Ráno jsme většinou z domova odcházeli společně s A. Tentokrát jsem měl volno, a tak jsem nespěchal. Rozespalý jen v kalhotách od pyžama jsem pozoroval A, jak se chystá do práce.
Když jsem viděl, jak si natahuje punčošky a připravuje si ze skříně své “pracovní” černé kožené lodičky na středním širším podpatku, ucítil jsem ihned tlak v rozkroku. Na její nožičky mám velkou slabost. A to ví, a když má provokativní náladu, tak se mi s nimi schválně předvádí. Dnes měla oblečené letní šatičky a lehký kabátek, protože rána byla ještě trochu chladná.

Nevydržel jsem to, a když se u zrcadla malovala, klekl jsem si k jejím nádherným nožičkám a začal jí lehce hladit a líbat lýtka. Trochu se zarazila. Bylo vidět, že pospíchá a nemá moc náladu na mé blbosti. Podívala se trochu naštvaně dolů na mě, ale když viděla mojí silnou erekci, přestala se mračit. Pokračovala ve zkrášlování, při tom pokrčila jednu nožičku a zanožením mi přitiskla heboučké chodidlo v punčošce na rozkrok. Vydechl jsem a lehce se otřásl rozkoší. Pousmála se, ale vzápětí nasadila přísný tón. “Teď na tohle nemám čas ani náladu. Vidíš, že jdu do práce.” Pusinkoval jsem jí vroucně nožičky a hladil chodidla. “Kočičko já mám na tebe strašnou chuť. Nevydržím bez tebe až do večera a zblázním se z toho!” Blábolil jsem během polibků a rychlého dýchání.
“Tak dobře, ale bude to rychlé a já se kvůli tomu nebudu svlíkat. Takže si to můžeš akorát udělat sám. A ne abys mě postříkal!” Nemusela mne dvakrát pobízet. Strhl jsem si kalhoty a nahý se vrhnul na zem před ní. Líbal jsem jí nárty a jemně hladil patičky. A mě po chvilce nožkou lehce odstrčila a převrátila na záda. Pak, jako by se nechumelilo, mi jednou nožičkou stoupla na břicho a nechala jí tam. Celou dobu mi při tom nevěnovala jediný pohled a soustředila se pouze na oční stíny a rtěnku. Nožičkou mi jako by mimoděk sjela do rozkroku a začala si pohrávat s mou erekcí.

Byl jsem v sedmém nebi a chvěl se vzrušením. Když A dokončovala své zkrášlování, tak mi vzrušením ze špičky penisu sklouzla kapička na její prstíky. Všimla si toho a zamračila se. “Ty jsi ale nevychované a nadržené prasátko.” Sundala ze mě nožku, odložila šminky, oblékla si kabátek a obula lodičky. Chvilku si mě prohlížela, jak tam tak ležím s trčícím kolíkem a chvěji se touhou po ní. Přistoupila ke mně a jednou nožičkou si mě opět přišlápla pevně k zemi. Ucítil jsem na hrudníku tlak od podpatku a chladné podrážky. Když A uviděla, jak mi v něm zaškubalo, a ukápla další kapka, lehce mi do něj kopla špičkou lodičky a pak mi ho prudce přišlápla k břichu. Vydechl jsem leknutím a stiskl rukou její lýtko. Povolila tlak a skopla mi ruku z její nohy.

Koukla se na hodinky a pak mi pobaveně řekla. “Tak dělej! Máš třicet sekund.” Znovu mě nožkou přišlápla k zemi. Začal jsem si to dělat rukou a při tom jsem zespodu pozoroval svou bohyni, jak se pobaveně střídavě dívá na hodinky a na mou snahu. Projela mnou vlna vzrušení a stiskl jsem pevně penis, abych zabránil výstřiku. “Má paní, prosím, mohu vystříknout?” Zašeptal jsem. A jen nonšalantně zdvihla nožku a bezcitně mi přitiskla podrážku boty k žaludu. “Smíš se vystříknout, ale jen botu!” Povolil jsem ruku držící penis a sperma se prudce v několika dávkách rozlítlo po podrážce lodičky a odrazilo se zpět na mě.
A si o mě se smíchem lodičku otřela do sucha, nastavila mi jí k políbení. Pak si vzala kabelku a odkráčela ven, aniž by mi věnovala jediný pohled. Ještě chvilku jsem poté ležel na zemi a lehce se chvěl vzrušením.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Domácí choutky
Obrázek uživatele šato šato
24.07.2016 | 3
Moje první zkušenost III.
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
29.11.2016 | 7
Moje silonkové poprvé
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
26.11.2014 | 21
Svázané ruce punčoškou (...
Obrázek uživatele pavlap pavlap
08.03.2016 | 15
Bomba v divadle
Obrázek uživatele šato šato
17.11.2017 | 2
Vlak
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
26.03.2012 | 25
Služobná cesta - II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
18.06.2012 | 7
Duchonka
Obrázek uživatele Tester Tester
02.07.2012 | 9