Učím na gymnáziu matematiku. Štyridsať tri rokov, štíhla, čiernovlasá. Proste pohľadná „stará dievka“. Klasický obraz učiteľky. Mám rada matematiku, triedu ktorej som triedna a láskanie mojich nožičiek.

Trieda štvrtákov mi dáva zabrať a okrem toho som vlastne celý deň na nohách, ktoré by potrebovali masáž a opateru. Vzhľadom na to, že som sama, je to ťažké. Z času na čas zájdem do susedných Čiech na nejakú footfetish party. Je to málo. Potrebovala by som aby mi každý večer niekto bozkával nožičky. Dávnejšie som mala priateľa, ale tomu to nič nehovorilo a nájsť chlapa, ktorý by sa o ne staral je takmer nemožné. Ešte že som vyťažená prácou a na také myšlienky mi ostáva len tá chvíľa, pokiaľ zaspím. Okrem toho že učím matematiku, ešte aj doučujem troch študentov ktorí sa chystajú na vysokú školu. Jeden z nich jej aj Marek z mojej triedy. Zdržanlivý, slušný a bystrý devätnásťročný chalan.
[block:ad=89]

Doučujem ho po vyučovaní každý utorok a štvrtok už pol roka. Chcel by študovať na Karlovej univerzite v Prahe. Ide mu to veľmi dobre. A ešte niečo mu ide veľmi dobre. Maskovanie pohľadov na moje nohy. Už asi pol roka sledujem ako doslova hltá pohľadom moje nožičky, keď si myslí že ho nevidím. Mám po štyridsiatke a jeho záujem o moje nožičky mi lichotí. A veľmi. V škole mám na nich vždy silonky. Pár krát som si overila či sa fakt pozerá na ne. Pozerá. Evidentne sa mu páčia hlavne moje chodidlá. Nosím lodičky, ale sem tam si obujem korkáče a vtedy vidím ako mu svietia oči. Nič viac ako to, že mu ich z času na čas vystavím na obdiv, vyzujem si lodičku alebo korkáč a len tak ledabolo krúžim prstami, či chodidlom, som nepodnikla. Som jeho učiteľka a triedna, a on je študent. Bolo by to neetické.

Pri jednom doučovaní Mareka v mojom kabinete, som mu zadala úlohy, a zatiaľ čo on počítal ja som robila poriadky a ukladala som do knihovne knihy. Keď som k nej pristupovala asi tretí krát tak som nešikovne zakopla palcom v lodičke s otvorenou špičkou do nohy tej knihovne. Ukrutná bolesť mi podlomila kolená a so slzami v očiach som odkrivkala k svojmu kreslu. Moje zjajknutie ho odpútalo od počítania. Pozerám na nohu a vidím ako sa na silonke začína objavovať krv. Bolesť bola ohromná. Zaťala som zuby, zavrela oči a zaklonila hlavu do opierky kancelárskeho kresla. V mysli som hrešila na tú skriňu. Z mojich myšlienok ma vytrhol dotyk. Dotyk Marekových rúk na mojom členku. Pozriem dole a vidím ako môj študent kľačí na zemi a s pohľadom upretým na moje chodidlo mi vyzúva lodičku. Odrazu mi nohu zdvihol vyššie a zobral môj krvácajúci palec v silonke do úst. Pozeral sa stále dole a tak nemohol vidieť ako sa tvárim. Našťastie. Nemala som totiž v tvári výraz pohoršenia, ale rozkoše. Rýchlo som zaklonila hlavu späť a tvárila sa že neviem čo robí. Začal mi môj palček cmúľať a sať. Masíroval ho perami a jazykom. Mnou prechádzali pocity slasti a mala som čo robiť aby som to nedala najavo. Po nejakých piatich minútach prestal a naše pohľady sa stretli. Vysypal zo seba „prepáčte pani profesorka, neviem čo ma to napadlo !“ a znova sklopil pohľad kľačiac predo mnou. Ten pocit bol fantastický. Mladý muž kľačí pri mojich nohách a bojí sa ! „Neviem čo ťa to napadlo“ povedala som mu ostro, „ale evidentne to zabralo ! Krv už netečie a aj pančuška je čistá !“ „Vstaň !“ „Skončili sme.

Myslím, že si sa už naučil všetko čo potrebuješ, takže ďalšie doučovania už potrebovať nebudeš.“ „môžeš ísť.“ Pozeral sa na mňa pohľadom plným zúfalstva a smútku, ale musela som to ukončiť čo najskôr. Škoda, aj mne sa to veľmi páčilo, ale som jeho učiteľka a nešlo to inak. Doma som si aj poplakala. Prečo takého muža nestretnem inde, prečo to musí byť akurát môj študent ? Prešiel mesiac a Marek mi neschádzal z mysle. Hlavne ten teplý, vlhký dotyk jeho jazyka na mojom palčeku. V škole sme sa obaja k sebe správali tak isto ako pred tým. Na nohy sa mi pozeral stále a ja som ho pri tom nenápadne pozorovala. Určite bol vyspelejší ako jeho spolužiaci, vždy slušný a tichý. Raz v piatok som neskoro poobede konečne dorazila domov z práce a ešte som sa nestačila ani zobuť a už ktosi zvonil pri bránke. Idem vonku a pri bránke stojí Marek. Zaskočilo ma to. Otvorila som mu a pozvala ho ďalej. Vošli sme do domu a v chodbe som ostala stáť a otočila som sa k nemu, že sa opýtam čo by potreboval. Predbehol ma. Pozeral sa mi do očí a rozvážnym hlasom predniesol. „Pani profesorka, chcel by som pokračovať v doučovaní.“ Nasledovala krátka prestávka a pokračoval „ste krásna žena a ja už nie som dieťa. Chcem sa o vás starať, chcem vám bozkávať nožičky.“ Ako z telenovely. Celý čas mi pozeral do očí a v jeho pohľade bola rozhodnosť a úprimnosť. Páčilo sa mi to, ale aj napriek tomu som naňho upierala tvrdý pohľad. Odolal a neuhol. „Vyzuj nás a poď ďalej.“ Povedala som mu a on si hneď kľakol a jemne ma vyzúval. Rozvážne a s citom. Pobral sa za mnou do haly. Usadila som sa a on ostal stáť. „ako si to predstavuješ ?“ chvíľu premýšľal a potom bez náznaku hanby začal hovoriť. „Páčite sa mi už dlhú dobu. Ste krásna, vzdelaná žena. Myslím, že ani ja vám nie som ľahostajný. Prepáčte mi moju odvahu, ale tak to cítim.“ Pozrimeže, aký inteligentný muž sa vykľul z devätnásť ročného študenta. Bolo vidieť, že to myslí vážne. Nevychádzala som s údivu. Toľká úprimnosť ma zaskočila. Chvíľu som premýšľala a potom som mu povedala „môžem to s tebou skúsiť.
[block:ad=90]

Pod podmienkou, že to budeme robiť tak ako ti to poviem ja. Jeden kiks a koniec. Nikto ! nikto sa to nesmie dozvedieť.“ Pozeral mi do očí a povedal „ splním každé vaše prianie.“ „Každé ?“ opýtala som sa hneď. „Každé !“ zdôraznil a kľakol si predo mňa. Takže môj študentík je nie len zaťažený na moje nožičky, ale je aj submisívny ! Preletelo mi hlavou. Zmocnila sa ma obrovská túžba hneď si to vyskúšať. Namiesto toho som mu povedala „choď domov a premysli si to ešte poriadne. Ak si to nerozmyslíš tak príď zajtra na obed.“ „Ďakujem pani profesorka, dovidenia zajtra na obed.“ Pozdravil a odišiel. Sedela som ako obarená. Skutočne sa to stalo ? Nemohla som tomu uveriť. Uvidíme zajtra. S chvejúcim sa žalúdkom som išla spať. Zaspala som neskoro v noci a celý ten čas som vymýšľala čo by sa dalo s takým oddaným mužom zažiť. Vstala som skoro ráno a žalúdok som mala na ruby ako kedysi pred dôležitou skúškou na vysokej.

Presne o dvanástej sa ozval zvonček. Vpustila som ho dnu. V chodbe si kľakol a pobozkal mi obe nohy. Asi to myslí vážne! Poď za mnou. Vybrala som sa na poschodie kde mám svoju spálňu. Sadla som si na posteľ a Marek stál a čakal. Fakt to myslí vážne. Nastavila som mu moje nožičky a povedala aby dokončil to čo začal pred mesiacom. Mala som na nohách silonky ešte z piatku akurát gaťky som si na noc vyzliekla. Moje prepotené nohy, keď ho ani toto neodradí je môj ! Kľakol si k posteli a začal mi jemne cmúľať pršteky a olizovať chodidlá. Dával si ozaj záležať. Ľahla som si a vychutnávala si ten slastný pocit. Šteklenie jazykom na chodidle a medzi prstami bolo aj cez pančušky neskutočne intenzívne. Bola som vlhká a vzrušená. Veľmi vzrušená. Na chvíľu som asi aj zaspala. Neviem ako dlho ma bozkával a lízal, ale bolo to neskutočne úžasné. V tomto momente som sa rozhodla že to využijem naplno. Čo keď sa mu to nebude páčiť a viac krát nepríde ? Vzrušenie a vášeň mi zatienili rozum. Bola som jeho pani. Zrazu som dostala chuť vyskúšať ako ďaleko je ochotný kvôli mne zájsť. Kázala som mu aby mi stiahol pančušky. A on sa do toho pustil a pustil sa do toho elegantne pusou. Ja som stála nad ním ako kráľovná a on mi svojimi ústami bez slova sťahoval silonky. Bola som spotená a neosprchovaná a jeho to očividne vzrušovalo. Tie letmé dotyky jeho pier a jazyka na mojej pokožke ma privádzali do šialenstva. Keď mi ich konečne stiahol napadlo ma, že mu nimi zviažem ruky aby sa nemohol brániť. Hneď som to zavrhla. Ak ma naozaj chce poslúchať, musí to robiť dobrovoľne. Teraz som už bola pevne odhodlaná vyskúšať ho na doraz. Ľahla som si naspäť na posteľ a Marekovi povedala aby ma očistil, že som sa nestihla osprchovať. Bez jediného zaváhania si kľakol k posteli a začal ma olizovať od prstov na nohách. Robil to fantasticky a precízne. Cítila som jeho šikovný jazyk na každom milimetri pokožky. Vycmúľal mi ešte raz prsty a povylizoval medzierky medzi nimi, pokračoval po celých chodidlách. Ten elektrizujúci pocit som ešte nikdy nezažila. Neskutočné vzrušenie. Cez kotníky sa pomaly presúval po lýtkach až ku kolenám a keď mi jazykom šteklil podkolenia tak som dosiahla mohutný orgazmus. Hneď sa pustil do očisty mojej najvlhšej časti tela. A aj napriek tomu že som nebola osprchovaná mi moju jaskynku vyumýval dočista. Nohy som si vyložila na jeho ramená a v momente keď mi broskynku vylizoval z vnútra som mu hlavu stlačila stehnami a nepustila som ho pokiaľ som sa neurobila druhý krát. Svoj jazyk ovládal minimálne tak ako matematiku. Fantasticky. Za celý ten čas sa ma nedotkol rukami. Nebránil sa nech som robila čokoľvek. Stláčala som mu stehnami krk ako som vládala pomedzi výbuchy vzrušenia a trela si svoje prirodzenie o jeho tvár.

Neprestával pracovať jazykom. Skopla som ho na zem. Nohou som ho otočila na chrbát. Ani nemukol na protest. Postavila som sa naňho. Veď ja ti ukážem. Teba to prejde ! Začala som mu strkať pravú nohu do úst. Zavrátil trochu hlavu a ja som nikdy neverila, že by sa viac ako polovica mojej nohy vošla niekomu do úst. Dva krát ho naplo, ale nakoniec to ustál a ja som sa svojim palcom dotýkala jeho mandlí. Musel trpieť ako kôň. On trpel a ja som bola vrcholne vzrušená. Keď som vytiahla nohu aby som ju vystriedala, prudko dýchal a oči mal zaslzené a červené. Dýchalo sa mu ťažko. Predsa len mám šesťdesiat kíl a stojím mu na hrudi. Nenechala som ho dlho odpočívať a začala mu strkať do pusy aj ľavú nohu. Táto vošla ešte hlbšie. Zdalo sa mi že ju mám až v jeho žalúdku. Statočne držal. Potom som sa postavila jednou nohou do rozkroku a druhou na jeho krk. Cítila som ako mu ohryzok preskakuje pod mojim chodidlom a prenášala som váhu raz na jednu a raz na druhú nohu. Stále sa nebránil. No počkaj. Rozkročila som sa nad ním a pomaly si sadala na jeho tvár. Riťku rovno na jeho ústa. Neváhal a už bol jazykom v nej. To je zážitok. Pár krát som sa zabudla v tom opojení a pridusila ho. Stále sa nebránil. Vonku už bola tma a ja som to najlepšie mala schované nakoniec. Ak vydrží aj toto tak mu zablahoželám. Otočila som sa na jeho tvári a povedala aby otvoril ústa. Otvoril ich do korán a ja som mu do nich začala cikať. Muselo to byť dosť koncentrované, veď naposledy som bola na malú asi hodinu pred jeho príchodom. Tu je tvoja hranica, napadlo ma keď som zacítila jeho ruky na svojom zadku. Je koniec. Alebo nie ? nie nebol to koniec. Poctivo hltal môj moč a rukami mi len opravil môj zadok na jeho ústach. Bola som šokovaná. To by nevydržal hocikto. Muselo mu na mne záležať. Skončila som a on ma svojim jazykom privádzal do šialenstva. Neprestával. A ja som ani nechcela aby prestal. Bolo to úžasné. Dotyky jeho jazyka na mojom pošteváčku boli elektrizujúce. Neustále vo mne krúžil a cmúľal mi moju mokrú jaskynku. Prerušila som tú rozkoš a sadla som mu na krk. Pozeral na mňa a čakal. „tak čo ?“ opýtala som sa ho „ešte stále chceš odo mňa doučovania ?“ „Áno pani profesorka !“ pridusený mojou pišuľkou odpovedal bez zaváhania. „Dobre, najťažšiu skúšku máš za sebou. Dávam ti jedna plus.“ Vstávajúc z neho som mu povedala „ak chceš môžeš prísť zajtra ráno, budem potrebovať pomasírovať nohy.“ Stála som a mala som čo robiť aby som skryla ako sa mi trasú kolená. Marek si kľakol k mojim nohám a trasľavým hlasom povedal „pani profesorka, ak dovolíte ostanem pri vašich nožičkách a do rána sa o ne budem starať“ toto som odmietnuť nedokázala. „Dobre, ako chceš.“ Ľahla som si do postele „tak ideme spinkať !“ Zahasil svetlo, počula som ako sa vyzlieka a potom som cítila ako mi zobral nožičky do svojich rúk a začal sa o ne starať svojim jazykom. Lízal mi ich ako pred tým, cmúľal, jemne okusoval pätičky. Júj to by som priala každej žene. Taká slasť ! ani neviem po akom čase som zaspala. Zobudila som sa keď slnko stálo už hodne vysoko na oblohe. Chvíľu som premýšľala o bláznivom sne ktorý sa mi sníval. Bol až neuveriteľne živý. A keď som sa chcela natiahnuť ako mačka zistila som že niečo nie je v poriadku. Pri nohách som mala niečo teplé. Áno! Marekovu hlavu. Nebol to sen! Ešte spal. Jemnou fackou chodidlom som ho zobudila. Hneď skočil a pustil sa do bozkávania mojich členkov. „Dúfam, že ste sa dobre vyspali pani profesorka.“ „Hneď vám pripravím a prinesiem raňajky.“

Chcela som vstať a ísť na wc, ale Marek ma zastavil so slovami „nemusíte vstávať pani profesorka, raňajky vám donesiem sem.“ „V poriadku“ vravím mu, „ale ja musím ísť na wc.“ Stál tam ako stĺp a po chvíli z neho vypadlo „pani profesorka dovoľte aby som vám poslúžil ako včera.“ Chvíľu mi trvalo, kým mi došlo o čom hovorí. Vstala som a on sa posadil na zem a zaklonil hlavu. Elegantne som vyprázdnila svoj mechúr do jeho úst. Očistil ma jazykom a odišiel do kuchyne. Cítila som sa ako v rozprávke.
Marek je už štvrtý rok na vysokej a stále sme spolu. Tá „pani profesorka“ ho neprešla ani po toľkých rokoch. Je zlatý. Ráno ma budí bozkávaním mojich nôh, keď prídem z práce tak mi vycmúľa pršteky a celé chodidlá v pančuškách a zaspávam pri ich masírovaní. Raj na zemi !
Deluxe.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Zdravotný brat
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.06.2024 | zatím žádný komentář
Cesta domov
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.04.2024 | zatím žádný komentář
Masáž 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.07.2023 | zatím žádný komentář
Masáž 1.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.05.2023 | zatím žádný komentář
Žena v kardigane - 1.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2023 | 1
Vagabund 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
11.03.2023 | zatím žádný komentář
Vagabund 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
06.02.2023 | zatím žádný komentář
Zrodenie fetišistu.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.01.2023 | 2
Vagabund.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
01.01.2023 | 2
Na brigáde 5.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.10.2022 | zatím žádný komentář
NA BRIGÁDE 4.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.08.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde 2.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
19.05.2022 | zatím žádný komentář
Na brigáde.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
16.04.2022 | 5
Filmový maratón.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.12.2021 | 6
Prevýchova.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.11.2021 | zatím žádný komentář
Autoservis III
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
29.10.2021 | 1
Prichytený IV
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.09.2021 | zatím žádný komentář
Prichytený III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.06.2021 | zatím žádný komentář
Prichytený II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
31.05.2021 | zatím žádný komentář
Autoservis II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
15.04.2021 | 2
Oslava maturity
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.01.2013 | 17
Prichytený
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
04.12.2012 | 40
V obchode
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.11.2012 | 23
Archivárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
05.11.2012 | 25
Liečebný pobyt
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.10.2012 | 17
Prekvapenie
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.10.2012 | 19
Autobusom na dovolenku
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
26.09.2012 | 20
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
17.09.2012 | 27
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.08.2012 | 36
Lyžovačka na horách.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.08.2012 | 14
Šéfka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.07.2012 | 28
Na pláži
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.07.2012 | 15
Služobná cesta - III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
25.06.2012 | 3
Služobná cesta - II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.06.2012 | 7
Služobná cesta - I.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.06.2012 | 9
Dievča od vedľa
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.06.2012 | 19
Autoservis
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.05.2012 | 8
Butik IV.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
23.05.2012 | 4
Butik III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.05.2012 | 3
Butik II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.05.2012 | 3
Butik I
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.05.2012 | 9
Moja sekretárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
07.05.2012 | 14
Staršia sestra
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
03.05.2012 | 18
V nemocnici
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.04.2012 | 16
Stopárka
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
21.04.2012 | 6
Tvrdý trest
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
20.04.2012 | 11
Lest (PP počtvrté)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
04.12.2015 | 23
Korkáčová sestřička
Obrázek uživatele Vojtanen Vojtanen
05.04.2013 | 39
Vlak
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
26.03.2012 | 25
Duchonka
Obrázek uživatele Tester Tester
02.07.2012 | 9
Julie
Obrázek uživatele aisen aisen
04.05.2012 | 7
Popelka a malér
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
25.05.2020 | 1
Silonková princezna
Obrázek uživatele Terminator Terminator
02.10.2012 | 38
Romík a Tina začátek
Obrázek uživatele verka verka
19.07.2016 | 13