Dobrý deň...iste má veľa z vás krásne spomienky na to, ako vás ponížili vaše spolužiačky, frajerka alebo dokonca náhodné dievča, ktoré si všimlo, že si obzeráte jej nádherné nožičky. Rád by som sa s vami podelil o môj príbeh s VIKI. S Viki som sa zoznámil už v siedmej triede na lyžiarskom výcviku. Vlastne sme sa pár mesiacov potom dali dohromady. Všetko fungovalo prežívali sme spolu nádherné chvíle. Viete bozkávanie, mazlenie a tak. Nič viac sa medzi nami nestalo až do deviatej triedy kedy sme na konci roku šli na koncoročný a vlastne rozlúčkový výlet do Prahy.

Vtedy sme už mali za sebou rozchod ale stále sme k jeden druhému niečo cítili. Bolo to dosť na nás poznať. Popravde babské nožičky milujem od malička ale poriadne som sa ich začal všímať až v ôsmom ročníku. Výlet sa pomaly blížil a máme v triede pár báb, ktoré majú fakt úžasné nôžky aj keď v tvári nestoja za moc. Už dlhšie pred výletom som rozmýšľal o tom, či sa mi konečne podarí za dostať k nejakej babskej nôžke a poriadne ju vyčistiť. Iste poznáte pocit keď sa vám páči viacero babských nožičiek ale predsa len máte v triede favoritku. Viki bola mojou favoritkou a držala si miesto veľmi ďaleko pred ostatnými babami. Chodila do A triedy takže ako sme sa rozišli som jej nohy nemal možnosť vidieť v ponožkách, nieto už bosé nakoľko som bol v B triede a už k nej domov nechodil. V Januári sme mali spojenú angličtinu a ona sedela priamo predo mnou v predposlednej lavicu takže si ani nikto nemohol všimnúť, že jej obkukujem jej krásne dolné končatiny.

Moja chvíľa prišla. Vyzula si papučky. V ten moment som ho mal okamžite v pozore. S jej nožičkami sa hrala akoby vedela, že by som sa o nich hneď postaral. Celých 45 minúť mi prešlo rýchlo ako nikdy v živote a akonáhle zazvonilo som si prvý krát povedal, že prečo tá hodina nemohla byť nekonečná. Na našom sídlisku máme klzisko kde sa chodieva korčuľovať každú zimu. V ten istý deň, večer som šiel do obchodu a prechádzal som okolo klziska. Akurát tam v ten večer bola aj s jej najlepšou kamarátkou Veronikou, ktorá tiež nemala nôžky na zahodenie. Ako som už spomínal sme si celkom blízky a tak na mňa zakričala. Chcela aby som šiel dnu do areálu klziska. Šiel som a rozprávali sme sa cez mantinel. Rozprávali sme sa fakt dlho a medzitým sme odprevadili Vikinu kamarátku a ja som šiel zas odprevadiť Viki. Minimálne hodinu sme stále pred jej bytovkou a rozprávali sa o tom čo budeme robiť v budúcnosti a tak. Nakoniec sme sa dostali k jej vystúpeniu čo mala v Decembri pred Vianočnými prázdninami. Keď tam vystupovala bola jediná bosá. Celé vystúpenie som si samozrejme nevšímal nič iné než jej bosé nožičky. V našej konverzácií som teda chcel nadviazať na foot fetish a opýtal som sa jej že prečo bola ako jediná bosá. Odpovedala že si zabudla lodičky a medzitým ako mi rozprávala jej príbeh som sa začal usmievať. Zarazilo ju to ale úsmev na jej tvári tiež nezakryla. Čo ti je vtipné ? Opýtala sa ma spoza jej úsmevu. Opovedal som jej že mne napríklad vôbec nevadilo že bola bosá. Samozrejme moc tej odpovedi nechápala nakoľko ešte o mojej úchylke nevedela. Pokračoval som. Aj dnes na angličtine keď si sedela predo mnou. Tiež mi nevadilo že si nemala papuče. Prekvapivo sa jej na tvári zjavil veľký úsmev sprevádzaný miernym ščervenaním. Vlastne stále nechápala čo chcem povedať a bez jediného slova ma naďalej počúvala. Vieš mám takú blbú úchylku a...mám rád proste babské chodidlá.

Mám rád ich oblizovať a tak. Bolo to pre mňa veľmi trápne a dosť som sa pri tom koktal. Ona sa pri tom smiala akoby jej to bolo trápne tiež a rozhadzovala pri tom rukami. Robila to väčšinou keď sa cítila trápne alebo vzrušene. Nič moc sa potom neudialo a tak sme sa potom nejako rozlúčili a šiel som domov. Bol som rád že som jej to povedal ale čo teraz ? povedal som si. Myslel som že to tým skončilo ale ešte sme sa nedostali ku koncoročnému výletu. Zážitky v Prahe neboli absolútne zaujímavé takže sa ani moc netreba čím chváliť. Na ubytovni sme mali miestnosť, ktorá bola obrovská a boli tam veľké a pohodlné gauče a na konci miestnosti obrovská telka. Bol to deň pred odchodom a keď všetci v izbách zaspali, šiel som si tam sadnúť. Mal som pri sebe elektronickú cigaretu a mobil so sluchádkami. Púšťal som si muziku a celkom mi to pomohlo zresetovať moje myšlienky. Predsa len som trávil jedny z posledných dní s ľudmi, ktorých som poznal 9 rokov i keď mi už liezli na nervy. Bol to divný pocit ale poďme k tomu hlavnému. Mohli byť tak 3 hodiny v noci keď mi zrazu niekto odzadu pomaly dal dolu sluchádka. Bol som otočený smerom v oknám s výhľadom na oblohu, ktorá bola jasná a plná hviezd. Bolo to tak nežné, že som sa ani nezľakol a to vedel spraviť len jediný človek. Otočil som sa k tej osobe. Oči mi žiarili ako iskry keď som zbadal, že je to Viki. Chcel som niečo povedal, ale skôr ako som sotva stihol vydať hláska mi priložila prst k ústam ako náznak aby som bol ticho. Pri stenách svietili neónové svetlá takže miestnosť bola ako tak osvetlená. Niekto ich asi zabudol vypnúť. Svetielka svietili na ružovo takže viac romanticky tam už hádam ani nemohlo byť. Viki ma sotila na zem a prikázala mi aby som si ľahol na chrbát. Vedel som či príde.

Okrem toho mala na sebe podkolienky čo na babách nenormálne milujem. Čo bolo hlavné, videl som na nej tie podkolienky od začiatku čo sme pricestovali do Prahy a jej nohy už naozaj páchli čo ale mne nevadí. Milujem ich teda keď sú bosé a ona bosá bola. Nemala ani papuče ani nič. Len samotné podkolienky a dlhé tričku siahajúce až po stehná kde je takmer končili podkolienky. Sadla si na pohovku a jej nôžky si položila na moje brucho...schválne aby som na ne hlavou nedotiahol. Než si tieto podkolienky dám dole tak ich pekne vyčistíš...povedala a zdvihla nohu smerom k mojím ústam. Začal som jej jazykom prechádzať od päty až k prstíkom. Pritom mi druhou nožičkou hladila môj penis, ktorý mi šiel od vzrušenia prasknúť. Onedlho zdvihla aj druhú nohu a prikázala mi ju očistiť rovnako ako tú prvú. Potom ako som si poriadne spravil moju prácu, mi prikázala aby som jej podkolienky vyzul. Nemohol som sa dočkať kedy konečne očistím aj jej nádherné malé nožičky bez ponožiek. Konečne som jej dlhú podkolienku vyzul a hneď si začal vykonávať svoju veľmi priemnu prácu. Moja obľúbená časť je keď jazykom krásne a pomaličky prechádzam od päty až v prstíkom, ktoré si dám do úst naraz. To isté som spravil aj s jej druhou nôžkou.

Samozrejme mi chcela moju prácičku sťažiť a tak vstala a šla sa prejsť na balkón, kde bolo veľa štrku. Nakoľko mala mokré nohy od mojich slín sa jej tam špiny nahromadilo celkom dosť. Zavrela balkón a opäť sa posadila na gauč. Teraz sa ukáže aký šikovný si....povedala. Nemám sýce rád až takéto extrémy ale povedal som si že je to prvý krát a určite si to nenechám ujsť. Pustil som sa do roboty. Všetok štrk som mal v ústach a postupne ho vypľúval vždy keď mi to prikázala. Onedlho bola hlina na jej nožičke tak rozmočená, že z nej vzniklo blato a ja som to každým líznutím len viac a viac rozmazával. Blato som mal všade ale neprestával som. Keď videla že sa mi nedarí zobrala svoje podkolienky, ktoré mala hodené vedľa seba a časťou, ktorá bola ešte mokrá od mojich slín mi utrela tvár a jazyk. Dokončito to! ešte stále ťa čaká jedna! povedala rázne ale zároveň potichu aby nikoho náhodou nezobudila. Myslím že by sa ťakžo vysvetlovalo prečo je skoro nahá v miestnosti a ešte k tomu so mnou a od blata. Nožičku som jej vyčistil bez problémov nakoľko som už nemal zašpinený jazyk. Podkolienku, ktorou mi vyčistila jazyk mi strčila do úst a chvíľu mi ju tam držala. Pritom povedala. Ešte stále tu máš nedokončenú prácičku a do úst mi strčila jej druhú nohu, ktorá bola stále umazaná od štrku a hliny. Opäť som šiel starým dobrým štýlom a nožičku som jej opäť vyčistil až kým som znovu nepotreboval očistiť jazyk. Opäť mi ho utrela mokrou podkolienkou. Tentokrát ale druhou. Svoju prácu som si dokončil a na zavŕšenie mi nožičkami behala po penise. Spravila ma takmer okamžite a vystrekol som úplne všade. Najviac toho dopadlo na jej nôžky, po ktorých ešte stekali moje sliny. Ale nie pozrime sa kto tu má prácu naviac.

A pritom mi ukázala jej nohy celé ostriekané semenom. Stále som si opakoval že je to len raz a tak som to s ochotou vyčistil aj keď musím uznať že časť so štrkom bola horšia. Akonáhle som si úplne dokončil svoju prácu, šiel som sa umyť. Keď som prišiel späť do miestnosti tak tam stále Viki bola. Sedela na gauči a mala moje sluchádka. Asi počúvala hudbu. Prišiel som k nej, kľakol si a opýtal sa: Mohli by ste ma ešte ponížiť moja pani ?. Neodpovedala ale sotila ma nohami na zem a ja som si ešte pár chvíľ užíval krásnu chuť jej vyčistených nožičiek. Keď som skončil sadla si na na moje brucho a povedala. Si lepší než som čakala. Na budúce ti pripravím o niečo väčšiu spoločnosť. Potom sa zodvihla a šla spať. Takže toto bol môj prvý foot fetish vlastne s mojou bývalou. Momentálne je na strednej v úplne inom meste ale sľúbila mi, že ma čoskoro pekne potrápi a ja sa už teším ako sa s tým podelím s vami Smile

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Kamarátova nevlastná...
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
27.01.2020 | 6
3 kráľovné
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
28.05.2019 | 4
Hotelové tajomstvo
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
16.11.2018 | 10
Stredná škola, nové...
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
04.11.2018 | 5
Romík a Tina začátek
Obrázek uživatele verka verka
19.07.2016 | 13
V šatně na základce
Obrázek uživatele WiiLee WiiLee
14.08.2015 | 9
Silonka
Obrázek uživatele Tester Tester
27.06.2012 | 17
Autoservis II.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
15.04.2021 | 2
Zase nová zkušenost III
Obrázek uživatele Zzdenazz Zzdenazz
30.04.2019 | 6
Bomba v divadle
Obrázek uživatele šato šato
17.11.2017 | 2
V kanceláři II
Obrázek uživatele Pauli Pauli
30.03.2013 | 18
Když musíš, tak musíš
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
28.02.2020 | 3