Víte, na tyhle narozeniny jsem se fakt těšil. Moje o rok starší přítelkyně slaví dvaadvacet a já chci, aby si to užila. Stejně tak i já si to hodlám užít. Ostatně vymyslel jsem to dost příhodně.
Terka totiž miluje čokoládu. A já miluju jí. Dvakrát jsem se nerozmýšlel, když jsem při objednávání pralinek narazil na střevíčky z čokolády. Okamžitě mi to blesklo hlavou. Bohužel botky se prodávali jen v jediném rozměru s volitelnými polevami. Já chtěl jít ještě dál. Přál jsem si, aby se Tereza mohla projít v čokoládových botách. Úplně jsem se do té představy zbláznil. Věděl jsem, že tohle jí dostane.
Chvíly to trvalo, ale nakonec mi jeden pár botek udělali. Nic levného, ale byli přesně jaké jsem potřeboval. Vyrobené podle skutečných Terčiných botek a s plnou podrážkou. Původně jsem měl v plánu koupit ,,jen,, silonky a župan, ale hned jak jsem je uviděl, srdíčko mi poskočilo.
Doplnil jsem set o kytičku a vínko a spěchal domů. Botky jsem schoval do mrazáku a šel jsem do sprchy, než miláček dorazí. Pak jsem na stolek postavil vínko, skleničky a vyndal kytku z vody akorát včas. Uvítal jsem jí polibkem a příslibem, že až si orazí mám pro ní překvápko. Vypadala trošku unaveně, ale očka se jí krásně leskla v očekávání. Během chvilky se osprchla a jen ve spacích trenýrkách a dlouhém tričku se ke mně přitulila na gauč, kde jsem nedočkavě přepínal tv. Dlouze jsem jí políbil a vtiskl jí květinu. Další polibek. Kytka se přemístila na stůl a my dva už popíjeli vínko a povídali si. Přitom se vždy Terka občas zvedla a dlouze přičichávala a rozplývala se nad vůní květin. Přitom můj pohled zůstal viset na krásně vyšpuleném zadečku. Věděl jsem, že mě čeká narozeninový sex.
[block:ad=89]

Terka toho příliš nevěděla o mém sexuálním apetitu nebo obdivu k hezkým nohám. Ani já jsem příliš netušil, co má ona ráda. V sexu nám to šlapalo, ale kromě například sexu v přírodě nebo v autě jsme nic moc osobitějšího zatím neprovozovali (jen jednou a k tomu se vrátím v další povídce, bude-li zájem ;). Takže jsem chtěl vypadat trochu nenuceně, ale ne moc, protože vím, co od tohoto večera chci. A věřím, že pro Terku to bude velice příjemné.

Už nebylo moc říct, takže jsem donesl můj dárek. Položil jsem na stůl průsvitnou krabici se střevíčkami na podpatku s čokoládovými pralinkami uvnitř. Vše dokreslovala růžová mašle. Její reakce byla skvostná. Celá zčervenala a se slovy, že je to báječný mě začala objímat a líbat. Nádhera. Její ruce zavěšené kolem krku, seděla mi na klíně a zalévala mne horkými polibky. Pak se vrhla na čokoládu. Schodila růžovou mašli a omotala si ji kolem pasu. Sexy. Pak otevrela krabici a opatrne vyjmula oba střevíčky. Držela jeden z nich v ruce a opakovala řeči ve smyslu ,,Voni sou fakt z čokolády!,,.

Následovala ochutnávka pralinek uvnitř. Nejdřív do její pusy, pak do mojí a tak dále dokud jedna z bot nebyla prázdná. Potom se na mě podívala a šibalsky olízla špičku boty. Trochu mě to rozhodilo. Vzpamatoval jsem se a řekl jí, že to není celé překvapení. Načež jsem jí pohledem naznačil, že si jí má obout. ,,To si děláš pr...!,, Její výraz mi řekl, že jsem jí fakt dostal. Vysypala bonbóny i z druhé a další dva hned snědla. U toho říkala něco o princeznách a v ruce si prohlížela střevíček s tmavou polevou zvenku, bílou uvnitř. Na prstech jí začali ulpívat první stopy čokolády.
Podala mi střevíček a kousek si odsedla. Pak zvedla a natáhla pravou nohu směrem ke mně. Pomalu jsem jí začal navlékat botku. Šlo to poměrně dobře, také díky lehce se roztékajícím okrajům čokolády. Povedlo se a stejně tak i s druhou. Měl jsem velkou radost a dost mě celý ten rituál vzrušoval. Pomalu se postavila a udělala dva malé krůčky. Nikdy nezapomenu na ten výraz. Pak se prošla od stěny na druhou stranu pokoje. Botky příjemně ladili s dřevěnou podlahou a mě se ta přehlídka líbila. Díval jsem se na ní a nemohl se nabažit. Vypadala skvěle v tom tričku. Všiml jsem si z obrysu prsou, že je vzrušená. Jasně že je.
[block:ad=90]

Posadila se zpátky ke mně a znovu natáhla pravou nohu. Opatrně jsem sundal střevíček. Okamžitě mi na prsty přilnula čokoláda. Terka si dala nohu od bílé čokolády přes nohu a vzala si ode mně botku.,,Mám jí sníst?,, zeptala se s úžasným výrazem ve tváři. Usmívala se a vypadala, že jí to baví. Nezmohl sem se na pořádnou odpověď. Nejdříve olízla lehce špičku. ,,Mňam.,, Zíral jsem a bylo mi sakra dobře. Pak si lízla trochu víc. Vždycky si střevíček nějak otočila a ochutnávala z různých stran. Potom jazykem dlouze ochutnala bílou čokoládu zevnitř boty. ,,Chceš taky?,, dívala se na mě a olizovala si rty. Přikývl jsem a ona ke mně natáhla pravou nohu. Pořád si přitom pochutnávala na čokoládě. Dívala se na mne a oči se jí leskly.
Vzal jsem lehce do ruky její patu a kotník a krátce ochutnal ze spod chodidla, kde bylo nejvíc čokolády. Byla to asi ta nejlepší čokoláda,co jsem kdy mohl ochutnat. Lehce pohnula kotníkem a prohnula nožku. Znovu jsem ochutnal a ona na se na chvilku přestala věnovat střevíčku. Dívala se na mě s pootevřenými ústy a rty od čokolády. Vyzívavě si olízla spodní ret. Bylo hotovo. Dostala mě. Dlouze jsem slízl čokoládu z oblouku chodidla a přejel jazykem k nártu. Pak jsem několika polibky počastoval její prstíky. Líbilo se jí to. Zlehka pokňourávala a dál jazykem zpracovávala botku. Mím nejlepším okamžikem bylo když jsem si vsunul špičku její nožky do pusy. Cítil jsem rozpouštějící se čokoládu a pod ní jsem jazykem odhaloval záhyby prstíků. Pokračoval jsem s jedním nebo dva prstíky. K mému překvapení mě dost vzrušovali ty malé. Pak jsem dlouze olízl zbytek zbytek chodidla až k lýtku a výš. Terka mě provrtávala lačným pohledem. Líbil se mi pocit, že oba prožíváme něco úžasného. V předtuše toho, že nás čeká úžasný sex.

Ukousla si kousek ze střevíčku a podala mi levou nohu. ,, Tyhle botky už neunosím lásko.,, Olízl jsem botku od špičky až ke kotníku. ,,Nádhera.,, utrousil jsem. Pak jsem se pokusil ukousnot špičku střevíčku. Musím říct, že jsem měl trochu strach, abych jí náhodou nekousl, protože vrstva čokolády byla celkem silná. Naštěstí se špička ulomila a zůstala mi v ústech. Terka se trošku lekla ale pak se začla smát. Teď jí z čokoládového střevíčku čouhali skoro všechny prstíky ,,umazané,, od bílé čokolády. Spořádal jsem úlomek botky a vrhl se prolízat skrz střevíček.
Musím říct, že to bylo náramně sexy. Jak se čokoláda roztékala odhalovala křivky ukryté pod ní. Terka čas od času vzrušením propnula nebo naopak prohnula nožku a čokoláda na několika místech odpadávala na gauč. Bylo nám to fuk.

..... pokračování v další části .....

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

čokoláda 3/3
Obrázek uživatele feetlover90 feetlover90
08.10.2017 | zatím žádný komentář
čokoláda 2/3
Obrázek uživatele feetlover90 feetlover90
24.01.2017 | 6
Poprvé
Obrázek uživatele ali ali
10.04.2012 | 17
Sekretářka mého šéfa II.
Obrázek uživatele Sigaran Sigaran
21.10.2019 | 4
Oprava
Obrázek uživatele janddrozd janddrozd
16.06.2012 | 22
Párty 2.časť
Obrázek uživatele ffph ffph
03.04.2012 | 4
NA BRIGÁDE 4.
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
24.08.2022 | zatím žádný komentář
3 kráľovné
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
28.05.2019 | 3
Dívka z nákupního centra
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
20.11.2012 | 22
Mamina kamarátka
Obrázek uživatele sejtn sejtn
30.03.2022 | 5