Terka vrněla jako kočička. Tělo se jí chvělo pod návalem polibků, které dopadali na její hebkou kůži. Líbal jsem jí všude kam jsem dosáhl. Začínal jsem nártem, kotníček,lítko,kolínko, stehnno. Centimetr po centimetru.

V kalhotech jsem měl přetěsnáno a v duchu bojoval s myšlenkou vrhnout se na ní nebo spíš do ní. Obzvlášť když jsem si klekl mezi její stehna, abych mohl s polibky pokračovat výš. Líbal jsem bříško a vyhrnová jí tričko dokud jsem neodhalil trčící bradavky. Nemusel jsem nic říkat a tričko se válelo ve chvilce na zemi. Má krásná prsa. Vše mi na ní připadá pro mě jako stvořené.

Pokračoval jsem v předlouhé předehře a trochu nás tím oba mučil. Až do doby, kdy se naše rty setkali. Oba jsme se tomu poddali. Její ruce jezdily mi jezdily po zádech a občas mi vzrušením zmáčkla zadek. Vždy když tak učinila, myslel jsem, že to nezvládnu. Naše jazyky se proplétali a moje tělo spalovala vášeň. Při tom všem mě Terka odstrčila a položila mi nožku do klína. ,,Dolů,, zaznělo z těch krásných úst. Beze slova jsem schodil klubko textilu na zem a trochu uvolnil tlak v klíně.
[block:ad=89]

Klečel jsem před ní, srdce mi prudce tepalo a krev se hrnula na to správné místo. Cítil jsem,že bych měl srovnat stav a stáhl z ní spací trenky. Lesknoucí se okraje skulinky dávali tušit, že vše je jak má. Její oči mě hladově pozorovali. Kontakt mezi námi byl nepopsatelný. Cítil jsem každý pohyb v tisícinásobném zesílení. Objímala mě nohama, vášnivě líbala a já jí šel vstříc.
[block:ad=90]

Vibrace v jejím těle mě dovedla do konce. Jako bych nikoho neměl roky, tak silné to bylo. Leželi jsme k sobě schoulení na úzkém gauči. Oddechovali a ja si teprve teď uvědomil, že jsem nepostřelhl kam se poděli oba střevíčky. Zvedl jsem se s tím, že se po nich podívám a našel je na kousíčky po zemi a gauči. Sezobával jsem čokoládu a občas vložil terce kousek do úst. Ona se usmívala a nožkou mi lehce přejížděla po vnitřní straně stehna. Začalo mě to zase vzrušovat.

Pak nožku zvedla a zlehka mi jí jen špičkou položila na čelo. Měl jsem tak celou nožku těsně před obličejem.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

čokoláda 3/3
Obrázek uživatele feetlover90 feetlover90
08.10.2017 | zatím žádný komentář
Čokoláda 1/3
Obrázek uživatele feetlover90 feetlover90
21.12.2016 | 4
Poźičané treba vrátiť
Obrázek uživatele leroy leroy
02.06.2022 | zatím žádný komentář
Sexy kozačky
Obrázek uživatele šato šato
08.01.2017 | 10
Vesnická oslava
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
05.07.2016 | 9
Hra na stopovačku
Obrázek uživatele leroy leroy
01.10.2019 | 4
Korkáče
Obrázek uživatele Milujem Silonky Milujem Silonky
15.07.2012 | 18
Saška a prvý zážitok
Obrázek uživatele zuko zuko
27.03.2015 | 11
Na pláži
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.07.2012 | 15
Zázračná šatňa
Obrázek uživatele hosik651 hosik651
19.11.2013 | 22