Doobeda som mal ešte nejakú prácu, tak som ju išiel urobiť. Ked prechádzam cestou popri lesa, napadla ma myšlienka, že aké by to bolo prechádzať sa po lese nahý alebo len v pančuškach. Bol deň a prišlo mi, že behať po lese len tak je síce vzrušo, ale čo ked tam niekto bude? Tak som si to rozmyslel a odišiel domov.

V hlave mi stále pobehovala myšlienka, čo tak toto uskutočniť v lese v noci. Bude tam tma a nikto ma tam nebude vidieť. Tak som si to nechal na nočnú prechádzku. Nechal som auto odstavené na lesnej ceste a pobral som sa do lesa. Ako tak idem po ceste napadla ma ďaľšia myšlienka ako umocniť pocit vzrušenia. Nechať šaty niekde v igelitke položene na zemi a vzdialiť sa od toho miesta.
[block:ad=89]

V tej tme sa niekolko krát pootočiť, aby som nevedel, kde som ich nechal a prebehnúť sa len tak nahý v silonkách o niekolko metrov dalej. Všade je úplné ticho, len sem tam praskne nejaká vetvička od lesnej zveri. Tak teda kráčam v Adamovom rúchu a v telových silonkách niekolko sto metrov od miesta, kde som nechal šaty v úplnej tme. Len sem tam je vidieť obrysy svetiel áut, prechádzajúcich v dialke. No budem sa musieť vrátiť a nájsť tie šaty na mieste, kde som ich nechal položené. To ale nebude jednoduché, pretože je tma ako v hrobe. Som vzrušený a penis mi stojí ako tvrdý kôl pri myšlienke, či šaty vôbec nájdem. Hladal som ich asi 2 hodiny. Stál som po každých šiestich metroch a zúfalo som ich hľadal v pomyslení, čo ked ma tu niekto načapá nahého. Nakoniec som ich našiel. Bol som špinavý a roztrhané silonky, čo som sa plazil po zemi a hľadal šaty. Za tie dve hodiny som sa v lese urobil i po trikrát pri myšlienke - nahý v silonkách v lese a možno ani šaty nenájdem.
[block:ad=90]

Konečne som sa dostal k autu a odišiel domov pod rúškom tmy. Bol to super pocit, čo som prežil a premýšlam či to zopakujem v budúcnosti ked možno šaty ani nenájdem .....

Pravopisně upraveno administrací.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Pani učiteľka
Obrázek uživatele milujemfootfetish milujemfootfetish
12.09.2016 | 8
Módní přehlídka
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 7
Zajímavý večer
Obrázek uživatele Thor Thor
12.05.2020 | 5
Nečakaný s*x so svokrou
Obrázek uživatele Tester Tester
15.08.2013 | 36
Na pláži
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.07.2012 | 15
Příjemné setkání
Obrázek uživatele TVIF007 TVIF007
16.04.2012 | 7
Rande s foot fetišistou
Obrázek uživatele Aniv Aniv
09.01.2018 | 7
Instruktorka turistiky
Obrázek uživatele FeetRP FeetRP
30.12.2015 | 11