Možná trochu zvláštní nadpis. Měl bych spíš psát o manželce& Ale nepíšu. Důvod je jednoduchý. Manželka nemá pro moje touhy po nožkách moc pochopení. Sice se k nim při milování občas dostaneme, ale to je tak vše. A tak moje touha je jaksi neukojena. Mám rád vůni nožek, nožky v silonkách atp. Občas sám mám tajně silonkové ponožky na sobě. Manželčiny nožky už znám, ale hrát si s nimi téměř nemůžu, ji to nebaví.

Občas jezdíme k jejím rodičům. Já jsem dlouho do noci vzhůru a pak jsem už v bytě jediný bdělý. Před časem jsem toho využil. Tchýniny nožky se mi vždycky líbily. Velikost 41, krásně udržované, lak buďto červený nebo žádný. Co na tom, že jí je 47, vypadá hodně dobře. Manžel se jí bohužel zabil při autonehodě. Je to už dlouho a od té doby s nikým nejspíš moc nebyla. Dost často si po večerech spolu povídáme. Žena chodí navštívit známé a zůstávám s Vandou sám. Vždycky můžu na jejích nožkách oči nechat. Má je většinou na taburetu, mám šanci si je prohlížet. Jak si hraje s prstíky, hýbe s nimi& Nikdy doma nenosí klasické ponožky. Buď naboso, nebo silonky.
[block:ad=89]

Jednou jsme naši konverzaci utli trochu dřív. Vanda byla unavená a šla spát. Já jsem si říkal, že bych rád věděl, jak její nožky voní. Měl jsem k tomu skvělou příležitost. Než šla spát, měla na sobě botky, v kterých přišla. Páskové sandálky na středním podpatku. Zula je, dala do botníku a šla spát. Já to nevydržel a vyndal jsem je. Protože už je má delší dobu a jsou uvnitř světlé, nožky jsou hezky obtisklé. I přičichl jsem. A v kalhotách to ztvrdlo. Kam se hrabou ženiny nožky! Tohle je nádhera. Šel jsem vedle do pokoje, dal si botky před nos. Druhou ruku do kalhot. Byl jsem skoro hned. Od té doby jsem často používal její botky k tajným hrám. Po čase mi blesklo hlavou, že to ví. Proč? Najednou se skoro nikdy nezouvala a botky sundala až když šla spát.

Za nějaký čas jsme zase měli k tchýni jet. Jenomže žena musela mimořádně do práce. Co na tom, nejeli bychom. Jenže jsem slíbil, že ji doma pomůžu s instalací nové TV a výměnou lustru, když už tam budeme. No co, vyrazím dopoledne a žena dorazí druhý den. Přijel jsem brzo a pustil se do práce. Hotovo bylo za hodinku. A Vanda měla za hodinku přijít z práce. Takže jsem seděl a zíral na bednu. A vtom přišla.

Už věděla, že budeme sami. Přišla do pokoje a sedla si vedle mě. Chvíli jsme si povídali. A najednou si začala stěžovat, že jí dneska hrozně z práce bolí nožky. Zula si lodičky a začala se přes silonky masírovat. Dnes měla lehce červený lak, bylo to hrozně sexy. Zíral jsem na každou konturu zakrývanou jen světlými punčoškami. Náhle mě z tranzu vytrhla s tím, jestli bych jí je nenamasíroval. Ani se neptala a obě mi je položila na klín a hodila na mě dost vášnivý pohled. Začal jsem masírovat chodidla, hladil i prostory mezi prstíky&vůně se mi linula až pod nos. Jaksi jsem tvrdnul, ale co s tím. Aspoň bude na co vzpomínat. Po chvíli řekla, že má nožky dost suché, že by k masáži chtěly navlhčit. Že něco přinese. Obula se (což mě zarazilo) a odešla.
[block:ad=90]

Za minutku byla zpět. A já vyvalil oči. Stála přede mnou a rozhodně nešla pro gel. Najednou byly její rty sytě rudé. Ale to nebylo všechno. Měla na sobě jen halenku, pod ní podprsenku. Kalhoty zmizely a já koukal na modré kalhotky a samodržící punčošky. Sedla si a nožky zase položila na mě. Já jsem věděla už od začátku, že se ti moje nožky líbí. Jak jsem se tenkrát nezula, to bylo omylem. Ale pak už ne. Bylo mi jasné, že ti moje nožky voní. A krom toho vím, že se nad mými botkami děláš. Párkrát si mi postříkal lodičky. A pak si je hned dal zpět a šel spát. Já jsem si botky hned vzala, vklouzla do pelíšku. Tam olízla tvoje sperma a rukou si to udělala. Několikrát jsem tě pozorovala jak stříkáš. A máš při tom na sobě i moje punčošky. Bylo složitý po tobě neskočit. Ale dnes už jsem to nevydržela. Jsme tu sami. Moje nožky navlhčíš jen tak, že je olízneš. Co ty na to? No co, karty byly rozdány. Nemělo cenu uhýbat, ani jsem to neměl v úmyslu. Nemám co dodat, vystihla si to přesně. Tvoje nožky se mi moc líbí a krásně voní. Byly zdrojem mnoha mých snů. A teď je tu mám. Takže toho i moc rád využiju!

Začal jsem jí nožky líbat a lízat. Slastně vrněla a hladila si prsa i kalhotky&po chvíli sundala halenku. A já mikinu i triko. Věděla jsem, že tě rozpálí. Moc se mi to líbí. Ale já se chci taky víc rozpálit. Sundej si kalhoty i boty. Stejně vím, že máš zase moje silonkový podkolenky. Dáš mi líznout? Tak tohle mě dostalo. Že by chtěla lízat moje nožky? Inu, proč ne. Dal jsem jí je. A ona se na ně přisála. Nemohl jsem tomu věřit, ale strašně se jí to líbilo a hladila si dál kalhotky. Po chvíli toho nechala. Vzala ze stolu rtěnku a hodila mi ji. Už to nevydržím, chci se s tebou milovat. Ale musí to být naše tajemství. Nechci ti zničit manželství. Stvrdíme to snadno. Pokud se se mnou chceš milovat, namaluj si rty na rudo. Vadit ti to asi nebude, když už nosíš silonky. A pak se budeme chvíli líbat. Se stejnou rtěnkou na rtech. A tím to stvrdíme. Sice jsem váhal, ale jen pár vteřin. Rty jsem si namaloval a chvíli jsme se vášnivě líbali. Podprsenka byla dole během vteřiny a už jsem jí lízal hodně naběhlá prsa. Pak jsem chvilku pusinkoval kalhotky. Když jsem je odhrnul a párkrát jsem lízl, byla v sedmém nebi. Sténala a škubala sebou. Po chvilce byla hotová. Nádhera, takhle jsem si dlouho neužila! Ale pro tebe mám taky překvapení& šáhla kamsi a vytáhla 2 silonkové ponožky. Natáhla si je přes samodržky. Tyhle jsem měla 4 dny v kuse, i dneska přes ty delší. Sundala jsem si je ve výtahu, abys to nevěděl. Doufala jsem, že k tomuhle, co se děje, dojde. A teď jsem si je znova oblíkla, aby ti moje nožky co nejvíce voněly. Lehni si na zem, dám ti je na nos a pohraju si s tím tvým& Neváhal jsem. Lehl jsem a už jsem měl nožky na puse. To byla vůně, to jsem nedával. A ona mi ho jemně hladila a honila. Ale to jí nestačilo. Jednu nožku mi vzala a sundala si silonky. Obě dvě. Takže jsem měl jednu bosou a jednu v silonkách. Už to nešlo vydržet. A v tom přestala. Chvíli na mě koukala a vzala ho do pusinky. Já jí stihl vzít do pusy jeden prstík&ale už to ze mě šlo všecko ven. Byla toho plná. A já už nemoh. Už jsem byl prázndej. Ale ten pocit, to se nedá zapomenout.

Chvíli jsme leželi jen tak a koukali na sebe. A pak jsme si povídali. Až zase někdy v budoucnu budeš chtít moje nožky, tak za mnou přijď. I když nebudu mít chuť já, ráda ti nožky půjčím. Ale to neplatí dnes, ještě máme času dost...
Pokračování příště, budete-li chtít

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Moje tchýně - druhá část
Obrázek uživatele Tlama01 Tlama01
25.05.2012 | 11
V poslednej chvíli...
Obrázek uživatele andrej38 andrej38
17.02.2018 | 3
JAK sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
27.05.2018 | 2
Autoservis
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
30.05.2012 | 8
Silonky v práci - I. díl
Obrázek uživatele carodejka carodejka
28.05.2012 | 18
Dívka z nákupního centra
Obrázek uživatele footfetishista footfetishista
20.11.2012 | 22
Na stáži v Itálii
Obrázek uživatele eva.h.74 eva.h.74
09.02.2018 | 6
Spolužiačkyne silonky
Obrázek uživatele MiskoSilonko MiskoSilonko
01.09.2015 | 13
Největší vrchol s...
Obrázek uživatele šato šato
07.10.2016 | 7