Moje úchylka na nohy a boty začala někdy v pubertě. Už na základní škole v osmé a deváté třídě jsem byl fascinovaný nohama mé třídní učitelky. Vždycky nosila silonky. Buď k sukni nebo kostýmku. Měla krásné nohy a nosila nazouvací boty na podpatku. Vždycky seděla na stole, houpala nohama a těma botkama. A já jsem od nich nemohl odtrhnout oči. Nicméně tahle povídka je o něčem jiném.

Vyrůstal jsem v paneláku a hned vedle v bytě bydlela sousedka, která měla dvě dcery. Sousedka byla pěkná, kolem čtyřicítky, dcery měli 14-15 let. Já jsem měl v té době asi 16 let. Všechny tři měly krásné dlouhé nohy. Vždycky jsem je potají sledoval, když někam šli. Když jsem je potkal na chodbě, nebo když jsem slyšel prásknutí dveří a sledoval jsem je kukátkem. Jejich nohy byly úžasné. Strašně moc jsem si s něma chtěla pohrát, ale tušil jsem, že to asi nebude možné. Věnoval jsem tedy pozornost něčemu jinému. V botníku měly takové dřevěné pantoflíčky, které si obouvaly, když šli někam v okolí nebo jenom do sklepa. Střídaly si je všechny tři. A to bylo něco pro mě.

Začal jsem tím, že jsem se na ty botky díval, když jsem si obouval svoje boty. Vždycky jsem si klekl tak, abych byl blízko jejich boťáku a koukal jsem po nich. Pak jsem se jich začal letmo dotýkat, během těchto krátkých chvilek. To mi ale nestačilo a chtěl jsem víc. Až jednou jsem se odhodlal a někdy během noci jsem vyšel z našeho bytu na chodbu a ty pantofle vzal do ruky, přivoněl k nim a začal je olizovat. Bylo to tak vzrušující. Olizoval jsem ty pantofle tam, kde se jich dotýkaly nožky sousedek a představoval si je u toho. Tak moc mě to vzrušovalo, ale bál jsem se, aby mě nikdo neviděl, že jsem je rychle vrátil na místo a zalezl do bytu, kde jsem se vyhonil.

Tyto moje výpravy na chodbu jsem pak prováděl častěji a častěji. Pokaždé, když jsem viděl, že si sousedky boty obuly, jsem byl natěšený navečer, až je budu moct olízat. Tím, jak jsem to dělal častěji, jsem ztrácel i strach a začal jsem si honit přímo na chodbě. Prvně jsem si přičichl, olízal je i s podrážkou, což mě taky vzrušovalo a užíval si to. Pak jsem vzal obě boty a začal se něma honit. Podrážkou jsem si tlačil na penis nebo jsem ho strčil do boty. Potom jsem si ho vzal mezi podrážky obou botek a honil se těma botkama. Představoval jsem si jejich krásny nohy a jaky by to bylo, kdybych si s něma mohl pohrát. Až jsem začal stříkat. Někdy jsem stříkal jenom tak na zem, někdy na ty boty nebo do nich. Vždycky jsem to trošku utřel, ale schválně jsem na těch botech trošku nechal.
Bohužel se pak sousedky odstěhovaly a mně zůstaly jenom tyto vzpomínky. Byly to ale vzrušující časy mé puberty. Stejně jako moje výpravy do prádelny, kde sousedky sušily prádlo. Ale o tom třeba příště.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Sexy kozačky
Obrázek uživatele šato šato
08.01.2017 | 10
Služobná cesta - III.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
25.06.2012 | 3
Služebka s šéfkou
Obrázek uživatele verka verka
06.04.2012 | 33
Povedená Masáž II
Obrázek uživatele FootDan FootDan
04.02.2012 | 4
Pracovní choutky
Obrázek uživatele šato šato
05.08.2016 | 10
Cesta z města
Obrázek uživatele naked naked
28.05.2014 | 9
Párty 2.časť
Obrázek uživatele ffph ffph
03.04.2012 | 4
Sousedka
Obrázek uživatele wetor wetor
14.09.2014 | 35