Už to bude nějaký ten pátek i rok, když jsem v létě nastoupil jako šéf v jedné firmě a zdědil jsem po předchůdci dvě asistentky. Byly jako noc a den, jedna černovláska, hubenější a vdaná, druhá blondýnka, krev a mléko a svobodná. Ta vdaná měla tehdy sexu dost, jak jsem pochopil, ta blondýnka měla svého "robertka". Jak to tak bývá, tak si občas holky vjely do vlasů, ale fungovaly jak měly. Většinou nosily kalhoty, občas šaty, mé oblíbené na ženských nožkách punčošky a punčocháče moc ne. Ale přišla zima a mé oči si to občas užily. Blížily se Vánoce a s tím i vánoční večírek, který se vydařil až tak dokonale, že se ta "má" blondýnka opila, jak zákon káže. Své auto jsem nechal tehdy doma (tehdy jsem byl šťastně svobodný a samozřejmě že holky zajímalo, jestli nějakou zrovna mám...neměl jsem), protože jsem počítal s tím, že se domu dopravím MHD nebo taxi. Když jsem ale s nastupujícím časem a pokračujícím večírkem viděl, v jakém je stavu ta moje blondýnka, tak jsem chtěl být za slušnáka a hlavně jsem nechtěl, aby se ji cokoli stalo, tak jsem ji prostě v určitý okamžik se rozhodl že konec a dovedl ji domů. Venku zima a naštěstí se (říkejme ji třeba Lucka) Lucka na vzduchu probrala a bylo na ní vidět, že je ráda, že ji doprovázím. A cestou začala i komunikovat klasické opilecké řeči. Venku byla vcelku zima a z ní u jejího bytu vypadlo, že jestli nechci ještě na skleničku, že bus stejně jede až za 45 minut zpět (nevím proč mne tehdy nenapadlo si zavolat taxi).

Souhlasil jsem, protože na hrdinu v zimě jsem si na zastávce MHD vážně nechtěl hrát. Lucka ale doma chytila druhou slinu a dopadlo to tak, že jsem ji držel hlavu nad toaletou, s dovolením detaily vynechám. Byla pěkně "gumová" a jediné, co mne napadlo, tak to bylo ji strčit pod sprchu. Nevěděla o sobě, byla jako hadrová panenka, tak šla do naha (a já měl možnost si ji prostě prohlédnout), pod sprchu a do postele spát. Já kouknul na hodinky a autobus opět až skoro za hodinu a logicky jsem měl i strach, aby se jí něco nestalo. Navíc jsem už byl dost unavený a nenapadlo mne nic jiného, než si u ní lehnout s tím, že ráno brzo vstanu, kouknu na ni jestli žije a jdu pryč. Od jejího sprchování jsem měl mokrou košily a ve finále jsem zjistil že i kalhoty a boxerky, tak jsem se prostě vysvléknul do naha, přikryl se v obýváku dekou a usnul jsem.

Ráno jsem se probudil s divným pocitem, navíc bez deky a s erekcí. Chtěl jsem si dát rychle sprchu a potichu vypadnout. Otevřel jsem oko a ztuhnul jsem...proti mne seděla Lucka v bílém tričku a koukala na mne....já si uvědomil že spím nahý a že mám erekci. Klasickou ranní pevnou erekci. Lucii svítily oči a já po úvodním šoku se začal paradoxně omlouvat s tím, že ona zvracela a tak jsem ji dal pod sprchu, sundal oblečení a uložil do peřin a že jsem byl unavený a usnul jsem. Ona se začala strašně omlouvat, že je "blbá" a že se stydí...já na to, že asi bych se teď měl omluvit a že hned vypadnu. Ona na to (později mi říkala, že stejně byla v té době ještě v oparu a s kocovinou), že jsem princ a že ji nikdo nikdy takto nepomohl a že si to zaslouží odměnu. A než jsem se nadál, přišla ke mě, poklekla, chytla si ho do rukou a za chvilku ho měla v puse. Upřímně, já byl z toho všeho tak zblblej, že jsem nenašel jediný důvod, proč ji odstrčit, navíc to bylo nádherný, doopravdy nádherný....neskutečný, nádherný a najednou jsem byl a stříkal jako šílenej mé asistentce do pusy. Ona koukala těma opilejma očima na mne a smála se a polkla. A paradoxně řekla děkuji....a odešla beze slova do koupelny do sprchy. Já si sednul na sedačku a najednou mi došlo, k čemu došlo...než jsem se zase probral tak jsem jen slyšel "šéfe, sprcha je volná a ručník je na umyvadle".

Tak jsem se šel vysprchovat a po sprše jsem se obléknul a chtěl jsem odejít. Lucii jsem ale nikde neviděl a jedině, kde mohla být, tak to byla její ložnice. Dveře byly lehce otevřené a tak jsem do nich lehce ťuknul a uviděl jsem mladou prsatou blonďatou asistentku, jak si to sama dělá prsty a robertkem a je v extázi. Byl to neskutečně vzrušující pohled...a já udělal to, co by mne nikdy předtím nenapadlo....více jsem otevřel dveře a vstoupil do ložnice. Lucie mne uviděla a trhla s sebou, ale byla tak vzrušená, že nemohla skoro mluvit. Mne jen hlavou bleskla její kuřba před 10 minutami a nenapadlo mne nic jiného, než rychle kleknout k jejím nohám a přisát se ústy na její kundičku. Vůbec jí to nevadilo, byla tak "rozdělaná", že v daný okamžik jí to bylo asi jedno (nebylo, jak mi ten den večer řekla a že dveře takto pootevřené nechala naschvál...).

Lízal jsem jí, krásně tekla a voněla...chroptěla, pohazovala s sebou, pak mi prudce svými stehny chytla hlavu a dostala takový orgasmus, že sousedi museli být ihned vzhůru. Po celou dobu mi zase stál v kalhotách....až se probrala, tak řekla, že to bylo fantastické. Já chtěl odejít, vstal jsem, ale bylo vidět, že mám erekci. Díval jsem se na ní, ona na mne, najednou jsem se začal vysvlékat a během chvilky jsme se milovali. Bylo to krásné, něžné a chvílemi intenzivní milování...jen mi stačila říci, že bere prášky a že mohu do ní a já se udělal. A teprve pak si všimnul, jak ji krásně stojí bradavky....přisál jsem se a ona byla stále vzrušená a najednou krásně uvolněná a viditelně i spokojená. Pak řekla, jdu znovu do sprchy a já jen řekl, že asi by bylo dobré, abych šel....ona na mne koukla, že asi ano a že se uvidíme v práci.

Přijel jsem domů, v hlavě se mi honily myšlenky a málem jsem si to doma zase udělal. Převléknul jsem se, dal si další sprchu a odjel do práce, kde stejně byla jen půlka lidí. Lucie dorazila tak hodinu po mě a jakoby se nechumelilo. Záměrně jsme se sobě vyhejbali a holky si akorát říkaly, co si pamatují. Bylo 16 hod odpoledne, ta první vdaná se rozloučila a šla domů na víkend. Pípla mi smska s tímto textem....od rána mám mokré kalhotky, jak jsem stále vzrušená, tělo mi říká, že bych to chtěla zase, mozek že je to blbý nápad...Lucie. Vedle v kanceláři bylo ticho, já to četl několikrát za sebou...a pak napsal, Lucko, já taky, dáme třeba někdy večeři? a odeslal jsem to...okamžitě přišla odpověď...ne, ráda vařím, zvu na večeři, dnes u mne od 19 hod, prosím! Ja kapituloval a odepsal ano.....

Večeře byla skvělá, pak potykání a nádherné milování, víkend utekl jako voda. Ona mi řekla, že ráda milování doplní i robertkem a já ji přiznal, že mne vzrušuje, když má na nohách punčochy nebo punčocháče. Řekli jsme si, že práci do vztahu tahat nebudeme a že to bude mezi námi. V pondělí ráno jsme opět ještě měli sex a já pak rychle brzo ráno odjel do bytu, kde jsem bydlel, převléknul se a jel do práce. Lucie už ta byla a byla neskutečně sexy...sukně nad kolena, kozačky, černé punčocháče, upnutý rolák který jasně zvýrazňoval její prsa, červená rtěnka, vlasy vyčesané. Byl jsem u ní hotovej a jakmile jsem ji uviděl, tak jsem ji hned napsal, že jsem z ní zase hotovej. A že mi toto nesmí dělat, protože mám strach, že ji začnu tykat a bude to divný. Ona odpověděla, že si myslí, že se to stane a já odpověděl že ne. A ona napsala, jestli se nechci vsadit? Já odepsal že ano a o co? Ona odpověděla, že každý napíšeme své přání a dáme do obálky a kdo prohraje, ten musí splnit přání toho druhého pro následujících 7 dní....já odpověděl že ano a napsal jsem, že bych chtěl mít 7dní ráno vždy po probuzení od ní krásný orál až do konce....a dal to do obálky....to odpoledne jsem to nevychytal a ze své kanceláře jsme zakřičel Lucko, prosím tě.....načež jsem se hned omluvil tedy pardon Lucie, prosím vás...ale slyšela to i ta druhá sekretářka....a hned mi přistála sms se zprávou vyhrála jsem....a pak i obálka, kde bylo napsáno....7 dní budeš poslouchat a dělat to, co ti řeknu.....úplně jsem zčervenal....prohrál jsem...

Večer jsem přijel za Lucií a otevřela mi dveře v teplákách a mikině, což je sexy asi já když jsem nahý...tedy vůbec. Já čekal kulišárnu a stále nic, dělala večeři a já odešel do koupelny se umejt. Najednou za mnou zavřela dveře a zamkla a přes dveře jen řekla, vidíš tam tu tašku? já ano, tak ji otevři a udělej to, co je v ní napsáno. Otevřel jsem tašku a tam byla sukně, černé punčocháče, upnutý rolák, černé a dost mokré, a voňavé kalhotky, černá košilka , tedy oblečení, které měla dnes na sobě a já z ní byl hotovej. A v tašce papír, oblékni si to, věřím, že se do všeho vejdeš, přeci jen nejsem nejhubenější a je to moje přání, které mi musíš splnit.....

Jen vlastně upozorním....že v té době mi bylo lehce přes 30 a asistentce sladkých 22 let .....Musel jsem si ten papírek přečíst několikrát, abych tomu uvěřil....má černá můra a zároveň to, co mám rád (ale logicky jen se ženskou, viz i můj jiný příběh, který se udál pár let před tímto a je stále mnou nedopsaný) mne opět dohnalo, aniž bych o to jakkoli žádal či si prosil. Za dveřmi jsem slyšel, tak co, už se převlíkáš.... těším se. A pak jen doplnila, dej své oblečení do té tašky a tu až ti řeknu, tak vyhodíš před dveře. Vysvléknul jsem se do naha, dal své oblečení do tašky, ona odemkla, já vyhodil tašku a ona opět zamkla. Byl jsem v pasti...nahý, bez svého oblečení, s erekcí a s oblečením mé asistentky, se kterou jsem si to pod peřinou užíval jak doposud s žádnou a o jejich 4řkách, velkých koláčích, se mi zdálo furt.

Vzal jsem do rukou ty její černé kalhotky, trocha krajky, plný zadeček...krásně voněly vůní jejího těla, začal jsem si je oblékat, mé tělo okamžitě začalo reagovat. Tuhnul mi, červenal jsem se, pak černou košilku, takovou tu, co má v sobě košíčky na prsa a měla je velké a na šňůrky, kouknul jsem se do zrcadla...vypadal jsem jak vypadal....černé punčocháče....stál mi k prasknutí...byly neprůhledné, tak aspoň nebyly vidět mé chlupaté nohy, lezl mi penis z kalhotek ven, přetáhnul jsem přes něj punčocháče...stále stál a já měl sto chutí si to udělat sám. Upnutý, lehce chlupatý rolák mne málem dodělal a pak ještě ta sukně. Kdy jsem zjistil, že ji sotva dopnu, resp. nedopnu, ale tak nějak na mne držela...Už jsi? ozval se její hlásek a to mne vytrhlo ze snění...ano. jsem jen řekl....a ona na to, ok, těším se na tebe a prosím tě, bude to takto. Já odemknu a ty počkáš, napočítáš do deseti a pak otevřeš dveře a půjdeš do kuchyně..A nezapomeň si vzít boty co máš u dveří....a já si uvědomil...hergot, vždyť ona měla ty kozačky...1.2.3 a pak jsem řekl deset a otevřel dveře....a za dveřmi nebyly kozačky, nevešel bych se stejně do nich, ale byly tam prosím růžové nazouvací pantofle...nazul jsem si je a vešel do kuchyně...tam čekala "bohyně" v bílém tílku na takové ty šnůrkové tkaničky přes ramena, kdy v tílku byly jasně vidět její koláče, tuhé bradavky a na nohách měla průhledné, tenoulinké punčocháče a nic dalšího...takže jsem viděl i její sladkou kundičku, kterou mne bavilo lízat. Byla jak sněhová královna, do toho velmi silná červená rtěnka, krásně voněla, resp. v té voňavce se snad i koupala a měla vlasy do upleteného copu. Jo a na nohou měla bílé lodičky a když viděla, že na ty boty koukám, tak řekla že mám taky hezké boty a že ty lodičky má z tanečních a už pár let na ně nešáhla. Přišla ke mne a zašeptala mi do ucha...mlč, nesmíš mluvit a já naopak mohu cokoli.

Obešla si mne a přitom i stále říkala, spíše šeptala, že v jejich očích vypadám divně (protože chlap prostě v ženském prádle vypadá divně), ale zároveň že jí to strašně vzrušuje a že od začátku našeho vztahu prostě přemýšlela jak to zařídit, protože si všimla, že jsem na ni prý koukal vždy jinak, když měla sukni. Bušilo mi srdce, penis byl napnutý k prasknutí, škrábal mne její rolák, mé oči furt sledovaly její prsa a kundičku v průhledných punčoškách. A pak jsem zároveň ucítil i vůni jídla, co pomalu pekla ve sporáku. Cítil jsem její ruce, jak mne hladí, zajíždějí pod sukni, naschvál mne hladila po stehnech a já si opět užíval tu kombinaci studu a vzrušení. Samozřejmě že pravidelně si rukou zjišťovala i to, jak je tvrdý. Pak se postavila proti mne a řekla...vypadáš divně, ale zároveň se mi to líbí a samotné mi to přijde prostě divné. Budu ti pokládat otázky a ty mi budeš odpovídat bud ano nebo ne. Zde jsou otázky a mé odpovědi.

Čekal jsi že budu mít toto přání? NE

Přemýšlel jsi, že mi přání nesplníš? NE

Jsi vzrušený? Já chtěl odpovědět ano, ale rozesmála se a odpověděla, že to je jasné

Byl jsi vzrušený, když ses oblékal? ANO

Vzrušují tě punčocháče? ANO

Líbí se mi té nohy v kozačkách či mých botách? ANO

Budeš mne poslouchat, chceš abych ti vládla všude mimo práci? vypadlo ze mne ANO

Budeš u mne doma nosit to, co ti dám a když ti nic nedám, budeš prostě nahý? ANO

Líbím se ti? ANO

Líbím se ti takto oblečená? ANO

Máš rád má prsa? ANO

Máš rád moji kundičku? ANO

Myslíš si, že je chlap divný, když má na sobě dámské kalhotky? NE

Hraješ si rád? ANO

Budeš mi kupovat punčocháče? ANO

Budu teď tvá jediná je ti to jasný? ANO

Chceš abych ti to udělala? ANOOOOO

Na to jen řekla, že by ji mrzelo, kdybych řekl ne, ale že s tímto absolutně vůbec nepočítala....a odešla a jen řekla ruce za záda a já cítil, jak mi svazuje ruce za záda a pak řekla otevřít ústa a z koupelny donesla své starší špinavé kalhotky z koše, ty mi dala do pusy jakou roubík a obličej mi převázala svou šálou....takže v puse staré kalhotky, kde na jazyku byla jasně cítit její kundička a na nose šála, která byla cítit od parfému a já stál a její ruky mi zajely pod sukni a začaly mi ho honit přes ty punčocháče a kalhotky. Já stál, celý rudý, mohutně dýchal, vše cítil a ona mi ho honila tak, že mne pozorovala, já na ni koukal, nohy se mi třepaly a chtěl jsem, aby to trvalo věčnost. Logicky netrvalo....pak final pohonění a já ji stříkal do punčocháčů....křičel jsem vzrušením do kalhotek i stříkal další salvu spermatu do jejich černých zimních neprůhledných punčocháčů....totální extáze a totální mokro dole v mé rozkroku....a její ruce ulepené od sperma, co se vsakovalo do těch černých punčocháčů....postavila se přede mne a olízla si ruce a jen řekla, jsi hodný, šikovný a tvé sperma mi chutná...nechám si tě....rozvázala mi šálu a vyndala od mých slin mokré kalhotky z pusy a jen řekla, pěkně jsi mi je vypral a začali jsme se líbat tak, že jsem měl na tváři šmouhy od její rtěnky..maso se peklo a ona si mne odvedla do obýváku, kde si sedla do křesla, roztáhla nohy, já si kleknul, ruce stále za zády, chytla mi hlavu a jen řekla, abych ji udělal jazykem přes ty extrémně tenké punčošky....

Lízal jsem ji dlouho, jí se to moc líbilo a mne samozřejmě také...lízat přes velmi tenké punčošky je pro mne prostě krásné a ona mi občas vedla sama hlavu a když ne, hladila se na prsou, nohy stále od sebe, já klečící a v jejím oblečení, mokrý rozkrok od mého sperma a pak opět její dýchání, vzrušení a udělání se.....bylo to krásné, resp. ono je to vždy krásné toto slyšet....dýchala hluboce a řekla, boží, přes punčocháče je to boží a já se nějak zvednul, ona se otočila, sundala mi "pouta", řekla sundej si ty mokrý punčocháče...a sama si sundala ty své tenoulinké.....udělal jsem to, řekla sukni domů a sundej si i ten rolák, chci tě nahého....sama měla jen to bílé tričko, opět seděla v křesle a koukala na mne, jak jsem nahý...vzala si ty své černé punčocháče do ruky a přede mnou začala jakoby vylizovat mé sperma z nich...koukala na mne a viděla, jak mi zase cuká a řekla, nahého tě nechci, vem si tyto tenoulinké a neroztrhni je....sundala si i to tričko, já viděl její nádherná prsa, opět jsem měl ty punčocháče a ona řekla, že má před jídlem chuť ještě na druhé lízání....pochopil jsem to, opět jsem kleknul a začal ji opět lízat.

Byla už krásně mokrá, bradavky trčely a já ji prsty roztíral její šťávičku stále blíže její prdelce. Užívala si to, šla mi naproti, lízal jsem ji, sál, i prstíky občas zajel, pak občas rty její závojíčky i tzv. secvaknul. Stále více se mi v křesle rozevírala a já měl pocit, že mi jde naproti tak, že ji nevadí, když ji lehce dráždím i oblast prdelky. Zkusil jsem ji proto lehce drážtit vstup do zadečku, odpovědí mi bylo jen zaškubnutí těla, úsměv a jemné ano....na zadeček ale zrovna nejsem či v dané době jsem nebyl žádný odborník, tak jsem spíše dráždil lasturku a do zadečku jen lehce na začátku zajížděl prstíkem, který jsem si vždy namočil v tom, jak tekla. Cítil jsem, že to na ní už opět jde, byla celá červená, prsa nalitá, bradavky až bolestivě napružené, rty jsem opět secvaknul její závojíčky, prolíznul je, ona se prohnula a jak jsem měl mokrý prst u jejího zadečku a ten byl uvolněný, tak se zcela rychle a přirozeně nabodla na něj a můj prostředníček do ní prostě celý vklouznul, ona úplně vytřeštila zrak, já stále lízal...najednou se její tělo celé začalo třepat , začala doslova kňučet a najednou proti mne začala stříkat a to asi v pěti intervalech doopravdy obrovské množství její šťávy či sekretu nebo jak to nazvat...Já byl v šoku, úplně kamenej, ona stále stříkala, celá se chvěla, třepala se a pak se zhroutila a jen oddychovala a chroptěla. Všude voda, já postříkaný, v puse, v očích, ve vlasech a jen jsem řekl...tý jo....ona se probrala a jen řekla...bože můj a celá se dále třepala. Takto to trvalo dobrých pět minut, ticho, jen její chrčení, já ji začal hladit po prsou a po vlasech, ona dala nohy k sobě a přisedl jsem k ní celý od ní mokrý a s trčícím penisem v jejich tenoulinkých punčocháčích. Začali jsme se líbat, já ji hladil její velká prsa, dívala se mi do očí a pak jen řekla, že doposud takto nikdy velký orgasmus neměla a že nechápe, jak je možné že stříkala. Později jsme oba dva pochopili že to bylo asi tím, že jsem ji pří lízání dráždil i zadeček, protože se to pak i opakovalo. Líbali jsme se a ona rukou mi začala skrze ty tenké punčocháče ho hladit....zase mi začal reagovat, ale po chvilce řekla, pojď, jdeme do sprchy, jsme ulepení a bude jídlo. Doufal jsem že mi to udělá, neudělala, místo toho byla sprcha a poprvé jídlo (dobré) kdy jsem za stolem jedl zcela nahý a ona taky. Dekadence Smile pak televize, víno, oba dva jsme usínali a šli spát.

Ráno bylo to nejkrásnější, co může být....probudila mne tím, že si s ním začala hrát a když zjistila, že jsem vzhůru, tak si ji nechala prolíznout a pak mne krásně osedlala na koníčka a začala rajtovat...její koláče krásně skákaly a byla šikovná jezdkyně, ale finále bylo opět zcela jiné a netradiční....když viděla, že mám na kahánku, tak se "odpojila", natáhla se a jen řekla, dívej se a dodělala si to rukou a robertkem za mého sání bradavek. A opět krásně křičela...když viděla, že mi stojí, usmála se a odešla, za chvilku byla zpět a nesla ty tenoulinké punčocháče a řekla, obléknout a kleknout k posteli...udělal jsem to, roztáhla mi nohy a lehla si pode mne a já ji pomalu nejprve zasunoval špičku penisu skrze punčošky do pusy a pak ona si dala polštář pod hlavu a lízala mi ho tak dlouho, až jsem to zase nevydržel. No tak dlouho to nebylo...a já měl opět ulepeno. Pak mi řekla, že máme před sebou dalších 5 dní, kdy musím poslouchat a já ji oponoval, že defacto stále 6, pokud včera večer byl ten první ze sedmi. Ona na to, vidíš, to se vlastně nepočítá, takže vlastně celých 7 dní, ale vlastně jen 6, protože ten 7dmý den si vyberu později.....

Řekl jsem ano...aniž bych tušil, co mne čeká. Jen tenkrát mne napadlo se při snídani optat ve smíchu a vtipu na to, co sousedi, jestli nás nemohou slyšet. Ona na mne koukla a je řekla, sousedka je hluchá stará dáma, bývalá nejlepší kamarádka mé babičky, která mi dala tento byt, protože sama bydlí jinde. Dříve za mnou chodila, teď už moc nechodí, protože hůře vidí a má zdravotní problémy. Kdybych věděl, že sousedka není zase až tak hluchá a že Lucie babička rozhodně není slepá a ve svých 66 letech rozhodně nemá žádné zdravotní problémy...ale to (někdy) příště....

Každopádně měl jsem před sebou ještě dost dnů, kdy jsem kvůli prohrané sázce musel sloužit a poslouchat mou stále více nadrženější asistentku a blížily se i Vánoce, do kterých defacto zbývaly dva týdny. Do práce jsem jezdil autem, moje mladá asistentka, tedy vlastně šéfová bud MHD nebo vystupovala o dva rohy dříve. Pod oblekem její kalhotky a po práci vždy hned domů k ní a jen co se zavřely dveře, musel jsem být nahý. A překvapivě mne to stále bavilo. V práci o mne pohledem nezavadila, jen celý týden nosila sukně nebo šaty. Byla půlka týdne, když mi odpoledne přišla SMS s textem, jdi na toaletu a vrat se naostro. Ten den mi končilo jednání v 17 hod a ona stále zůstala taky v práci a před ostatními dělala, kolik má práce...vstala, zamkla, přišla ke mne, vlezla pod stůl a udělala mi to...bylo to neskutečné...já za stolem, kalhoty dole, ona pod stolem a kuřba nádherná. Vysála mne a řekla, jedeme domů. Nasedla do auta za třetím rohem, sprdla mne že mne to dlouho trvalo a mlčela. Přišli jsme domů, já automaticky už jako robot do naha, ona na mne koukla a řekla vidíš, jak ti to jde, přede mnou si sundala punčocháče a pak i kalhotky a ty mi rovnou dala do pusy a ty punčocháče mi natáhla na hlavu. Obé bylo mokré...vzala mne za ruku, dovedla do ložnice, tak mi řekla, abych si lehnul na záda, já poslechl a za chvilku jsem byl přivázanej k posteli a pak řekla. Já skoro ti zapomenula říci, že ve středu mám aerobik, tak zde vydrž a neboj se, vrátím se. Byl jsem v šoku...nahej, přivázanej, s kalhotkama v puse, s punčocháčema na hlavě a ona si odešla. V břiše mi kručelo, chtělo se mi močit, zároveň mi ze všeho stál a já nevěděl co a jak bude, jestli třeba není vedle a nekouká se, protože jen zaklaply dveře a bylo ticho. Usnul jsem, ale ne hluboce, pak jsem slyšel v paneláku klasický výtah a doufal jsem že je to ona...ne, byla to sousedka, o které jsem teprve později se dozvěděl, že poslouchala a bývalou babičku od mé asistentky informovala, že Lucka má nějakého nového chlapce a že jsou dost hluční...z myšlenek mne opět vysvobodil výtah a ano, byla to "má" Lucie. Přišla a byla ráda, že mne našla tam, kde mne opustila a hned začala že cvičení bylo skvělé, ale že se zapomněla vysprchovat a jestli ji nechci umejt. Já zakýval hlavou v punčocháčích že ano a těšil se na sprchu. Pravdou bylo to, že chtěla umýt trochu jinak a jen něco...takže sundala mi punčocháče, vytáhla totálně mokré kalhotky, přede mnou si sundala své leginy i mokré ale od potu kalhotky a bez jakéhokoli studu mi nasedla na obličej se slovy umyj mi ji. Kombinace potu a jejího těla mi zrovna moc nevoněla, ale byl jsem poslušný a lízal a lízal. Ale ona ne a ne se udělat..tak mi slezla z obličeje a rovnou se mi na něj narazila....ona furt ne a ne si to užít..tak se mi začala třít o hrudník a bylo to takové zase jiné a...pak to přišlo a opět jsme si zakřičeli. Společná sprcha a ptala se mne jak jsem si to užil v poutech,,,já na to, že to bylo zajímavé, ale příště raději s ní...večeře, víno, film a spánek....

Zažil jsem s ní ve zbytku týdne třeba i lízání a kuřbu na balkonu v noci, když venku byla zima, lehce padal sníh a do toho vám holka kouří ptáka a vy ji pak lížete a ona sténá do toho ticha města a šest dní uteklo a tak nějak jsme se shodli, že v tom můžeme pokračovat, ale ne programově každý den, protože i já chci být šéf...K Vánocím jsem ji koupil punčocháče, krásné červené lodičky a vybral jsem ji i červený korzet. Ona mi koupila punčocháče se slovy...nosit je budu já, ale vím, že tobě se na mne budou stejně líbit a spotřebu tohoto prádla máme velikou. Je pravda, že byla větší, než je standard...ale recyklovali jsme je :), ty, co se roztrhly, ty se použily jakou pouta či roubík ROFL

Pár dní před Vánocemi mi řekla, že jsem zvaný na jejich rodinné setkání na 26.12. a že mne chce představit jak své mámě, tak babičce a že tam kromě těchto ženských už nikdo další nebude. Tedy jen její menší sourozenec, neboť její máma se podruhé vdala, ale akce měla být bez jejího druhého partnera, protože s ním si babička prý nějak nesedla. A on raději vždy vypadne a je klid. Řekl jsem že rád dorazím, ona se usmála a jen řekla, že toho 26.12. bude ten sedmej den, kdy bude ona šéfová a že ať počítám s tím, že pod kalhoty budu mít její prádlo a punčocháče....A žádný dárek prý rozhodně nemám kupovat., že to Lucie zařídí.

Říkal jsem, slib je slib, jsi chlap..a co se může stát. A optal jsem se, ať mi tedy něco řekne o své máti i babičce.

tedy máma...rozvedená blondýna, 45 let, podruhé již vdaná, žije s chlapem, se kterým má dítě, syna končící základku a jak sama Lucie říkala, tak máma není šťastná ve vztahu...prý už dost let bez sexu a smutná, ale před dcerou nedává nic znát a před svou matkou taky. O svém otci Lucka nemluvila a já se neptal.

babička, 66 let, vdova nějakých 15 let, přežila velké zdravotní problémy, přišla o dělohu už někdy okolo 40 let, slovy Lucie "prý pak měla babi divočejší" období a děda z toho měl dostat infarkt (byl o dost starší), což ale měla být verze její mámy. Babi pak žila v bytě kde je nyní asistentka a před 5 lety si měla najít nějakého bezdětného staršího chlapa, přistěhovat se k němu a mělo to být divoké....podle ní totiž její babička měla někde koupit vakuovou pumpu, aby to jemu stálo a užili si to....no a měla takhle jednou babi přijít k němu a on tam ležel na posteli se zaškrceným pindourem a měl infarkt. Ale Lucie mi řekla, že toto téma se nesmí před babičkou vůbec otvírat, že ona se vždy naštve a je nepříjemná a vyhrožuje. A že s babičkou se ona o tom nikdy nebavila, že vše ji řekla máma.

a já ji na to říkal že zajímavé a v pohodě...a jen jsem se optal, jak se tedy Lucie (ve finále má jiné jméno) dostala k tomuto bytu a bez hypotéky jak mi sama dávno řekla. A ona že ten starý pán, co snad se ani neoželil či co, byl do babičky takový blázen, že jeho byt na ni natvrdo přepsal a že babi tam zůstala, protože to bylo někde v Podolí, kde bylo hezky a klid. A že na Lucku přepsala byt a udělala to prý naschvál kvůli její matce, která mluvila o té vakuové pumpě. Prostě rodinná idylka a hezké vztahy mezi třemi generacemi ženských.

Byly Vánoce, ty jsem strávil u rodičů a 26 brzy ráno odjel do Prahy. Přijel jsem k Lucii, krásně mne přivítala, byl opět nádherný a za mne rychlejší sex, protože jsme se pár dní neviděli a blížila se 17 hod, kdy byl čas vyrazit za její matkou na akci. Úplně jsem na její přání zapomenul, ale Luci viditelně ne....dala mi do ruky své krajkové kalhotky a černé punčocháče se slovy, vydržíš to, dostaneš pak odměnu. Měl jsem košili, vlastní spodní tričko, kalhotky, punčocháče, rifle a Lucie mi dovolila si vzít i ponožky a tak jsem se uklidnil, že ty punčocháče nebudou vidět. Lucie si oblíkla přesně to, co mi prvně oblékla, akorát místo černého spodního prádla si vzala to červený korzet ode mne od Ježíška (byla v něm neskutečná), pak opět černé neprůhledné punčocháče, kozačky a ten rolák, který ji krásně zvýraznil prsa. Byl jsem z ní hotovej....před 18 hod jsme stáli u dveří její matky a mne stál v kalhotách....

A vypni si zvonění na mobilu mi řekla Lucka u dveří. Stál mi penis v kalhotách i přes ty punčocháče, které nebyly nejtenčí, ale ani nejtlusčí a byly černé. Doufal jsem, že to nikdo nepozná, neuvidí a že ponožky budu mít vyhrnuté pěkně vysoko. Ještě než se otevřely dveře, tak mi Lucie rychle sáhla do rozkroku a viditelně ji potěšilo, že mi stál. Jen stačila říci, že to je tak v pořádku a otevřely se dveře a v nich její babička. Lucie ruku z mého rozkroku ale nesundala a babička na to koukala a nic neříkala. Já byl rudý studem. Lucie se usmála, řekla ahoj babi a toto je můj nový přítel a řekla mé jméno. Babička řekla těší mne a už jsem o vás slyšela od sousedky. Lucie se na to jen usmála a mne začalo být pěkně horko. Do předsíně vstoupila i Lucky máma a pohled na ní rozhodně nebyl nikterak špatný. Ted by se řeklo, pěkná milfka s většíma čtyřkama a zadkem, ale hodně udržovaná. Tedy takový ten mokrý vlhký sen každého puberťáka. Naopak babička byla za dámu v černých kalhotách, bílé košili, černém svetru a na nohách silonky. Do předsíně přišel i Lucky nevlastní mladší brácha, řekl nám všem ahoj a zase odešel do pokoje. Ještě mi nevyměknul a najednou jsem byl v předsíni sám, protože všechny tři ženské zmizely do kuchyně. Tak jsem šel spořádaně za nimi, Lucie se hned napila a mne bylo jasné, že řídím zpět na 100 %. S tímto vědomím jsem odmítnul pití a zůstal na vodě. Pamatuji si, že v bytě bylo dost teplo a logicky mne v těch punčocháčích taky a Lucii v tom roláku a punčocháčích taky. Seděli jsme u stolu a já pod stolem cítil, jak mi Lucie svou nohou se snaží dráždit na noze a stahovat ponožky. Potvora jedna, večeře měla být tak do 30 minut, Lucie mne dráždila pod stolem, mně furt stál, Lucie již byla v náladě a najednou slyším, jak její babička říká, že proč si nesundá ten rolák, vždyť je teplo. Lucie se k ní naklonila, něco jí řekla, smála se, babička koukala na mne a pak řekla nahlas, že je pěkné, když chlap kupuje své přítelkyni spodní prádlo. A otočila se směrem ke své dceři, Lucky matce a řekla a ty máš takového vola, kterému musíš i kupovat trenky. Nastala vcelku trapná chvilka a hledalo se jiné téma. Z klidu mne vyvedla SMS, která mi zavrněla v kapse od kalhot a kde bylo od Lucky napsáno....jdi do koupelny, svlékni si ty punčocháče, dej je do pračky a zase přijdi a počkej na další instrukce. Zvýšila se mi teplota, slušně jsem se omluvil a odešel. Byl to takový ten klasický panelákový záchod, kde skrze WC se pak vstoupilo do koupelny. Takže nebylo divné, když jsem se zamknul. Rychle kalhoty dolů, rychle punčocháče dolů, úleva...a za chvilku jsem seděl opět u stolu. Lucie na mne koukla a řekla, že když si nemůže sundat rolák a nahlas řekla, že v červeném korzetu tu sedět nebude, tak že si aspoň převlékne punčocháče za tenčí. Zvedla se a za chvilku byla zpátky a měla ty mé a se slovy "ještě že jsem dáma, co má náhradní v kabelce" se usmívala a opět si sedla za stůl. Večeře byla hotová, jen Lucky matka ještě potřebovala s něčím pomoci a Lucie řekla, že jí určitě pomůžu. Já pomohl a než jsem si chtěl jít umýt ještě jednou ruce, tak mi opět zavrněl mobil se zprávou. A v ní bylo od Lucky napsáno....tvé nové punčocháče najdeš v pračce, tak dělej. Samozřejmě, byly to ty její teplé zimní neprůhledné, co byly cítit jejím parfémem a v rozkroku byly mokré. To mi udělalo radost, méně však ta druhá část zprávy, kde bylo ještě napsáno, že si mám sundat její kalhotky, ty si dát do kapsy a být pod punčocháčích tzv. naostro. Slovy pozdějšího filmu "úkol zněl jasně a nebyl čas přemýšlet", jsem to zase splnil. A zasedl jsem ke stolu vedle Lucie, kterou jsem měl po levé straně. Naproti Lucky seděla babička, naproti mne syn Lucky matky a ta seděla včele u Lucky. Jídlo bylo dobré, byla svíčková a mne bylo teplo a Lucky ruka občas kontrolovala můj rozkrok.

Pět knedlíků, dvě masa, omáčka, prostě dobrota, dojedlo se, Lucie stále pila, byla uvolněná a nadržená, jak mi šeptala do ucha a hladila mne. Její matka měla starostí dost, babička občas na nás koukala. Když jsme byli s Luckou sami, skoro se plazila po mně a šeptala mi do ucha, jak je nadržená a že chce kouřit a šukat. Mne stál k prasknutí a místo šukání jsem musel ještě povinně na sladké a kávu do obýváku. Tam jsem zapadnul do sedačky tak, že asi jedny oči uviděly to, co vidět neměly. A to, že mám punčocháče. Lucie, tak nějak ve víru svátku prostě přebrala a začala se uspávat. Nejvyšší čas odejít jsem si řekl a šel jsem na toaletu s tím, že si odskočím a že naložím Lucku a jedeme k ní domů. Když jsem se vracel z koupelny, v předsíni stála její babička, koukla na mne a polohlasitě řekla "vy nosíte punčocháče, ví to Lucka?". Já se v tu chvíli propadnul studem a jen ze mne vypadlo že "Lucka to ví a já prohrál sázku". A rychle jsem se vrátil do pokoje, kde už Lucku tak nějak začala probírat její máma. Její máma, Lucky babička, jen na mne koukala a já netušil, jestli se směje nebo dobře baví. Už jsme chtěli odejít, když se babička optala co že to vlastně dělám. Já jen řekl, že ve stejné firmě jako Lucka, která už byla tak nějak ready na odchod a jen řekla "tak dej babi vizitku a jdeme". Já poslušně dal vizitku, aniž by mi došlo, čím jsem si to zavařil. Babička řekla děkuji, nastal zmatek v předsíni a já najednou cítil na noze pod nohavicí dotek ruky. Než jsem si to uvědomil co se stalo, tak babička říká, že už tu vizitku mám. Ta potvora stará ji naschvál hodila na zem. Zabouchly se dveře, posadil jsem Lucii do auta, za půl hodiny jsme byli doma a Lucie byla ready to sex, protože mi chtěla dát odměnu za to, že jsem to zvládnul a já se zase těšil na ty její prsa a tělo v tom červeném korzetu. Byla v něm jedinečná a to nebylo milování, to byla prostě šukačka. A krásná.

Přišel konec roku a oslava nového roku, který jsme slušně řečeno prošukali. Leden pomalu končil, Lucka každý rok o posledním víkendu v lednu jezdila s kamarádkami na lyže a já se těšil, zcela upřímně, na volný víkend a pivo s kamarády. To jsem si ale vůbec neužil, protože.....mi ve čtvrtek odpoledne přišel email od Lucky babičky, kdy se mne ptala jak se mám, jestli jsem s Luckou šťastný, jak to s ní myslím a že si myslí, že nejsem UCHYL. To slovo bylo napsáno tiskacím. Já ji odepsal čistě ze slušnosti, sice lehce nervózně, to, že uchyl vážně nejsem, že to byla prostě sázka a že je mi s Luckou dobře. Přišel další email s otázkou jaká že to byla sázka? Já odpověděl, že budu Lucii 7 dní poslouchat a dělat to, co ona mi řekne a že úkolem bylo si obléci oblečení od Lucie. A já, blbec, dodal něco v tom smyslu, že babička rozhodně není taková "úzkoprsá", jak mi ji Lucka popisovala. A email odeslal. Ani ne za pět minut přišla reakce, velmi slušná, že neví, co má napsat, protože neví, co Lucka mi o ní řekla. A já vůl napsal to o té pumpě, bytu atd. Jestli by se dala měřit barva vzteku z emailu, tak ten další, co mi přišel byl jasně rudý...s tou informací, že Lucie je kráva a že si to s ní vyřídí. Mne došlo, že jsem asi udělal pěknou kravinu a ihned odepsal s tím, že se omlouvám, že je to moje chyba, ať nic Lucii neříká atd. Můj email byl bez odpovědi a já doufal v uhašení problémů. Bohužel jsem nic neuhasil. Přijel jsem domů, resp. do bytu Lucie, když mi zvoní telefon. Zvednu ho a na druhém drátu babička Lucie s tím, že mi poslala email a že si jej mám přečíst a pak ji zavolat odpověď. a položila telefon. Já dostal solidního nerva a sedl jsem do auta a jel zase do práce. Zapnu počítač a tam zpráva: odpustím Lucii a nic ji neřeknu, ale chci vás dnes večer vidět u Lucie v bytě v tom, v čem jsem byl oblečený před Lucií. Když mi to splníte, nic neřeknu, když ne, budu na Lucku naštvaná a ..... to nedokončení věty mne dostalo. Vzal jsem telefon a zavolal zpět. Ozvalo se jen tak, jaká bude odpověď. Já na to jestli to myslí vážně a bude li to vše platit .....odpověděla ano, tak já odpověděl ano. A pak jen babička řekla, že v 8 ať jsem doma a že ji mám rovnou otevřít v tom oblečení.

Trapas, blbost, průser se mi honilo v hlavě. A ani nevím, jak jsem dojel domů a koukám, půl 8. Oblékám si rovnou ten rolák, kašlu na kalhotky hledám ty černý neprůhledný punčocháče a sukni a slyším zvonek. Jdu ke dveřím, kouknu kukátkem a ona tam vážně stojí....otvírám dveře, ona mne vidí, jde dovnitř a říká zajímavé.....babička opět v černém a snad dokonce v tom stejném oblečení jako na svátky. Jde do obýváku, sedá si a volá kde jsem, že si mne chce prohlédnout. Trapas, já 30 letý chlap stojím v oblečení mé holky před její babičkou, navíc jsem vzrušený, stydím se, bojím se a zároveň se skoro třepu vzrušením. A ona sedí a dívá se na mne a říká abych šel k ní. Stoupám si před ní, ona na mne koukne a rukou mi jede pod sukní, až se dotkne mé erekce v punčocháčích a jen řekne, že to čekala. Já ztrácím jakoukoli soudnost a čekám jen, co se bude dít, rezignoval jsem, protože nevím, jestli jsem vzrušený z Lucky punčocháčů a roláku nebo z toho, že mi "pod sukní" šahá na péro stará ženská, resp. babička holky, kterou jsem ještě ráno píchal vedle v ložnici. Slyším jen sundej si tu sukni, v té vážně vypadáš blbě...sundávám si ji, ona vidí mé péro v punčocháčích a můj rudá obličej čouhající z roláku mé holky. Sundej si i ten rolák prosím tě, začíná mi tykat. Udělám to a čekám, že si sundám i ty punčocháče. Ale ne, najednou se babička zvedne a řekne "teď mi to stačí" a zvedne se a odchází. Ale otočí se a řekne, jdu vedle za sousedkou, hodíš mne pak tak za hodinu prosím večer domů? Já zmatený odpovídám, že ano. Zaklapnou se dveře a skrze ně slyším, jak zvoní na sousedku a já nahý v punčocháčích stojím uprostřed pokoje....Jen si říkám, tak z toho bude průser....a nenapadne mne nic jiného, než si ho prostě vyhonit.

Za 50 minut opět zvonek, jdu otevřít a dochází mi, že ještě musím dotyčnou odvést domů. Beru klíče, chci ji odvést, ale slyším, že takto ne, že ať si vezmu zase ty punčocháče a rolák, ale že tepláky mi dovolí. Totální dno, už poslouchám i důchodkyni. Sedím v autě v bundě, roláku, teplákách a v punčocháčích a jedu směr Podolí. Zastavím skoro u baráku, chci poděkovat, ale prý musím nahoru. Jdu nahoru do bytu 66 leté ženské, která si sedá do křesla a říká že si chce povídat, resp. mne vyzpovídat. Ptá se na všechno, odpovídám pravdu i to, že se mi vlastně líbilo být vzrušený v punčocháčích a to, že mi Lucka šéfovala. Pak jsme se začali bavit o tom, jak poznala, že mám punčocháče....prý náhodou, pod stolem viděla, jak mne Lucka stále dole dráždí, že ji to přišlo divné a pak si to potvrdila, když jsem si sednul do křesla, kde to bylo poznat. Ale hned dodala, že její dcera, Lucky matka nic neví. Kecali jsme dlouho, přestal jsem se bát, když mi najednou řekla, že mne chce vidět nahého a jestli si troufám. Bylo mi to jedno, tedy skoro vlastně jedno. Zvedl jsem se a sundal jsem si rolák, chtěl jsme si sundat i ty punčocháče, protože stejně bylo vše vidět, ale ucítil jsem její ruku na penisu a ona mi ho začala přes ty punčocháče mačkat, honit....jen jsem se ve stoje klepal jak vzrušením, tak hanbou a najednou jsem začal stříkat. Pěkné, řekla jen a teď si ty punčocháče konečně sundej a doma je vyper řekla a začala se smát. Pak koukla na mne a řekla....víš, jak jsi napsal o té pumpě, zkusil si ji někdy? Já odpověděl že ne. A chceš, já že ano. Zvedla se a jen řekla pojď se mnou. Ve skřínce ji našla...já nahý, ona stále oblečená...ukázala prstem kde si mám lehnout a řekla jen čekej. Přišla za chvilku a já na ni koukal jako z jara, protože měla na sobě ten Lucky rolák a ty punčocháče, do kterých jsem se před minutami udělal. Koukla na mne a jen mi řekla, že toto zase vzrušujeme mne víš? Vzala do ruky pumpu, nasadila mi kroužek a začala odsávat....bolelo to ze začátku, pak tuhnul a já žasnul, co to umí....Ležel jsem na zádech, nehýbal se, ona si na mne lehla tak, že skrze rolák jsem cítil její prsa, ale nevím proč, ale neukázala mi je, nic. Jakoby nechtěla, abych se jí dotýkal., ale mokrý rozkrok s mým spermatem v punčocháčích, tak ten o mne párkrát otřela...penis mi stál a ona mi ho začala honit a honila strašně moc dlouho....už to bolelo a já stále byl těsně před stříkáním.....nevím, kolik času uplynulo, ale já si konečně odstříknul. Byly dvě hodiny ráno, když já opět oblečený v černém roláku Lucie a mokrých punčocháčích, které mi opět oblékla sedal do auta, v hlavě zmatek a v uších stále slova....tak, Lucii jsem odpustila....a jel jsem se domů aspoň krátce vyspat.....

...ráno jsem se probudil a měl jsem vcelku morální kocovinu. Spím s asistentkou, ta mi občas šéfuje a obléká své punčocháče, stojí mi z ní péro a v noci mi ho honila její o více než 40 let stará babička....a nejhorší bylo, že mne to ve finále vlastně rajcovalo. Sobota ráno, sprcha, fitko, venku oběd....odpo u Lucky úklid a praní prádla...včetně těch punčocháčů, do kterých jsem se vysemenil. A ručně vyprat ten rolák, jak jsem se to od pohledu naučil od té, co mi doma šéfovala. Víkend utekl a v neděli dorazila Lucka. Doufal jsem, že bude nadržená, ale nebyla. Z vyprávění jsem pochopil, že s holkami spíše pily, než lyžovaly a že chce spát. Tak lehla a spala. A ráno zase nic. Teprve po letech jsem se náhodou dozvěděl, přes x lidí, že Lucie na těch lyžích potkala svého ex...dala mu opakovaně a měla z toho pak morální kocovinu. Tu já měl ale také...pro její omluvu ale musím dodat, že po našem rozchodu, který nenávratně přišel v dalších měsících s tím svým ex (byl to Angličan žijící v Itálii, kde Lucie dávno chodila do školy) odjela do Itálie a začala tam žít (a je to vlastně 20 let, co o ní nemám vážně žádné zprávy...tak snad je v pořádku a happy),,,takže se vrátila k tomu, který byl přede mnou. Ale zpět k dokončení příběhu starého už hodně let.

Sex a milování a mazlení bylo stále pěkné, ale už to bylo furt o tom stejném...bez invence. I babička se neozvala, pouze vždy, když byla rodinná akce, tak se na mne usmívala tak nějak jinak a mne z toho bylo ouzko a zároveň dráždivě. Každopádně, s babi jsem pak už nic neměl a Lucie doma místo sexu začala řešit trampoty své mámy, od které odešel i ten druhý chlap. Resp. ona ho vyhodila, protože slušně řečeno chlastal. Její matka to ale blbě snášela a když mohla, byla u Lucie a holky si uměly dát do nosu. Každopádně občas to byl i dobrý pohled, když lehce ovíněná milfka má viditelně chutě, ale nemá odvahu si o sex říci a dcera jí dává rady do života. Jednou, takto na koníčka mi najednou Lucka říká....nemáš chuť na mou mamku, ty se ji líbíš...já ji slíbila, že se optám...mě by to nevadilo.....Já na ni vytřeštil oči a Lucka se ve stejný okamžik udělala a já i začal stříkat. Svalila se na mne a řekla, že její máma i ví, že mi šéfuje a že nosím punčocháče. Já nevěřícně na ni koukal a jen říkal co že? to jakože myslíš vážně, tobě by to nevadilo? A celou dobu jsem v hlavě řešil, jestli Lucie ví o mém dobrodružství s její babičkou (upřímně nevím, věřím, že neví, pokud věděla, nikdy o tom nemluvila...). Já na Lucku, to jakože mi oblekneš kalhotky, svetr, punčocháče a předhodíš mne takto tvé mámě a řekneš že můžeš si s ním zašukat...já jdu na nákupy a nevadí mi to? A co tvá máma, hučelo mi v hlavě. Mámu zajímá, jak v tom vypadáš. Lucko, ty si děláš ze mně srandu, že jo? Zkusil jsem tuto formu s vědomím toho, že mne Lucka zkouší.....Nedělám a upřímně, mně to nevadí a svým způsobem by se mi to i líbilo ovládat tebe a vlastně i mou mámu. Přemýšlej o tom....dala mi pusu, nastavila mi prdelku a že jde spát a že jistě vím, co se sluší a patří....ztuhnul mi a já ji ošukal při usínání pěkně z boku, jak to měla ráda a po vystříkání jsem v ní zůstal, objal její prsa a usnul.

Moje dilema s mají mámou utnul život, jak již to někdy bývá. Přišel rychlý prodej firmy, ve které jsem pracoval a o kterém jsem logicky nevěděl a vyměnilo se jak celé vedení, tak i vedoucí. Takže odchod do dne a na hodinu s tučným odstupným. Pro Lucii jsem náhle přestal být zajímavým a bez ohledu na její návrh na ojíždění její mámy jsem najednou zjistil, že nemohu ojíždět už ani ty hezká velká prsa. No, on ten nápad a její mámou byl asi její exit ze vztahu, protože milou Lucku již paralelně plnil i ten anglický Ital, jak mi později došlo. Ale moje mladá nymfomanka pak prostě využila další možnost k rozchodu a já si po něco málo půl roce prostě byl donucen sbalit kufry a zažít znovu. A na její mámu zapomenout. Ted si po letech říkám, že kdyby mi to tenkrát Lucie řekla na férovku, tak bych její mámu rád zahřál a klidně opakovaně. Ale na kdyby se nehraje a to je konec reálného příběhu.....

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

První líznutí 1
Obrázek uživatele Lord David Welldone Lord David Welldone
23.02.2017 | 7
Mamčina kamarádka
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
08.05.2016 | 15
Butik I
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.05.2012 | 9
Silonkove dobrodružstvo
Obrázek uživatele titan titan
14.06.2012 | 7
Zajímavý večer
Obrázek uživatele Thor Thor
12.05.2020 | 5
Stredná škola, nové...
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
04.11.2018 | 5
Silonky v práci - II. díl
Obrázek uživatele carodejka carodejka
10.06.2012 | 20
Šťastné zistenie
Obrázek uživatele ejakulatoris ejakulatoris
10.07.2018 | 4