | 9
Moja sekretárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.05.2012 | 14
Staršia sestra
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
03.05.2012 | 18
V nemocnici
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.04.2012 | 16
Tvrdý trest
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2012 | 11
Moja sekretárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.05.2012 | 14
SEX na pračce (pp popáté)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
13.01.2016 | 19
Zuzana
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
07.10.2012 | 28
A co když je to pravda...
Obrázek uživatele Tester Tester
20.03.2013 | 49
Pumpařka
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
31.08.2012 | 21
Nočná víla
Obrázek uživatele leroy leroy
27.03.2021 | zatím žádný komentář
Kamarátova nevlastná...
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
27.01.2020 | 6
Spolužaččine nohy
Obrázek uživatele borat borat
02.12.2013 | 33