Alice měla vše. Dobrou práci, hodně peněz, auto i byt. Byla mladá, krásná a spokojená se svým životem až do včerejška... Včera se to pokazilo (i když jak se to vezme)... Totiž došla svému osudu. Přitom ještě před několika týdny si jako obvykle užívala pánské nebo dámské společnosti podle chutě. Víceméně jí to bylo skoro jedno.

Neprovozovala zcela normální sex, ale v poněkud „upraveném“ stylu-měla totiž velmi ráda, když při tom měli oba dva punčocháče a nejlépe na celém těle. Navíc své partnery velmi ráda poutala, různě znehybňovala a nakonec i trochu mučila. Z toho také vyplývala její promiskuita! Např; jako minulý měsíc. Vybrala si ho v jedné kavárně. Tuctový kluk, hodně nesmělý a navíc k takovým kráskám jako byla Alice zcela bez jakéhokoliv sebevědomí. Musela tedy vzít vše do svých rukou aby s ní ten nekňuba vůbec šel na rande. Nakonec se jí to podařilo a Pavel, tak se kluk jmenoval, jí pozval do obligátního kina na nějakou sci-fi hrůzu. Už po deseti minutách věděla, že celý film nevydrží a tak znovu převzala iniciativu, zula si lodičku a nohou v punčocháčích mu začala jezdit po noze. Ruku mu položila na poklopec a do ucha zašeptala: „Pojď ke mně! Já mám doma lepší film a myslím, že si ho užiješ trochu víc... “

Pavel jen na sucho polkl, okamžitě přikývl a nechal se vést svým snem. Vždyť kdo by odolal rusovlásce s dlouhými vlnitými vlasy, obličejem jako panenka a oblečené jako žena-vamp...? Bílá halenka,tak trochu rozepnutá aby bylo vidět její nádherné trojky, krátká sukénka, černé lesklé punčocháče a již zmíněné lodičky stejné barvy. Vše doplněné vkusným bolerkem a okolní ženy se jen závistivě otáčely...
[block:ad=89]

Okamžitě po příjezdu ani nedovřeli dveře na chodbu a už se líbali a strhávali ze sebe věci. Tedy vlastně jenom Alice svlékala Pavla. Ten když začal naléhat svými nenechavými prsty že jí také bude svlékat, tak mu jeho partnerka jemně naznačila, že ona to provede sama a jemným tlakem ho nasměrovala do ložnice. Mezitím ho zcela přirozeně zbavila všech svršků. V ložnici ho mírně strčila na postel a jakmile ho na ni povalila, tak mu svlékla slipy. Pavel byl zcela nahý a Alice měla pouze rozepnutou halenku a pobavený úsměv na rtech. Na to mu začala masírovat bradavky a strkat jazyk do ucha. Poté mu namísto jazyka do ucha pošeptala: „Nech mě a já se o vše postarám. Ano?“ Natěšený Pavel nemohl nesouhlasit a tak se zmohl pouze na rychlé přikývnutí. Alici se v ruce objevily policejní pouta a s úsměvem mu oznámila: „Otoč se na břicho, dej si obě ruce na záda. Nekaž zábavu miláčku!“ A tak Pavel pod tíhou okamžiku podlehl a zcela samozřejmě se otočil a dal ruce k sobě. Hned na to mu na ně zaklapla pouta. „No vidíš, ty jsi ale šikula. Ani to nebolelo, že?“ Pavel se chtěl otočit, ale Alice si sedla obkročmo na jeho záda. „Počkej, počkej, říkala jsem, že si budeme hrát. Tak hezky lež a budeš to mít i s překvapením.“ Poněkud znervóznělý Pavel uslyšel zvuk odlepující se pásky a s počínající panikou v hlase se zeptal: „Co tam děláš? Já bych to raději zkusil bez těch želízek.“ Hned na to se ozvalo cvaknutí skoby a vytahování řetězu přes nějaké kladky. To zrovna Alice zacvakla řetízek ze stropu a vytáhla mu paže vzhůru až mu je skoro vyvrátila. Pavel začal protestovat a trochu sebou házet, ale vytočené a spoutané paže ke stropu a Alice na zádech mu moc možností nedávaly. Zato Alice čas neztrácela a zkušenými pohyby mu lepící páskou obtočila zápěstí nad pouty, pak trochu povolila řetízek a slepila lokty pevně k sobě. Naposled mu slepila dlaně dohromady. Potom povolila řetízek ze stropu a rozepnula teď už nepotřebná pouta. Pavel byl zcela konsternován. Alice z něj sesedla a otočila si ho na bok a lehla si k němu. Viděl na její tváři pobavený výraz. Chtěl něco říct, ale Alice ho předběhla: „Nic nemluv. Stejně ti to nepomůže. A navíc ti zakazuji cokoliv říkat. Víš, já miluju ten překvapený výraz. Kdy si myslíte, že se nemůže nic stát a pak už je pozdě. Takže teď to bude takhle-já jsem tvoje paní a co řeknu, tak splníš.

Nebo spíše jsem chtěla říct, že co řeknu, tak to taky s tebou udělám ať se ti to líbí nebo ne!“ A usmála se na něj tím nejhezčím úsměvem, ze kterého však neměl žádné potěšení. „To snad nemyslíš vážně???“ zmohl se na alespoň ústní odpor Pavel. Alici se v očích objevil plamen a studeně řekla: „Myslím to zcela vážně a to bylo naposledy cos promluvil bez dovolení a ještě mi k tomu tykal!“ hned mu vysekla dva políčky, otočila se a z nočního stolku vytáhla několikatery hnědé punčocháče. Pak si natrhala několik proužků lepící pásky a přilepila si je prozatímně na své nohy v punčocháčích. Stočila jedny hnědé punčocháče do klubíčka a surově štípla Pavla do bradavky, ten vykřikl a Alice mu celé klubko vrazila do pusy. „Dej ty rty k sobě, prase! Nebo ti utrhnu ty tvoje koule!“ řekla studeně. Pavel poslechl jelikož věřil, že by toho byla schopna. Jakmile dal rty s roubíkem v puse k sobě, tak se Alice dala do práce. Přelepila mu pusu těmi připravenými kousky pásky. Posléze ho obrátila na břicho a začala natahovat jednu nohavici punčocháčů na obě spoutané ruce a druhou nohavici mu natáhla na hlavu a stáhla do pasu. Znovu ho obrátila na záda a páskou obtočila hlavu přes pusu aby roubík nešel vyplivnout. Pak zase na břicho a ještě jednou ruce do jedné nohavice a hlavu do druhé. „No hned vypadáš lépe! Ty si myslíš, že bych se zahazovala s takovým mamlasem jako seš ty?“ a krutě a sarkasticky se mu vysmála do tváře. Pavel vůbec nechápal jak je možné dostat do takového krásného člověka tolik zloby a nenávisti. Ani tyto úvahy mu nepomohly z jeho situace najít nějaké konstruktivní řešení. Uvědomoval si však velmi dobře, že je vydán napospas ženě kterou nezná. Ta je sice krásná, ale zřejmě „mírně“ vyšinutá a navíc neví co ho ještě čeká. Tak nějak si uvědomoval, že to není vše.
[block:ad=90]

Alice si vychutnávala svůj triumf jako by to bylo poprvé. Po několika minutách se rozhodla ho doobléct. Vzala další punčocháče a oblékla mu je normálně na nohy. Při tom si všimla, že se mu v rozkroku dělá boule. Usmála se a prohodila: „Tak pták tě prozradil. No nakonec se ti to snad bude i líbit.“ Oblékla mu i druhé punčocháče a chvilku se spokojeně dívala na svůj objekt. „Tak teď se jdu taky převléct a můžem si zašukat!“ a odešla.
Pavel se chtěl osvobodit, ale tahle žena to nedělala zjevně poprvé, takže ani po chvíli převalování a mumlání do roubíku si nijak nepomohl! Zato když po deseti minutách do místnosti vstoupila Alice, tak si myslel, že je to jen sen.

Vešla dívka oděná do černého poloprůhledného a velmi lesklého catsuitu z nylonu. Od hlavy až k patě včetně rukavic a celého obličeje bylo z nylonu. Jak si předtím myslel, tak teď se mu to potvrdilo-ta žena měla dokonalé tělo. A všechno bylo vidět. Přistihl se jak ji obdivuje.

„Tak jak se ti líbím?“ Pavel okamžitě přikývnul vehementně hlavou, vědom si toho, že „jeho“ paní, jak mu vytanulo na mysli, nerada čeká na nějakou odpověď. „Teď se moc nehýbej nebo ti ho ušmiknu!“ a nůžkama mu prostřihla díru v rozkroku. Jeho pyj vyskočil ven a ona si s úsměvem rozepnula zipsem v rozkroku malou dírku na svou studánku.

Naskočila si na něj a musel uznat, že to byl nejlepší sex v jeho životě. Udělala se na něm několikrát, ale pro něj měla jen jednu větu na začátku aktu: „Jestli se uděláš, tak tě vykastruju!“ Tak i přes to, že u něj neproběhl orgasmus, tak v duchu uznal, že cukr a bič je něco co celý život hledal a ohromně si to užíval.
Po aktu ho Alice zakuklila do několika vrstev nadměrných, černých punčocháčů a oba dva usnuli. On samozřejmě bez peřiny.

Slohová korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Dárek
Obrázek uživatele hoselover hoselover
28.06.2019 | 3
Nová fanynka
Obrázek uživatele hoselover hoselover
25.05.2015 | 9
Staršia sestra
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
03.05.2012 | 18
Sousedka
Obrázek uživatele fidosek fidosek
20.03.2012 | 20
Zahradní párty
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 10
Viki
Obrázek uživatele Vilém Vilém
16.02.2016 | 11
Vagabund 3.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
11.03.2023 | zatím žádný komentář
Butik III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.05.2012 | 3
Poprvé (PP potřetí)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
25.11.2015 | 14
Služobná cesta - I.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
12.06.2012 | 9