Bol teplý augustový mesiac a už sa pomali končili prázdniny. Vrámci výmenného pobytu studentov na slovensko zavítala aj partia stredoškolákov z jednej prímorskej krajiny. Ako som sa sa dozvedel podišli si doplniť jazykové schopnosti a to som nepočítal stým že jazykové schopnosti v oblasti dievčenských nôh si snimi doplním aj ja. Volala sa Sarahle Frőhlichová, mala červené kučeravé vlasy a bielu pleť posiatu drotickými pehami, ktoré sa zvýraznilo južanským slnkom. Stretli sme sa v neďalekom nákupnom centre na juhu malého mesta pri Dunaji.

Bola to schôdzka ako z filmu. Bola tu aj s rodinou. Hladali svoje emigrantské korene. Nabral som odvahu a dve tri vety som ako študent angličtiny prehodil s malou voňavou ryšulkou. Na moje prekvapenie hovorila dobrou slovenčinou s erotickym račkovaním. Ako druhé som si všimol jej krásne spotené nohy v kožených sandálikoch. Oči som nemohol odnich odtrhnúť. Slovo dalo slovo a som nabrajúc odvahu navrhol prechádzku mestom. Šlapali sme horúcim asfaltom. Oddych sme si dali v parku, kde sa na môj údiv slečna sama vyzula a začala pobehovať po jemnej tráve, chladiac si svoje horúce chodidlá. Pritom jej sandálky zostali pri mne na lavičke. Aj keď bolo navôkol veĺa mladých ludí, tak som sa nezdržal a jej navoňané sandálky som si prosúval kumne svojou nohou.
[block:ad=89]

Boli čoraz bližšie a keďsom si myslel, že je ich voňavá majiteľka dosť vzdialená som si knim pomaly pričuchol. Môj úd sa od jemne syrovej vône nôh okamžite postavil a to cez moje úzke kraťasy bolo dosť nápadné. Až po minútach vône jej nôh som si všimol, že to zbadali aj dievčence sediace naproti. Ich smiech upriamil pozornosť aj majiteľky voňavých sandálikov a v pomikove som ledva stačil nos odtrhnúť od jej topánok. Sarah vtedy stála už nado mnou a dívala sa na môj úd, ktorý som schovával. Nepovedala nič len to, aby som ju obul. To som s radosťou urobil, pričom som jej lahko pošteklil pätu. Chcela odprevadiť k bytu, ktorý prenajímali aj so spolužiačkami a ja som s radosťou súhlasil.
[block:ad=90]

Všetko mi pumpovalo hlavou. Dával som si otázky či si mohla všimnúť, že som jej ovoniaval sandále. Zakryť som nemohol svoju vášeň, očom svedčil aj môj pánsky chobot, ešte stále stoporený aj pri prechádzke. Navrhol som aby sme išli ku mne domov, lebo sa chcem prezliecť. Súhlasila. Onedlho sme už stáli v mojej predsieni a tu sa to stalo. Vyzul som ju a ona mi povedala, že sex so mnou nechce lebo je ešte panna, ale môžme vyskúšať niečo iné, čo dovoluje aj svojim spolužiakom. Tak som si lahol vedla jej nasmradnutých sandálikov a ona mi začala svojimi neumytymi nohami masírovať úd cez moje kraťasy. Ledva som sa zdržal a už som išiel vybuchnúť ako sopka, chrliaca horúci spád bielej lávi na jej voňave nohy. Po tomto výbuchu na jej chodidlá zostali v lepkavej mase nielen snehobiele päty, ale aj sandálky. Obuli sme se. Ja som sa prezliekol a odprevadil som ju na koniec mesta do bytu študentiek kde ma čakalo daĺšie voňavé prekvapenie...pokračovanie onedlho.

Pravopisná a slohová korekce administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Pomocný režisér
Obrázek uživatele PITRS PITRS
15.08.2012 | 16
Večer na chate
Obrázek uživatele leroy leroy
28.02.2022 | zatím žádný komentář
Silonková princezna II:...
Obrázek uživatele Terminator Terminator
31.10.2012 | 49
Co je v domě, není pro...
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 4
Návštěva doktorky
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
12.07.2013 | 56
Prvý footfetiš zážitok...
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
17.09.2012 | 27
Popelka - divný fetiš
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
28.07.2021 | 1
Prevýchova.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
27.11.2021 | zatím žádný komentář