Tento pravdivý příběh se odehrává v mém panelovém domě. Jednoho dne jsem se vracel po srazu třídy domů. Byla půl druhé ráno. Došel jsem domů a zapl počítač. Nechtělo se mi jít spát, protože jsem měl ještě trošku napito a cítíl jsem že by z toho ráno byla pěkná kocovina. Řekl jsem si, že zapnu počítač. Nikdo není doma, udělám si to a půjdu spát. V tu ránu mě napadla šílená věc.

Vzpomněl jsem si že na chodbě o patro výš bydlí sousedka bylo jí o 3 roky víc jak mě. Měla přítele, ale bydlela sama. Už několikrát předtím jsem byl o patro výš a fotil jsem si její boty v botárce. Jako snad jediná z paneláku si tam nechává boty a to od typu tenisek, kozaček či lodiček. Nikdy mě však nenapadlo, že bych mohl využít toho ticha a jít se uspokojit. Vyšel jsem tedy o patro výš, ale bylo tomu tentokrát trochu jinak. Ne jen že venku byly černé uzavřené lodičky, ale vedle na rohožce byly další lodičky, ovšem s otevřenou patou a páskem přes kotník. Nejdříve jsem uchopil lodičky sousedky. Čichal jsem a ucítil jsem krásnou vůni kožených lodiček, pak jsem chytil druhé lodičky s otevřenou patou a to už jsem si vytáhl pen** z riflí. Přiložil jsem ho k lodičce a zasunul do špičky.
[block:ad=89]

V tu chvíli jsem ucítil jemný pocit na špičce pen**u. Vytahl jsem jej a uviděl jak se ve špičce lodičky krčí shrnutá silonka. Jak asi už tušíte, tak jsem měl pen** v jednom ohni. Vytáhl jsem druhou silonku strčil si ji do pusy a nasával její slanou chuť. Do druhé silonky jsem se po chvíli udělal. Boty jsem vrátil zpátky na místo a když jsem se otáčel že už půjdu, zaslechl jsem že se někdo baví v bytě u sousedky. Byla to sousedka a její kamarádka (nejspíš). Pak mi to docvaklo. Ty silonky byly kamarádky i ty lodičky s otevřenou patou. Silonky jsem si vzal sebou že se doma ještě jednou udělám. Jak jsem byl znovu nadržený, napadnul mě jeden plán.

Došel jsem dolů vzal si věci v kterých jsem došel, které mimochodem nehorázně páchly kouřem. Zamknul jsem dveře, klíče hodil do květináče na chodbě a vydal se o patro víš. Tam jsem usedl na schody a třískl jsem do zábradlí. Hlas dívek se utišil a po nějaké chvílí se ozvalo haló je tam někdo? Jelikož jsem byl malinko v náladě, vypadalo to jakobych byl totálně ožralej. Něco jsem polohlasně zamumlal a nakonci věty jsem řekl - to jsem já a vyslovil svoje jméno. Sousedka otevřela dveře, které měla uzamčené řetězem. Nedivím se, že se bála. Jakmile mě uviděla hned zavřela dveře, oddělala řetěz, znovu otevřela a pozdravila. Já jí řekl že jsem si zapomněl doma klíče a nikdo není doma, aby mi otevřel. Řekl jsem, ať se mi mrkne z balkonu, že mám možná otevřený balkon. Že bych dolů slezl. Po chvili se sousedka vrátila a říká že bohužel mám balkon zavřený. Sice jsem udělal zklamaný obličej, ale byl to můj plán. Poté se mě vyptávala kde jsou naši a kdy dojedou a jestli nemám někoho u koho bych přespal, řekl jsem že ne, že zůstanu na chodbě. Otočila se na kámošku a řekla že mě nenechá jak bezďáka spát na chodbě. Poté mě pozvala k ní domů.

Chtěla mi udělat kafe nebo čaj. Řekl jsem si o vodu a chvilku jsme kecali. Já dělal poloožralýho a přitom z toho snažení jsem byl už dávno ready. Holky mi řekly, že měly dámskou jízdu koukaly na Sex ve městě a že se chystaly jít zrovna spát. Řekl jsem, že půjdu taky a jestli můžu ležet na zemi. Sousedka řekla že má volnej obyvák a že se obě vyspí v pokoji. Dokonce mi nabídla ať si pustím klidně televizi. Uvědomil jsem si, že mám u sebe ještě ty silonky které jsem vytáhl té holce z lodiček - mimochodem moc krásná dívka. Nemohl jsem vyjít ven, protože hlavní dveře hrozně vrzaly. Nevěděl jsem, jestli je tam vrátit a hlavně kdy. Po nějaké době, to už bylo k ránu, jsem vyšel z obyváku kouknout na spící princezny. Sousedka byla pod peřinou a vůbec nebyla vidět. Ovšem její kamarádka měla vystrčenou pravou nožku a k mému štěstí byla asi půl metru od pootevřených dvěří od pokoje. Vytáhl jsem silonku, pen**, a koukal na její nožičku. Začal jsem se uspokojovat, když v tom se převalila na druhou stranu a začla vstávat, šel jsem na rychlou chůzí na záchod, protože jsem měl napůl nasazené rifle s páskem který cinkal. Než bych uklidil svoje nádobí tak by mě uviděla. Od záchoda byly dveře taky pootevřené, takže jsem tam vklouzl a zavřel. Nojo, zavřel, ale nezamčel.
[block:ad=90]

Ty dveře neměly klíč zevnitř. Slyšel jsem pomalý, ospalý krok přichízet ke dvěřím záchodu a rozbušilo se mi srdce. Vše se seběhlo tak rychle, že jsem ani nestačil říct obsazeno. Dveře se otevřely a mladá dívka koukala upřeně na můj pen**. Na něm navléknutá silonka. Dotyčná už chtěla něco říct, ale já jako největší zbabělec, jsem přiložil prst ke svým rtům. Pssssst prosíím. Vytáhla mě ze záchodu a šli jsme do obyváku. Naštvaně na mě koukala. Já už si svoje nádobí schoval. V obyváku jsem jí prosil aby to sousedce neřekla, že si jí vážím a nechci aby z toho byl trapas a že její silonky zaplatím. Když to uslyšela, nevěřila svým uším. Zeptala se mě: to jsou moje silonky? Řekl jsem ano jsou, vytáhl jsem je z těch nádherných lodiček. Zeptala se mě, jestli už jsem někdy něco takovýho udělal. Popravdě jsem řekl, že ne a že už se to asi ani nestane. Řekla mi, že stane a mockrát. Fetišisti se toho nezbaví. Věděla o čem mluví i já věděl o čem mluví a měla pravdu. Řekla že jde spát, že sousedce nic neřekne a že si silonky můžu nechat. Když už chtěla vstávat, byl jsem pořád tak nadrženej že je vedle mě tak strašně krásná slečna. Zeptal jsem se jí, jestli by si nechtěla navlíknout tu silonku, že bych chtěl vidět její krásné chodidlo v ponožce, bylo by to poprvé.

Ano bylo to poprvé, usmála se. Sice jí to asi nebylo uplně příjemné, protože mě sotva znala. Poprvé jsem měl možnost vidět dívčí chodidlo na vlastní oči v silonce. Hned jak si navlíkla kotníkové hnědé silonky, tedy spíš jen tu jednu, protože ta druhá byla plná mého spermatu. Byl jsem jako vyšinutý, chytil jsem její chodidlo a zběsile jsem začal líbat její patu kotník a prstíky. Chvilku se bránila, že to už stačí,že dělám hroznej bordel a že vzbudím sousedku. Nabídla mi že si to můžu potichu udělat, jestli o to tak moc stojím. Na mém obličeji byl jasný úsměv dávající pokyn, který mladá dívka hned pochopila, nastavila mi své chodidlo a já nasával tu krásnou vůni znovu a znovu. Nakonec jsem chytl i druhou nožku a nastavil si obě nožky aby svíraly můj penis. Ona v tichosti a s podivem koukalam co bude dál. Pak jen tak sklonila hlavu a soustředila se na svoje nožičky, aby odvedla dobrou práci. Začla mě masírovat nožkama. Jedna nožka v silonce druhá bez silonky. Po chvili jsem dal náznak že už budu.

Otočila se na gauči. Klečela na kolenáou a já se udělal na její chodidla. Svlékla silonku podala mi ji a řekla že o tom budu taky mlčet. Ráno jsme vstali sousedka udělala i snídani a my v pohodě kecali a ani já ani kamarádka jsme nic nenaznačili. Jakobychom se neznali. Od té doby jsem ještě párkrát potkal tuto dívku jak jde k sousedce. Jen jsme se pozdravili, ale už tam nebyl od ní ani náznak úsměvu či kamarádství. Což mě velmi mrzí. Asi má také přítele a nerada by měla nějaké problémy.

Za obsahovou kvalitu příspěvku, především pak slohovou a pravopisnou odpovídá jeho autor. Administrace Puncoska.com nenese odpovědnost za případné gramatické, či slohové chyby v textech. Distancujeme se od skutkové podstaty příběhu - ať už je fiktivní, nebo pravdivá.

Starší paní a silonkové...
Obrázek uživatele penguin888 penguin888
17.06.2018 | 4
Profesorka anglictiny
Obrázek uživatele penguin888 penguin888
15.04.2013 | 70
Známá
Obrázek uživatele Nlf001 Nlf001
07.08.2012 | 44
Butik I
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
10.05.2012 | 9
V obchode
Obrázek uživatele rollys4 rollys4
14.11.2012 | 23
Růžové punčocháče 1
Obrázek uživatele pave pave
04.02.2012 | 8
Poźičané treba vrátiť
Obrázek uživatele leroy leroy
02.06.2022 | zatím žádný komentář
JAK sa to stalo...
Obrázek uživatele leroy leroy
27.05.2018 | 2
Den, který musel přijít
Obrázek uživatele dobry_den dobry_den
27.06.2016 | 8
autostop (PP poprvé)
Obrázek uživatele pavlap pavlap
16.09.2015 | 24